Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  П О Д Я К А
ВОЙТЕНКУ Віктору Івановичу


19.07.2019

Валківська районна рада
від імені органів місцевого самоврядування району
висловлює щирі слова подяки

ВОЙТЕНКУ
Віктору Івановичу,
голові Валківської районної державної адміністрації

за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, місцевих територіальних громад та об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, залучення інвестицій і капіталовкладень, успішну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів, дієву і ефективну співпрацю з органами місцевого самоврядування, креативність і наполегливість у вирішенні питань державного і місцевого значення та за примноження славних освітніх, культурних, спортивних традицій Валківщини.

Голова районної ради В. Оноша

18. 07. 2019 року

Детальніше...

  Комісією з надання одноразової адресної допомоги направлено 27,5 тис. грн. десяти валківчанам

19.07.2019

18 липня в залі пленарних засідань районної ради відбулося чергове засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування під головуванням голови комісії, першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Осадчої.

На засіданні комісії були розглянуті звернення щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району. За результатами розгляду вирішено надати одноразову грошову допомогу десяти громадянам на загальну суму 27,5 тис.грн.

Детальніше...

  Пленарне засідання чергової ХХХVІІ сесії районної ради

18.07.2019

18 липня відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання чергової ХХХVІІ сесії районної ради. Участь в роботі сесії взяли 23 депутати. Секретарем пленарного засідання обрано депутата Андрія Корсуна. Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуто 17 питань та розділ «Різне», ухвалені відповідні рішення.

Розпочинаючи сесію, голова районної ради Віталій Оноша від імені депутатів районної ради та всього місцевого самоврядування району висловив щиру подяку голові районної державної адміністрації Віктору Войтенку за дієву співпрацю та підтримку, залучення рекордних інвестицій для розвитку району.

Детальніше...

  Пленарне засідання чергової ХХХVІІ сесії районної ради

18.07.2019

В роботі сесії взяли участь заступники голови районної державної адміністраціції Наталія Осадча та Оксана Степанова, представники силових структур та ЗМІ, сільські, селищні голови, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ, громадських організацій.

Детальніше...

  Засідання профільних постійних комісій

18.07.2019

В рамках підготовки до сесії працювали профільні постійні комісії. Всі проекти погоджені, питання винесені на розгляд сесії для ухвалення відповідних рішень.

Детальніше...

  Чергова ХХХVIІ сесія
Валківської районної ради VII скликання


17.07.2019

Пленарне засідання ХХХVIІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 18 липня 2019 року (четвер) о 10.00 год.

18 липня 2019 року (четвер)
в день проведення пленарного засідання чергової сесії
відбудуться засідання постійних комісій районної ради:
09.00 год. - з комунальних питань;
09.00 год. - з земельних питань;
09.30 год. - з бюджетних питань.

Запрошуємо депутатів районної ради та ініціаторів розгляду питань взяти активну і конструктивну участь у роботі постійних комісій та пленарного засідання сесії!

Детальніше...

  КП «ВОДА» Валківської районної ради внесено на розгляд сесії проект рішення і розрахунки нових тарифів на послуги з водопостачання і водовідвідведення

17.07.2019

З метою забезпечення стабільного водопостачання і водовідведення у 9-ти населених пунктах району, приведення тарифів комунального підприємства «Вода» до економічно обґрунтованого розміру у зв’язку із різким зростанням розміру основних складових тарифу (мінімальної заробітної плати, вартості електроенергії, паливно-мастильних матеріалів та інших витрат підприємства), виведення підприємства із скрутного фінансово-економічного стану на розгляд сесії районної ради комунальним підприємством «ВОДА» внесено відповідний проект рішення, обгрунтування і розрахунки нових економічно обгрунтованих тарифів на послуги водопостачання і водовідведення.

Прохаємо депутатів районної, місцевих рад, мешканців-споживачів послуг КП «ВОДА» ознайомитись з поданими проектами рішень, обгрунтуванням їх в розділі (ВІДКРИТІ ДАНІ. ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ) цього сайту та направляти для розгляду постійними комісіями районної ради пропозиції на електронну адресу vrrada@i.ua для опрацювання по суті...

Детальніше...

  В залі пленарних засідань районної ради з професійним святом вітали кращих представників бухгалтерської справи

17.07.2019

Сьогодні, 17 липня, в залі засідань районної ради відбулися урочистості до Дня бухгалтера.

Із професійним святом кращих фахівців бухгалтерської справи Валківщини привітали голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, які, звертаючись до запрошених, наголошували на важливості праці бухгалтера в будь-якій установі, адже бухгалтер займається фінансово-господарською діяльністю підприємств, установ і організацій, сприяє становленню та зростанню економіки, наповнює бюджет податками, нараховує заробітну плату та пенсії. Керівники побажали усім присутнім міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, добра, достатку та нових досягнень у роботі.

Детальніше...

  Відзначення кращих представників бухгалтерської справи з нагоди професійного свята

17.07.2019Детальніше...

  Співчуття Валківської районної ради Пилипенко Т.П.
з приводу непоправної втрати батька


17.07.2019

Валківська районна рада, посадові особи виконачого апарату, депутати та члени районної профспілки працівників держустанов висловлюють глибокі і щирі співчуття начальнику відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району, голові профспілки Пилипенко Тетяні Петрівні з приводу непоправної втрати батька.
Сумуємо і співчуваємо разом з Вами, Тетяно Петрівно, підтримуючи Вас у ці нелегкі життєві години!

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем бухгалтера


16.07.2019

Шановні бухгалтери Валківського району! Прийміть від мене особисто, від депутатів та виконавчого апарату районної ради щирі вітання з Вашим професійним святом - Днем бухгалтера. Хай для вас цей день буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, хай кожному бухгалтеру цього дня керівництво та колеги висловлять подяку і шану за вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Ваша професійність є основою і підґрунтям фінансового благополуччя кожного трудового колективу, а отже і кожного з його членів…

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та прав

16.07.2019

Сьогодні о 9.00 годині у Валківській районній раді відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку, під час роботи якої депутатами опрацьовано ряд проектів рішень, які направлено на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради для затвердження...

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу

16.07.2019

Сьогодні о 12.00 годині у Валківській районній раді відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики, під час роботи якої депутатами опрацьовано ряд проектів рішень, які направлено на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради для затвердження...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради -
завдання та пріоритети діяльності на тиждень!


15.07.2019

Головою районної ради Оношою В.П. проведено апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень та перспективу, в тому числі участь районної ради у районних заходах.

Головним же питання розгляду на нараді була низка напрямків, пов’язана з підготовкою до якісного проведення засідань постійних комісій районної ради та пленарного засідання чергової ХХХVIІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання, яке відбудеться 18 липня 2019 року о 10.00 год.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


15.07.2019

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, керівниками органів місцевого самоврядування району, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Войтенко. Участь у роботі наради взяли голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, керуюча справами Тетяна Котенко, начальник загального відділу Геннадій Повстянко та сільські, селищні, міський голови, секретарі місцевих рад. Розглянуто ряд важливих питань життєзабезпечення району, сплановано діяльність на поточний тиждень...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників ОМС району
в нараді з питань надання психіатричної допомоги населенню


15.07.2019

Сьогодніпід керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка відбулась нарада з питань надання психіатричної допомоги населенню. Участь у ній взяли голова районної ради Віталій Оноша, голови місцевих рад, представники поліції, медичних установ району. В ході роботи було детально проаналізовано механізми надання такої допомоги, основними складовими якої є, зокрема, обстеження стану психічного здоров’я осіб на підставах та в порядку, передбачених чинним законодавством, діагностика психічних розладів, лікування, нагляд, догляд, медико-соціальна реабілітація осіб, які страждають на психічні розлади.

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

15.07.2019

За шість місяців Фонд виплатив 1,76 млрд грн допомог по вагітності та пологах

За оперативними підсумками першого півріччя 2019 року середньоденний розмір допомоги по вагітності та пологах підвищився на 24,7% порівняно з 6 місяцями минулого року. Зазначена допомога надається Фондом соціального страхування України працевлаштованим жінкам у розмірі 100% середнього доходу за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
у проведенні Дня села Рогівка
у Баранівській територіальній громаді


14.07.2019

Сьогодні голова районної ради Оноша В.П. взяв участь у проведенні Дня села Рогівка, свята вулиці Лісної цього населеного пункту Баранівської територіальної громади як керівник районного органу місцевого самоврядування, і як депутат районної ради, обраний у цьому виборчому окрузі. Активну участь у підготовці і організації якісного проведення цього заходу вкотре взяв на себе депутат Баранівської сільської ради Мізяк Вадим Володимирович, і всі його старання справджуються змістовним і насиченим веселим масовим традиційним святом, - якого завжди мешканці громади чекають з нетерпінням!!! Віталій Петрович щиро привітав односельців із святом, подякував всім за співпрацю і спільне вирішення проблем і питань місцевого значення і побажав здоровя, миру, родинного благополуччя і процвітання! Участь у цьому заході взяли Баранівський сільський голова Петренко М.А. та депутат районної ради Кулєшов М.І. Чудовою і змістовною виявилась і концертна програма за участі самодіяльних колективів, солістів місцевого будинку культури та аматорів районного рівня...

Детальніше...

  Головою районної ради Оношою В.П.
скликано чергову ХХХVIІ сесію
районної ради VII скликання


14.07.2019

Головою районної ради Оношою В.П. підписано відповідне розпорядження № 25-с від 24.06.2019 року «Про скликання ХХХVIІ сесії районної ради VІІ скликання».
Пленарне засідання ХХХVIІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 18 липня 2019 року о 10.00 год.
Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь в опрацюванні проектів рішень порядку денного (розділ ВІДКРИТІ ДАНІ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ цього сайту) та у роботі профільних постійних комісій районної ради...

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня рибалки


14.07.2019

В Україні професійне свято працівників рибного господарства - День рибалки відзначається щорічно у другу неділю липня згідно з Указом Президента № 464/95 від 22.06.1995.
Засвідчую Вам свою глибоку повагу і щиро сердечно вітаю Вас з професійним святом Днем рибалки. Повсякденна кропітка праця вимагає від Вас повної відданості справі, наполегливості, високого професіоналізму, що виражається у збереженні та примноженні рибних запасів. Нехай водойми, які знаходяться у Вашому підпорядкуванні перепорхнуться шанувальниками найбільш доступного, найбільш масового і прекрасного виду відпочинку – рибалками. Нехай цей відпочинок хвилює і радує уловами, спілкуванням з природою. Бажаю сил і наснаги у вашій нелегкій, але благодійній справі – охороні водних живих ресурсів та їх раціонального використання. Великого Вам особистого щастя, радості, гарного настрою, енергії, ентузіазму і завзяття у повсякденній праці, щасливого, земного та кльового життя!

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970