Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  Запрошуємо до участі у бізнес-майстерні та стажуванні в Німеччині в рамках Програми Fit for Partnership with Germany

04.06.2019

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики “Fit for Partnership with Germany” (далі – Програма) 12 червня 2019 року буде проведена бізнес-майстерня: «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність»...

Детальніше...

  У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» активно триває заїзд дітей на першу зміну

04.06.2019

З настанням літа Валківський район активно включився у реалізацію заходів з оздоровлення дітей. Вже працює 17 пришкільних таборів, а сьогодні, 4 червня, розпочалась перша оздоровча зміна у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка». Триватиме вона до 24 червня і протягом цього періоду тут відпочиватимуть та оздоровлюватимуться 65 дітей.

Наразі активно триває заїзд дітей і підготовка до урочистого відкриття першої оздоровчої зміни, яке заплановано на 18.00 годину 6 червня.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

03.06.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень та перспективу. Керівником ради дані відповідні доручення щодо завершення роботи з матеріалами профільних комісій та чергової сесії районної ради, що відбулися минулого тижня, організації друку, розсилки та оприлюднення ухвалених рішень; підготовка відповідних розпоряджень на виконання затверджених рішень; надання відповідей на листи, опрацьовані в комісіях.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


03.06.2019

В залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

  Очільник Валківського відділу поліції привітав із Днем захисту дітей

03.06.2019

1 червня, у Міжнародний День захисту дітей начальник Валківського відділу поліції Ярослав Жидовцев спільно з старшим інспектром ювенальної превенції Світланою Толстих завітали в родини, що знаходяться на обліку сімей, які потрапили у складні життєві обставини. Дітлахам було вручено подарунки, фрукти та солодкі ласощі.

«У малечі повинно бути щасливе дитинство і за це мають відповідати дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одним з головних наших обов’язків», - зауважив начальник Валківського відділу поліції підполковник поліції Ярослав Жидовцев.

Детальніше...

  В місті Валки пройшли змагання з міні-футболу серед команд відділів і відділень поліції

03.06.2019

1 червня відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та доручення Головного управління Національної поліції в Харківській області з метою сприяння розвитку фізичної культури і спорту, зміцнення фізичної загартованості, збереження трудової активності поліцейських відбувся перший етап з міні-футболу між командами Харківського, Валківського відділу та Нововодолазьким відділенням.

Змагання між збірними командами відділів та відділенням поліції проходили на базі Валківського відділу поліції.

Детальніше...

  Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

03.06.2019

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей сьогодні у кафе «Вітерець» (ФОП Індик Л.М.) відбулася святкова акція для дітей пільгових категорій. Організатором акції виступив Благодійний фонд «Разом з вами». Запрошених на свято привітала директор фонду Зоя Московченко, побажала дітлахам веселого свята та доброго відпочинку на літніх канікулах.

Спонсорами дитячого свята виступили валківські підприємці, ТОВ «Валки-хліб» та ПрАТ «Хладопром», завдяки благодійній допомозі яких для малечі були накриті столи із різноманітними солодощами та морозивом.

Детальніше...

  Дитячий танцювальний колектив «Лямбре» з честю представив наш район на гала-концерті «Молоді таланти Харківшини» у м. Харків

02.06.2019

Як уже повідомлялось раніше, у квітні у нашому районі проходив відбірковий тур обласного творчого фестивалю «Молоді таланти Харківщини», участь у якому брали як численні творчі колективи, так і окремі виконавці. Рівень художньої майстерності виступів оцінювало компетентне журі, яке й визначило переможця. Ним став дитячий танцювальний колектив «Лямбре» (керівник Д.Кравченко).

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
зі святом Останнього дзвоника


31.05.2019

Шановні валківчани - школярі, випускники, вчителі та батьки!
Щиро вітаю вас зі Святом Останнього дзвоника!
Для всіх школярів сьогоднішнє свято є радісним та довгоочікуваним, але особливим воно є для наших дорогих, таких вже дорослих, випускників. Для них цей останній шкільний дзвоник звучить по-особливому урочисто, адже попереду – яскрава пора студентства, пора набуття досвіду самостійного життя. Вже сьогодні кожен випускник має зробити такий важливий, один із найвідповідальніших у житті, самостійний крок – обрати професію, обрати своє майбутнє. Адже правильний вибір справи свого життя є запорукою успіху, добробуту та щастя. Тож, шановні випускники Валківщини, від щирого серця бажаю всім вам здійснити правильний вибір та впевнено йти обраним шляхом, втілюючи свої мрії…

Детальніше...

  Пленарне засідання чергової ХХХVІ сесії районної ради

31.05.2019

31 травня відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання чергової ХХХVІ сесії районної ради. Участь в роботі сесії взяли 25 депутатів. Секретарем пленарного засідання обрано депутата Вікторію Верхолаз. Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуто 21 питання та розділ «Різне», ухвалені відповідні рішення.

Участь у роботі сесії взяли заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ, громадських організацій.

Детальніше...

  Про хід виконання Програми функціонування та розвитку Центру надання адміністративних послуг звітувала керівник Центру Калембет С.Г.

31.05.2019

Згідно Плану роботи районної ради про хід виконання Програми функціонування та розвитку Центру надання адміністративних послуг у Валківському районі на 2016-2019 роки доповіла Світлана Калембет – начальник Центру.

За її інформацією відповідно до затвердженого Кабміном переліку на теперішній час Центром надається видів 50 послуг, в перспективі – надаватиметься 136 послуг.

Детальніше...

  Про хід виконання щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» інформував начальник відділу соціально-економічного розвитку РДА Нестеренко В.Я.

31.05.2019

Про хід виконання щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля та дня благоустрою територій населених пунктів» у Валківському районі у 2019 році інформував начальник відділу соціально-економічного розвитку РДА Віктор Нестеренко. Питання слухалося в плані контролю, інформація взята до відому.

Районній державній адміністрації доручено вжити вичерпних заходів щодо організації проведення робіт з благоустрою населених пунктів з дотриманням відповідних санітарних норм і стандартів та залучення до участі у здійсненні зазначених заходів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також громадськості.

Детальніше...

  Рішенням ради внесено зміни до районних цільових Програм

31.05.2019

Депутатським корпусом підтримані пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм. Детально з даного питання доповів заступник голови районної ради Юрій Яцина. Зміни та доповнення внесено до районної Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2019 рік, Програми соціального захисту населення та Програми «Новий освітній простір Валківщини».

Детальніше...

  Депутатами ухвалено низку рішень щодо майнових питань

31.05.2019

Блок питань щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району до уваги депутатів представила начальник відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району виконавчого апарату районної ради Тетяна Пилипенко.

За рекомендаціями профільної постійної комісії депутатами ухвалено рішення про затвердження тексту додаткової Угоди «Про внесення змін до Угоди про передачу коштів позики № 13010-05/135 від 23 липня 2018 року» в рамках реалізації проекту «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України».

Детальніше...

  Внесено зміни до районного бюджету

31.05.2019

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лариса Левчук представила до уваги депутатів пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Відповідно до висновків профільної постійної комісії рішення підтримано депутатами.

За рахунок надходжень коштів від місцевих рад збільшено доходну частину по загальному фонду районного бюджету в сумі 280378 грн., по спеціальному фонду районного бюджету - в сумі 10 тис. грн.

Детальніше...

  Останній дзвоник крокує Валківщиною

31.05.2019

Сьогодні, 31 травня, у всіх 15 закладах загальної середньої освіти Валківського району та 3-х філіях відбулись святкові урочисті заходи з нагоди закінчення навчального року. Останній дзвоник пролунав для 2802 школярів, у тому числі і для 131 випускника одинадцятих класів.

Традиційно депутати районної ради відвідали школи району та взяли участь в урочистостях з нагоди свята Останнього дзвоника.

Випускників Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та їх батьків, всіх учнів навчального закладу та педагогічний колектив школи зі святом, яке символізує завершення ще одного навчального року, особисто привітав голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Постійні комісії опрацювали профільні питання для розгляду їх на сесії

31.05.2019

В рамках підготовки до пленарного засідання чергової ХХХVІ сесії районної ради працювали постійні комісії з питань комунальної власності та земельних відносин.

Детальніше...

  Постійні комісії опрацювали профільні питання для розгляду їх на сесії

31.05.2019

Спільні питання на своєму засіданні розглянули постійні комісії з питань бюджету та з гуманітарно-правових питань, погодили проекти рішень та опрацювали всі листи, що надійшли на адресу постійних комісій.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь у роботі пленарного засідання сесії Харківської обласної ради

30.05.2019

На сьогоднішньому порядку денному в обласних депутатів майже шістдесят питань.

Під час засідання вноситимуться зміни до обласного бюджету та семи регіональних програм: економічного і соціального розвитку на поточний рік; соціального захисту населення на 2016-2020 роки; розвитку освітлення населених пунктів Харківської області «Енергія світла» на 2019-2021 роки; індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2019 рік; розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області до 2023 року; інформатизації Харківської області «Електронна Харківщина» на 2018-2020 роки.

Детальніше...

  ОСББ та ЖБК закликають взяти участь в обласній програмі та отримати «теплі» кредити

30.05.2019

Фінансування на ці цілі виділили з обласного бюджету - 2019.

На фінансування Програми стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів Харківської області до впровадження енергоефективних технологій у 2019 році виділено 1,4 млн грн.

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879