Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4508 
  Інститут національної пам’яті збирає свідчення про Голодомор

21.05.2018

Український інститут національної пам’яті відновлює збір інформації про доброчинців, які рятували людей у роки Голодомору 1932-1933 років в Україні.

У 2018 році, у 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років, Україна й увесь світ вшановує пам’ять мільйонів невинних жертв, цілеспрямовано знищених сталінським режимом. Інститут відновлює Всеукраїнську акцію «Людяність у нелюдяний час», яка була започаткована у 2009 році. Тоді вперше ми почали повертати пам’ять про праведні діяння в роки Голодомору 1932-1933 років.

Детальніше...

  Харківська дирекція ПАТ «Укрпошта» повідомляє: триває передплата періодичних видань на ІІ півріччя 2018 року

21.05.2018

Шановні валківчани!
Шановні керівники установ, закладів, підприємств району!

Харківська дирекція ПАТ «Укрпошта» повідомляє, що триває передплата періодичних видань на ІІ півріччя 2018 року.

Під час передплатної кампанії ПАТ «Укрпошта» організовує низку заходів та запрошує всіх взяти акгивну участь у них…

Детальніше...

  З Днем банківського працівника!
Вітання голови районної ради Оноші В.П.


20.05.2018

Шановні працівники банківських установ Валківського району! Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника!

Цим святом українська держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

Детальніше...

  Сьогодні День пам’яті жертв політичних репресій
Звернення голови районної ради Віталія Оноші


20.05.2018

Шановні валківчани, сьогодні Україна зі скорботою у серці вшановує пам’ять та молиться за душі мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

У намаганні позбавити український народ його душі тоталітарним режимом було загублено чи приречено на муки та голодну смерть у таборах, заслано в далекі безлюдні землі мільйони неугодних владі людей – селян і робітників, учителів і священників, науковців і письменників…

Детальніше...

  В Україні Великим терором та Голодомором здійснювали денаціоналізацію і викорінювали українство – Президент

20.05.2018

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили».

«Нині ми відзначаємо 80-ті роковини масових політичних репресій 1937-1938 років. Через незбагненно великі масштаби, які точно встановити неможливо й дотепер, цей злочин комуністичного тоталітарного режиму називають Великим терором», - сказав Петро Порошенко під час виступу на заходах до Дня пам’яті жертв політичних репресій.  

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Європи в Україні


19.05.2018

Шановні мешканці Валківського району! Щорічно третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи. Для нашої держави і всього українського народу це особливе свято. І не тільки тому, що географічно Україна є центром Європи. День Європи в Україні важливий завдяки прагненню української держави бути повноправним членом європейської родини народів. Це є щирим і усвідомленим бажанням українців. Переконаний, що інтеграція українського суспільства до європейських інституцій забезпечить добробут і процвітання нашого народу…

Детальніше...

  Ми всі разом маємо рухатися в Європу кожного дня – Президент привітав українців з Днем Європи

19.05.2018

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко у Вінниці взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Європи в Україні. Глава держави привітав жителів Вінниці та всю Україну зі святом.

Звертаючись до присутніх на площі гостей міста та вінничан, Президент нагадав, що 15 років тому в Україні була запроваджена традиція святкування у травні Дня Європи.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з Міжнародним днем музеїв


18.05.2018

Шановні працівники Валківського краєзнавчого музею, керівники шкільних музеїв Валківщини! 18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. Валківська районна рада вітає всіх музейних працівників із Міжнародним днем музеїв! Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина Валківщини, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва. Валківщина володіє безцінними для нас та майбутніх поколінь музейними колекціями – історичними, археологічними, художніми, мистецькими. Це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім…

Детальніше...

  18 травня - День боротьби за права кримськотатарського народу та День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18.05.2018

Коментар голови районної ради Віталія Оноші

18 травня в Україні та світі згадують жертв депортації та геноциду кримських татар та відзначають День боротьби за права кримськотатарського народу.

Саме цього дня 1944 року почалася депортація кримських татар. За тиждень до цього, 11 травня, було ухвалено таємну постанову Державного комітету оборони «Про кримських татар». Там було сказано, що вони нібито причетні до масової зради і колабораціонізму…

Детальніше...

  Вечір пам᾿яті Олександра Кириченка та презентація книги Майї Столярової «Щоденник великого патріота малої батьківщини» у краєзнавчому музеї

18.05.2018

18 травня, у Міжнародний день музеїв, у Валківському краєзнавчому музеї відбувся вечір пам᾿яті Олександра Кириченка та презентація книги Майї Столярової, краєзнавця, письменниці, дослідниці історії села Огульці та Валківщини, «Щоденник великого патріота малої батьківщини».

Участь у презентаційному заході взяли керівники району, працівники районної ради, краєзнавці, керівництво Огульцівської сільської ради разом із представниками територіальної громади та всі, хто небайдужий до історії рідного краю та історичних постатей Валківщини.

Детальніше...

  Вечір пам᾿яті Олександра Кириченка та презентація книги Майї Столярової «Щоденник великого патріота малої батьківщини» у краєзнавчому музеї

18.05.2018

Майя Тимофіївна провела кропітку краєзнавчу роботу, вивчаючи та впорядковуючи архів Олександра Кириченка, що зберігається у музеї Огульцівської школи. Результатом досліджень стала книга «Щоденник великого патріота малої батьківщини», випуск 70 примірників якої став можливим за сприяння та спонсорської підтримки заступника голови Валківської районної ради, депутата, обраного від Огульцівської громади, Юрія Яцини.

Книги безкоштовно передані в дарунок місцевим та районній бібліотекам, школі, дитсадку, музею.

Детальніше...

  Президент: Біль кримських татар – це біль усіх українців

18.05.2018

Весь український народ поділяє смуток кримських татар через жахливі події, які сталися з кримськотатарським народом 74 роки тому, наголошує Президент Петро Порошенко.

«Хочу наголосити, що біль кримських татар – це біль усіх українців. Трагедія 44-го була лише прелюдією, початком багатолітньої політики гонінь», - сказав Глава держави під час виступу на заходах у зв’язку з Днем боротьби за права кримськотатарського народу та Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Детальніше...

  «Джура» зібрала юних патріотів

18.05.2018

18 травня 2018 року на території Ков’язького навчально-виховного комплексу та Валківського районного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді був проведений І (районний) етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), основною метою якої є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Цьогоріч участь у змаганнях взяли учні 12 загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району.

Детальніше...

  У виставковому залі Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв підведено підсумки обласного конкурсу «Великодня писанка»

17.05.2018

Валківській районній комунальній дитячій школі мистецтв, як одному з ініціаторів відродження писанкарства Слобожанщини, цього року випала честь стати місцем підведення 11-го обласного конкурсу «Великодня писанка».

16 травня переможців у номінаціях «Традиційна воскова писанка», «Писанка нетрадиційних сучасних технологій», «Бісерна писанка», лауреатів, дипломантів конкурсу і всіх запрошених вітали голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, яка передала також вітаня від голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка.

Детальніше...

  Валківщина святкує День вишиванки

17.05.2018

Сьогодні, 17 травня, українці відзначають не тільки Вознесіння Господнє, але й Всесвітній день вишиванки - свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Вишиваний рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами - оберегами. Нас, українців, по вишивках і чарівних рушниках-оберегах упізнають в усьому світі.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

17.05.2018

Механізм отримання реабілітації за кошти Фонду – послугою скористались вже 10 500 осіб

З початку 2018 року Фонд соціального страхування України за реформованим механізмом забезпечив реабілітаційним лікуванням в санаторно-курортних закладах більше 10 500 застрахованих осіб.

Показники охоплення реабілітаційним лікуванням за кошти ФССУ збільшились на 17% відповідно до даних I кварталу, станом на сьогодні Фонд забезпечує повне покриття потреби працевлаштованих українців у відновленні здоров’я на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів.

Детальніше...

  Вступна кампанія 2018 року триватиме з 12 до 26 липня

17.05.2018

Про це 16 травня повідомив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

«Як і минулого року, прийом від вступників заяв та документів розпочинається 12 липня і закінчується 26 липня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО», - сказав Анатолій Бабічев.

Детальніше...

  На Харківщині відзначають День вишиванки

17.05.2018

О 16:00 Сумською від майдану Конституції до ХНАТОБу ім. М.В. Лисенка пройде «Парад вишиванок».

До акції також долучилися в ХОДА – сьогодні співробітники облдержадміністрації прийшли на роботу в традиційному українському одязі.

Святкові заходи в рамках «Параду вишиванок», окрім ходи Сумською, включатимуть також концерт на майданчику біля оперного театру, участь в якому візьмуть творчі колективи регіону.

Детальніше...

  Реформа сільської медицини – це не косметичний ремонт амбулаторій, а нова якість медичних послуг, - Геннадій Зубко

17.05.2018

Впроваджуючи реформу первинної медицини в сільській місцевості ми повинні в першу чергу говорити про особливості України. А це – велика кількість людей, що проживає у сільській місцевості - 33%. Якщо говорити про будь-яку європейську країну, то наприклад, в Німеччині – 5-7% сільського населення. Тому, наше головне завдання - наблизити медичну послугу до людей, які там проживають. Про це в ефірі Українського радіо повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді з питань фінансування важливих об’єктів соціально-економічної сфери району

17.05.2018

17 травня голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації, під час якої розглядались питання щодо фінансування важливих об’єктів соціально-економічної сфери району з різних джерел фінансування та хід реалізації районних програм.

Про стан справ на сьогодні і завдання на перспективу доповідали присутні на нараді начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ району.

Детальніше...

Усього: 4508 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4508