Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5262 
  ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ повідомляє...

24.02.2020

Соціальним страхуванням в Україні охоплено 12,5 млн осіб...

Детальніше...

  Установчі збори Народної школи валківського гончарства

21.02.2020

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь в установчих зборах Народної школи валківського гончарства, які відбулися вчора, 20 лютого, на базі Валківського краєзнавчого музею.

В першій зустрічі та в обговоренні проблем, пов’язаних із розвитком керамічного промислу, також взяли участь Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, завідуюча сектором культури Валківської РДА Валентина Шевченко, директор музею Тамара Поліщук та співробітники закладу, а також керівник новоствореної Народної школи валківського гончарства Олександр Ковальов.

Детальніше...

  21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21.02.2020

Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення. Мова та її наріччя стають не просто засобом комунікації, але й відкривають для нас дуже широкі можливості. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Так створена людина, що рідною зазвичай стає найбільш близька до неї та її душі мова…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні


20.02.2020

Шановні валківчани!
20 лютого, в пам’ять про трагічні події Революції Гідності, ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. Шість років віддаляють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди увійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками. Ми назавжди запам’ятаємо дні, коли гинула Небесна Сотня, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, незалежність, соборність та європейське майбутнє України.

Детальніше...

  Додаткові повноваження місцевих бюджетів держава має забезпечувати відповідним ресурсом

20.02.2020

Українська асоціація районних та обласних рад звертається до Міністерства фінансів України із пропозиціями щодо врахування місцевих і регіональних інтересів при підготовці Бюджетної декларації.

Лист, що містить рекомендації представників органів самоврядування регіонального та субрегіонального рівня, підготовлено відповідно до Закону «Про асоціації органів місцевого самоврядування» та в рамках діяльності Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку, створеного при Українській асоціації районних та обласних рад за підтримки проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Детальніше...

  Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток регіонів

20.02.2020

Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Про це повідомляє офіційний сайт Мінрегіону.

Детальніше...

  Законопроект, необхідний для завершення формування спроможних громад і районів, готовий до другого читання

20.02.2020

19 лютого 2020 року Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував парламенту прийняти в другому читанні та в цілому Проект Закону про внесення змін до Закону України

Детальніше...

  Робота над оптимальною мережею соціальної інфраструктури та завершення підготовки перспективних планів. Що далі?

20.02.2020

В Україні створили геоінформаційну базу даних усіх надавачів публічних послуг на рівні територіальних громад. Вона містить 26 мереж надання послуг (освітніх, медичних, адміністративних та ін.), 100 шарів геоданих. Для цього проінвентаризували 150 300 об’єктів соціальної інфраструктури. Крім того, до бази внесли дані щодо об’єктів соцінфраструктури, які необхідно створити. Тепер всі кошти, які передбачені держбюджетом на регіональних розвиток, мають використовуватися з урахуванням даних геоінформаційної бази та стандартів надання послуг в різних сферах. Це допоможе ефективніше використовувати ресурси і розвивати соціальну інфраструктуру для надання якісних послуг по всій території України.

Детальніше...

  Валківська районна філія обласного центру зайнятості повідомляє...

20.02.2020

Шановні шукачі роботи та безробітні! Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує вас пройти безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 31 професією.

На березень 2020 року заплановане формування груп за професіями:...

Детальніше...

  Героїв Небесної Сотні вшанували годиною пам`яті «Доки серця палають, герої не вмирають»

20.02.2020

Подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності, світлій пам`яті Героїв Небесної Сотні присвячено ряд заходів, що проходять в бібліотеках комунальної організації «Валківська районна централізована бібліотечна система» .

Детальніше...

  Урок пам`яті у краєзнавчому музеї до Дня Героїв Небесної Сотні

20.02.2020

20 лютого у Валківському краєзнавчому музеї відбувся Урок пам’яті «Шлях до свободи. Герої Небесної Сотні», на якому були присутні учні 9-Б класу (кл. керівник Галина Фесенко) Валківського ліцею імені О. С. Масельського.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді з питань роботи галузі охорони здоров’я в районі

19.02.2020

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з питань роботи галузі охорони здоров’я в районі. У нараді також брали участь керівники галузі, головні лікарі КНП «Валківська ЦРЛ» Богдан Носатов та КНП «Валківський районний центр ПМСД» Марина Орлова.

В ході наради проаналізовано рейтингові показники стану здоров`я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров`я за 2019 рік та завдання 2020 року.

Детальніше...

  Сьогодні Україна відзначає День Державного Герба

19.02.2020

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного Герба України.

Сучасний малий Державний герб у вигляді Золотого Тризуба на синьому щиті є символом визвольної боротьби українців. Тож, вітаємо усіх земляків із Днем державного герба України та закликаємо шанобливо ставитися до Державних символів!

Детальніше...

  Або ми завершуємо процес децентралізації, або втрачаємо час і віру людей у зміни на краще, - В’ячеслав Негода

19.02.2020

Децентралізація буде успішною, матиме цінність, якщо люди отримуватимуть усі необхідні послуги там, де вони живуть, - у своїх громадах. Отже кожна громада в країні має бути спроможною надавати ці послуги своїм жителям якісно і доступно. І такі громади по всій країні будуть створені вже восени цього року, інакше ми втратимо шанс, якого надалі може і не бути.

Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час конференції «Наближаючи послуги», присвяченій середньостроковим результатам напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою».

Детальніше...

  Жанна Тугай – переможець районного конкурсу «Кращий вихователь Валківщини» у 2020 році

19.02.2020

Сьогодні, 19 лютого, компетентним журі було підведено підсумки цьогорічного районного конкурсу «Кращий вихователь Валківщини -2020» та визначено переможця.

Ним стала вихователь Валківського ДНЗ ясла-садок «Веселка» Жанна Тугай.

Детальніше...

  18-20 лютого — шості роковини розстрілів на Майдані

18.02.2020

Шість років тому в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста людей, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні - були заарештовані та зазнали тортур.

В пам’ять про ці трагічні події, згідно з Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні», 20 лютого відзначається День Героїв Небесної сотні.

Детальніше...

  «Зміни мають бути такими, які задовільнять українське суспільство», - Денис Шмигаль про децентралізацію та зміни до Конституції

18.02.2020

В останній день цього року перший етап адміністративно-територіальної реформи в Україні буде завершений. Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль.

«Всі утворені ОТГ з 1 січня 2021 року, які будуть називатися просто громадами, перейдуть на прямі міжбюджетні відносини. 25 жовтня будуть вибори, де будуть обрані всі депутати і голови всіх затверджених громад. 25 липня ЦВК оголосить початок виборчої компанії. До цього часу ми маємо завершити всі технічні і технологічні речі по формуванню перспективних планів ОТГ», - сказав Денис Шмигаль.

Детальніше...

  Перспективні плани семи областей вже на розгляді в Мінрегіоні

18.02.2020

На розгляді в Мінрегіоні знаходяться вже 7 з поданих обласними державними адміністраціями до Кабінету Міністрів перспективних планів: Волинської, Київської, Миколаївської, Рівненської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час робочої наради з обговорення перспективних планів.

Детальніше...

  Сергій Чернов звернувся до голови парламентського комітету Андрія Клочка з пропозиціями щодо удосконалення деяких положень Виборчого кодексу України

18.02.2020

7 лютого 2020 року Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області спільно з Харківською обласною радою, за участі члена Центральної виборчої комісії Ірини Єфремової проведено семінар – практикум «Виборчий кодекс України: основні положення організації та проведення місцевих виборів».

Детальніше...

  Стартував конкурс «Кращий вихователь Валківщини - 2020»

18.02.2020

Сьогодні, 18 лютого, на базі ДНЗ «Берізка» стартував конкурс «Кращий вихователь Валківщини» у 2020 році. Вітали учасників заходу голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

Детальніше...

Усього: 5262 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5262