Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4510 
  Відбувся міський етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018»

21.03.2018

У Валківській центральній районній дитячій бібліотеці відбувся міський етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018» («Найкращий читач України»). Учні 6 та 7 класів представили на розсуд журі свою улюблену книгу, що не вивчається за шкільною програмою. Цікаво було послухати розповіді не лише про літературних героїв, а й про українських та зарубіжних авторів.

Переможцями у І номінації (6 клас) стали Артур Абракітов - учень Валківського ліцею ім. О. Масельського (І місце), Анастасія Циганенко - теж учениця ліцею (ІІ місце) та Каміла Костенко - учениця ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІІ місце).

Детальніше...

  До уваги депутатів, посадових осіб ОМС, держслужбовців та керівників комунальних підприємств!
До 1 квітня триває черговий етап подачі декларації


20.03.2018

З 1 січня 2018 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо…

Детальніше...

  Участь керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


20.03.2018

Керівники місцевих рад району 19 березня 2018 року взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій, районних служб.
Розглянуто колегіально ряд важливих питань соціально-економічного розвитку району і місцевого значення...

Детальніше...

  СЛУЖБА В ОМС:
ПРИЙНЯТТЯ ТА ЗВІЛЬНЕННЯ
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ


20.03.2018

Експерти Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ при Мінрегіоні підготували методичні рекомендації та зразки документів щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та звільнення зі служби відповідно до чинного законодавства України станом на 01.03.2018 року.

У роботі над публікацією використано практичний досвід застосування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування та враховано типові помилки при вирішенні питань прийняття та звільнення посадових осіб місцевого самоврядування.

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує ...

20.03.2018

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 01.04.2018 по 30.04.2018 року на території Харківської області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Громадяни, які мають незареєстровану зброю мають можливість здати її до органів внутрішніх справ за місцем свого мешкання, з подальшою реєстрацією зброї (за бажанням) в установленому законом порядку.

Детальніше...

  Семінар щодо добровільного об’єднання територіальних громад за участю експертів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування

20.03.2018

19 березня 2018 року о 12.00 годині у залі засідань Валківської райдержадміністрації відбувся семінар щодо добровільного об’єднання територіальних громад за участю експертів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування.
Активну участь у роботі семінару взяли заступник голови районної ради Яцина Ю.Д., міський, селищні, сільські голови, депутати районної, місцевих рад, посадовці РДА, керівники ЗМІ.
Голова райдержадміністрації Войтенко В.І. відкрив семінар та порушив питання стану, перспектив та проблем децентралізації у районі та наголосив на практичному значенні роботи семінару...

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує ...

20.03.2018

Співробітники Валківського відділу поліції викрили нелегалів.

П’ять фактів нелегального перебування іноземців на території України зафіксували поліцейські Валківського відділу поліції.

Під час операції «Мігрант» дільничні офіцери поліції та працівники кримінальної поліції відділу встановили п’ять громадян іноземних держав, які проживали на території Валківського району з порушенням норм міграційного законодавства.

Детальніше...

  Відбулися виїзні прийоми громадян начальником Валківського відділу поліції Ярославом Жидовцевим

20.03.2018

14 березня очільник Валківської поліції Ярослав Жидовцев із робочим візитом відвідав Кобзарівську та Минківську сільські ради. Ярослав Володимирович зустрівся із головами сільських рад та поспілкувався з громадськістю.

Начальник поліції ознайомився із нагальними проблемами місцевих жителів під час особистого прийому громадян. Громадяни звертались до Ярослава Жидовцева з різними питаннями, в тому числі щодо ходу розслідування кримінальних проваджень, профілактичних бесід з малозабезпеченими сім’ями, правил благоустрою тощо.

Детальніше...

  2500 грн на теля
Уряд компенсуватиме аграріям утримання великої рогатої худоби


20.03.2018

Мінагрополітики інформує про державні програми підтримки аграріїв.

Що потрібно зробити для того, щоб стати учасником урядової програми підтримки утримання молодняку великої рогатої худоби, можна дізнатися, переглянувши відеоролик за посиланням http://minagro.gov.ua/node/25480

Детальніше...

  Як зміниться сільська медицина
Затверджено Порядок формування спроможних мереж


20.03.2018

Міністерство охорони здоров’я разом з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розробили та затвердили Порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги. Тепер є законодавче підґрунтя для прийняття планів розбудови мережі «первинки» у сільській місцевості, щоб кожен українець, незалежно від місця проживання, міг своєчасно отримати якісну медичну допомогу.

Більше 13 мільйонів українців, які живуть у селах, потребують кращого доступу до якісних медичних послуг, тому першочергове завдання – створити мережу медзакладів, щоб людям не доводилося долати десятки кілометрів до найближчої амбулаторії, а лікарі були зацікавлені їхати працювати в селах. Наприкінці минулого року набув чинності Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

Детальніше...

  Це створить унікальні туристичні можливості – Президент про Угоду щодо взаємного скасування візових вимог України та Катару

20.03.2018

За результатами переговорів Президента України Петра Порошенка та Еміра Держави Катар шейха Таміма бін Хамада Аль Тані було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог.

Детальніше...

  Місцеві органи влади можуть самостійно вирішувати питання монетизації пільг на проїзд, - Павло Розенко

19.03.2018

Місцеві органи влади мають можливість самостійно вирішувати питання щодо монетизації пільг на проїзд чи збереження чинної системи розрахунку за перевезення пільговиків. Про це сайту «Главред» розповів Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
«Рішення про монетизацію чи не монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті буде ухвалюватися місцевими органами влади. Саме вони мають вирішити, чи продовжуватиме існувати нинішня система розрахунку, чи буде введена монетизація пільг. Лише коли місцеві органи влади приймуть таке рішення, відповідний порядок, ухвалений Кабінетом Міністрів України, буде введений в дію у тому чи іншому регіоні нашої держави», - сказав він.

Детальніше...

  Мінагрополітики інформує аграріїв про державні програми підтримки

19.03.2018

Мінагрополітики продовжує серію анімаційних відеороликів, які інформують аграріїв про державні програми підтримки та запрошують ними скористатися.

Дотація буде надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, що народився в господарствах фізичних осіб у поточному році. Зокрема, програмою держпідтримки передбачено компенсацію у 2500 грн громадянам за утримання молодняку ВРХ до 13 місяців.

У бюджеті-2018 на підтримку розвитку тваринництва виділено 4 млрд гривень...

Детальніше...

  Заява Президента України у зв’язку із проведенням окупаційною адміністрацією т.з. виборів в тимчасово окупованому Криму

19.03.2018

Проведення російською окупаційною адміністрацією так званих виборів президента РФ в тимчасово окупованому Криму є черговим брутальним порушенням Росією міжнародного права. Це й не дивно для країни, яка систематично і свідомо протиставляє себе усьому зовнішньому світу.

Так звані вибори в Криму – ще одне свідчення зневаги Кремля до основоположних документів та принципів, на яких протягом 70-ти років базуються міжнародний мир та безпека, зокрема Статут ООН та Гельсінський заключний акт.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України

19.03.2018

Про оформлення/сплату/отримання аліментів на утримання дітей

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

18.03.2018

Шановні працівники галузі ЖКГ та побутового обслуговування населення! Щиро вітаю Вас з професійним святом!
Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства. Адже сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району, бо це тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, стабільне функціонування установ та закладів, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття…

Детальніше...

  Дороги області розчищають 312 одиниць техніки

18.03.2018

Через різкий перепад температур та вітру на більшості шляхів області утворилась ожеледиця, на трасі Чугуїв – Мілове – перемети.

На даний момент проїзд шляхами регіону забезпечено, затримок у русі транспорту не було, повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Детальніше...

  Продовжується відкритий Чемпіонат Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх»

18.03.2018

Дощова погода не завадила продовжити змагання в рамках відкритого Чемпіонату Валківської районної ДЮСШ «Спорт для всіх» з футзалу серед дітей 2001-2002 р.н. Цього разу участь в змаганнях взяли п’ять команд з Валківського, Коломацького та Краснокутського районів.

Детальніше...

  ВАЛКІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАВЕРШИВ ПОДАЧУ МІНІ-ПРОЕКТІВ НА ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2018»

17.03.2018

15 березня 2018 року о 17.00 годині Валківським районом завершено подачу всіх міні-проектів на електронну базу реєстрації обласної ради з чітким дотриманням терміну подання та Положення про Конкурс.
Валківська районна рада щиро дякує всім Конкурсантам, розробникам проектів, керівникам і працівникам місцевих рад, закладів освіти, лідерам громадських інституцій, приватним партнерам за активну і сконцентровану роботу в цьому напрямі.
Бажаю успіхів і перемог у цьому популярному обласному конкурсі...

Детальніше...

  До 25 березня подовжено прийом проектів на обласний конкурс «Разом в майбутнє»

16.03.2018

Таке рішення, зважаючи на перший рік роботи електронної бази реєстрації міні-проектів та численні звернення з районів, ухвалили члени Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Засідання провів голова Комітету, голова обласної ради Сергій Чернов. Участь у заході взяв перший заступник голови облради Віктор Коваленко.

Детальніше...

Усього: 4510 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4510