Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3999 
  МОН пропонує для громадського обговорення механізм зарахування дітей у перший клас

05.03.2018

Міністерство освіти і науки України розмістило на сайті для публічного обговорення проект Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.
Над проектом Порядку працювала робоча група за участі представників місцевих органів влади, адміністрації шкіл, громадських організацій, що представляють інтереси батьківської спільноти.
Проект документа описує механізми зарахування дітей до початкової (1-4 клас), базової (5-9 клас) та старшої (10-11 клас) школи.

Детальніше...

  Дуже дякую українцям за національну солідарність – Президент про скорочення споживання газу в Україні

04.03.2018

Президент Петро Порошенко особливо відзначив солідарну підтримку всіма українцями дій влади щодо забезпечення стабільної роботи газотранспортної системи України у зв’язку із погрозами РАО «Газпром» припинити виконання контракту із постачання природного газу.

«Я дуже дякую українцям за національну солідарність, яку вони проявили вчора, відгукнувшись на звернення щодо скорочення споживання газу. На 25 млн кубічних метрів газу вчора Україна скоротила споживання. Це і є ознака нашої солідарності. Це 14% від загального обсягу споживання», - зазначив Глава держави під час наради на підприємстві «Укртрансгаз».

Детальніше...

  Вночі та вдень 3 березня в регіоні очікується різке погіршення погодних умов

03.03.2018

У зв’язку з цим власників авто просять бути максимально уважними за кермом та без нагальної потреби не користуватися власним транспортом.

За прогнозом Українського гідрометцентру 3 березня внаслідок впливу активного циклону в Україні очікуються складні погодні умови. У Харківській області прогнозують сильний сніг з переходом у дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь. Пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с.

Детальніше...

  Уряд затвердив порядок зарахування акцизу з пального до місцевих бюджетів у 2018 році

03.03.2018

28 лютого Уряд прийняв постанову, якою затвердив Порядок зарахування у 2018 році частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.
Порядок визначає принцип розподілу частини акцизного податку та механізм його зарахування. Про це повідомила Галина Маркович, координатор напрямку «Місцеві бюджети» проектного офісу секторальної децентралізації.
Документом затверджено також частки для зарахування акцизного податку до бюджетів місцевого самоврядування у першому півріччі 2018 року у розрізі усіх сільських, селищних та міських бюджетів.

Детальніше...

  Запроваджуємо принцип «дозволено все, що не заборонено» - Президент про проект Закону «Про валюту»

03.03.2018

Національна рада реформ під головуванням Президента Петра Порошенка розглянула законопроект «Про валюту», який буде внесений на розгляд до Верховної Ради України.

Глава держави підкреслив, що проект закону «Про валюту» запроваджує принцип «дозволено все, що не заборонено» та передбачає запровадження поступової, послідовної і гнучкої лібералізації на валютному ринку України, вільний рух капіталу та інших валютних цінностей. «Також прибирається таке болісне покарання як призупинення зовнішньоекономічної діяльності», - зазначив Петро Порошенко.

Детальніше...

  Недовіра людей до децентралізації розвіюється, коли їхня громада починає користуватися наданими реформою можливостями, — В’ячеслав Негода

03.03.2018

Недовіра і страхи щодо децентралізації зникають там, де місцеві лідери починають ефективно використовувати усі надані реформою можливості: залучають ресурси, вкладають їх у розвиток громади і несуть відповідальність за свої рішення і дії.

Так прокоментував перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода результати соціологічних досліджень, здійснених КМІС та Центром «Соціальні індикатори» на замовлення Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Детальніше...

  Проїзд основними дорогами області забезпечений

03.03.2018

Дорожники продовжують ліквідовувати снігові замети на під’їздах до кількох населених пунктів.

«Обстановка в області контрольована. Відключень електроенергії, пов’язаних з погодними умовами, немає», - повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

Він зазначив, що складною залишається обстановка на дорогах місцевої мережі.

Детальніше...

  Ряд соціально важливих об’єктів Валківщини буде відновлено протягом 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету

03.03.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації, під час якої розглянуто перелік об`єктів будівництва у Валківському районі, що будуть реалізовані у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету. Рішенням обласної ради від 1 березня 2018 року Валківському району надано додаткове фінансування на наступні об’єкти.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХІV сесії Валківської районної ради

02.03.2018

Пленарне засідання позачергової ХХІV сесії районної ради відкрив голова ради Віталій Оноша. У засіданні взяли участь 23 депутати, в тому числі голова райдержадміністрації Віктор Войтенко. Серед запрошених на сесію – керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, очільники місцевих рад, окремих підприємств та закладів району.

За годину продуктивної роботи депутатами розглянуто 9 питань порядку денного та додатково одне питання в розділі «Різне» за пропозицією постійної комісії з питань комунальної власності. Всі представлені проекти, попередньо ретельно відпрацьовані профільними комісіями, були підтримані та затверджені депутатами.

Детальніше...

  Заплановано проведення капітального ремонту найпроблемніших ділянок водогонів у місті Валки

02.03.2018

Рішеннями районної ради надано дозвіл комунальному підприємству «ВОДА» на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту водогонів в м. Валки та замовлення експертизи цієї проектно-кошторисної документації. Заплановано ремонт водогонів по вулицях Кільцева, Гоголя, Б. Хмельницького, Піщаній, Мічуріна, Суворова, Грабовського, Сидоренка та провулку Козацькому.

Детальніше...

  До участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році схвалено ще один проект

02.03.2018

З метою визначення ефективних шляхів вирішення проблем життєзабезпечення і розвитку територіальних громад району депутатами схвалено міні-проект розвитку територіальної громади під назвою «Сучасне футбольне поле – важлива складова підготовки майбутніх чемпіонів та добробуту, якості життя і розвитку громади» та надано згоду Конкурсанту, громадській організації «Маяк Валківщини», на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році.

Детальніше...

  Ухвалено зміни до районного бюджету на 2018 рік

02.03.2018

За результатами роботи профільних постійних комісій районної ради депутатами ухвалено ряд рішень з фінансового блоку питань. А саме, затверджено рішення щодо розподілу вільного залишку районного бюджету, внесено зміни до кошторисів бюджетних установ.
Вільний залишок районного бюджету за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету, що не був використаний у минулому році загальною сумою майже 5 млн грн. рішенням районної ради направлено на проведення реконструкції будівлі Старомерчицького будинку культури Старомерчицької селищної ради.
До того ж, за висновками бюджетної комісії районної ради депутатами підтримано пропозиції райдержадміністрації та прийнято низку змін до районного бюджету на 2018 рік…

Детальніше...

  На виконання рішення обласної ради з бюджету області за поданням голови ХОДА Юлії Світличної до районного бюджету надійшло понад 21 млн грн.

02.03.2018

«Дякуючи турботі голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, рішенням обласної ради, яке було вчора ухвалено депутатами під час пленарного засідання сесії обласної ради, Валківському району надано додаткове фінансування у розмірі 21 млн 034 тис. грн.» – підсумував доповідь начальника фінуправління РДА Лариси Левчук голова районної ради Віталій Оноша.

«Від імені всього депутатського корпусу Валківської районної ради щиро дякую губернатору за потужну допомогу району та підтримку місцевих ініціатив» - висловив подяку голова районної ради.

Детальніше...

  Понад 9 млн гривень направлено на проведення капітальних ремонтів закладів освіти

02.03.2018

На виконання рішення Харківської обласної ради на проведення капітальних ремонтів закладів освіти Валківського району направлено 9 млн 250 тис. грн.

А саме, кошти у сумі 3 млн 750 тис. грн. направляються на проведення капітальних ремонтів двох загальноосвітніх навчальних закладів, в тому числі: …

Детальніше...

  В цьому році буде капітально відремонтовано амбулаторію загальної практики-сімейної медицини села Сніжків

02.03.2018

Відповідно до рішення Валківської районної ради на суму 2 млн 370 тис. грн. буде профінансовано проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень будівлі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Сніжків комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району».

Це стало можливим завдяки поданню голови облдержадміністрації Юлії Світличної та підтримки її пропозицій депутатським корпусом Харківської обласної ради.

Детальніше...

  За рік в районі будуть реалізовані п’ять проектів з освітлення населених пунктів

02.03.2018

Необхідні для цього кошти за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної виділили під час сесії облради з обласного бюджету районному бюджету для передачі їх місцевим радам.

Відповідним рішенням районної ради органам місцевого самоврядування на проведення капітального ремонту мережі вуличного освітлення було передано 1 млн 279 тис. грн.

Детальніше...

  Серед об’єктів ЖКГ велику увагу приділено відновленню мережі водопостачання та проведенню реконструкції очисних споруд в м. Валки

02.03.2018

Значну фінансову підтримку цього року отримає комунальне підприємство «Вода» Валківської районної ради. На виконання рішення обласної ради за кошти обласного бюджету будуть проведені ремонтні роботи та капітально відремонтований водогін по вулицях Кільцева, Гоголя, Б. Хмельницького, Піщана, Мічуріна, Суворова, Грабовського, Сидоренка, пров. Козацький в м. Валки на загальну суму 2 млн грн…

Детальніше...

  Засідання профільної постійної комісії з питань бюджету

02.03.2018

Бюджетною комісією, що відбулася під керівництвом голови комісії Ольги Дубовик, розглянуто п’ять питань та фінансові клопотання, що надійшли до профільної комісії. Погоджено всі представлені проекти рішень. Питання винесені на розгляд сесії та рекомендовані до затвердження.

Участь в роботі комісії взяли голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, перший заступник голови РДА Наталія Осадча, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, начальники окремих відділів районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності

02.03.2018

Постійною комісією районної ради з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності, що відбулася під очільництвом голови комісії Сергія Барабаша, погоджено запропоновані проекти рішень з чотирьох питань порядку денного.

До того ж, за пропозицією профільної комісії на розгляд пленарного засідання позачергової ХХІV сесії районної ради запропоновано винести питання щодо надання дозволу КП «Вода» на проведення фахової експертизи проектно-кошторисної документації на реконструкцію очисних споруд в м. Валки.

Детальніше...

  Тато, мама, я – спортивна сім’я

02.03.2018

Саме під такою назвою сьогодні в ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулося районне спортивне свято. Метою змагань є залучення до занять фізичною культурою різних верств населення та пропаганда здорового способу життя, зміцнення родинних стосунків, визначення кращих спортивних сімей Валківського району. Позмагатися у силі, спритності, швидкості зібралося 10 сімей з 8 місцевих громад Валківщини. Атмосфера, що панувала у залі, просто захоплювала. Крім спортивного азарту були і дружня підтримка суперника, і дружня порада, і гумор.

Вітали учасників заходу голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

Детальніше...

Усього: 3999 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-3999