Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5882 
  Перший мільйон тонн зерна нового врожаю на Харківщині !!!

10.07.2019

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, станом на 10 липня в області намолочено 1001,7 тис. тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур з площі 281,5 тис. га. Середня врожайність склала 35,6 ц/га. Озимої пшениці намолотили 864,4 тис. тонн, ярої – 0,5 тис. тонн, озимого ячменю – 35,9 тис. тонн, ярого – 52,8 тис. тонн, озимого жита – 0,6 тис. тонн, а гороху – 47,6 тис. тонн.
Найбільший валовий збір на даний момент у Балаклійському (90 тис. тонн), Барвінківському (46,8 тис. тонн), Борівському (46,4 тис. тонн), Шевченківському та Первомайському районах. Найбільш швидкими темпами працюють аграрії Борівщини, де обмолотили вже 66 % площ, а також Балаклійщини (62%), Красноградщини (57%), Сахновщинського та Краснокутського районів. Найвища врожайність – у Коломацькому, Дергачівському, Золочівському, Нововодолазькому та Борівському районах.

Детальніше...

  Нарада з силовими структурами
щодо підготовки до проведення
позачергових виборів народних депутатів України


10.07.2019

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка за участі голови районної ради Віталія Оноші, керівників правоохоронних органів району, посадових осіб органів виконавчої влади і місцевого самоврядування відбулася розширена нарада з питань безпеки та сприяння органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень у період підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, оперативного вирішення інших питань у межах повноважень, визначених чинним законодавством України...

Детальніше...

  Валківське бюро правової допомоги інформує...

10.07.2019

ПРО ВИДИ ТА ПОРЯДОК НАДАННЯ ЩОРІЧНИХ ДОДАТКОВИХ ВІДПУСТОК...

Детальніше...

  Валківський відділ поліції ГУНП в Харківській області інформує...

09.07.2019

КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ стану забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, надання поліцейських послуг, аналіз результатів роботи Валківського ВП ГУНП в Харківській області за січень-червень 2019 року...

Детальніше...

  Валківська районна служба зайнятості інформує...

09.07.2019

В ВАЛКІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ ЗАПРОВАДЖЕНО ІНСТИТУТ КАР’ЄРНОГО РАДНИКА...

З 1 січня 2019 року набрав чинності новий Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, який вніс ряд істотних змін в організацію діяльності служби зайнятості по наданню послуг клієнтам.
В роботу Валківської районної служби зайнятості впроваджено інститут кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. Головним завданням кар’єрних радників є підвищення конкурентоспроможності безробітних та шукачів роботи для швидкого та якісного їх працевлаштування.
Кар’єрні радники – це співробітники центру зайнятості, які надають послуги особам, які шукають роботу та безробітним, здійснюють супровід таких осіб з метою їх якнайшвидшого працевлаштування та виступають єдиним куратором для безробітних, покликані надавати послуги та нести відповідальність за сприяння у працевлаштуванні, виходячи з індивідуальних інтересів клієнта.

Детальніше...

  Південна ОДПІ інформує...

09.07.2019

З 1 липня діють нові правила оподаткування міжнародних посилок
Чи здійснюється розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті єдиного внеску?
Обіг готівки відтепер без штрафних санкцій.
Купили чи продали нерухомість протягом року, як сплачувати податок?...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


08.07.2019

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, керівниками органів місцевого самоврядування району, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.
Розглянуто ряд важливих питань життєзабезпечення району, сплановано діяльність на поточний тиждень...

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в засіданні робочої групи


08.07.2019

Сьогодні головою районної державної адміністрації Віктором Войтенко проведено розширене засідання районної робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень на період підготовки та проведення позачергових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року.
В роботі засіданні брали участь сільські, селищні голови, секретарі місцевих рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та служби району. В ході засідання були розглянуті основні питання: здійснення в районі заходів з організованої підготовки та проведення в районі позачергових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року; тимчасову зміну місця реєстрації та перевірку у Державному реєстрі виборців; забезпечення виконання на території Валківського району вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Детальніше...

  Міністр юстиції консультує...

08.07.2019

Консультація Міністра юстиції Павла Петренка
Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу?
Катерина Прибережна

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує...

08.07.2019

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області інформує про правові аспекти виїзду з дитиною за кордон...

Детальніше...

  ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ інформує...

08.07.2019

Допомога по догляду за хворою дитиною фінансується Фондом з першого дня...

Детальніше...

  На Купала - сонце грало!

07.07.2019

6 липня 2019року на міському ставі пройшло яскраве, загальнорайонне купальське свято, яке триватиме до пізнього вечора. У програмі заходів виступили колективи народного мистецтва Валківщини, розгорнулось театралізоване купальське дійство за участю аматорської народної театр-студії «DIOS» РНД «Іскра», спортивні конкурси, ігри та розваги, естрадний концерт за участю солістів РНД «Іскра», Купальське вогнище, святковий феєрверк, молодіжна дискотек...

Детальніше...

  Виїзна робоча нарада
щодо ходу будівництва амбулаторії в селі Шарівка


05.07.2019

Сьогодні голова райдержадміністрації Віктор Войтенко провів виїзну робочу нараду щодо стану і ходу будівництва амбулаторії в селі Шарівка. Участь у роботі наради взяли голова Валківської районної ради Віталій Оноша, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степанова, начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Марина Орлова, Шарівський сільський голова Заліна Хворост та представники підрядних організацій...

Детальніше...

  До уваги виборців Валківського району!

05.07.2019

Реалізувати право голосу можливо, тимчасово змінивши місце голосування без зміни виборчої адреси!

Центральна виборча комісія звертає увагу виборців, що у разі їхньої відсутності у день голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року за місцем свого проживання, вони можуть реалізувати право голосу, тимчасово змінивши місце голосування без зміни виборчої адреси.

Детальніше...

  Урочисте відкриття II оздоровчої зміни у ПЗОВ «Ялинка»

05.07.2019

З 2 липня у позаміському закладі оздоровлення і відпочинку розпочалася друга оздоровча зміна, в ході якої планується оздоровити 76 дітей. На святкове відкриття, яке відбулося 4 липня, у заклад завітали гості, батьки відпочиваючих, керівники організацій і установ району. Привітала присутніх заступник голови районної державної адміністрації Оксана Степанова, яка передала вітання від голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка та голови районної ради Віталія Оноші.
Валківська районна рада бажає дітям і їх дорослим наставникам прекраної змістовної табірної зміни, гарного відпочинку, яскравих незабутніх вражень, дякуємо сільським, селищним, міським головам за турботу про дітей, підтримку закладу оздоровлення та відпочинку та за придбання дітям путівок для оздоровлення...

Детальніше...

  Правова консультація для приватних підприємців району...

05.07.2019

Корисна інфографіка наочно демонструє алгоритм дій при припиненні підприємницької діяльності ФОП

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує...

04.07.2019

ТОП популярних імен для малечі на Валківщині...

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди Дня національної поліції України

04.07.2019

Сьогодні у приміщенні Валківського районного відділу поліції відбулись урочистості з нагоди Дня національної поліції України.
З професійним загальнодержавним святом правоохоронців Валківщини в урочистій обстановці щиро привітали голова Валківської районної державної адміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина. Кращих співробітників районного відділу поліції за високі і якісні показники в роботі відзначено спільними Почесними Грамотами районної ради і райдержадміністрації...

Детальніше...

  Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України інформує...

04.07.2019

Про прожитковий мінімум, пов’язані з ним страхові виплати, нові рахунки для Фонду соціального страхування, найпоширеніші помилки при оплаті листків непрацездатності та відповідальність роботодавців...

Детальніше...

  Розширена робоча нарада в райдержадміністрації
за підсумками роботи району та виконання бюджету
у першому півріччі 2019 року


03.07.2019

Сьогодні у Валківській районній державній адміністрації відбулась розширена робоча нарада під головування голови РДА Войтенка В.І. за активної участі заступника голови районної ради Яцини Ю.Д., сільських, селищних, міського голів, керівників бюджетних установ району.
В полі зору додаткової уваги районної влади аналіз стану виконання місцевих бюджетів за II квартали поточного року та перспективи розвитку місцевих територіальних громад, об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району в світлі залучення інвестицій та участі в інфраструктурних проектах...

Детальніше...

Усього: 5882 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5882