Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді та Колегії РДА


19.06.2017

Під час традиційної розширеної наради в райдержадміністрації та Колегії РДА за участі голови районної ради Віталія Оноші та керівників органів місцевого самоврядування район, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб колегіально було розглянуто ряд важливих питань соціально-економічного розвитку району, місцевого самоврядування та сплановано роботу органів виконавчої влади і місцевого самоврядування на поточний тиждень…

Детальніше...

  Другий регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай»

19.06.2017

Аматорські фольклорні ансамблі «Вербиченька» Костівського сільського будинку культури та «Всесвятські переспіви» Старомерчицького селищного будинку культури, троїсті музики «Холостяки» КЗ «Валківський РНД «Іскра», а також майстри декоративно – прикладного мистецтва: Тимошенко О.В, Кравченко Л.В. за підтримки Валківської районної державної адміністрації представили Валківщину на II регіональному фестивалі майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай», що відбувся 17 червня 2017 року в смт Шарівка, Богодухівського району.
Валківська районна рада завдячує Вам за змістовні виступи і участь...

Детальніше...

  Чемпіонат Валківського району з футболу - новини, результати, турнірне становище

19.06.2017

18 червня відбулися матчі 7-го туру Чемпіонату Валківського району з футболу. Лідери чемпіонату впевненно виграли свої матчі.
«Нива» (Шарівка) перемогла «Юлїївку» (Старий Мерчик) з рахунком 10-2,
«Дружба» (Благодатне) та «Удар» (Мельникове) розібралися зі своїми суперниками 9:0 та 8:0 відповідно.
Ліворуч наведена візуалізація результатів матчів та турнірне становище команд станом на 18 червня 2017 року.

Детальніше...

  Валківський районний центр зайнятості інформує про вакансії...

19.06.2017

Валківський районний центр зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств м.Валки та Валківського району...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради - першочергові завдання та пріоритети діяльності на тиждень!

19.06.2017

Традиційно, на початку робочого тижня головою районної ради Оношою В.П. проведено оперативну нараду щодо планування діяльності виконавчого апарату районної ради на тиждень, вирішення поточний питань та проблем районної ради.
Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. поінформував про стан подання в обласну раду пакету підтверджуючої документації для надання співфінансування з обласного бюджету переможцям обласного конкурсу міні-проектів РАЗОМ У МАЙБУТНЄ!
Головою районної ради надано ряд доручень щодо завершення робіт у ПЗОВ ЯЛИНКА, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та документального забезпечення діяльності районної ради. Сплановано також участь районної ради у районних заходах на поточний тиждень.

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем медичного працівника


18.06.2017

Шановні лікарі, фельдшери і медичні сестри, працівники і керівники галузі охорони здоров’я Валківщини! Наближається професійне свято всіх, хто обрав справою свого життя професію медичного працівника, хто в своїй щоденній роботі приймає на себе тягар людського болю і страждань. У скрутну мить кожна людина всі надії покладає саме на вас, очікуючи фахової допомоги, а під час – і дива. Від імені депутатів та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника, яке відзначається у неділю 18 червня! Низький уклін вам за невтомну працю, щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання…

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
депутата Валківської районної ради,
начальника районного відділу поліції
СТЕПАНОВА С.І.


18.06.2017

Шановний Станіславе Івановичу!
Валківська районна рада, місцеві ради району, депутати всіх рівнів, співробітники районного відділу поліції, громадські,молодіжні,спортивні організації щиросердно вітають Вас із Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя і благополуччя, невичерпної енергії, наснаги та терпіння, здійснення усіх мрій та сподівань, вагомих успіхів у Вашій нелегкій роботі заради зміцнення законності, правопорядку, миру у нашому суспільстві, побудови в Україні правової демократичної держави!
Нехай у житті Вас завжди супроводжує тільки радість, оптимізм, гармонія, натхнення та удача, зігріває і вмотивовує віра, надія у краще майбутнє, тепло друзів та любов рідних...

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження !!!

17.06.2017

Валківська районна рада щиро вітає з Днем народження Благочинного Валківського округу, настоятеля Свято-Преображенського Храму міста Валки Пилипів Іоанна. Дякуємо Богові за дар Вашого життя, яке Ви щедро посвячуєте служінню православній Церкві - Вашим прихожанам, потребуючим, убогим, страждаючим, усім тим, хто приходить до Вас за порадою, допомогою, потіхою і яких Ви направляєте дорогою любові, віри, милосердя, єдності і миру, дорогою святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас здоровям, усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у Вашому житті Божа воля - наша святість. Дякуємо Вам за теплоту, турботу і любов. Хай зерна цієї любові, що Ви посіяли в наших серцях, проростатимуть плодами милосердя і добра на Славу Божу і Вам на радість. Многая літа!

Детальніше...

  Районні урочистості до Дня медичного працівника

15.06.2017

Сьогодні о 14.00 годині на центральній площі міста Валки відбулися районні урочистості до Дня медичного працівника. Медичний загал району щиро вітали керівники району Оноша В.П., Войтенко В.І., депутат Харківської обласної ради Пієв С.М. та народний депутат України Біловол О.М. Аматори самодіяльної творчості району, учнівська молодь подарували присутнім тематичну концертну програму.

Детальніше...

  Районні урочистості до Дня медичного працівника

15.06.2017

Кращі працівники закладів охорони здоровя району нагороджені Почесними Грамотами, які в урочистій обстановці вручили медикам Оноша В.П., Войтенко В.І., Пієв С.М. та Біловол О.М.

Детальніше...

  Районні урочистості до Дня медичного працівника

15.06.2017

Справжньою феєрією свята став музичний дарунок медикам від народного депутата України Біловола О.М., депутатів обласної ради Біловол Т.В. та Пієва С.М. - святковий концерт народної артистки України Катерини Бужинської. Різножанрова концертна програма, проникливі до серця пісні, запальні танці дивували прискіпливого валківського глядача, а погода дала можливість споглядати це дивовижне святкове дійство, ледь-ледь полякавши загал краплинами дощу!
Вітаємо всіх медиків району з професійним святом, дякуємо за роботу і бажаємо Вам здоровя, миру, радості і родинного благополуччя, - саме так зі сцени привітав медиків Оноша В.П., а на завершення свята керівники подякували Катерині Бужинській за прекрасний виступ і подарували квіти від валківських глядачів!

Детальніше...

  Водозабезпечення - важлива складова життєзабезпечення територіальних громад району

15.06.2017

Сьогодні в райдержадміністраціїї відбулась нарада щодо стабільності водозабезпечення місцевих громад. Участь у роботі наради взяв голова Валківської районної ради Оноша В.П. разом із міським головою Скрипніченком В.В., фахівцями та керівником КП ВОДА Бушновим В.В...

Детальніше...

  АНОНС ПОДІЙ РАЙОННОГО ЗНАЧЕННЯ -
запрошуємо всіх взяти участь !


15.06.2017

Валківська районна рада запрошує депутатів місцевих, районної рад, посадовців органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадськість взяти участь у наступних районних заходах:
1. Урочистості і святкові заходи до Дня медичного працівника на центральній площі міста Валки -
15.06.2017 р.(четвер) початок о 14.00 год.
2.Святковий концерт народної артистки України Катерини Бужинської за підтримки народного депутата України Біловола О.М., депутатів обласної ради Біловол Т.В. та Пієва С.М.
15.06.2017 р. о 14.30 год.
3. Підготовка ПЗОВ ЯЛИНКА до нового оздоровчого періоду за участі депутатів місцевих, районної рад та посадовців та трудових колективів району.
16.06.2017 р. (п’ятниця) о 9.00 год.

Також 15.06.2017 року до 14.00 год. районна рада завершує прийом підтверджуючої документації від місцевих рад і ініціативних груп для реалізації міні-проектів, переможців обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ у 2017 році! Хто не встигне своєчасно надати у районну раду пакет документації, прохання його відвезти самостійно 16.06.2017 року до Конкурсного комітету в обласну раду!

Детальніше...

  На Валківщині привітали хлопчиків та дівчаток з «Днем захисту дітей»

14.06.2017

Ось і закінчився нарешті для дітлахів навчальний рік та розпочалися довгоочікувані літні канікули. Літній відпочинок – це радість для дітей, але важке та цілодобове пильнування для поліцейських. В зв’язку з вище викладеним, з метою забезпечення публічної безпеки і порядку під час літнього відпочинку та оздоровлення дітей у період з 25 травня по 31 серпня 2017 року на території Валківського району розпочалися загальнодержавні профілактичні заходи «Літо-2017» ...

Детальніше...

  Валківський районний центр зайнятості повідомляє...

14.06.2017

Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями...

Детальніше...

  Перший матч з футзалу на VI Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів закінчився перемогою для команди Харківщини

14.06.2017

Відповідно до результатів проведеного жеребкування, перша гра команди Харківської області з футзалу у м. Чорноморську Одеської області відбулася зі збірною Донецької області та закінчилася перемогою Харків’ян з рахунком 2:1.
Участь у Спартакіаді та у цьому футбольному матчі взяв депутат Валківської районної ради Супрун Віталій.
Бажаємо нашим колегам успішного виступу у Спартакіаді.

Перші очки у перемогах отримують й депутати у змаганнях з шашок і шах.

Детальніше...

  Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань інформує

14.06.2017

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України опікується потерпілими на виробництві та членами їх сімей незалежно від місця їх проживання.
З метою забезпечення безперервності одержання страхових виплат громадянам України, які прибувають для тимчасового проживання з Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, Донецької та Луганської областей забезпечено оперативне реагування на звернення та здійснення оформлення страхових виплат зазначеним категоріям громадян у першу чергу...

Детальніше...

  Валківський районний відділ поліції інформує...

14.06.2017

До чергової частини Валківського відділу поліції надійшло повідомлення від фельдшера швидкої допомоги Валківської ЦРЛ про те, що за місцем мешканням в с. Сніжків помер 30-ти річний чоловік. При виїзді на місце слідчо-оперативної групи встановлено, що потерпілий напередодні смерті зловживав спиртними напоями, та в нього виник конфлікт з місцевим мешканцем...

Детальніше...

  МІНІ-ПРОЕКТИ «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ» -
контрольні терміни та першочергові заходи!


14.06.2017

Валківська районна рада, вітаючи з перемогою, завдячує місцевим радам та ініціативним групам за проведену ґрунтовну роботу щодо розробки міні-проектів розвитку громад, яка дала можливість отримати перемогу в обласному конкурсу міні-проектів розвитку громад «Разом у майбутнє».
Наголошуємо, що на підставі телефонограми голови Харківської обласної ради, голови Конкурсного комітету Чернова С. І., з метою вирішення питання фінансування з обласного бюджету міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» у 2017 році, згідно листа районної ради № 01-17/166 від 24.05.2017 року прохаємо Вас пришвидшити роботу та своєчасно і в обовязковому порядку надати у районну раду до 14 червня 2017 року до 14.00 годин наведений нижче пакет документів...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


13.06.2017

12 червня 2017 року в понеділок під час чергової традиційної апаратної наради райдержадміністрації за участі голови районної ради Віталія Оноші та керівників органів місцевого самоврядування район, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, було розглянуто шість питань…

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938