Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5921 
  У Валках до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги відбулися спортивні змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями

08.05.2019

До Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги у спорткомплексі Валківської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Спорт для всіх» відбулися спортивні змагання з шашок, дартсу, стрільби з пневматичної гвинтівки серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

Детальніше...

  Рокам ніколи пам’яті не стерти

08.05.2019

Напередодні Дня пам’яті і примирення у залі військової слави Валківського краєзнавчого музею відбулися тематичні уроки для школярів «Рокам ніколи пам’яті не стерти», присвячені землякам, які були учасниками Другої світової війни. Символом заходів, як і у минулі роки, стала полум’яна квітка маку, графічне зображення якої уособлює слід від кулі та супроводжується офіційним гаслом поминальних заходів – «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».

Детальніше...

  У День пам`яті і примирення в територіальних громадах Валківщини було організовано ряд заходів

08.05.2019

8 травня відзначається у нашій державі як День пам`яті та примирення. Ця дата пов`язана з початком найбільш нищівної війни всіх часів – Другої світової. Історія цієї війни живе в пам’яті кожного українця, адже події 1939 – 1945 років торкнулися кожної родини та кожної людини на нашій землі. У ці дні ми згадуємо всіх, хто загинув, дякуємо тим, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну перемогу, знаходячись у підпіллі.

У територіальних громадах Валківщини сьогодні відбулись покладання квітів до пам`ятних знаків, мітинги, зустрічі з ветеранами, концерти.

Детальніше...

  Фестиваль «Відкриті уроки футболу» прийняла Валківщина

07.05.2019

На стадіоні ім. А.Г.Свистунова в м. Валки сьогодні проходить фестиваль «Відкриті уроки футболу», який впроваджується на Харківщині у рамках Всеукраїнського соціального проекту за ініціативи Голови Харківської обласної федерації футболу, першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка. Мета проекту – активізація розвитку шкільного футболу, залучення та набір дітей (у тому числі і дівчат), у футбольні секції. Робота організована за принципом УЄФА «Футбол для всіх» і передбачає проведення на території України масштабних соціальних дитячих футбольних фестивалів.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

06.05.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої підведено підсумки роботи за минулий тиждень та сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень і на перспективу. Керівником ради дані відповідні доручення щодо підготовки чергової сесії районної ради, формування переліку питань для опрацювання їх в постійних комісіях з урахуванням планів роботи ради, профільних депутатських комісій та клопотань, ініційованих райдержадміністрацією та її структурними підрозділами. Також йшлося про участь виконавчого апарату в загальнорайонних заходах до Дня примирення та дня Перемоги 8 і 9 травня відповідно.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


06.05.2019

В залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради.

На апаратній нараді розглянули 4 питання.

Детальніше...

  До 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні на Валківщині буде проведено ряд заходів

06.05.2019

Сьогодні голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у нараді з питань підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Розпочинаючи нараду голова райдержадміністрації Віктор Войтенко акцентував увагу на роботі у святкові дні силових структур та наголосив, що наше головне завдання – не допустити різного роду провокацій та порушень громадського порядку.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

06.05.2019

Офіційне працевлаштування працівника - гарантоване Конституцією України право на працю, реалізоване шляхом укладання трудового договору.

Детальніше...

  Стартував Тиждень безпеки дорожнього руху

06.05.2019

Він триватиме до 12 травня та проходить у рамках глобального Тижня безпеки дорожнього руху (під егідою ООН).

«Запобігти випадкам ДТП та знизити смертність і кількість травм можна, скоригувавши свою поведінку. Прості речі рятують життя», - говорять у МОЗ та нагадують основні правила безпеки на дорозі.

Детальніше...

  5 травня – Міжнародний день боротьби за права інвалідів.
Звернення голови районної ради Віталія Оноші.


05.05.2019

5 травня світове суспільство відзначає Міжнародний день боротьби за права інвалідів, метою якого є сприяння більш глибокому розумінню проблем, пов’язаних з інвалідністю, мобілізація підтримки прав, гідності і благополуччя інвалідів. Люди з обмеженими можливостями мають такі ж права на працевлаштування, доступну освіту і інфраструктуру, як і інші категорії громадян…

Детальніше...

  3 травня – Всесвітній день свободи преси
Привітання голови районної ради Віталія Оноші


03.05.2019

Сьогодні, 3 травня, один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй – Всесвітній день свободи преси, який покликаний нагадати суспільству, що журналісти, виконуючи свою місію, залежать лише від читача й телеглядача, і що тиск з боку влади неприпустимий. Цензура, створення перешкод для обміну інформацією, залякування та пряме втручання в діяльність ЗМІ є загрозою демократії, розвитку та загальній безпеці…

Детальніше...

  Пленум Валківської районної ради ветеранів

03.05.2019

Сьогодні в залі пленарних засідань районної ради відбувся Пленум Валківської районної ради ветеранів. Участь в роботі Пленуму взяли керівники району та міста – голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко; голови первинних організацій ветеранів, представники органів місцевого самоврядування, районних громадських організацій. Серед почесних гостей – народний депутат України Олександр Біловол та депутат Харківської обласної ради Сергій Пієв…

Детальніше...

  Пленум Валківської районної ради ветеранів

03.05.2019

Звертаючись до учасників Пленуму голова районної ради Віталій Оноша подякував головам первинних ветеранських організацій за їх громадську діяльність, активну участь у житті місцевих громад, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування. Користуючись нагодою, Віталій Петрович привітав всіх присутніх із прийдешніми святами, які невдовзі ми всі разом відзначатимемо – Днем примирення та Днем Перемоги. Побажав ветеранам міцного здоров’я ще на довгі роки, злагоди в родинах, добробуту та благополуччя, а найголовніше – миру.

Детальніше...

  Пленум Валківської районної ради ветеранів

03.05.2019

За підсумками огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію ветеранів» у 2018 р. (по району) на президії ради ветеранів визнана кращою ПОВ с. Костів - голова Гребініченко В.М.

За підсумками огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію ветеранів» у 2018 р. по місту Валки на президії визнана кращою ПОВ РВ УМВС – голова Білостоцький Л.В.

Детальніше...

  Пленум Валківської районної ради ветеранів

03.05.2019

За результатами передплати газети «Слово ветерана» переможцями визнано:
І місце - первинну організацію ветеранів сел. Ков’яги - 18 екземплярів - голова Россоха Т.І.
ІІ місце - первинну організацію ветеранів сел. Старий Мерчик (територіальна) - 16 екземплярів - голова Камишан Л.Ф.
ІІІ місце - первинну організацію ветеранів с. Сидоренкове – 9 екземплярів - голова Зверева Л.І.

Детальніше...

  Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах ГТУ юстиції у Харківській області інформує

03.05.2019

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО - ЦЕ
- фізичне (заподіяння тілесних ушкоджень, незаконне позбавлення волі, мордування, залишення в небезпеці, ненадання допомоги, заподіяння смерті);
- сексуальне (будь-які діяння сексуального характеру, вчинені без згоди особи);
- психологічне (словесні образи, погрози, приниження, переслідування, залякування, обмеження волевиявлення особи, контроль у репродуктивній сфері, що спричиняють невпевненість, нездатність захистити себе, шкоду психічному здоров’ю);
- економічне (умисне позбавлення житла, їжі, одягу, коштів чи документів, ерешкоджання в отриманні лікування, заборона працювати, примушування до праці, заборона навчатися).

Детальніше...

  До 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні на Валківщині буде проведено ряд заходів

02.05.2019

Про це сьогодні детально йшла мова на нараді у голови райдержадміністрації Віктора Войтенка. В нараді взяв участь голова районної ради Віталій Оноша.

Як було зазначено на нараді, 8 травня, в День пам’яті та примирення, о 10.00 год. планується покладання квітів на Меморіалі Слави та відвідування керівництвом району учасників бойових дій, яких у Валківському районі на сьогодні залишилось, на жаль, всього 16 чоловік.

Детальніше...

  У Кабміні дають відповіді на найпоширеніші питання про субсидії

02.05.2019

Інформація опублікована на урядовому порталі.

Чи потрібно у травні повторно звертатися з документами?
Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам - на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії, – через Ощадбанк.

Детальніше...

  Футбольні вихідні

02.05.2019

В рамках відзначення Дня футболу футболісти Валківського району взяли участь у ряді спортивних турнірів.

26 квітня команда Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» 2002-2003 р.н. взяла участь у турнірі з міні-футболу пам’яті народного героя футболу Данила Дідіка. Змагання проходили на футбольних майданчиках стадіону «Металіст». Команда ДЮСШ посіла почесне ІІІ місце.

Детальніше...

  З Першотравнем Вас, шановні валківчани!

01.05.2019

Перше травня було і залишається святом для тих, хто своєю невтомною працею створює матеріальні та духовні блага, забезпечує розвиток і прогрес країни та регіону, відстоюючи свої демократичні, гарантовані Конституцією України права на працю і гідний рівень життя.

Відомий всім девіз цього свята близький багатьом поколінням. Він передає наші прагнення до миру та стабільності, бажання змін на краще. Адже Мир – це наше внутрішнє відчуття, коли у житті все добре. Праця - це стабільність, забезпеченість, впевненість у завтрашньому дні. Травень - весняний настрій і сонячна погода, надії на нове і зміни на краще…

Детальніше...

Усього: 5921 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5921