Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4708 
  Голова районної ради Віталій Оноша вітав старшокласників з перемогами в учнівських олімпіадах різних рівнів та закликав не зупинятися на досягнутому

23.05.2018

Дев’ятнадцять учнів загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району у цьому навчальному році стали призерами та переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Всі вони відзначені спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Також Подяками районної влади за високий професіоналізм, педагогічну майстерність та особистий внесок у підготовку учнів відзначені педагоги, які готували школярів до участі в олімпіадах та до захисту науково-дослідницьких робіт.

Детальніше...

  Встановленням меморіальної дошки увічнено пам’ять героя Української революції, валківчанина Михайла Пересади-Суходольського

23.05.2018

В знак увічнення пам’яті українського військового діяча, учасника боротьби за незалежність України у ХХ столітті, генерал-хорунжого Армії УНР на фасаді Валківського краєзнавчого музею встановлено меморіальну дошку валківчанину Михайлу Степановичу Пересаді-Суходольському.

В урочистому відкритті меморіальної дошки взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, їх заступники Юрій Яцина та Наталія Осадча, представник Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації Геннадій Майський, учні Валківського ліцею ім. О. Масельського, працівники музею, військові, представники громадськості.

Детальніше...

  На фасаді Валківського краєзнавчого музею встановлено меморіальну дошку валківчанину, учаснику Української революції М.С. Пересаді-Суходольському

23.05.2018

«Вшанування історичних постатей, героїв України, які боролися за свободу українського народу – наш святий обов’язок. Адже, хто не пам’ятає свого минулого, той не має майбутнього. Український народ має героїчне минуле і всі ми віримо у світле майбутнє нашої країни, віримо, що наша рідна Україна буде квітучою і заможною європейською країною», - зазначив Віталій Оноша у своєму вітанні під час відкриття меморіальної дошки валківчанину Михайлу Степановичу Пересаді-Суходольському.

Детальніше...

  Бюджетна децентралізація надала нові можливості для розвитку спорту на Харківщині. Юлія Світлична

23.05.2018

3 травня голова ХОДА взяла участь у засіданні круглого столу, присвяченого регіональному розвитку спортивної інфраструктури, зокрема, питанню будівництва водноспортивних комплексів. Учасниками заходу стали видатні спортсмени та тренери регіону, а також представники Національного олімпійського комітету та Верховної Ради України.

Відкриваючи засідання, Юлія Світлична підкреслила, що в останні роки питанню розвитку спорту на Харківщині приділяється особлива увага. «Бюджетна децентралізація, яка була ініційована Президентом України та впроваджується урядом, надає нам нові можливості щодо укріплення матеріальної бази, поповнення інвентарю, а також мотивації спортсменів – як видатних, так і початківців. Окрему увагу також приділяємо мотиваційній складовій тренерського складу», - сказала керівник області.

Детальніше...

  Фонд соціального страхування виплатив допомогу по вагітності та пологах більше 66 тис. працюючих жінок

23.05.2018

За оперативними даними, з початку року Фонд соціального страхування України направив 1,4 млрд гривень на фінансування допомоги по вагітності та пологах для 66 290 працюючих жінок.

Право на отримання матеріального забезпечення від ФССУ має кожна застрахована особа у разі настання страхового випадку в період роботи. Сьогодні під опікою Фонду знаходиться більше 12 млн осіб, з яких близько 6 млн – жінки.

Детальніше...

  Нова школа
Що потрібно знати батькам першокласників


22.05.2018

Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країн Європи. Це гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.

Кожному першачку гарантується навчання в школі поряд з місцем проживання.

Детальніше...

  Вигодонабувачем всіх реформ в Україні має стати громадянин, – Глава Уряду на засіданні Асоціації міст

22.05.2018

Всі реформи і зміни в Україні мають проводитися виключно в інтересах громадян і з огляду на їх потреби. Таку політику мають сповідувати не тільки в столиці, а й в регіонах, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Правління Асоціації міст України.

Він наголосив, що всі ми прагнемо зробити Україну сильною. «Але вона буде сильною тоді, коли люди будуть відчувати задоволення своїх потреб. Вигодонабувачем всіх реформ і змін має стати громадянин. Байдуже – живе він в Києві чи в Херсонській області, - додав Глава Уряду. – Саме тому важливо, як організована робота на місцях».

Детальніше...

  Секторальна реформа освіти як невід’ємна складова децентралізації

22.05.2018

У Будинку рад 21 травня відбулася одноденна фахова майстерня для представників обласної та районних рад на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: освіта», в якій взяв участь голова Валківської районної ради Віталій Оноша.

У ході навчання учасники заходу обговорювали ключову освітню реформу, а саме створення в територіальних громадах нового освітнього простору та розбудову мережі опорних шкіл. Також учасники заходу мали змогу проаналізувати нормативно-правову базу на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів, що стосуються освітньої галузі.

Детальніше...

  Види матеріального забезпечення, які українцям надає Фонд соціального страхування

22.05.2018

Фонд соціального страхування України здійснює безперебійне матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання. Усі виплати здійснюються ФССУ своєчасно та в повному обсязі.

Детальніше...

  Президент: Не існує міжнародних переговорів, де б Україна не піднімала питання звільнення українських заручників. Нікого ми не забуваємо

22.05.2018

«Хочу наголосити офіційно – не існує жодних міжнародних переговорів ні з нашими європейськими партнерами, ні з нашими американськими партнерами, де би ми не піднімали питання необхідності якнайскорішого звільнення українських заручників, які незаконно утримуються як на окупованій території, так і політичних в’язнів, яких Росія тримає в тюрмах окупованого Криму і на території РФ», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час спільної з Президентом Естонії зустрічі з представниками ЗМІ, відповідаючи на запитання, що робить Україна задля звільнення політичних в’язнів у Росії.

Детальніше...

  Віктора Коваленка обрали головою Харківської обласної федерації футболу

22.05.2018

Сьогодні, під час позачергової конференції громадської спілки «Харківська обласна федерація футболу», що відбулась у конференц-залі стадіону «Металіст», першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка одноголосно було обрано головою Федерації.

Віктор Коваленко подякував делегатам за надану високу довіру, а попереднім керівникам – за ефективну роботу.

Детальніше...

  Вітаємо Богдана Балабана та його викладача Євгена Сургаєнка з І місцем у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі сучасного музичного мистецтва!

21.05.2018

19 травня у культурному центрі «Бейт Дан» м. Харків проходив ХІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі «Весна-2018». Участь у творчому змаганні взяв вихованець Валківської комунальної дитячої школи мистецтв Богдан Балабан. В ІІІ віковій категорії в номінації інструменталісти компетентним журі Богдан визнаний переможцем і нагороджений Кубком лауреата та Дипломом І ступеню.

Подякою за високі досягнення у справі естетичного виховання дітей та молоді, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва в Україні відзначений викладач Богдана Євген Сургаєнко…

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано чергову ХХVІІ сесію
районної ради VІІ скликання


21.05.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 19-с від 18.05.2018 «Про скликання ХХVІІ сесії районної ради VІІ скликання». Чергову сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районних цільових Програм та до районного бюджету на 2018 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Пленарне засідання ХХVІІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у п’ятницю 8 червня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради, про дату і час проведення яких буде повідомлено додатково...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

21.05.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів щопонеділкову апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату районної ради. Під час наради йшлося про першочергові завдання та напрямки роботи виконавчого апарату, невідкладні питання поточного тижня та на перспективу.

Голова ради поінформував присутніх про скликання чергової сесії районної ради, пленарне засідання якої відповідно до виданого розпорядження відбудеться 8 червня. Виходячи з цього, пріоритетом діяльності виконавчого апарату головою визначено підготовка до проведення чергової ХХVІІ сесії, збір пропозицій до формування порядків денних профільних постійних комісій районної ради, в тому числі внесення на розгляд депутатів планових питань згідно планів роботи ради та постійних комісій.

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує

21.05.2018

Добровільне медичне обстеження наречених

Відповідно до ст. 30 Сімейного кодексу України наречені зобов’язані повідомити один одного про стан свого здоров’я, для цього державою забезпечені умови для медичного обстеження наречених…

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


21.05.2018

21 травня заступник голови районної ради Юрій Яцина, керівники місцевих рад району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА, підприємств, установ району, районних служб та громадських організацій.

Юрій Яцина поінформував присутніх про скликання чергової ХХVІІ сесії районної ради та ознайомив учасників наради з розпорядженням голови районної ради Віталія Оноші від 18 травня 2018 року № 19-с «Про скликання ХХVІІ сесії районної ради VІІ скликання»

Детальніше...

  Пенсійна реформа лише розпочалася, підвищення пенсій відтепер буде постійним, – Глава Уряду

21.05.2018

Пенсійна реформа, яка стартувала восени минулого року, перебуває на перших етапах впровадження, і попереду багато змін, одна з яких – автоматичне підвищення пенсій в залежності від можливостей економіки, а не політичних обіцянок. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він нагадав, що з минулої осені підвищені пенсії виплачують понад 9 млн пенсіонерів. З квітня поточного року пенсії підвищені військовим пенсіонерам.

Детальніше...

  Президент: Російський культурний імперіалізм був артпідготовкою для російської агресії проти України

21.05.2018

Президент Петро Порошенко наголошує, що українська влада та українська громадськість за останні роки здійснили багато кроків для відновлення та утвердження політики національної пам’яті.

«Неприйнятно довгий час в гуманітарній політиці незалежної України домінували малоросійство та радянщина. В Москві для цього отруйного коктейлю вигадали навіть назву і запатентували її – «русский мир». Подібні інструменти впливу та підкорення інших країн в політології називають культурним імперіалізмом», - сказав Петро Порошенко 20 травня під час виступу на церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій.

Детальніше...

  Юлія Світлична разом із 25 тисячами харків’ян взяла участь у Велодні-2018

21.05.2018

Традиційний, вже 13-й, велопробіг відбувся 20 травня у Харкові, стартував на площі Свободи та пройшов центральними вулицями міста. Перед початком масового заїзду велосипедисти провели флешмоб: на площі Свободи вони вишикувалися в фігуру герба Харкова.

«13 років тому у Велодні брали участь менше тисячі харків’ян, сьогодні - тисячі учасників, наймолодшому з яких - 3 роки. Сподіваємося, що людей на цьому заході з кожним роком ставатиме все більше», - сказала голова ХОДА Юлія Світлична. Разом із харків’янами вона взяла участь у велопробігу.

Детальніше...

  Інститут національної пам’яті збирає свідчення про Голодомор

21.05.2018

Український інститут національної пам’яті відновлює збір інформації про доброчинців, які рятували людей у роки Голодомору 1932-1933 років в Україні.

У 2018 році, у 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років, Україна й увесь світ вшановує пам’ять мільйонів невинних жертв, цілеспрямовано знищених сталінським режимом. Інститут відновлює Всеукраїнську акцію «Людяність у нелюдяний час», яка була започаткована у 2009 році. Тоді вперше ми почали повертати пам’ять про праведні діяння в роки Голодомору 1932-1933 років.

Детальніше...

Усього: 4708 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4708