Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4688 
  Уряд запроваджує пілотний проект щодо соцзахисту сімей з дітьми

31.05.2018

Кожному новонародженому надаватиметься «пакунок малюка» від держави, а батькам, які працюють, у допомогу – «муніципальна няня».

Детальніше...

  29 травня в районі стартувала літня дитяча оздоровча кампанія

31.05.2018

З метою зміцнення здоров’я та загартування дітей, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод з 29 травня 2018 року розпочали свою роботу 16 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням, які охопили своїм затишком 774 учні.

Сподіваємося, що табірна зміна дитячих закладів відпочинку запам’ятається всім дітям не тільки конкурсами, змаганнями, зустрічами, вікторинами, дискотеками, смачними сніданками, обідами та полуденками, а й добротою та турботою дорослих, які беруть участь в організації оздоровчої кампанії.

Детальніше...

  Фонд соцстрахування фінансує догляд за потерпілими на виробництві

31.05.2018

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України (ФССУ), окрім надання щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей, здійснюється фінансування повного спектру медичних і соціальних послуг, у тому числі лікування в разі нещасного випадку або профзахворювання.

Детальніше...

  Валківський районний центр зайнятості повідомляє...

31.05.2018

Шановні шукачі роботи та безробітні!
Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями.

Детальніше...

  Фіналістів районного фестивалю-конкурсу сучасної естрадної пісні «Перший крок» привітав голова районної ради Віталій Оноша

31.05.2018

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в залі районного народного дому «Іскра» відбувся фінал районного фестивалю-конкурсу сучасної естрадної пісні «Перший крок». В рамках фестивалю юні таланти Валківщини демонстрували свої обдарування. Починаючих артистів та гостей фестивалю привітали почесні гості свята, голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча.

Детальніше...

  У фойє РНД «Іскра» було розгорнуто виставку-конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Дивокрай»

31.05.2018

На виставці-конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Дивокрай» були представлені дитячі роботи: вироби з бісеру, сувеніри, народні іграшки, бісерні писанки, різьба по дереву, коренепластика.

До того ж, було проведено майстер-класи гуртків БДЮТу різних напрямків.

Детальніше...

  Юлія Світлична ініціює виділення коштів на капремонт лікарні для чорнобильців

31.05.2018

Голова ХОДА звернулась до обласної ради з цією пропозицією. «Приміщення обласного диспансеру радіаційного захисту населення давно потребують ремонту. Запропонувала обласній раді виділити з обласного бюджету кошти, що необхідні для проведення робіт. І зробити це оперативно – на найближчій сесії, наступного тижня, щоб розпочати роботи вже найближчим часом», - повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

У будівлі планують замінити комунікації, які знаходяться в аварійному стані, а також капітально відремонтувати корпуси. На цей рік облдержадміністрація пропонує виділити на реконструкцію диспансеру 9,7 млн грн.

Детальніше...

  Президент підписав указ щодо зміцнення державного статусу української мови

31.05.2018

Про це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.

Петро Порошенко під час робочої поїздки до Івано-Франківської області підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України».

Детальніше...

  До Міжнародного дня захисту дітей – суботник у ПЗОВ «Ялинка»

30.05.2018

До Міжнародного дня захисту дітей у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» відбувся громадський суботник. В ці дні у дитячому таборі проводяться останні підготовчі роботи до відкриття першої оздоровчої зміни. Вже 5 червня «Ялинка» прийматиме дітвору, яка відпочиватиме тут протягом 21 дня. Цього літа буде проведено дві оздоровчі зміни, протягом яких заплановано оздоровити 140 дітей.

Детальніше...

  До Міжнародного дня захисту дітей – суботник у ПЗОВ «Ялинка»

30.05.2018

Разом із іншими трудовими колективами участь у підготовчих роботах взяли працівники виконавчого апарату районної ради на чолі із керівником – головою ради Віталієм Оношою та його заступником Юрієм Яциною.

Детальніше...

  157 тисячам сімей Харківщини автоматично перерахують субсидії

30.05.2018

Господарі ще 176 тисяч домоволодінь мають звернутися до органів соцзахисту населення з новою заявою, щоб підтвердити право на допомогу держави.

Про зміни у правилах призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, внесені Постановою Кабінету міністрів №329, розповів у ході брифінгу 30 травня директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

30.05.2018

Фонд планує впровадити електронні заяви-розрахунки для виплат за листками непрацездатності

Пропонується затвердити нову форму заяви-розрахунку та створюються умови щодо мінімізації помилок при проведенні нарахувань.
Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України ініціювала затвердження нового порядку фінансування страхувальників (роботодавців) для надання матеріального забезпечення застрахованим особам. Зокрема, зазначений порядок врегулює механізм та умови фінансування виплат за листками непрацездатності та окремих страхових виплат. Відповідний проект постанови буде винесено на розгляд правління ФССУ.

Детальніше...

  Робота НКРЕКП має бути прозорою і зрозумілою для громадян - Президент

30.05.2018

Президент Петро Порошенко призначив нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Глава держави підписав відповідні Укази про призначення п’ятьох членів НКРЕКП.

Під час представлення новопризначених членів комісії, Президент зазначив, що сьогодні дуже важливий день, оскільки нарешті завершено процес формування нового незалежного регулятора.

Детальніше...

  Глава Уряду про реформу сільської медицини: Тепер важливо спільно з місцевою владою вибудувати механізм взаємодії

30.05.2018

Уряд доволі активно просунувся в реформуванні сільської медицини, і зараз важливо спільно з місцевою владою вибудувати механізм взаємодії. Про це сказав Прем’єр-міністр України під час засідання щодо реформи сільської медицини.

«У лікарів має бути все – від обладнання і місця проживання до транспортного засобу», - сказав Володимир Гройсман.

Учасники наради представили основні напрямки розвитку галузі – як з огляду на організацію роботи лікарів, так і з точки зору забезпечення матеріальної частини та інструментарію лікаря. Окрему увагу приділили можливостям забезпечення транспортом.

Детальніше...

  Вітаємо з Міжнародним днем миротворців!

29.05.2018

29 травня у світі відзначається Міжнародний день миротворців ООН. Конкретна дата обумовлена фактом започаткування – 29 травня 1948 року – невдовзі після завершення Другої світової війни, Радою безпеки Організації Об’єднаних Націй першої програми, яка передбачала втілення в життя миротворчих устремлінь світової спільноти. У цей день ми віддаємо данину поваги до миротворців - людей, які і в мирний час продовжують виконувати місію з користю для суспільства, мужніх фахівців, відданих благородній миротворчій справі, відповідально і сумлінно виконуючих професійний обов’язок, нерідко з ризиком для життя…

Детальніше...

  Звернення Президента з нагоди Міжнародного дня учасників операцій ООН з підтримання миру та безпеки

29.05.2018

Шановні українські миротворці!

Щиро вітаю вас із Міжнародним днем учасників операцій Організації Об’єднаних Націй з підтримання міжнародного миру та безпеки.

Упродовж 70-ти років «блакитні шоломи» докладають значних зусиль по всьому світові задля відновлення миру, полегшення людських страждань, захисту прав і гідності людини.

З перших років незалежності Україна стала невіддільною складовою непересічних зусиль ООН у боротьбі за ідеали міжнародного миру та безпеки.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

29.05.2018

Про законодавчі новації у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває

Детальніше...

  Дошкільнята Валківщини взяли участь у районній спартакіаді «Перший крок»

29.05.2018

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та свій край. З метою формування у дітей сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя, сьогодні, 29 травня в спорткомплексі «Колос» м. Валки відбулося спортивне свято «Перший крок».

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша привітав учасників районної спартакіади серед дошкільнят «Перший крок»

29.05.2018

На відкриття районної спартакіади серед дошкільнят «Перший крок» завітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, які щиро вітали малечу та їх вихователів зі святом спорту, бажали юним спортсменам вдалих змагань та перемог.

Цьогоріч у святі взяло участь 90 дітей з 15 дошкільних навчальних закладів.

Детальніше...

  Увага!
Пожежонебезпечний період


28.05.2018

Щовесни, з настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й говорити – лік може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні – гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки.

Детальніше...

Усього: 4688 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4688