Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5883 
  Публічний порядок під час виборів 21 квітня забезпечуватимуть понад 9 тисяч правоохоронців

17.04.2019

Про підготовку до проведення другого туру виборів Президента України в регіоні розповіли в ході брифінгу 17 квітня.

За інформацією начальника організаційного відділу апарату ХОДА Сергія Коваленка, в області, як і під час першого туру виборів, працюють 14 окружних виборчих комісій: 7 - по м. Харкову та 7 - у районах і містах регіону. Всі вони забезпечені необхідним обладнанням, інвентарем, оргтехнікою тощо.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

17.04.2019

5 етапів отримання допомоги за лікарняними

Допомога по тимчасовій втраті працездатності надається Фондом соціального страхування України у разі настання страхового випадку у період роботи та повністю або частково компенсує втрачений за період хвороби заробіток. Фонд здійснює фінансування, починаючи з шостого дня непрацездатності й до відновлення здоров’я або встановлення інвалідності. Перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця.

Детальніше...

  Заступник голови районної ради Юрій Яцина взяв участь у засіданні конкурсної комісії

17.04.2019

16 квітня за участю заступника голови районної ради Юрія Яцини відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Новомерчицького навчально-виховного комплексу Валківської районної ради Харківської області.

За підсумками поданих матеріалів до конкурсу допущено Борщ Ольгу Іванівну. Засідання проходило у три етапи згідно затвердженого регламенту, а саме кандидат на посаду пройшов тестування, презентував перспективний план розвитку закладу, після чого відбулася співбесіда.

За підсумками конкурсу визначено переможця - Борщ Ольгу Іванівну.

Детальніше...

  У регіональних безпекових програмах використовуватимуть сучасні напрацювання вчених. Юлія Світлична

17.04.2019

Про це голова ХОДА повідомила в ході Міжнародної науково-практичної конференції «Кримінально-правові та кримінологічні засоби протидії злочинам проти громадської безпеки та публічного порядку». Захід відбувається в Харківському національному університеті внутрішніх справ та присвячений 25-річчю цього вишу.

«Кожна правова держава повинна забезпечувати громадський порядок та безпеку. Люди мають відчувати себе безпечно та жити комфортно. І сьогоднішня конференція присвячена як раз пошуку нових механізмів, а також підходів для того, щоб ефективно забезпечувати публічну безпеку», - відзначила голова ХОДА.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

16.04.2019

Шановні українці, будьте уважні: якщо ви станете свідком правопорушень під час другого туру виборів Президента України 21 квітня 2019 року, негайно звертайтеся до голови відповідної виборчої комісії, офіційних спостерігачів та поліції!

Детальніше...

  Жителів Харківщини попереджують про небезпеку укусів кліщів

16.04.2019

Відповідну інформацію підготував Харківський обласний центр здоров’я.

«З ранньої весни до пізньої осені люди і тварини наражаються на небезпеку укусів кліщів. Кліщі харчуються кров’ю людини і теплокровних тварин. Вони є переносниками інфекційних хвороб, серед яких - хвороба Лайма або кліщовий бореліоз, який набуває в нашій місцевості все більшого поширення, - повідомили в обласному центрі здоров’я. - Ця хвороба може мати важкий перебіг, вражаючи центральну нервову систему і опорно-руховий апарат людини».

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради - першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень!

15.04.2019

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень і на подальшу перспективу. Керівником ради наголошено на участі районної ради у запланованих районних заходах, поставлено термінові завдання відповідальним. До того ж сплановано роботу щодо надання методичної допомоги Конкурсантам у впровадженні у районі міні-проектів, переможців обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ у 2019 році та участі місцевих рад та КНП Центр первинної медико-санітарної допомоги у обласному конкурсі міні-грантів ЕФЕКТИВНА ПЕРВИННА МЕДИЦИНА В ГРОМАДІ...

Детальніше...

  Спільне засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району

15.04.2019

Сьогодні о 9.00 годині у залі засідань районної державної адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка відбулось спільне засідання колегії та зборів адміністративно-господарського активу району.
Активну участь у роботі колегії взяли
голова районної ради Оноша В.П. разом із заступником голови районної ради Яциною Ю.Д., керуючою справами Котенко Т.М., та сільськими, селищними, міським головами...

Детальніше...

  Валківський районний відділ поліції інформує...

15.04.2019

КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ стану забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, надання поліцейських послуг, аналіз результатів роботи Валківського ВП ГУНП в Харківській області за січень-березень 2019 року...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
у нараді в РДА щодо проведення у районі заходів з нагоди
33-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС


15.04.2019

Сьогодні на нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Войтенка було розглянуто ряд організаційних моментів щодо підготовки та відзначення 33-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.
Участь у нараді взяли голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, сільські, селищні, міський голови, керівники закладів культури, освіти, соціального захисту населення...

Детальніше...

  У 2018 році в області легалізовано майже 4 тис. «тіньових» робочих місць

12.04.2019

У ХОДА розглянули питання скорочення неформальної зайнятості населення.

11 квітня відбулось засідання обласної робочої групи з питань підвищення мінімальної заробітної плати, рівня оплати праці та легалізації зайнятості.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

11.04.2019

За ініціативою ООН 11 квітня щороку відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. 11 квітня 1945 в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Також 11 квітня були звільнені в’язні фашистського концтабору «Дора», 22 квітня звільнені в’язні «Заксенхаузена», 29 квітня – «Дахау», 30 квітня – «Равенсбрюка», потім – «Освенцим» і «Майданек», «Маутхаузен» і «Штутгоф». У 1945 році вийшли на волю 530 тисяч чоловік. Близько 250 тисяч із них були колишні радянські громадяни, в тому числі українці.

В цей день ми також віддаємо данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, що загинули в концтаборах, розташованих на українській землі – «Сирецький», «Бабин Яр», «Дарницький»…

Детальніше...

  Реформа децентралізації дозволила громадам не просити ресурси у Києва, а розвивати і змінювати якість життя самим, – Прем’єр-міністр

11.04.2019

Запроваджена п’ять років тому реформа децентралізації влади дала поштовх розвитку місцевого самоврядування та надала ресурси, які тепер не треба просити в Києві, а вкладати у нову якість життя безпосередньо на місцях. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Детальніше...

  Жителям області пропонують взяти участь в опитуванні «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів»

11.04.2019

Дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах Харкова та області.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.

Детальніше...

  УВАГА! ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК У ПЗОВ «ЯЛИНКА»

10.04.2019

Літній відпочинок у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка» - це весело, цікаво, пізнавально і корисно! Приїжджайте до нас, ми чекаємо вас!

Орієнтовний графік роботи влітку 2019 року:
І зміна з 04.06. по 24.06.2019 року.
ІІ зміна з 02.07. по 22.07.2019 року.
ІІІ зміна з 30.07. по 19.08.2019 року.

Детальніше...

  Стартував конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування - 2019»

10.04.2019

Прийом заявок на участь у конкурсі триватиме до 9 серпня. Відзначення переможців відбудеться в жовтні.

Конкурс проводиться Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Тематика конкурсу:...

Детальніше...

  «Харківгаз» зобов’язали провести перерахунок необгрунтованих нарахувань газу жителям Харкова

09.04.2019

У відділі Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг в Харківській області, повідомили, що перевірка ПАТ «Харківгаз» завершилася. У зв’язку з виявленими порушеннями на підприємство накладено штраф в сумі 700 тис грн.

Нацкомісія зобов’язала «Харківгаз» провести перерахунок споживачам, яким було зроблено донарахування, в частині визначення фактичного обсягу споживання природного газу на підставі даних лічильників газу, починаючи з жовтня 2018 року.

Детальніше...

  Мінрегіон обіцяє недофінансовані у 2018-му кошти ДФРР надати Харківщині цього року

09.04.2019

Харківська обласна рада на пленарному засіданні ХІХ сесії 28 лютого схвалила Звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення у 2019 році коштів на завершення реалізації проектів – переможців конкурсу Державного фонду регіонального розвитку 2018 року. Днями до обласної ради надійшла відповідь з Мінрегіону із запевненням у тому, що минулорічні фінансові зобов’язання будуть виконані у 2019 році.

Детальніше...

  Юлія Світлична та Хюг Мінгареллі обговорили напрямки подальшого співробітництва Харківщини та ЄС

09.04.2019

Зустріч очільника ХОДА з головою Представництва ЄС в Україні та керівником Українського представництва Європейського інвестиційного банку Жаном-Еріком де Загоном відбулась 9 квітня.

Під час зустрічі Юлія Світлична зазначила, що особлива увага європейських партнерів до нашого регіону дає змогу отримувати максимально ефективні результати від співробітництва, та визначила основні сфери, які необхідно розвивати, залучаючи міжнародну підтримку.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

09.04.2019

Як змінити місце голосування під час повторного голосування?
Що потрібно зробити у день повторного голосування на виборах 21 квітня?
Що вважається порушенням під час проведення голосування?
Яка передбачена відповідальність за порушення на виборах?

Детальніше...

Усього: 5883 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5883