Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  Апаратна нарада голови районної ради

20.05.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень і на перспективу у світлі підготовки до чергової ХХХVІ сесії районної ради та організації роботи профільних постійних комісій.

Про підсумки роботи виконавчого апарату за минулий тиждень, участь у районних заходах, а також про стан підготовки до розгляду планових питань інформувала керуюча справами районної ради Тетяна Котенко.

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує...

20.05.2019

У День вишиванки, 16 травня, до учнів Огульцівської загальноосвітньої школи з пізнавальною бесідою завітав начальник Валківського відділу поліції Ярослав Жидовцев.

Начальник відділу поліції перед літніми канікулами нагадав школярам про правила особистої безпеки, про попередження правопорушень серед неповнолітніх. Учням молодших класів подарував посібники з правил дорожнього руху. А для старшокласників розповів про умови вступу та навчання у Харківському Національному університеті внутрішніх справ.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


20.05.2019

В залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

  Питання призову на строкову військову службу на контролі влади

20.05.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з керівниками ряду районних служб з питань виконання плану призову громадян на строкову військову службу весною 2019 року. В ході наради було розроблено конкретні заходи щодо безумовного виконання плану.

Детальніше...

  Сьогодні День пам’яті жертв політичних репресій.
Звернення голови районної ради Оноші В.П.


19.05.2019

Шановні валківчани, сьогодні Україна зі скорботою у серці вшановує пам’ять та молиться за душі мільйонів жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

У намаганні позбавити український народ його душі тоталітарним режимом було загублено чи приречено на муки та голодну смерть у таборах, заслано в далекі безлюдні землі мільйони неугодних владі людей – селян і робітників, учителів і священників, науковців і письменників…

Детальніше...

  Увага, розшукується Денис Альошин!

19.05.2019

Валківським відділом поліції встановлюється місцезнаходження Дениса Альошина, 2000 року народження. Хлопець 13 травня пішов з дому у невідомому напрямку та до цього часу не повернувся.

Його прикмети: на вигляд 19-20 років, зріст 182 см, спортивної статури, коротке темно-русяве волосся, блакитні очі. Страждає на психічне захворювання…

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує...

19.05.2019

17 травня у Валківському відділі поліції відповідно до вимог п.7 розділу І Інструкції з заходів безпеки при поводженні зі зброєю, затвердженої наказом МВС України від 01.02.2016 №70, та п.14.3 наказу Головного управління Національної поліції в Харківській області від 22.12.2018 № 1982 «Про організацію службової підготовки у навчальному 2019 році в підрозділах поліції ГУНП в Харківській області, з метою забезпечення особистої безпеки поліцейських, запобігання загибелі, пораненням і травмуванням їх та інших осіб під час поводження зі зброєю, комісією з перевірки рівня знань із заходів безпеки при поводженні зі зброєю спільно з працівником відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Харківській області було здійснено перевірку рівня знань у особового складу Валківського відділу поліції з вогневої підготовки методом тестування та виконання вправ і нормативів.

Детальніше...

  Начальник Валківського відділу поліції продовжує виїзні прийоми громадян

19.05.2019

16 травня очільник Валківської поліції Ярослав Жидовцев із робочим візитом завітав до Огульцівської сільської ради та зустрівся із сільським головою Аллою Веретельник.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з Міжнародним днем музеїв


18.05.2019

Шановні працівники Валківського краєзнавчого музею, керівники шкільних музеїв Валківщини! 18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. Валківська районна рада вітає всіх музейних працівників із Міжнародним днем музеїв! Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина Валківщини, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва. Валківщина володіє безцінними для нас та майбутніх поколінь музейними колекціями – історичними, археологічними, художніми, мистецькими. Це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Європи в Україні


18.05.2019

Шановні мешканці Валківського району! Щорічно третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи. Для нашої держави і всього українського народу це особливе свято. І не тільки тому, що географічно Україна є центром Європи. День Європи в Україні важливий завдяки прагненню української держави бути повноправним членом європейської родини народів. Це є щирим і усвідомленим бажанням українців. Переконаний, що інтеграція українського суспільства до європейських інституцій забезпечить добробут і процвітання нашого народу…

Детальніше...

  У Ков’ягах проходить районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

18.05.2019

17 травня у селищі Ков`яги на базі районного центру краєзнавства і туризму розпочався І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Мета гри - виховання в юнаків та дівчат глибоких і міцних національно- патріотичних переконань, формування та виховання в молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості, ініціативності на теренах відновлених національних козацьких традицій, виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя, організація змістовного дозвілля учнівської молоді через гру.

Детальніше...

  Валківщина - моя Батьківщина

17.05.2019

За ініціативи Валківського краєзнавчого музею до Міжнародного дня музеїв в районі відбулося краєзнавче свято, яке розпочалося у залі пленарних засідань Валківської районної ради тематичною зустріччю «Літописець рідного краю», присвяченою вшануванню пам’яті відомого дослідника історії рідного краю, валківського краєзнавця, громадського діяча, Почесного громадянина Валківського району Миколи Желєзняка та презентацією виданих після його смерті книг «Древня земля Валківська» та «Валківські Гіппократи».

Детальніше...

  Літописець рідного краю
Тематична зустріч пам’яті Миколи Желєзняка


17.05.2019

Запрошених на свято щиро вітали голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та директор Валківського районного краєзнавчого музею Тамара Поліщук.

Віталій Оноша висловив слова щирої вдячності родині Миколи Матвійовича – Валентині Олександрівні та Ірині Миколаївні, завдяки зусиллям яких була завершена робота краєзнавця, частково впорядковані зібрані ним численні архівні матеріали та видані книги «Валківські Гіппократи» та «Древня земля Валківська».

Детальніше...

  Літописець рідного краю
Тематична зустріч пам’яті Миколи Желєзняка


17.05.2019

З вдячністю та повагою згадували Миколу Матвійовича почесні гості: вчений історик-краєзнавець Михайло Любичев; керуюча справами районної ради, історик за освітою Тетяна Котенко, яка багато років співпрацювала з Миколою Матвійовичем як головою районної ради; вчитель історії Микола Сиротенко; директор Валківської районної бібліотеки, депутат районної ради Наталія Сургай; представники родинних династій валківських лікарів – Богодюків та Рудимів; наукові співробітники краєзнавчого музею.

Детальніше...

  Презентація книг Миколи Желєзняка
«Древня земля Валківська» та «Валківські Гіппократи»


17.05.2019

Фотомиттєвості зустрічі

Детальніше...

  Презентація книг Миколи Желєзняка
«Древня земля Валківська» та «Валківські Гіппократи»


17.05.2019

Серед запрошених почесні гості - представники родинних династій валківських лікарів – Богодюків та Рудимів.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша привітав з професійним святом керівника та співробітників краєзнавчого музею

17.05.2019

З нагоди Міжнародного дня музеїв, яке відзначається 18 травня, голова районної ради вручив Вітальну Адресу та привітав із професійним святом директора районного комунального закладу «Валківський краєзнавчий музей» Тамару Поліщук та всіх співробітників музейної установи, щиро дякував їм за вагомий внесок у розвиток музейної справи, високопрофесійну подвижницьку діяльність, спрямовану на системне дослідження, примноження збереження та активну популяризацію самобутнього спадку Валківщини та культурно-історичних цінностей українського народу, цілеспрямовану роботу з патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Детальніше...

  Літописець рідного краю
Тематична зустріч пам’яті Миколи Желєзняка


17.05.2019

Презентація книг Миколи Желєзняка
«Древня земля Валківська» та «Валківські Гіппократи»

Детальніше...

  У Валківському краєзнавчому музеї відкрито персональну виставку живопису Ольги Золотько «Віра. Надія. Любов»

17.05.2019

Краєзнавче свято продовжилося у Валківському краєзнавчому музеї, де сьогодні було відкрито персональну виставку живопису Ольги Золотько «Віра. Надія. Любов».

Детальніше...

  Валківщина - моя Батьківщина

16.05.2019

Таку назву матиме краєзнавче свято, приурочене Міжнародному дню музеїв, що відбудеться у залі пленарних засідань Валківської районної ради 17 травня.

Захід розпочнеться тематичною зустріччю «Літописець рідного краю», присвяченою вшануванню пам’яті відомого валківського краєзнавця, Почесного громадянина Валківського району Миколи Желєзняка та презентацією виданих після його смерті книг «Древня земля Валківська» та «Валківські Гіппократи».

Початок заходу о 10-й годині.

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879