Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  Автомобіль для сільської амбулаторії Шарівської територіальної громади.

25.04.2019

Медична реформа набирає обертів, успішно реалізується на Валківщині. Так, 24 квітня Шарівська територіальна громада отримала для амбулаторії загальної практики сімейної медицини найсучасніший автомобіль – Renault Duster для виїздів до пацієнтів, які за медичними показаннями потребують консультації лікаря вдома. На вручені були присутні голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, Шарівський сільський голова Заліна Хворост, які привітали усіх мешканців громади з важливим придбанням та бажали медикам успіхів у роботі.

Детальніше...

  Всі служби району у святкові вихідні працюватимуть у посиленому режимі

25.04.2019

Голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, керівники силових структур, комунальних підприємств району, галузі охорони здоров’я взяли участь у нараді райдержадміністрації з питань життєзабезпечення району під час великодніх та травневих свят.

Детальніше...

  Представлено нового керівника Національної поліції Харківщини

25.04.2019

Головне управління Національної поліції України в Харківській області очолив Валерій Сокуренко.

Новому керівнику ГУ НП у Харківській області Валерію Сокуренку 54 роки. Він генерал поліції 3 рангу, доктор юридичних наук, заслужений юрист України. До призначення на посаду працював ректором Харківського національного університету внутрішніх справ, з яким Харківська ОДА реалізувала багато спільних проектів щодо розвитку територіальної оборони та покращення громадської безпеки в регіоні.

Детальніше...

  Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав нове сучасне обладнання

25.04.2019

24 квітня керівники району відвідали КНП «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», де передали обладнання, яке буде розподілено між амбулаторіями та фельдшерськими пунктами району.

Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав нове сучасне обладнання майже на 700 тисяч гривень. Амбулаторії та фельдшерські пункти району переоснастили завдяки наданій допомозі німецької федеральної компанії GIZ.

Детальніше...

  Ще дев’ять валківчан поповнили лави Збройних Сил України

24.04.2019

22 квітня відбулись урочисті проводи на службу до лав Збройних Сил України першої партії призовників з Валківського району у кількості дев’яти чоловік.

Призовників від депутатського корпусу Валківської районної ради щиро вітав голова ради Віталій Оноша. З успіхом пройти це життєве випробування справжніх чоловіків, знайти міцну армійську дружбу та надійних товаришів бажав юнакам Віталій Петрович. А ще міцно тримати в руках зброю, яку дає держава для захисту свого народу, та щасливого повернення дому. А рідним, які зібралися сьогодні щоб провести хлопців до лав Збройних Сил України, - багато терпіння в очікуванні своїх військових додому.

Детальніше...

  Юлія Світлична взяла участь у заході, присвяченому 33-й річниці аварії на ЧАЕС

24.04.2019

Для харківських ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС 23 квітня провели концерт в обласній філармонії.

«33 роки тому сталася страшна подія, яка змінила долю людей, нашої країни та світу. І ми до цього часу, після більш ніж 30 років, не можемо до кінця оцінити ті страшні наслідки, які принесла ця аварія. Однак ми точно знаємо, що їх було б у рази більше, якби не відвага та мужність усіх тих, хто кинувся ліквідувати аварію та її наслідки. Багато з них пішли з життя, але ми завжди будемо пам’ятати їх імена», - сказала голова ХОДА Юлія Світлична, звертаючись до учасників заходу.

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує про діяльність відділу за І квартал 2019 року

24.04.2019

У І кварталі 2019 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області та виконавчими комітетами сільських, селищних рад Валківського та Коломацького районів Харківської області, складено 295 актових записів цивільного стану, з них: …

Детальніше...

  Шановні мешканці м. Харкова та Харківської області!

24.04.2019

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів». Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області. За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вашого мешкання на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.

Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланням:
http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549?lang=uk

Детальніше...

  Триває призов громадян на військову службу

24.04.2019

Керівники місцевих рад взяли участь у нараді райдержадміністрації з питання призову громадян України на строкову військову службу. Призов триватиме протягом квітня - червня 2019 року.

Як було зазначено під час наради, планове завдання на призов на строкову військову службу навесні 2019 року для Валківського району становить 28 чоловік. На сьогодні район виконав план на 46 % від поставленого завдання.

Детальніше...

  Чорнобильці-літератори

24.04.2019

Напередодні Дня Чорнобильської трагедії в музеї відбулася зустріч із ліквідаторами радіаційної аварії, які займаються літературною творчістю, - автором трьох краєзнавчих книг Володимиром Ганзієм із селища Ков’яги, самодіяльними поетами Володимиром Бистраєм із села Сидоренкове, Василем Комірним із села Баранове. Твори усіх цих авторів представлені на музейній виставці «Мужність і біль Чорнобиля».

Детальніше...

  28 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

24.04.2019

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в області до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій!

Детальніше...

  Безпека праці при проведенні весняно-польових робіт у сільському господарстві

23.04.2019

Фонд соціального страхування України наполегливо рекомендує роботодавцям, керівникам сільськогосподарських підприємств, головам фермерських господарств, інженерам з охорони праці під час розпалу весняно-польових робіт посилити профілактичну роботу із запобігання виробничому травматизму; організувати роботу згідно з Правилами з охорони праці в сільськогосподарському виробництві; дотримуватись нормативних актів з охорони праці, а саме: …

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

23.04.2019

Шановні шукачі роботи та безробітні!

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 30 професіями.

На травень 2019 року заплановане формування груп за професіями: …

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

23.04.2019

Українським законодавством передбачено, якщо повнолітні діти продовжують навчання (незалежно від форми) і у зв’язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов’язані утримувати їх до досягнення 23 років.

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує...

23.04.2019

Шановні громадяни!
У відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області встановлено POS-ТЕРМІНАЛ «ПриватБанку» для обслуговування громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

За допомогою банківської картки Ви маєте можливість оплатити: …

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств...

23.04.2019

Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств м.Валки та Валківського району:

 До Молодіжного ХАБу «Розвиток» м.Валки потрібен завідувач сектору з електронних технологій та інформаційних ресурсів. Вимога: вища освіта, вік до 35 років, досвід роботи на комп’ютерній техніці.

 До територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Валківської РДА потрібні: водій автотранспортних засобів, юрист, перукар.

 …

Детальніше...

  Перший районний конкурс читців до 33-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС визначив своїх переможців

21.04.2019

19 квітня у Валківському ліцеї ім. О. Масельського вперше відбувся районний конкурс читців, присвячений 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. У заході, започаткованому за ініціативи районної громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна», взяли участь ліквідатори аварії Валківського району, поети-чорнобильці, вдови загиблих, учні ліцею, член спілки письменників – ліквідатор з Нової Водолаги Віктор Пінченко, заступник голови районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча.

Детальніше...

  На дорогах державного значення працюють 25 бригад ремонтників

19.04.2019

Таку інформацію повідомив під час брифінгу 18 квітня заступник начальника з розвитку доріг Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка.

«Починаючи з 18 квітня, завдяки покращенню погодних умов темпи виконання ремонтних робіт зросли. Сьогодні працюють 2 бригади в напрямку Харків – Вовчанськ, працюємо у Великобурлуцькому, Куп’янському, Чугуївському та інших районах, - повідомив Сергій Пляка. - Усього зараз на дорогах державного значення гарячим асфальтобетоном працюють 25 бригад».

Детальніше...

  У районі буде забезпечено громадський порядок та безпеку під час проведення ІІ туру виборів Президента України

19.04.2019

Сьогодні у райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші відбулась нарада з керівниками ряду районних служб з питань забезпечення громадського порядку та безпеки під час проведення ІІ туру виборів Президента України.

Представники поліції, відділу електромереж, центру телекомунікацій, ДСНС, які взяли участь у нараді, доповіли про те, як працюватимуть підпорядковані служби у день виборів та зазначили, що буде застосовано посилений графік роботи.

Детальніше...

  Валківські рятувальники провели екскурсію для учнів Шарівського ліцею

19.04.2019

Досить нелегко знайти дитину, яка байдуже ставиться до реву сирени, пожежних машин, до рятувальників та пожежної справи.

Так 18 квітня до Валківських вогнеборців завітали учні Шарівського ліцею Валківської районної ради на екскурсію, подивитись на обладнання, техніку, захисні костюми рятувальників, послухати історії Валківських рятувальників.

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975