Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4176 
  ПІдготовка до посівної кампанії у районі за науковим підходом - ознака системної і цілеспрямованої роботи влади і бізнесу в аграрному районі

23.02.2018

Про особливості перезимівлі озимих зернових культур у 2017-2018 роках та моніторинг їх життєдіяльності поінформувала аграрний керівний загал району старший науковий співробітник інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України, кандидат сільськогосподарських наук Попова К.М.
Учасники семінару задали тематичні практичні запитання та отримали слушні поради та рекомендації в розрізі цієї інформації, оформлення необхідної документації та інших напрямів діяльності при проведенні весняно-польових робіт в районі...

Детальніше...

  Семінар з соціального менеджменту, основ комунікації та моніторингу для кінцевих бенефіціарів субпроектів І та ІІ пулів НКПВУ

23.02.2018

Сьогодні о 10.00 годині у Валквському ліцеї ім. Олександра Масельського (опорному закладі району) проходить семінар з соціального менеджменту, основ комунікації та моніторингу для кінцевих бенефіціарів субпроектів І та ІІ пулів НКПВУ та інших зацікавлених сторін. В тематичному семінарі участь беруть Перший заступник райдержадмінстрації Наталія Осадча, начальник відділу управління майном спільної власності громад виконавчого апарату районної ради Тетяна Пилипенко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування, освіти, охорони здоров’я, представники навчальних закладів та медичної галузі району...

Детальніше...

  Про джерела доходів місцевих бюджетів у 2018 році

22.02.2018

Про це розповідають експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International):
Система доходів місцевих бюджетів України побудована з урахуванням необхідності забезпечення державного та місцевих бюджетів відповідними ресурсами для виконання своїх видаткових повноважень. З урахуванням принципу субсидіарності, фінансування видатків здійснюється з відповідних обласних чи районних бюджетів або з бюджетів місцевого самоврядування (міських, об’єднаних територіальних громад, селищних, сільських). Зважаючи на це, за кожним рівнем бюджету закріплені джерела доходів, які розподіляються на ті, що повністю надходять до відповідних бюджетів та ті, які зараховуються до державного та місцевих бюджетів відповідно до встановлених нормативів.

Детальніше...

  Об’єднані територіальні громади – джерело створення робочих місць та рушії позитивних змін

22.02.2018

Посол Європейського Союзу в Україні, Голова Представництва ЄС в Україні пан Хюг Мінгареллі, спілкуючись сьогодні із головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим, розповів про можливості, які європейські колеги готові надати Харківщині.

Пан Посол, зокрема, зазначив, що Представництво ЄС пропонує багатовекторну допомогу регіону. Хюг Мінгареллі детально зупинився на кожній позиції, а Сергій Чернов висловив своє бачення щодо порушених аспектів. Говорили, передусім, про реформу децентралізації.
«Децентралізація. З нашого досвіду бачимо, що новостворені ОТГ є джерелом робочих місць, рушіями змін. Ми хотіли б допомогти вам у створенні адміністративних центрів, а також через діяльність нашого новоствореного Центру самоврядування», - говорить Хюг Мінгареллі.

Детальніше...

  Розширення повноважень місцевого самоврядування вимагає вдосконалення компетенцій управлінців

22.02.2018

Про це сьогодні говорив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час засідання колегії Національного агентства України з питань державної служби.

Детальніше...

  Добровільне об’єднання та приєднання громад: експерти розробили методичні рекомендації та зразки документів

21.02.2018

Аналітично-правова група Центрального офісу реформ при Мінрегіоні підготувала методичні рекомендації та зразки документів щодо добровільного об’єднання та приєднання територіальних громад відповідно до актуального законодавства станом на лютий 2018 року (див. в розділі Публічна інформація).

В анотації до видання зазначено, що при роботі над публікацією використано досвід впровадження децентралізації в Україні, враховано характерні помилки та регіональні особливості, а також судову практику...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди 55-ї річниці з Дня утворення Валківської Центральної районної лікарні

21.02.2018

Шановні працівники Валківської Центральної районної лікарні – керівники, лікарі, медсестри, фельдшери, лаборанти, адмінперсонал та всі інші працівники, щоденною працею яких забезпечується робота медичного закладу! Шановні ветерани галузі охорони здоров’я, які немало років віддали роботі у Валківській лікарні!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю весь ваш колектив з визначним ювілеєм – 55-ю річницею з дня заснування Валківської Центральної районної лікарні. В день ювілею, як і щодня, ми засвідчуємо вам свою глибоку шану і повагу, вашій професійності та самовідданій праці…

Детальніше...

  21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21.02.2018

Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення. Мова та її наріччя стають не просто засобом комунікації, але й відкривають для нас дуже широкі можливості. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Так створена людина, що рідною зазвичай стає найбільш близька до неї та її душі мова…

Детальніше...

  Україна залишається відданою мирному вирішенню проблеми звільнення окупованих територій – Президент

21.02.2018

Підписуючи Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», Президент Петро Порошенко чітко наголосив: «Україна залишається відданою мирному вирішенню проблеми звільнення окупованих територій».

Глава держави зазначив, що підтвердженням цьому є його тверда позиція, а також позиція Міністерства закордонних справ, Парламенту, народних депутатів, відповідних міністерств і відомств у рішучому відстоюванні цього питання.

Детальніше...

  З районного бюджету 100 тис. грн. направлено багатодітній сім’ї, яка постраждала від пожежі

21.02.2018

На виконання рішення районної ради спільним розпорядженням голови районної ради Віталія Оноші та голови райдержадміністрації Віктора Войтенка від 9 лютого 2018 року № 193/6 утворено Комісію з питань надання цільової адресної грошової допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, спричиненим надзвичайними обставинами (пожежа, обставини, які можуть привести до небезпеки та значною мірою вплинути на життєдіяльність оточуючих) (за зверненням).

Сьогодні у залі засідань райдержадміністрації відбулося перше засідання вищезазначеної комісії за участю заступника голови районної ради Юрія Яцини та депутатів районної ради – членів комісії.

Детальніше...

  Робота по створенню опорних закладів та інклюзивно-ресурсного центру ведеться цілеспрямовано і планово

21.02.2018

Про створення в районі опорних закладів та інклюзивно-ресурсного центру йшлося сьогодні на нараді з питань реформування освітньої галузі, що відбулася в райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші.

Як поінформували перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та працівники відділу освіти, наразі ведеться робота по створенню опорного закладу на базі Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст., вирішуються питання стосовно кадрового забезпечення та матеріально-технічної бази установи.

Детальніше...

  Комісією з надання одноразової адресної допомоги направлено 87 тис. грн. 29 валківчанам

21.02.2018

Відбулося чергове засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування. Участь в роботі комісії взяли депутати районної ради – члени комісії та заступник голови районної ради Юрій Яцина – заступник голови комісії.
Під час роботи було розглянуто 35 заяв про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району.
Комісією прийнято рішення надати одноразову грошову допомогу 29 громадянам на загальну суму 87 тис.грн.
Шість звернень громадян було відхилено.

Детальніше...

  Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій

20.02.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком. «8 лютого Парламент прийняв Закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули чи померли в наслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час Революції Гідності. Практично одразу після його надходження, у вашій присутності я підписую цей Закон», - сказав Глава держави, підписуючи документ на відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

Детальніше...

  Президент підписав Закон щодо забезпечення будівництва меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до пункту 6-2 Розділ V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо спорудження меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні».

«Спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні можливе тільки за адресою «Алея Героїв Небесної Сотні». Ні в якому іншому місці. Це святе місце не лише для кожного з нас, хто там був і тримав оборону, а для кожного українця в Україні і світі», - наголосив Президент.

Детальніше...

  Звернення Президента до Українського народу у зв’язку з Днем Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

Дорогий Український народе!

День Героїв Небесної Сотні — це день вшанування пам’яті наших відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою, а усім нам — змогу самим творити своє майбутнє.

З гордістю і вдячністю віддаємо шану тим, чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності, торжества незламного українського духу над підступними спробами нас упокорити...

Детальніше...

  Герої Небесної Сотні стали тією рушійною силою, яка повернула Україну до європейської родини. Голова ХОДА

20.02.2018

20 лютого на Харківщині відбувається низка заходів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

Разом із земляками пам’ять Героя України Євгена Котляра вшанувала Юлія Світлична. Зранку 20 лютого представники громадськості та органів державної влади, студенти та викладачі Харківського національного університету радіоелектроніки поклали квіти до меморіальної дошки Євгену. Тут же пройшов невеликий імпровізований мітинг.

Звертаючись до громади, голова ХОДА відзначила, що Герої Небесної Сотні змінили шлях, яким рухалась наша країна.

Детальніше...

  Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

Шановні співвітчизники! Сьогодні вся країна в жалобі схиляє голови і вшановує подвиг учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні.

Чотири роки тому на столичному Майдані Незалежності відбулися події, які сколихнули всю Україну та світ і залишили глибокі рани у наших серцях. Проти мирного протесту було застосовано вогнепальну зброю, а протестувальники піддавалися жорстким гонінням і переслідуванням. На початку ХХІ століття українці зіткнулися з одіозним у своїй зухвалості і за масштабами порушенням прав людини, наслідком чого стало масове вбивство наших громадян у центрі м. Києва.

Детальніше...

  Сучасним Валкам – сучасну зону відпочинку

20.02.2018

Під час наради з питань реконструкції центральної площі міста Валки, що відбулася в райдержадміністрації, було розглянуто і обговорено низку пропозицій з даного питання. Своє бачення щодо того, як осучаснити центральну площу, на якій проходять усі найважливіші районні заходи, зробити її візитною картою Валківщини, висловлювали учасники наради: голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, міський голова Валерій Скрипніченко, представники Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова та інші.

Детальніше...

  У День Героїв Небесної Сотні учасники харківського Євромайдану зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку

20.02.2018

Окрім традиційного покладання квітів та встановлення лампадок біля фото загиблих Героїв, провели молебен та мітинг-реквієм.

Детальніше...

  Голова районної ради Оноша В.П., керівники ОМС району взяли участь у розширеній апаратній нараді РДА

19.02.2018

В залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада з керівниками місцевих рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, районних служб та громадських організацій.

На початку наради голова керівники району привітали з Днем народження начальника Валківського відділу поліції ГУ Національної поліції у Харківській області, підполковника поліції Ярослава Жидовцева.

Детальніше...

Усього: 4176 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4176