Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  Зі святом весни, дорогі жінки!

07.03.2019

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Шановні слобідчанки!

Сердечно вітаю вас із ніжним весняним святом, заради якого пробуджується природа, і з яким розквітають яскраві жіночі усмішки.

Харківщина – край креативних і цілеспрямованих, тендітних, але водночас вольових жінок. Вони вміють ефективно працювати, творчо мислити і, безумовно, надихати чоловіків на втілення масштабних задумів…

Детальніше...

  Працівники територіального центру отримали перші комплекти нової робочої форми

07.03.2019

Сьогодні, 7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком відвідали Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Очільники району привітали жінок зі святом весни, краси, тепла та любові, поспілкувалися з персоналом та відвідувачами, а також вручили працівникам перші комплекти нової робочої форми, які відповідно до рішення районної ради було придбано за кошти районного бюджету.

Детальніше...

  Головне завдання під час проведення свят - забезпечення безпеки людей

07.03.2019

Напередодні святкових вихідних відбулася нарада голови райдержадміністрації Віктора Войтенка з питань забезпечення правопорядку та безпеки у Валківському районі у вихідні та святкові дні з 8 по 11 березня 2019 року. В нараді взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, міський голова Валерій Скрипніченко, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, керівники силових структур, представники громадської спілки «Самооборона м. Валки», керівники галузі спорту, освіти, та культури.

Детальніше...

  Святковий концерт в РНД ІСКРА «Діти - мамам з любов`ю!»

06.03.2019

Сьогодні о 15.00 год. у районному народному домі «Іскра» відбувся святковий дитячий концерт «Діти - мамам з любов`ю».
Заступник голови районної ради Юрій Яцина разом із першим заступником голови районної державної адміністрації Наталією Осадчою щиро привітали матусь і бабусь з жіночим святом весни, краси і любові та подякували дітям за змістовний різножанровий яскравий концерт і за їх таланти, які прославляють Валківщину на обласних і державних сценах.
Юрій Яцина також передав присутньому жіночому загалу щирі вітання від голови районної ради Віталія Оноші та від всіх депутатів і посадовців місцевого самоврядування Валківщини...

Детальніше...

  Пленарне засідання позачергової ХХХІV сесії районної ради

05.03.2019

5 березня відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІV сесії районної ради. Участь в роботі сесії взяли 26 депутатів. Секретарем пленарного засідання обрано депутата Олександра Яременка. Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуто 9 питань та додаткове питання у розділі «Різне», ухвалені відповідні рішення.

Депутатським корпусом підтримані пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм. Детально з даного питання доповів заступник голови районної ради Юрій Яцина. Зміни та доповнення внесено до районної Програми «Гідна старість» та Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2019 рік, а також за клопотанням відділу освіти райдержадміністрації зміни внесено до двох рішень районної ради, затверджених минулою сесією.

Детальніше...

  Внесено зміни до Порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування

05.03.2019

На численні звернення громадян пільгових категорій внесено відповідні зміни та доповнення до рішення районної ради від 12 лютого 2019 року «Про затвердження Порядку відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування у Валківському районі на 2019-2021 роки» та до затвердженого цим рішенням Порядку, який почне діяти у грудні 2019 року. До того ж часу діятиме попередній механізм відшкодування, а райдержадміністрацією напрацьовуватиметься рішення, яке влаштує всі сторони.

Детальніше...

  «Майже 35 млн. грн. нашому району виділено на обласній сесії за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної». Віталій Оноша.

05.03.2019

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лариса Левчук представила до уваги депутатів пропозиції щодо розподілу вільного залишку районного бюджету та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Відповідно до висновків профільної постійної комісії рішення одноголосно були підтримані депутатами.

На виконання рішення обласної сесії від 28 лютого 2019 року до районного бюджету надійшло майже 15 млн. грн. на надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

387 тис. грн. направлено з обласного бюджету на співфінансування міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.

Детальніше...

  Блок питань щодо комунальної власності до уваги депутатів представили Тетяна Пилипенко - начальник профільного відділу районної ради

05.03.2019

За пропозиціями профільної постійної комісії затверджено ряд рішень щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, а саме: ...

Детальніше...

  Делеговано представників Валківського району до складу Госпітальної ради госпітального округу Харківської області

05.03.2019

В «Різному» було розглянуто клопотання райдержадміністрації та затверджено рішення, згідно якого для роботи у складі Госпітальної ради госпітального округу Харківської області делеговано представників Валківського району:
- Наталію Осадчу – першого заступника голови Валківської районної державної адміністрації;
- Марину Орлову – головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Валківський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Детальніше...

  Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Віталій Оноша зробив ряд оголошень

05.03.2019

Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Віталій Оноша зробив ряд оголошень та рекомендував всім присутнім пройти вакцинацію проти кору, оскільки ситуація із захворюванням на цю недугу в Україні залишається складною. Поінформував, що більша частина виконавчого апарату районної ради вже пройшла вакцинацію.

Нагадав депутатам та керівникам установ про деклараційну компанію, яка триватиме до 31 березня включно та про необхідність заміни ключів ЕЦП в разі завершення дії старих сертифікатів та подачі декларацій за минулий рік у визначені законом терміни.

Запросив всіх присутніх до участі у загальнорайонному заході «Валківська Масляна», який проходитиме на Центральній площі міста 9 березня.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

04.03.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої йшлося про стан підготовки матеріалів до розгляду позачерговою сесією районної ради, пленарне засідання якої відбудеться завтра, 5 березня о 10.00 годині. В центрі рогляду – питання фінансового блоку.

Зранку, о 9.00 год. відбудуться засідання профільних постійних комісій з питань бюджету та з питань комунальної власності.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


04.03.2019

В залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із своїм заступником Юрієм Яциною та посадовцями районної ради Тетяною Котенко і Геннадієм Повстянко.

В ході апаратної наради розглянули 4 питання:...

Детальніше...

  Команда «Діамант» завоювала нагороди на Чемпіонаті України з черліндингу

04.03.2019

2-3 березня в СК «Локомотив» ім. Кірпи відбувся Чемпіонат України з черліндингу. В змаганнях взяло участь 8 вихованців команди Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» «Діамант» (тренер - Таміла Кропивко).

Вихованки студії «Діамант» м. Валки завоювали багато нагород на цих змаганнях, а саме:...

Детальніше...

  Вихованці ДЮСШ «Спорт для всіх» зайняли призові місця на Чемпіонаті Харківської області з армспорту серед юнаків

04.03.2019

На минулих вихідних у м. Харків відбувся Чемпіонат Харківської області з армспорту серед юнаків 2001-2003 р.н. У змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ «Спорт для всіх» (тренер команди - Діденко Сергій). Шевченко Денис став бронзовим призером змагань у боротьбі на ліву та праву руку в категорії до 75 кг, Билбас Роман посів ІІІ місце у боротьбі на праву руку в категорії до 70 кг, Семка Дмитро посів ІІ місце у боротьбі на ліву руку в категорії до 60 кг, а Гребінник Артем став чемпіоном у боротьбі на праву руку в категорії до 70 кг.

Вітаємо спортсменів з успішним виступом на змаганнях та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

04.03.2019

Комісії із соцстрахування підприємств мають право перевіряти дотримання хворими призначеного режиму лікування

Комісії (уповноважені) із соціального страхування створюються на кожному підприємстві незалежно від форми власності та приймають рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам. Відповідно до рішень органу та на підставі поданої роботодавцем заяви-розрахунку Фонд соціального страхування України здійснює фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

04.03.2019

Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша привітав трудовий колектив та вихованців ДНЗ «Веселка» м. Валки з ювілеєм закладу

02.03.2019

1 березня дошкільний навчальний заклад «Веселка» міста Валки відсвяткував свій 30-річний ювілей. Привітали трудовий колектив і вихованців закладу голова районної ради Віталій Оноша разом із заступником голови районної ради Юрієм Яциною, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча та інші почесні гості та побажали працівникам дитсадку нових трудових успіхів, виховання ще не одного випуску дошкільнят, а дітлахам - тепла, комфорту, нових знань і задоволення від перебування у дошкільному навчальному закладі.

З нагоди 30-річного ювілею голова районної ради Віталій Оноша разом із першим заступником голови районної державної адміністрації Наталією Осадчою вручили ДНЗ «Веселка» від райдержадміністрації, районної ради та її депутатського корпусу цінні подарунки: мультимедійний проектор, екран, багатофункціональний пристрій, ноутбук та обладнання до нього.

Детальніше...

  Юлія Світлична взяла участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи

02.03.2019

Захід відбувся 1 березня в Гельсінкі (Фінляндія).
Учасники засідання розглядали питання підготовки 36-ї Сесії Палати Регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, в також інших майбутніх заходів, які Конгрес проводитиме цьогоріч.

«Продовжуємо співпрацю з ЄС на всіх рівнях, - прокоментувала голова ХОДА Юлія Світлична. - Як віце-президент Палати регіонів ініціюю активізацію економічних зв`язків між українськими та европейськими регіонами, а також посилення прямих відносин регіонів з міжнародними фінансовими інституціями».

Детальніше...

  Вітаємо голову районної ради Віталія Оношу із отриманням диплому магістра державного управління!

01.03.2019

Колектив виконавчого апарату Валківської районної ради привітав голову районної ради Віталія Оношу із успішним завершенням навчання у Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України, відмінним захистом магістерської роботи та отриманням диплому магістра державного управління.

Шановний Віталію Петровичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів з використанням набутих знань, витримки, виваженості і відданого служіння на ниві місцевого самоврядування на благо жителів Валківського району. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХХІV сесію
районної ради VІІ скликання


01.03.2019

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 5-с від 01.03.2019 року «Про скликання ХХХІV, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою вирішення актуальних питань місцевого значення, затвердження районних цільових Програм, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян району.

Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у вівторок 5 березня 2019 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради (бюджетна та комунальна), засідання яких відбудеться в день сесії о 9.00 годині.

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879