Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4176 
  Інформація Харківської обласної державної адміністрації

10.04.2018

Про підключення Центрів первинної медико-санітарної допомоги до системи E-HEALTH та кількість переданих декларацій станом на 10 квітня 2018 року.

Детальніше...

  Позиція України при розгляді питання «Північного потоку-2» має враховуватись – зустріч Президента України з Канцлером Німеччини

10.04.2018

Президент Петро Порошенко та Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорили питання проекту «Північний потік-2» під час двосторонніх переговорів.

«Звичайно, що обговорювалися й інші питання, включаючи і «Північний потік-2», і узгодження по інших проблемних питаннях», - повідомив Петро Порошенко за підсумками переговорів під час спільного брифінгу для ЗМІ.

Детальніше...

  Святкові вітання
голови Валківської районної ради.
З Великоднем!


08.04.2018

Шановні валківчани!
Христос Воскрес!

В ці святкові весняні дні від щирого серця дозвольте привітати Вас із найбільшим християнським святом - зі святом світлого Христового Воскресіння!!!

Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу…

Детальніше...

  Привітання з Великоднем
від голови Харківської облдержадміністрації
Юлії Світличної


08.04.2018

Щиро вітаю всіх земляків із Великоднем! Це найсвітліше з християнських свят. День щирої радості та відкритої душі. День багатовікових традицій. Для всіх українців – ще й день національного великоднього мистецтва - писанкарства.

Детальніше...

  Сергій Чернов: Хай свято Христового Воскресіння освятить душу, подарує віру, надію та любов

08.04.2018

Дорогі земляки!
Щиро вітаю вас із світлим святом Воскресіння Христового!

Для кожного з нас це час очищення душі, духовного зміцнення й утвердження віри. Великодні свята спонукають нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі та дають нам найкращу нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою.

Детальніше...

  Великоднє привітання Президента України

08.04.2018

Дорогі співвітчизники!

Президент Петро Порошенко: В Україні є дуже добра традиція шанувати Воскресіння як Великдень – воістину Великий День. В силу його надзвичайної значимості це свято більше, ніж просто церковне. І відзначають його не лише християни, і не лише віруючі.

Детальніше...

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Великоднем

08.04.2018

Шановні співвітчизники!
Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Великоднем!

Свято Пасхи наповнює наші серця особливою любов’ю до рідних і близьких нам людей. Цей день символізує перемогу життя над смертю і наше очищення від негідних помислів. Великдень єднає нас у спільних почуттях віри, надії та любові, у прагненні жити краще, здійснювати важливі для всіх нас вчинки.

Детальніше...

  Про ситуацію з перевезенням пасажирів, порушення розкладу руху, брудні автобуси та інше

07.04.2018

6 квітня у районній державній адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Войтенка відбулась нарада з питань перевезення пасажирів. Участь у нараді взяли голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, заступник начальника управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів Харківської обласної державної адміністрації Володимир Наконечний, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, керівники місцевих рад, автоперевізники.

Детальніше...

  Освячення пасок на Великдень
8 квітня 2018 року


06.04.2018

У Свято-Преображенському храмі м. Валки - о 3.00 год.;
- у Кобзарівці - о 7.00 год.;

У Ков’язькому приході:
- в Ков’ягах - о 3.00 год.;
- у Барановому - о 5.00 год.;
- у Перекопі - о 6.00 год.;

У Високопіллі - близько 3.00 год. …

Детальніше...

  Президент: Частка в 51% місцевих бюджетів від загальнодержавного бюджету розширює можливості розвитку територіальних громад

06.04.2018

Президент Петро Порошенко на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку під час робочої поїздки до Вінницької області наголосив на значному збільшенні бюджетів місцевих громад і розширенні їх можливостей для розвитку. За його словами, бюджетні показники якщо порівняти 2013-2014 роки і 2018 рік переконливо свідчать самі за себе. «У своїх доповідях на Раді регіонального розвитку, в інших виступах, я неодноразово оперував різними статистичними свідченнями на користь реформи місцевого самоврядування. Лише за січень-лютий 2018 року порівняно з двома першими місяцями 2017 року приріст загального фонду місцевих бюджетів склав 21,3% - і така тенденція триває четвертий рік поспіль. Минулого року ці доходи зросли на понад 30%», - зазначив він.

Детальніше...

  Вітаємо з перемогою в обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини» Любов Тарасевич – вихователя ДНЗ «Веселка» м. Валки

06.04.2018

Вихователь Валківського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) «Веселка» Тарасевич Любов Леонідівна здобула перемогу в І турі районного конкурсу «Кращий вихователь Валківщини – 2018» та І місце у ІІІ етапі обласного туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини - 2018» у номінації «Вихователь дітей різновікової групи» і стала абсолютним переможцем обласного конкурсу, отримавши найбільшу кількість балів серед конкурсантів усіх номінацій.

Щиро вітаємо Любов Леонідівну та весь колектив ДНЗ «Веселка» з визнанням високопрофесійності та педагогічної майстерності вихователя на обласному рівні. Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру та добробуту, талановитих вихованців і подальших професійних успіхів!

Детальніше...

  Опалювальний сезон закінчено

06.04.2018

Голова райдержадміністрації Віктор Войтенко підписав розпорядження № 329 «Про закінчення опалювального сезону», у зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8°С і вище:

1. Організаціям і підприємствам, що знаходяться у сфері управління районної державної адміністрації, закінчити опалювальний сезон у житлових будинках, навчальних, медичних, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення з 06 квітня 2018 року, у тому числі споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами...

Детальніше...

  На Харківщині створено дієвий механізм залучення коштів у освітню сферу. Голова ХОДА

06.04.2018

Про досвід нашого регіону, який стабільно є лідером у рейтингах розвитку сфери освіти в країні, Юлія Світлична розповіла під час розширеної урядової наради з питань децентралізації та регіонального розвитку.

Нарада проходить за участю Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у Вінниці. Голова ХОДА виступила з доповіддю в рамках панельної дискусії на тему «Децентралізація освіти, реалізація проекту «Нова українська школа» та розвиток профтехосвіти».

Детальніше...

  Фінансові гарантії державного стимулювання регіонального розвитку мають бути стабільними і прогнозованими

06.04.2018

«Повернення до практики ручного пооб’єктного розподілу коштів неприйнятне», - наголосив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час наради з питань децентралізації та регіонального розвитку.

Він також підкреслив, що з року в рік нехтується чинна норма законодавства, що визначає мінімальний розмір ДФРР не менше 1% загального фонду державного бюджету. «Фінансові гарантії державного стимулювання регіонального розвитку мають бути стабільними і прогнозованими у середньо- та довгостроковій перспективі, - зазначив голова обласної ради. - Передбачуваність цієї процедури сприятиме збільшенню кількості проектів та поліпшенню їх якості».

Детальніше...

  Інформація Харківської обласної державної адміністрації

06.04.2018

Про підключення Центрів первинної медико-санітарної допомоги до системи E-HEALTH та кількість переданих декларацій

Детальніше...

  ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ ПО ВАЛКІВСЬКОМУ ТА КОЛОМАЦЬКОМУ РАЙОНАХ ГТУЮ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

06.04.2018

8 квітня світ відзначає Міжнародний день ромів – свято ромської культури, історії та національної ідентичності.

Точкою відліку міжнародного ромського руху вважається подія, що відбулась 8 квітня 1971 року. В цей день у одному з передмість Лондона зібралися юристи, дипломати, письменники, науковці, лідери ромських громад з єдиною метою – заснувати Міжнародну ромську організацію і розпочати спільні дії зі захисту прав ромів. Делегатами першого Всесвітнього Ромського конгресу були представники з 14 країн світу. На Конгресі були прийняті рішення про національний прапор – синьо-зелене полотнище з червоною чакрою (колесом) посередині (кольори прапора символізують небо і землю, а червоне колесо – кочове життя), герб та гімн ромського народу, написаний на основі народної пісні «Джелем, джелем».

Детальніше...

  Безпеку під час Великодніх свят буде забезпечено належним чином

06.04.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з питань забезпечення правопорядку та безпеки у Валківському районі під час Великодніх свят.

Учасниками наради також були перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, керівники силових структур, комунальних підприємств району, галузі охорони здоров’я.

Детальніше...

  Питання національно-патріотичного виховання підростаючого покоління обговорено під час зустрічі з представниками Громадської ради при Харківській ОДА

05.04.2018

4 квітня в районній державній адміністрації відбулась зустріч з представниками Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації на чолі з головою Олексієм Курцевим.

Від Валківського району участь у зустрічі взяли голова районної ради Віталій Оноша та керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко і його перший заступник Наталія Осадча, члени громадської організації «Валківська районна спілка ветеранів АТО» та громадської ради при Валківській райдержадміністрації, освітяни, представники районного військового комісаріату.

Детальніше...

  Влада пообіцяла передати кошти на місця. І влада тримає слово. Юлія Світлична

05.04.2018

5 квітня голова ХОДА бере участь у розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, що проходить під головуванням Президента та Прем’єр-міністра України у Вінниці.

«Децентралізація – це найуспішніша реформа, яка була ініційована Президентом України і зараз активно впроваджується урядом, - відзначила керівник Харківщини Юлія Світлична перед початком наради. - Влада пообіцяла передати кошти на місця, і влада тримає слово. На прикладі Харківської області: бюджет розвитку збільшився в 5 разів. І це нам дозволяє будувати: метрополітен, нові школи, дитячі садочки, спортивні майданчики, центри адміністративних послуг. Уже добудовуємо великий комплекс філармонії, на який чекали харків’яни понад 10 років, та будемо братися до будівництва нового онкологічного центру. Сьогодні будемо зосереджуватися на питаннях подальшого розвитку – без зменшення темпів: будемо розвивати громади, райони області, а також у цілому країну».

Детальніше...

  В області відкрито «гарячу лінію», на яку можна звертатися з питаннями щодо медреформи

05.04.2018

Як обрати сімейного лікаря, що необхідно для того, аби підписати декларацію, чи під’єднаний медзаклад вашого району до e-health – спеціалісти нададуть роз’яснення з цих та інших питань.

Телефон «гарячої лінії» - (057) 705-31-52. Графік роботи – з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 (перерва – з 13:00 до 14:00). На питання жителів Харківщини відповідатимуть спеціалісти Управління охорони здоров’я ХОДА.

На «гарячу лінію» також приймаються питання й звернення щодо дії програми «Доступні ліки» на Харківщині.

Детальніше...

Усього: 4176 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4176