Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Ціни на ліки проти найпоширеніших захворювань будуть знижені

03.04.2019

Таке рішення ухвалено на засіданні уряду 3 квітня.

У Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України нагадують, що вже два роки діє програма «Доступні ліки», яка дає можливість отримувати ліки проти хронічних захворювань безкоштовно або з незначною доплатою. Нею користуються вже 7 мільйонів людей. На ціни препаратів, що увійшли в програму, було встановлено державне регулювання – вони не повинні перевищувати ціну аналогічних ліків у сусідніх країнах. У результаті ціни на «доступні ліки» знизились у середньому на 10%, а на деякі з них – на 45%. Зараз у програмі 258 препаратів, 64 з них можна отримати повністю безкоштовно.

Детальніше...

  Увага!
Конкурс міні-грантів проекту
«Ефективна первинна медицина в громаді»


02.04.2019

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» оголошує конкурс міні-грантів на проекти, спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг.

Цей конкурс є частиною проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Конкурс планується в два етапи: перший – у 2019 році, другий – у 2020. Перший етап розпочинається з 28 березня. Заявки та конкурсна документація на отримання міні-гранту приймаються до 24:00 12 травня 2019 року включно в електронній формі на офіційну адресу Проекту ether.kharkiv@gmail.com

Детальніше...

  До уваги керівників ОМС району!
03.04.2019 - обласний селекторний семінар-нарада
з питань первинної медицини


02.04.2019

Валківська районна рада запрошує міського, селищних, сільських голів та головного лікаря КНП «Валківський районний центр ПМСД» Орлову М.І. до участі в обласному селекторному семінарі-нараді «Про хід реалізації проекту ЄС «Ефективна первинна медицина в громаді», умови участі у конкурсі міні-грантів».

Захід відбудеться 03 квітня 2019 року у залі засідань райдержадміністрації. Початок заходу о 10.00 год.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

02.04.2019

Фондом посилено контроль за здійсненням видатків на матеріальне забезпечення

Фондом соціального страхування України розробляються та впроваджуються заходи щодо здійснення ефективного контролю за видатками на матеріальне забезпечення, зокрема, в частині обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності. Про це в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров повідомив під час селекторної наради із керівниками та фахівцями управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві 27 березня 2019 року.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

01.04.2019

Конституція України гарантує кожному право на працю та можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Детальніше...

  Розпочато прийом заяв на виплату допомоги на дітей у багатодітних сім’ях

01.04.2019

Новий вид соціальних виплат запроваджено урядом з 1 квітня 2019 року.

Як повідомляють на урядовому порталі, допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, призначатиметься на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами у щомісячному розмірі 1700 гривень, та виплачуватиметься щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

Детальніше...

  Я проголосувала за сильну країну та політику підтримки Харківської області. Юлія Світлична

31.03.2019

31 березня віддати свій голос за Президента України мають можливість близько 2 млн 110 тисяч жителів Харківщини.

В області сформовані 14 окружних та 1681 територіальна виборчі дільниці.

«Сподіваємося, що явка сьогодні буде висока. На цю годину вона трошки вища, ніж на минулих виборах. Для забезпечення виборчого процесу було зроблено все необхідне. Правопорядок та охорону дільниць здійснюють близько 10 тисяч правоохоронців», - повідомила голова ХОДА Юлія Світлична, проголосувавши на своїй виборчій дільниці.

Детальніше...

  УВАГА - 31 березня завершується деклараційна кампанія 2019.
Інформація для роботи депутатів і посадовців місцевого самоврядування!!!


29.03.2019

Рекомендації НАЗК суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні у 2019 році, ПАМЯТКА ДЕКЛАРАНТА, типові помилки, запитання і відповіді, початок роботи з реєстром та багато іншого цікавого і корисного...

Детальніше...

  На Ресурсному центрі почався збір та обговорення пропозицій до розмежування повноважень

28.03.2019

На сторінці Ресурсного центру, що входить до структури УАРОР, розпочався збір та обговорення пропозицій до розмежування повноважень між органами місцевого самоврядування та державної влади. Ініціатива розпочата за результатами засідання Круглого столу «Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи», де учасники неодноразово наголосили на значимості цього питання.

Перейти на сторінку обговорень можна за посиланням http://rozvytok.in.ua/forum/reformuvannya-mistsevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoji-organizatsiji-vladi/112-rozmezhuvannia-povnovazhen-orhaniv-vlady-vidpovidno-do-novoi-terytorialnoi-osnovy#984.

Детальніше...

  У центральній районній лікарні встановили мамограф

28.03.2019

27 березня, у середу, голова районної ради Віталій Оноша разом із головою районної державної адміністрації Віктором Войтенко здійснили робочу поїздку до центральної районної лікарні та вручили медикам нове обладнання – сучасний стаціонарний цифровий момографічний апарат.

Для комфортності роботи лікаря та відвідувачів стаціонарний цифровий момографічний апарат встановлено на першому поверсі лікарні у рентгенологічному відділенні. Спеціально відведену для цього кімнату відремонтовано за кошти у сумі 75 тис.грн., виділені з районного бюджету.

Детальніше...

  Родина Андрущенків з Шарівки вдруге стали переможцями обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

28.03.2019

В рамках обласної спартакіади з масових видів спорту серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад Харківської області 27 березня в СК «ХНУПС» ім. І. КОЖЕДУБА міста Харків відбувся обласний фестиваль «Мама, тато - я спортивна сім’я». В змаганнях взяли участь 22 команди з районів, міст та ОТГ області.

Валківський район в змаганнях представляла сім’я Андрущенко з села Шарівка - переможці минулорічного обласного фестивалю. В цьому році вони також здобули впевнену перемогу в змаганнях, вигравши три естафети з чотирьох («комбіновану», «сімейну переправу», «дружна родина») і посівши ІІ місце в естафеті «спритна».

Детальніше...

  У районі буде забезпечено громадський порядок та безпеку під час проведення виборів Президента України

28.03.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з керівниками ряду районних служб з питань забезпечення громадського порядку та безпеки під час підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Детальніше...

  На Харківщині з початку року на кір захворіло 1293 особи

28.03.2019

Про це під час брифінгу повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Наталія Куфтеріна.

«З 15 по 22 березня було зареєстровано 125 нових випадків захворюваності на кір, з яких 46 – у дітей. У попередній тиждень було зареєстровано 151 випадок. Серед захворілих - велика кількість дорослих. Потрібно приділяти велику увагу вакцинації», - сказала Наталія Куфтеріна.

Детальніше...

  Питання будівництва медичних амбулаторій розглянули під час селекторної наради Мінрегіону

27.03.2019

Захід відбувся 26 березня під керівництвом заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Льва Парцхаладзе.

Під час заходу обговорили питання реалізації реформи зміцнення сільської медицини, зокрема, будівництва сільських амбулаторій. У Мінрегіоні зауважили, що всі будівлі повинні відповідати загальному стандарту.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

27.03.2019

Виплати від Фонду надаються у повному обсязі, можливе подовження стандартних строків фінансування

Допомоги і страхові виплати, що фінансуються Фондом соціального страхування України, надаються застрахованим особам у повному обсязі. Водночас, у зв’язку із невиконанням у 2018 році плану надходження єдиного внеску та зростанням витрат на матеріальне забезпечення у зв’язку із збільшенням середньомісячної заробітної плати, можливе подовження стандартних строків перерахування коштів. Зокрема, за підсумками 2018 року середній розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності зріс на 31,9%.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Національної гвардії України


26.03.2019

26 березня Національна гвардія України відзначає п’яту річницю з дня створення. Від першого дня існування нового військового формування воїни-гвардійці з гідністю і честю виконують відповідальні завдання із захисту територіальної цілісності держави, забезпечення безпеки її громадян.

Нацгвардійці першими стали на захист суверенітету України, на захист життя, законних прав та свобод громадян і з честю та гідністю виконують свій благородний обов`язок, є прикладом мужності, витримки, загартованості тіла та духу.

Детальніше...

  Комісією з питань надання цільової адресної грошової допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем направлено 50 тис. грн. мешканцю району

26.03.2019

В залі засідань райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степанової відбулося засідання комісії з питань надання цільової адресної грошової допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем. Участь в роботі комісії взяли заступник голови районної ради Юрій Яцина та депутати районної ради Наталія Сургай, Меланія Ткаченко, Юлія Любченко.

В ході засідання було розглянуто 1 звернення про надання цільової адресної грошової допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, спричиненим надзвичайними обставинами (проведення процедури гемодіалізу). За результатами розгляду, вирішено виділити 50 тис. грн. мешканцю району на транспортні послуги для проведення процедури гемодіалізу.

Детальніше...

  Юлія Світлична привітала співробітників СБУ з професійним святом

26.03.2019

26 березня голова ХОДА зустрілася з керівництвом та особовим складом Управління Служби безпеки України в Харківській області. Вітаючи співробітників СБУ з професійним святом, Юлія Світлична відзначила, що Управління Служби безпеки на Харківщині - особливе.

«На нашу долю випало чимало випробувань та викликів, але завдяки самовідданій праці, вашому патріотизму, професійним навичкам усі ті небезпеки, які могли захопити Харківську область у вирі вибухів та стрілянини, ви з честю попередили», - сказала керівник регіону.

Детальніше...

  На Харківщині відзначають День Національної гвардії України

26.03.2019

З професійним святом бійців Нацгвардії привітала голова ХОДА.

«Відновлена в найтяжчі часи для України Національна гвардія стала одним зі стовпів оборони та безпеки нашої країни, - наголосила Юлія Світлична. - Серед бійців Нацгвардії багато справжніх Героїв. Сміливі, патріотичні, сильні - усе це про них. У цей день щиро бажаю нацгвардійцям здоров’я, сил, наснаги та успіхів у професійному та особистому житті. Зі святом!»

Детальніше...

  Нагадуємо депутатам місцевих рад та посадовим особам ОМС - до завершення деклараційної кампанії залишився тиждень

25.03.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради. Під час наради йшлося про поточні робочі питання, невідкладні завдання та плани на найближчу перспективу.

В центрі уваги наразі залишається деклараційна кампанія, яке наближається до завершення. Керуюча справами районної ради Тетяна Котенко нагадала всім присутнім – лише тиждень залишився для тих, хто ще не подав відомості до НАЗК.

«31 березня – останній день, коли це можна буде зробити, не порушуючи термінів, встановлених законодавством», - акцентував увагу Віталій Оноша та доручив посадовим особам виконавчого апарату районної ради терміново завершити цю справу.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970