Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  Про майбутнє української економіки гарний час поговорити в Харкові. Президент

14.02.2019

Під час робочої поїздки до нашого регіону разом з головою ХОДА Юлією Світличною Глава держави відвідав захід з нагоди 85-річчя АТ «Турбоатом».

До участі в заході були запрошені представники промисловості Харківської області, а також енергетичного машинобудування України та світу. Відкриваючи захід, Президент України привітав колектив «Турбоатому» з 85-річчям підприємства та побажав «нових потужних турбін, яскравих інженерних рішень та належної винагороди».

«Харківські підприємства справедливо вважаються флагманами української економіки. Тому про майбутнє української економіки, про майбутнє всієї України саме гарний час поговорити тут, у Харкові – в індустріальній столиці Україні. В місті студентської, наукової та робочої слави», - наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...

  55-річний ювілей весілля у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах

13.02.2019

Смарагдове весілля відсвяткували Василь Афанасійович та Світлана Миколаївна Осадчі у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області разом з дітьми, онуком, чудовим правнучком та друзями...

Детальніше...

  Спартакіада з військово-прикладних видів спорту, присвячена 30-й річниці виведення військ з Афганістану

13.02.2019

Сьогодні у Валківському ліцеї імені Олександра Масельського пройшла Спартакіада з військово-прикладних видів спорту, присвячена 30-й річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників локальних воєн на території інших держав.
Організатором заходу традиційно є Валківська районна організація української спілки ветеранів (воїнів-інтернаціоналістів).
Голова районної ради Оноша В.П., голова райдержадміністрації Войтенко В.І., голова громадської організації воїнів-інтернаціоналістів Смірнов М.М. щиро привітали організаторів і учасників Спартакіади та побажали миру, успіхів та високих досягнень...

Детальніше...

  14 лютого на Харківщині - Президент України

13.02.2019

Петро Порошенко відвідає наш регіон з робочою поїздкою.

Детальніше...

  Пленарне засідання ХХХІІІ сесії районної ради

12.02.2019

12 лютого відбулося пленарне засідання чергової ХХХІІІ сесії районної ради. Участь в роботі сесії взяли 25 депутатів. Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуто 31 питання та ухвалено відповідні рішення.

На початку засідання за традицією голова районної ради Віталій Оноша привітав депутатів, які відзначили свій День народження у міжсесійний період.

Детальніше...

  У депутатському корпусі районної ради заміна. Валківською РВК зареєстровано депутата Володимира Єфіменка.

12.02.2019

Інформацію Валківської районної виборчої комісії до уваги депутатів представила член комісії Тетяна Кравцова, яка ознайомила присутніх з Постановами РВК про визнання обраним та реєстрацію депутата Валківської районної ради Єфіменка Володимира Степановича, який поповнив ряди депутатського корпусу ради на заміну депутата Надії Гусейнової, яка склала свої повноваження за особистою заявою наприкінці минулого року.

З набуттям депутатських повноважень Володимира Єфіменка привітали очільники району та присутній загал. Відповідно до ухваленого рішення районної ради Володимир Степанович працюватиме у профільній постійній комісії з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності.

Детальніше...

  «КОМАНДНА РОБОТА – ЗАПОРУКА СОЦІАЛЬНО- ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ВАЛКІВЩИНИ» - Віталій Оноша

12.02.2019

Традиційно, на початку року відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» про свою діяльність, про роботу районної ради та її виконавчого апарату за минулий 2018 рік звітував голова районної ради Віталій Оноша.

«Характеризуючи роботу районної ради, хочу зазначити, що вищий представницький орган району працював стабільно і послідовно, забезпечуючи розвиток району за пріоритетними напрямками, розв’язуючи поточні питання життя територіальних громад», - зазначив голова ради.

Детальніше...

  Затверджено План роботи районної ради та внесено ряд змін до рішень ради та районних Програм

12.02.2019

За висновками профільних комісій депутатами був ухвалений План роботи районної ради на 2019 рік, представлений до уваги депутатів керуючою справами районної ради Тетяною Котенко, та знято з контролю ряд районних цільових Програм, термін дії яких завершився у 2018 році.

Підтримані пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм. Детально з даного питання доповів заступник голови районної ради Юрій Яцина.

Детальніше...

  Затверджено 5 нових районних цільових Програм

12.02.2019

Одноголосно підтримано ряд нових районних цільових Програм:
- Про затвердження Програми територіальної оборони Валківського району на 2019-2020 роки (доповідав Обихвіст В.В. – заступник Валківського військового комісара)
- Про затвердження районної Програми національно-патріотичного виховання молоді на 2019-2023 роки (доповідав Детюк В.П. – завідувач сектору у справах молоді та спорту РДА)
- Про затвердження Цільової комплексної Програми удосконалення і модернізації систем водопостачання і водовідведення у населених пунктах Валківського району на 2019-2020 роки (доповідав Нестеренко В.Я. – начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації) ...

Детальніше...

  Депутатами підтримані рішення щодо соціального захисту громадян пільгового контингенту

12.02.2019

Затверджено Порядок виплати компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом за бюджетні кошти, Порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування, Порядок відшкодування пільг з послуг зв’язку та встановлення квартирних телефонів окремим категоріям громадян та Порядок використання коштів районного бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги ветеранам війни та праці, особам з інвалідністю, «дітям війни», учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та вдовам. Пропозиції були розроблені управлінням праці та соціального захисту населення РДА та представлені начальником управління Іваном Горошко.

Детальніше...

  Затверджено Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік

12.02.2019

Блок фінансових питань до уваги депутатів представила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лариса Левчук. Депутатським корпусом розглянуто та затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, підтримано пропозиції щодо розподілу вільного залишку районного бюджету, внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік.

Згідно доповіді начальника фінуправління РДА районний бюджет у 2018 році виконано
- по загальному фонду: по доходах в сумі – 287192,3 тис. грн., по видатках в сумі – 273559,5 тис. грн., з перевищенням доходів над видатками в сумі 13632,8 тис. грн.
- по спеціальному фонду: по доходах в сумі – 57057,1 тис. грн., по видатках в сумі – 63815,5 тис. грн., з перевищенням видатків над доходами в сумі 6758,4 тис. грн.

Детальніше...

  Затверджено фінансовий план Валківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги

12.02.2019

За поданням головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Валківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Марини Орлової затверджено фінансовий план підприємства на 2019 рік (доповідала заступник головного лікаря КНП Ольга Волобуєва).

Детальніше...

  Підтримано рішення комунального блоку питань

12.02.2019

За пропозиціями профільної постійної комісії затверджено 10 питань щодо комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, а саме: Старомерчицька ЗОШ І-ІІІ ст. та Серпневий НВК набули статусу ліцеїв, затверджено Статути цих закладів; надано дозвіл Ков’язькому НВК на передачу в оренду частини приміщення та дозвіл КНП «Валківський районний Центр ПМСД» на списання основних засобів шляхом ліквідації; передано брикети в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району з балансу Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв на баланс КНП «Валківський районний Центр ПМСД»; затверджено Звіти про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати; ухвалено текст Угоди про передачу коштів позики № 13010-05/135 від 23 липня 2018 року в рамках реалізації проекту «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» ті інше.

Детальніше...

  15 лютого відбудуться заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан

12.02.2019

Голова районної ради Віталій Оноша поінформував присутніх про відповідь, що надійшла на депутатський запит депутата Геннадія Повстянка щодо облаштування зупинок в окремих населених пунктах на автошляху до м. Харків.

На завершення пленарного засідання Віталій Оноша запросив депутатів та всіх присутніх взяти участь в урочистостях з нагоди 30-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан. Заходи відбудуться 15 лютого.

Детальніше...

  Підведено підсумки районного конкурсу «Українська витинанка»

12.02.2019

У виставковій залі районної дитячої школи мистецтв відбулось підведення підсумків конкурсу - виставки «Українська витинанка», який уже другий рік поспіль проводиться у нашому районі та відкриття персональної виставки «Витинанка» майстра народного мистецтва Тетяни Солохи.

Організаторів, учасників заходу і переможців конкурсу-вистаки вітали голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко. Нових творчих здобутків, успіхів і особистих перемог побажав творчій молоді Валківщини Віталій Оноша...

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України

12.02.2019

Що треба зробити для виплати аліментів

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

12.02.2019

Фонд профінансував 501,5 тис. лікарняних по догляду за хворими дітьми

Упродовж 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було надано 501,5 тис. допомог по тимчасовій втраті працездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років. Загалом за оперативними даними на цю статтю видатків спрямовано 786,6 млн грн.

Детальніше...

  Прес-реліз виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

12.02.2019

Розмір лікарняних через нещасні випадки та профзахворювання зріс на 30,4%

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що настала внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, за оперативними підсумками 2018 року склав у середньому 12,4 тис. грн, що на 30,4% більше, ніж у 2017 році. Загалом упродовж минулого року Фонд соціального страхування України здійснив виплату зазначеної допомоги для 9,16 тис. потерпілих на виробництві.

Детальніше...

  Підведено підсумки районного конкурсу «Українська витинанка»

12.02.2019

12 лютого, у виставковій залі районної дитячої школи мистецтв відбулось підведення підсумків конкурсу - виставки «Українська витинанка», який уже другий рік поспіль проводиться у нашому районі. Голова районної ради Віталій Оноша привітав і подякував організаторам, учасникам заходу і переможцям конкурсу та побажав нових творчих здобутків, успіхів і перемог...

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з гуманітарно-правових питань

11.02.2019

В рамках підготовки питань до розгляду на пленарному засіданні чергової ХХХІІІ сесії районної ради о 10.00 годині за участю голови районної ради Віталія Оноші відбулося засідання профільної постійної комісії з гуманітарно-правових питань. Депутати розглянули понад 15 питань порядку денного та погодили всі представлені проекти рішень. До того ж, голова комісії Наталія Сургай ознайомила депутатів із Постановами Валківської районної виборчої комісії щодо визнання та реєстрації обраним депутатом районної ради Володимира Єфіменка. Також депутатами затверджено план роботи постійної комісії...

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879