Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4176 
  Завершився відкритий чемпіонат м. Харків з футзалу серед дітей 2006 р.н.

28.03.2018

Наші юні футболісти на спортивних майданчиках м. Харків зіграли 18 ігор. Сьогодні в матчі за 3 місце вони перемогли команду «Сокіл» Харків з рахунком 4:2. Також в змаганнях взяли участь і діти 2005 р.н. та 2007 р.н, які показали гарну гру.

Детальніше...

  ДЯКУЄМО всім Конкурсантам за розробку проектів і участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2018

27.03.2018

Валківська районна рада висловлює подяку всім Конкурсантам за розробку проектів і активну участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку громад РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2018!
Загалом на обласний конкурс було подано 916 міні-проектів, з яких до участі допущено 794 на загальну суму 202,5 млн.грн., в тому числі і всі 27 проектів з Валківщини!
У цьому році подано і зареєстровано від Валківського району на обласний конкурс 27 проектних заявок, з яких у I категорії учасників - 26 міні-проектів, у II категорії - 1 міні-проект в рамках співробітництва місцевих рад району...

Запрошуємо ознайомитися з проектними роботами району в розділі ... Детальніше...

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України

27.03.2018

Про оформлення допомоги при народженні дитини

Детальніше...

  На цьогорічний конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє» подано 916 заявок - голова Конкурсного комітету Сергій Чернов

27.03.2018

У Будинку рад 26 березня відбулось засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». «У 2018 році конкурсні проекти надійшли з 26 районів Харківщини, 6 міст обласного значення та міста Харкова. Свої проекти надіслали 11 об’єднаних територіальних громад. Загалом конкурсантами було подано 916 міні-проектів, з яких до участі допущено 794 на загальну суму 202,5 млн грн», - повідомив голова Конкурсного комітету, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Детальніше...

  Як органи місцевого самоврядування можуть боротися з зарплатою «в конвертах» і чому це їм потрібно, — роз’яснення експертів

27.03.2018

Громади постійно шукають джерела для збільшення своїх доходів, щоб надавати якісні та доступні послуги і при цьому розвиватися. Питаннями наповнення місцевих бюджетів мають перейматися не лише виконавчі органи місцевої ради та депутати, але й самі мешканці. Усі, хто живе в громаді, користуються послугами бюджетних установ і закладів, а отже мають розуміти, що не можуть стояти осторонь питань їх фінансування. Крім того, з місцевого бюджету реалізуються важливі для кожного мешканця проекти соціального та економічного розвитку території.

Детальніше...

  Коментар голови ХОДА Юлії Світличної
з нагоди Міжнародного дня театру


27.03.2018

Харків здавна був і залишається сьогодні одним з головних центрів розвитку театрального мистецтва в Україні. Адже саме тут, на Харківщині, ще на початкових етапах історії українського театру створював видатні комедії Григорій Квітка-Основ’яненко. Саме в нашому місті писав свої п’єси Микола Куліш та робив їх постановки Лесь Курбас.

Детальніше...

  УВАГА!!!
НОВИЙ ВИД ШАХРАЙСТВА –
СМС ПОВІДОМЛЕННЯ


27.03.2018

Поліція Валківщини застерігає: шахраї активізували свою діяльність.

Незважаючи на широку профілактично-роз’яснювальну кампанію в Україні та регулярні попередження з боку поліції, громадяни через свою неуважність та безпечність продовжують ставати жертвами шахраїв.

Правоохоронці застерігають громадян від нерозважливих кроків, які можуть в подальшому коштувати втрати заощаджень чи цінних речей, за якими полюють зловмисники…

Детальніше...

  Юлія Світлична порушила питання поновлення дії проекту ЄС «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні»

27.03.2018

З такою пропозицією голова ХОДА виступила на засіданні Бюро Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Заходи Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи відбуваються протягом 26 - 28 березня в Страсбурзі. 26 березня низку питань, у тому числі проект порядку денного 34-ї сесії Конгресу, розглянули в ході засідання бюро цієї впливової європейської організації. Сама сесія триватиме 27 та 28 березня та буде присвячена питанню місцевого та регіонального урядування, заснованого на забезпеченні прав.

Детальніше...

  З ГРОМАДОЮ РАЗОМ - У МАЙБУТНЄ !

26.03.2018

Депутатський ЗВІТ
перед Огульцівською громадою
про роботу за 2017 рік
заступника голови Валківської районної ради

ЯЦИНИ ЮРІЯ ДМИТРОВИЧА...


Запрошую ознайомитися із Звітом нижче в (Детальніше)...

Детальніше...

  Коментар голови ХОДА Юлії Світличної з нагоди Дня Національної гвардії України

26.03.2018

За чотири роки своєї нової історії Національна гвардія України постала як справжня запорука стабільності та миру в країні. Під час проведення антитерористичної операції саме Нацгвардія є одним зі стовпів оборони нашої країни на Сході.

Нацгвардійці не тільки гідно виконують свій обов’язок у зоні АТО, але й забезпечують порядок у мирних регіонах країни, охороняючи учасників масових заходів, стратегічні об’єкти та державні будівлі. Бійці Національної гвардії України сьогодні є прикладом мужності та патріотизму, вірності військовій присязі.

Детальніше...

  Сімя Андрущенків із села Шарівка - переможці обласного фестивалю «Мама, тато, я - спортивна сім’я»

26.03.2018

23 березня в спортивному комплексі ХНУПС ім.Кожедуба відбувся обласний фестиваль «Мама, тато, я - спортивна сім’я» серед районів та міст обласного значення. Наш район в цих змаганнях представляла сім’я Андущенко з села Шарівка в складі Олега, Ані та Ростислава - переможців районних змагань. Ця родина здобула впевнену перемогу і в обласному фестивалі.

Вітаємо переможців та висловлюємо щиру подяку вчителю фізичної культури Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Денисенко Василю Михайловичу за підготовку команди до змагань.

Детальніше...

  Сергій Чернов: Боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду – священна місія, покладена на наших військових

26.03.2018

Шановні нацгвардійці! Від імені депутатів Харківської обласної ради вітаю вас із Днем Національної гвардії України.

Боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду й захищати його права та свободи – священна місія, покладена на наших військових.

Мешканці Харківщини високо цінують внесок гвардійців у зміцнення національної безпеки держави. І це - результат самовідданої праці, мужності та стійкості бійців Нацгвардії, які захищають наш народ.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Національної гвардії України


26.03.2018

26 березня Національна гвардія України відзначає четверту річницю з дня створення. Від першого дня існування нового військового формування воїни-гвардійці з гідністю і честю виконують відповідальні завдання із захисту територіальної цілісності держави, забезпечення безпеки її громадян.

Нацгвардійці першими стали на захист суверенітету України, на захист життя, законних прав та свобод громадян і з честю та гідністю виконують свій благородний обов`язок, є прикладом мужності, витримки, загартованості тіла та духу.

Детальніше...

  Валківському автотранспортному підприємству терміново потрібен водій !!!

26.03.2018

Валківському ВАТ АТП-16341
на постійну роботу терміново потрібен
водій категорії D.

За довідками звертатися за телефонами:
(05753)
5 18 34
5 12 39


Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів щопонеділкову апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату районної ради

26.03.2018

Під час наради йшлося про пріоритети діяльності виконавчого апарату районної ради, першочергові завдання та напрямки роботи на тиждень, що розпочався, та на найближчу песпективу.

Серед найважливіших невідкладних завдань цього тижня, визначених головою районної ради Віталієм Оношою, завершення деклараційної кампанії (останній термін – до кінця доби 31 березня, у суботу). Зважаючи на це, керівником дано доручення здійснити моніторинг стану подачі електронних декларацій депутатами районної ради. «За необхідністю, прошу максимально надати допомогу депутатам: консультаційну, технічну, організаційно-методичну», - зазначив голова ради.

Детальніше...

  На апаратній нараді РДА за участю голови районної ради Оноші В.П., керівників ОМС району обговорено ряд важливих питань

26.03.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники місцевих рад району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, громадських організацій району та районних служб.

В ході апаратної наради розглянули чотири питання.

Детальніше...

  Вже з 2 квітня можна обрати свого сімейного лікаря

26.03.2018

2 квітня розпочинається національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Українці зможуть підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром. Як буде відбуватися вибір лікарів на брифінгу розповів заступник Міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.

Підписання декларації – це, фактично, форма заяви. З її допомогою українці повідомлятимуть, що обрали саме цього лікаря і цей заклад. Інформація про вибір лікаря міститиметься в електронній системі охорони здоров’я. З липня 2018 року Національна служба здоров’я України направлятиме гроші із загальних податків у медичний заклад лікарю, якого обрала конкретна людина.

Відтепер вибирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної допомоги незалежно від місця проживання або прописки.

Детальніше...

  Визначено населені пункти Харківщини, де побудують 50 нових амбулаторій

26.03.2018

Перелік складено таким чином, що від одного до трьох нових медичних закладів первинної ланки з’явиться в кожному з районів області.

«Харківщина долучається до реалізації ініційованої Президентом України реформи сільської медицини, - наголосила голова ХОДА Юлія Світлична. - Цього року побудуємо 50 нових медичних амбулаторій. Зміцнюватимемо матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я, розвиватимемо телемедицину. Потрібно налагодити роботу цієї системи так, щоб мешканці найвіддаленіших районів могли отримувати якісні послуги. Закон про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості містить багато нововведень, які дозволять втілити це у життя».

Детальніше...

  Президент підписав указ щодо відзначення Дня пам’яті та примирення у 2018 році

26.03.2018

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.
Так, «з метою належного відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру» Кабмін має утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2018 році заходів із відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, залучивши до його складу представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, територіальних громад, громадських об’єднань ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань.

Детальніше...

  Команда «Diamonds» завоювала нагороди на Відкритому чемпіонаті Полтави з черлідингу

26.03.2018

У суботу, 24 березня, у Полтаві відбулися змагання з черлідингу, які зібрали учасників з усієї України.

Відкритий чемпіонат Полтави з черлідингу став сьомим в історії. Цього разу географія учасників розширилася в ньому взяли участь представники Одеси, Харкова, Сум, Боярки, Тростянця і Дніпра. Загалом близько 250 учасників. Взяла участь у змаганнях і команда «Diamonds» з нашого району.

Ці змагання - відбіркові перед чемпіонатом України.

Детальніше...

Усього: 4176 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4176