Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури інформує...

13.06.2019

Підприємець маючи у користуванні земельні ділянки сільськогосподарського призначення отримані за пільгою процедурою передбаченою Законом України «Про фермерське господарство», тобто без проведення земельних торгів, зловживаючи своїм правом повторно звернувся до Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області та на території Валківського району незаконно отримав земельну ділянку державної форми власності без проведення аукціону, загальною площею 20 га...

Детальніше...

  Вітаємо з Днем медичного працівника !

12.06.2019

Фотомиттєвості районного свята до Дня медичного працівника

Детальніше...

  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури інформує...

12.06.2019

Підприємець маючи у користуванні земельні ділянки сільськогосподарського призначення отримані за пільгою процедурою передбаченою Законом України «Про фермерське господарство», тобто без проведення земельних торгів, зловживаючи своїм правом повторно звернувся до Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області та на території Валківського району незаконно отримав земельну ділянку державної форми власності без проведення аукціону, загальною площею 5,9 га...

Детальніше...

  В Старому Мерчику відновлюють дорогу

11.06.2019

На ділянці автомобільної дороги Т-21-06/М-03/ в межах селища виконано роботи з фрезерування існуючого покриття, влаштовано основу покриття із щебенево-піщаної суміші та два шари з асфальтобетону.

Про це розповіли в Службі автомобільних доріг в Харківській області.

Детальніше...

  В районі готуються до відзначення державних і професійних свят

11.06.2019

Сьогодні голова райдержадміністрації Віктор Войтенко провів нараду з питань проведення в районі культурно-масових заходів у червні-липні поточного року. В нараді взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, а також представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Учасники наради обговорили робочий план та сценарій урочистостей, які відбудуться найближчим часом у районі, а також розглянули організаційні питання та внесли ряд уточнень і пропозицій, які будуть враховані при підготовці заходів.

Детальніше...

  На Харківщині розпочали роботу 720 закладів оздоровлення та відпочинку

11.06.2019

Старт оздоровчої кампанії обговорили 12 червня під час наради під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

«Розпочався перший місяць літньої оздоровчої кампанії, протягом якого здійснюють свою роботу пришкільні табори з денним перебуванням та відкриваються перші зміни у стаціонарних позаміських закладах області. Вже сьогодні на території області відпочинок та оздоровлення дітей забезпечують 720 закладів різних типів, роботою яких охоплено понад 86 тисяч дітей. Головна наша задача – організувати якісну оздоровчу кампанію та гарантувати безпеку дітям», - підкреслив Марк Беккер на початку заходу.

Детальніше...

  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури інформує...

11.06.2019

Підприємець маючи у користуванні земельні ділянки сільськогосподарського призначення отримані за пільгою процедурою передбаченою Законом України «Про фермерське господарство», тобто без проведення земельних торгів, зловживаючи своїм правом повторно звернувся до Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області та на території Валківського району незаконно отримав земельні ділянки державної форми власності без проведення аукціону, загальною площею 187 га...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

10.06.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень та перспективу, в тому числі участь районної ради у районних заходах. Посадові особи виконавчого апарату районної ради звітували про завершення роботи з матеріалами чергової сесії ради, що відбулася 31 травня, завершення оприлюднення ухвалених рішень та напрвлення їх виконавцям; надання відповідей на листи, опрацьовані в комісіях.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


10.06.2019

В залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради.

Детальніше...

  Команда «Діамант» завоювала нагороди на відкритому чемпіонаті з черліндингу

10.06.2019

Минулими вихідними в м. Південне Одеської області відбувся відкритий чемпіонат міста з черліндингу. В змаганнях взяла участь команда Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» «Діамант» (тренер - Таміла Кропивко).

Вихованки студії «Діамант» м. Валки завоювали багато нагород на цих змаганнях, ...

Детальніше...

  Команда ветеранів Валківського району на турнірі з футболу у м. Красноград виборола почесне друге місце

10.06.2019

Вчора, 9 червня, у Всесвітній день дружби на стадіоні Ювілейному м. Красноград відбувся Кубок пам’яті Лобанова.С.Г. з футболу серед ветеранів. У змаганнях взяла участь команда Валківського району.

За результатами змагань перше місце посіла команда ветеранів Сахновщини, друге місце – команда Валківського району, третє місце - ветерани Краснограду.

Детальніше...

  Учні Сидоренківської школи представили Валківщину в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»)

10.06.2019

5 червня 2019 року рій «Сидоренківське братство» Сидоренківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяв участь в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходив на базі КЗ «Ліцей з посиленою військовою підготовкою «Патріот» в Чугуївському районі.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

10.06.2019

Завдяки другому пакету законів #ЧужихДітейНеБуває діти мають можливість безперешкодно виїхати за кордон, зокрема, для подорожей, лікування, спортивних змагань та навчання.

Детальніше...

  Валківський відділ Дергачівської місцевої прокуратури інформує...

10.06.2019

Підприємець маючи у користуванні земельні ділянки сільськогосподарського призначення отримані за пільгою процедурою передбаченою Законом України «Про фермерське господарство», тобто без проведення земельних торгів, зловживаючи своїм правом повторно звернувся до Головного Управління Держгеокадастру у Харківській області та на території Валківського району незаконно отримав земельну ділянку державної форми власності без проведення аукціону, загальною площею 19 га...

Детальніше...

  З Днем працівників легкої промисловості!
Вітання голови районної ради Оноші В.П.


09.06.2019

День працівників легкої промисловості за традицією відзначається в Україні кожну другу неділю червня. Легка промисловість, безсумнівно, одна з найближчих до споживача галузей промисловості, яка включає 25 підгалузей, основними серед яких традиційно називають швейну, текстильну, шкіряну, хутрову, взуттєву промисловості та інші. Цей день — професійне свято працівників і ветеранів легкої промисловості. Легка промисловість Валківщини має міцні трудові традиції та виробничі досягнення,сьогодні це сфера, яка належить до приватного сектору та має досвід підприємливих керівників, менеджерів, технологів та висококваліфікованих робітників…

Детальніше...

  I зміну в позаміському закладі оздоровлення і відпочинку «Ялинка» урочисто відкрито

07.06.2019

4 червня 2019 року в ПЗОВ «Ялинка» розпочалася перша зміна, в ході якої буде оздоровлено 65 дітей, а 6 червня о 18.00 годині відбулось урочисте її відкриття, на яке завітали керівники району, педагоги, батьки відпочиваючих, керівники установ і підприємств.
Голова Валківської районної ради Оноша В.П. разом із головою райдержадміністрації Войтенком В.І. щиро привітали дітей, педагогів та працівників ПЗОВ Ялинка з початком оздоровлення та відпочинку та подякували всім за якісну підготовку закладу до оздоровчої кампанії...

Детальніше...

  I зміну в позаміському закладі оздоровлення і відпочинку «Ялинка» урочисто відкрито

07.06.2019

Окрасою урочистого відкриття першої оздоровчої зміни стали художні номери від дитячих танцювальних колективів району...

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

07.06.2019

2 718 осіб з інвалідністю пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

За оперативними даними упродовж січня–травня 2019 року 2 718 осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду соціального страхування України. Договори на проходження лікування на базі санаторно-курортних закладів укладено з 4 724 потерпілими на виробництві.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

07.06.2019

Фонд забезпечив реабілітацією після хвороб і травм 11,4 тис. працюючих

З початку року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацію після перенесених захворювань і травм було забезпечено близько 11,4 тис. застрахованих осіб та їх дітей. Зазначимо, право на проходження курсу реабілітації на базі санаторно-курортних закладів за кошти Фонду має кожна працевлаштована особа за наявності медичних показів.

Детальніше...

  Прийом документів від абітурієнтів розпочнеться у вишах 10 липня

06.06.2019

Про особливості цьогорічної вступної кампанії розповів під час брифінгу 5 червня заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев. Він нагадав, що з 1 липня починається формування особистих кабінетів абітурієнтів, триватиме воно до 30 серпня (для охочих вступити на заочну форму навчання або навчання за контрактом).

Прийом заяв та документів від вступників починається 10 липня і завершується 22 липня. Для осіб, які мають проходити співбесіди, творчі конкурси, складати вступні іспити, прийом документів закінчується 16 липня.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970