Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5883 
  До уваги шукачів роботи інформація про наявність вакансій установ, організацій, підприємств м.Валки та Валківського району

15.03.2019

Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств м.Валки та Валківського району:

 До Молодіжного ХАБу «Розвиток» м.Валки потрібен інженер з комп’ютерних технологій.

 До Валківського інклюзивно-ресурсного центру потрібні практичний психолог, вчитель - реабілітолог. Вимоги: вища освіта або базова вища за спеціальністю практичний психолог. …

Детальніше...

  Кращі працівники галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району відзначені Почесними грамотами

15.03.2019

Кращі працівники галузі відзначені Почесними грамотами Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації, спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації. Також керівники району вручили працівникам КП «Вода» перші комплекти нової робочої форми, які було придбано за кошти районного бюджету.

За значний особистий внесок у забезпечення роботи галузі, високий професіоналізм та у зв’язку з відзначенням професійного свята Почесними грамотами Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації нагороджені:
- АНДРУСЕНКО Володимир Іванович – охоронник відділу водопостачання КП «Вода» Валківської районної ради;
- СКОК Віктор Михайлович – водій КП «Благоустрій» Валківської міської ради. ...

Детальніше...

  Вшанування кращих фахівців галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району.

15.03.2019

Миттєвості свята

Більше фото на нашій сторінці https://www.facebook.com/vrrada/

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня добровольця в Україні


14.03.2019

14 березня наша країна відзначає День українського добровольця – свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

Два роки тому на підтримку ініціативи громадськості цей день було встановлено Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

Детальніше...

  На Харківщині відзначають День українського добровольця

14.03.2019

Цього дня в 2014 році розпочали формувати перший український добровольчий батальйон.

«Важко переоцінити вклад українських добровольців у оборону нашої держави в перші дні та місяці збройної агресії на сході. Рішення, яке одночасно прийняли для себе ці відважні чоловіки та жінки, стало проявом справжньої сміливості та абсолютного патріотизму», - підкреслила голова ХОДА Юлія Світлична.

Детальніше...

  Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

14.03.2019

Про це інформують на урядовому порталі.

«Якщо станом на березень на рахунках у субсидіантів у надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги», - зазначають урядовці.

Детальніше...

  Прес-реліз Фонду соціального страхування України

14.03.2019

Відбулася селекторна нарада з питань контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних листків

06 березня 2019 року у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України під головуванням в.о. директора Сергія Нестерова відбулася селекторна нарада щодо реалізації заходів по контролю за обґрунтованістю видачі (продовження) листків непрацездатності та упередження неправомірних видатків Фонду. У заході взяли участь керівники і заступники профільних управлінь виконавчої дирекції ФССУ, начальники та фахівці робочих органів виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві.

Детальніше...

  Делегація Валківського району бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку, що проходить у Харкові

14.03.2019

Володимир Гройсман та Юлія Світлична проводять у Харкові засідання Ради регіонального розвитку

Захід за участю Прем’єр-міністра України та голови ХОДА відбувається в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Під час заходу його учасники обговорять актуальні питання розвитку як Харківської області, так і країни в цілому.

У заході також бере участь делегація Валківського району на чолі з керівниками району - головою районної ради Віталієм Оношою та головою райдержадміністрації Віктором Войтенком.

Детальніше...

  У найближчі 3 роки заплановано відновлення 2000 об’єктів на Харківщині. Юлія Світлична

14.03.2019

Про плани подальшої розбудови області голова ХОДА розповіла під час засідання Ради регіонального розвитку. Захід відбувається на Харківщині під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«У нас є продуманий та чіткий план подальших дій, - запевнила у своїй доповіді Юлія Світлична. - Для Харківщини – це 2 тисячі об’єктів державного та регіонального значення, відновлення яких заплановано на найближчі три роки. Це по-перше. Друге - продовження диверсифікації ринків збуту для харківської промисловості, збільшення обсягів виробництва щонайменше удвічі. Трете - це реалізація масштабних інфраструктурних проектів. Таких, як будівництво метро; відновлення доріг, що не знали ремонту по 30 років; будівництво найсучасніших лікарень, і в першу чергу я маю на увазі новий онкологічний центр, де вже розпочаті роботи».

Детальніше...

  Плани розвитку Харківської області є абсолютно реалістичними. Прем’єр-міністр України

14.03.2019

Це Володимир Гройсман заявив, підбиваючи підсумки розширеного засідання Ради регіонального розвитку Харківської області.

Захід відбувся 14 березня в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого. У Раді взяли участь представники районів Харківщини, керівники ОТГ, промислових підприємств, вишів, медичних закладів тощо. Під час засідання голова ХОДА Юлія Світлична та керівники об’єднаних громад регіону розповіли про результати роботи та подальші плани розвитку.

Детальніше...

  До уваги шукачів роботи інформація про наявність вакансій установ, організацій, підприємств м.Валки та Валківського району

14.03.2019

Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств м.Валки та Валківського району:

 До Молодіжного ХАБу «Розвиток» м.Валки потрібен інженер з комп’ютерних технологій.

 До Валківського інклюзивно-ресурсного центру потрібні практичний психолог, вчитель - реабілітолог. Вимоги: вища освіта або базова вища за спеціальністю практичний психолог. …

Детальніше...

  В області створено 14 окружкомів, а виборцям радять перевірити себе у державному реєстрі

13.03.2019

Про підготовку регіону до проведення чергових виборів Президента України розповіли в ході брифінгу 13 березня. Як повідомив начальник організаційного відділу апарату ХОДА Сергій Коваленко, відповідно до календарного плану заходів, затвердженого постановою ЦВК, виборчий процес стартував 31 грудня 2018 року.

«18 лютого були створені окружні виборчі комісії. Всього по Харківській області - 14 ОВК, у тому числі 7 - по м. Харкову та 7 - у районах і містах регіону. Всі вони забезпечені необхідним обладнанням, інвентарем, оргтехнікою тощо», - сказав Сергій Коваленко. Також він зазначив, що на сьогодні триває процес утворення дільничних виборчих комісій.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

12.03.2019

Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності зріс на 31,9%

Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що надається Фондом соціального страхування України, у 2018 році склав 224,4 грн. Це на 54,2 грн, або 31,9% більше, ніж у 2017 році.

Збільшення середнього розміру компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному пов’язано з ростом мінімальної заробітної плати, а також загальним зростанням фонду оплати праці по країні.

Детальніше...

  Міністерство юстиції України інформує...

12.03.2019

Що потрібно знати, якщо я голосую вперше?

1. Підготуйтесь.
Переконайтесь, що відомості про Вас внесені до Державного реєстру виборців. Це можна зробити онлайн в особистому кабінеті виборця на веб-сайті Державного реєстру виборців: https://www.drv.gov.ua/ або на своїй виборчій дільниці, але не раніше 23 березня 2019 року.
Якщо інформація про Вас у Державному реєстрі виборців відсутня – зверніться до виборчої дільниці за місцем реєстрації та подайте заяву про включення Вас до списку виборців.
У день виборів Президента України, 31 березня 2019 року з 08:00 до 20:00: …

Детальніше...

  Питання щодо перевезення громадян пільгових категорій на контролі районної влади

12.03.2019

12 березня відбулася чергова нарада голови райдержадміністрації Віктора Войтенка з питань перевезень пільгових категорій громадян, участь у якій взяли голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук, начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко, начальник відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Яна Кривко, директор АТ «Валківське АТП - 16341» Наталія Тридуб.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

11.03.2019

«Пакунок малюка»

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


11.03.2019

В залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із своїм заступником Юрієм Яциною.

На апаратній нараді розглянули 5 питань.

Детальніше...

  Валківська Масляна - 2019

09.03.2019

Сьогодні, 9 березня, на Центральній площі міста Валки відбулося святкування Масляної.

У святкових заходах взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, довірена особа Президента України Петра Порошенка, екс-тренер національної Збірної України з футболу Мирон Маркевич, довірена особа Президента України Петра Порошенка, генеральний директор ТОВ «М’ясокомбінат «М’ясний» Олексій Скорик та настоятель Свято-Преображенського храму м. Валки, протоієрей, отець Іоанн.

Детальніше...

  Валківська Масляна - 2019

09.03.2019

Фотомиттєвості свята

В ході заходу відбулося нагородження переможців конкурсів грамотами та символічними подарунками. Журі нелегко було визначитись з переможцем, і все ж підсумки маємо наступні: ...

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня землевпорядника України

09.03.2019

Щороку навесні, у другу суботу березня, своє професійне свято відзначають землевпорядники – всі фахівці, які приймають участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель. Тож, шановні землевпорядники Валківщини! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята та щиру вдячність за сумлінну працю і вірність професійному обов’язку…

Детальніше...

Усього: 5883 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5883