Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  Перелік об’єктів, які будуть реконструювати 2019 року в області, планують розширити

27.05.2019

Відповідні зміни, які запропоновано внести до Програми економічного та соціального розвитку Харківської області, розглянули під час засідання профільної комісії обласної ради.

Засідання постійної комісії Харківської облради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва відбулось 27 травня під головуванням Юлії Світличної. У ході засідання депутати розглянули низку питань, серед яких – хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Харківської області та зміни, які пропонується внести до неї, а також проект рішення щодо змін до обласного бюджету - 2019.

Детальніше...

  На Валківщині стартували випускні вечори у дошкільних навчальних закладах

25.05.2019

24 травня ДНЗ «Яблунька» проводжав своїх вихованців. Хвилюючі моменти випускного вечора розділили міський голова Валерій Скрипніченко та депутат районної ради Вікторія Верхолаз, які привітали малят та батьків із першим випускним балом у житті та подякували вихователям.

Вікторія Василівна традиційно вручила випускникам торт, щоб підсолодити малечі хвилини прощання із садочком.

Фото Вікторії Ханіної

Детальніше...

  Заступник голови районної ради Юрій Яцина
взяв участь в урочистостях з нагоди 80-річчя
Харківської академії неперервної освіти


24.05.2019

Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. (переможець обласних конкурсів УЧИТЕЛЬ РОКУ - 1994, МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ-1997) привітав ректора КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Покроєву Л.Д., працівників академії та ветеранів освітянської ниви зі славним ювілеєм від імені переможців обласного конкурсу професійної майстерності педагогів «Учитель року» минулих років, начальників відділів освіти райдержадміністрацій, які в минулі роки співпрацювали з Академією та від колег місцевого самоврядування...

Детальніше...

  Інформує Валківське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області

24.05.2019

ГОСТРІ КИШКОВІ ІНФЕКЦІЇ ТА їх ПРОФІЛАКТИКА

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

23.05.2019

З 1 липня набуде чинності новий порядок розслідування нещасних випадків

Нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019.

Дія документу розширена на всіх застрахованих (офіційно працевлаштованих) осіб, фізичних осіб-підприємців, осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, членів фермерських господарств, осіб, які працюють на умовах цивільно-правового договору та ін.

Детальніше...

  У Харкові розпочалися загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

23.05.2019

Голова районної ради Віталій Оноша бере участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Детальніше...

  Ефективність дій децентралізації потрібно підвищувати. Юлія Світлична

23.05.2019

23 травня голова ХОДА взяла участь у загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. Під час заходу обговорюють низку тем, у тому числі: впровадження енергоефективності регіональної політики; питання взаємодії місцевих рад з постачальниками електричної енергії та побутового газу; хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді» тощо.

Детальніше...

  У Валківському краєзнавчому музеї відбулися заходи до Дня Героїв

23.05.2019

Сьогодні біля меморіальної дошки на честь нашого славного земляка Михайла Пересади - Суходольського, відкритої рівно рік тому на фасаді Валківського краєзнавчого музею, відбулись заходи до Дня Героїв, який відзначається 23 травня. Це свято встановлено на честь українських воїнів за свободу і незалежність України і звеличує непереможний дух усіх борців за її волю, є символом незборності української нації.

За дорученням голови районної ради Віталія Оноші учасників заходу вітала керуюча справами районної ради Тетяна Котенко.

Детальніше...

  У Будинку рад проходять загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

23.05.2019

Голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов відкрив засідання, на якому присутні представники 342 органів місцевого самоврядування області. Участь у засіданні також взяли голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, керівники профільних департаментів облдержадміністрації та обласних служб.

Звертаючись із вступним словом до учасників зборів Сергій Чернов зазначив, що «реформа децентралізації повинна бути продовжена. І наше сьогоднішнє завдання – усім об’єднатися навколо, щоб і надалі продовжувати впроваджувати ефективну регіональну політику, збільшувати можливості органів місцевого самоврядування. У першу чергу, забезпечувати ці можливості законодавчо та підсилювати їх ресурсами для виконання їх повноважень».

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує

23.05.2019

Що робити якщо втрачено свідоцтво про шлюб?

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує

23.05.2019

Які документи необхідні для укладення шлюбу з іноземцем?

Детальніше...

  Районний оздоровчий заклад «Ялинка» готується до літнього оздоровлення дітей

23.05.2019

Сьогодні, 23 травня, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча провела виїзну нараду з питань підготовки ПЗОВ «Ялинка» до літньої оздоровчої кампанії.

У нараді взяли участь керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, а також керівники ряду районних служб, у компетенції яких знаходяться питання освіти, медицини, пожежної безпеки, електрозабезпечення, санітарно-гігієнічних норм, епідемічної безпеки та ряд інших важливих напрямків.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

23.05.2019

На обліку у Фонді перебуває понад 3,3 млн роботодавців

У Фонді соціального страхування України на обліку перебуває понад 3,3 мільйона роботодавців та інших осіб, які зобов’язані сплачувати єдиний внесок (ЄСВ). З них юридичних осіб – 1,4 млн, фізичних осіб – 1,9 млн.

Детальніше...

  ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ... -
у новому форменному одязі
за підтримки районної влади


22.05.2019

Сьогодні до Валківського райвідділку ДСНС завітали голова районної ради Віталій Оноша разом з головою райдержадміністрації Віктором Войтенко та першим заступником голови РДА Наталією Осадчою для передачі та вручення форменого одягу Валківським рятувальникам, придбаного за кошти районного бюджету в рамках виконання районної цільової Програми розвитку пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту та оперативно-рятувальної служби Валківського району на 2018-2020 роки...

Детальніше...

  Сучасну амбулаторію із житлом для лікаря відкриють у Шарівці

22.05.2019

Під час виїзної робочої наради керівники району ознайомилися з ходом виконання робіт по будівництву амбулаторії в селі Шарівка.

Це перша в районі амбулаторія, збудована за типовим проектом. З її переваг — наявність житла для лікаря в самій будівлі медичного закладу.

На сьогоднішній день в амбулаторії проводяться внутрішні оздоблювальні роботи, встановлено опалення.

Детальніше...

  Ми визначили гуманітарну сферу головним пріоритетом і виконуємо обіцянки. Юлія Світлична

22.05.2019

22 травня голова ХОДА Юлія Світлична разом з делегацією ЄІБ та представництва ЄС ознайомилися з результатами реконструкції, проведеної в Обласній клінічній лікарні за кошти Європейського інвестиційного банку в рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України».

Протягом 2018-2019 років у поліклініці ОКЛ були відремонтовані 1, 2 та 3 поверхи: виконано внутрішнє оздоблення, замінено каналізацію та сантехніку, системи електроживлення та освітлення, влаштовано ощадливу систему опалення. Крім того, відремонтовано покрівлю будівлі.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

22.05.2019

Про порядок надання медичних послуг внутрішньо переміщеним особам (ВПО)

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
31 травня 2019 року о 12.00 год.
пленарне засідання чергової
XXХVІ сесії районної ради VII скликання


21.05.2019

Шановні депутати, нагадуємо: 31 травня о 12.00 год відбудеться пленарне засідання чергової ХХХVІ сесії Валківської районної ради.

Запрошуємо взяти активну участь у пленарному засіданні сесії та у роботі постійних комісій, про дату та час засідання яких буде повідомлено додатково.

З проектами рішень можна ознайомитися на сайті в розділі Відкриті дані (Публічна інформація).

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств...

21.05.2019

Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств м.Валки та Валківського району:

 До ДНЗ «Берізка» потрібні вихователі.

 До Будинку дитячої та юнацької творчості потрібен робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків…

Детальніше...

  З Днем банківського працівника.
Вітання голови районної ради Оноші В.П.


20.05.2019

Шановні працівники банківських установ Валківського району! Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника!

Цим святом українська держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879