Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Національної гвардії України


26.03.2019

26 березня Національна гвардія України відзначає п’яту річницю з дня створення. Від першого дня існування нового військового формування воїни-гвардійці з гідністю і честю виконують відповідальні завдання із захисту територіальної цілісності держави, забезпечення безпеки її громадян.

Нацгвардійці першими стали на захист суверенітету України, на захист життя, законних прав та свобод громадян і з честю та гідністю виконують свій благородний обов`язок, є прикладом мужності, витримки, загартованості тіла та духу.

Детальніше...

  Комісією з питань надання цільової адресної грошової допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем направлено 50 тис. грн. мешканцю району

26.03.2019

В залі засідань райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степанової відбулося засідання комісії з питань надання цільової адресної грошової допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем. Участь в роботі комісії взяли заступник голови районної ради Юрій Яцина та депутати районної ради Наталія Сургай, Меланія Ткаченко, Юлія Любченко.

В ході засідання було розглянуто 1 звернення про надання цільової адресної грошової допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, спричиненим надзвичайними обставинами (проведення процедури гемодіалізу). За результатами розгляду, вирішено виділити 50 тис. грн. мешканцю району на транспортні послуги для проведення процедури гемодіалізу.

Детальніше...

  Юлія Світлична привітала співробітників СБУ з професійним святом

26.03.2019

26 березня голова ХОДА зустрілася з керівництвом та особовим складом Управління Служби безпеки України в Харківській області. Вітаючи співробітників СБУ з професійним святом, Юлія Світлична відзначила, що Управління Служби безпеки на Харківщині - особливе.

«На нашу долю випало чимало випробувань та викликів, але завдяки самовідданій праці, вашому патріотизму, професійним навичкам усі ті небезпеки, які могли захопити Харківську область у вирі вибухів та стрілянини, ви з честю попередили», - сказала керівник регіону.

Детальніше...

  На Харківщині відзначають День Національної гвардії України

26.03.2019

З професійним святом бійців Нацгвардії привітала голова ХОДА.

«Відновлена в найтяжчі часи для України Національна гвардія стала одним зі стовпів оборони та безпеки нашої країни, - наголосила Юлія Світлична. - Серед бійців Нацгвардії багато справжніх Героїв. Сміливі, патріотичні, сильні - усе це про них. У цей день щиро бажаю нацгвардійцям здоров’я, сил, наснаги та успіхів у професійному та особистому житті. Зі святом!»

Детальніше...

  Нагадуємо депутатам місцевих рад та посадовим особам ОМС - до завершення деклараційної кампанії залишився тиждень

25.03.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради. Під час наради йшлося про поточні робочі питання, невідкладні завдання та плани на найближчу перспективу.

В центрі уваги наразі залишається деклараційна кампанія, яке наближається до завершення. Керуюча справами районної ради Тетяна Котенко нагадала всім присутнім – лише тиждень залишився для тих, хто ще не подав відомості до НАЗК.

«31 березня – останній день, коли це можна буде зробити, не порушуючи термінів, встановлених законодавством», - акцентував увагу Віталій Оноша та доручив посадовим особам виконавчого апарату районної ради терміново завершити цю справу.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


25.03.2019

В залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями виконавчого апарату районної ради.

На апаратній нараді розглянули 4 питання.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

25.03.2019

Інформація для виборців, в тому числі тих, адреса реєстрації яких знаходиться на території тимчасово окупованих територій ОРДЛО та АР Крим

Детальніше...

  Про забезпечення виборчого процесу під час проведення виборів Президента України

25.03.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з керівниками районних служб, міським, селищними та сільськими головами з основних організаційних питань з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року. В ході наради обговорили основні моменти організації проведення виборів. Нагадаємо, у Валківському районі, який входить у виборчий округ № 180 з центром у смт. Золочів, розташовано 27 дільниць. Завдання місцевої влади — сприяти у межах повноважень виборчим комісіям у якісній організації виборчого процесу у відповідності до чинного законодавства.

Детальніше...

  Відкриття бібліотечного комплексу центральної районної та дитячої бібліотек

25.03.2019

Сьогодні у присутності керівництва району, молоді, представників органів місцевого самоврядування відбулась приємна подія - відкриття бібліотечного комплексу центральної районної та дитячої бібліотек. Тривалий час центральна бібліотека знаходилася у аварійному приміщенні 1902 року забудови. Не зважаючи на такі умови, коллектив книгозбірні на чолі з директором Наталією Сургай зуміли перетворити її на улюблене місце для спілкування, самоосвіти, змістовного дозвілля валківчан. У районній бібліотеці понад тисяча користувачів, для усіх бажаючих працюють клуби для різних вікових категорій, читацький клуб «Живинка», курси- тренінги «Інтернет 50+», юнацький краєзнавчий клуб «Світоч», клуб любителів садівництва та городництва «Слобожани»…

Детальніше...

  7000 правоохоронців забезпечуватимуть публічний правопорядок на виборчих дільницях області

25.03.2019

У ХОДА відбулась координаційна нарада з питань забезпечення громадського порядку та безпеки під час підготовки та проведення виборів Президента України.

На початку засідання заступник голови ХОДА Олександр Скакун наголосив, що виборчий процес на території регіону необхідно організувати чітко в рамках чинного законодавства. Заступник начальника Управління Служби безпеки України в Харківській області Юрій Рябуха зазначив, що для супроводження виборчого процесу у відомстві створено штаб.

Детальніше...

  Підведені підсумки професійної майстерності серед кращих освітян району

23.03.2019

22 березня керівники району та міста взяли участь у святковому заході, під час якого були підведені підсумки конкурсу професійної майстерності Валківщини в галузі освіти.

Зі сцени Валківського ліцею ім. О. Масельського голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко вітали учасників конкурсу, вручили нагороди переможцям та бажали валківським освітянам подальших звершень.

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

22.03.2019

Шановні шукачі роботи та безробітні!

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 30 професіями.

На квітень 2019 року заплановане формування груп за професіями:...

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

22.03.2019

Фондом відновлено планові перевірки страхувальників

Фондом соціального страхування України з березня 2019 року відновлено проведення планових перевірок страхувальників щодо використання ними коштів Фонду. Водночас, система контролю отримала нові ризикоорієнтовані підходи, що мають на меті зменшити навантаження на страхувальників (роботодавців) та упередити можливі порушення. На цьому під час селекторної наради з фахівцями управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях та місті Києві наголосила начальник управління по роботі зі страхувальниками ВД Фонду Наталія Зеленська.

Детальніше...

  Підприємцям Харківщини пропонують пройти унікальний курс підвищення кваліфікації

22.03.2019

«Школа підприємництва: ІТ-інструменти для бізнесу» розпочне роботу 26 березня о 15:30.

Організатори заходу - Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з кафедрою економічної кібернетики та прикладної економіки Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, за участю Департаменту економіки і міжнародних відносин обласної державної адміністрації.

Детальніше...

  Очільник Валківського відділу поліції провів виїзний прийом громадян в селі Баранове

21.03.2019

20 березня зустріч начальника Валківського відділу поліції Ярослава Жидовцева з мешканцями відбулася в приміщенні Баранівської сільської ради. Громадяни на прийомі звертались з питаннями різноманітного характеру, на всі запитання надано відповіді.

Детальніше...

  Ми бачимо розвиток промисловості та можливість завантаження підприємств. Юлія Світлична

21.03.2019

Стан розвитку промисловості Харківської області в 2018 році та плани на 2019-й стали головними питаннями, які розглянули в ході засідання колегії ХОДА 21 березня. Під час засідання колегії голова ХОДА Юлія Світлична відзначила позитивну динаміку, яку демонструє промисловість регіону в останні роки.

«За 3 роки промисловість зросла на 15%. Ми збільшили кількість робочих місць на підприємствах. За останніми статистичними даними кількість працівників збільшилася на 8 тисяч. Ми з вами бачимо розвиток промисловості та можливість завантаження тих державних підприємств, які в минулі три-чотири роки не мали наявного портфелю заказів», - підкреслила Юлія Світлична.

Детальніше...

  Співпраця влади і молоді на благо Валківщини

21.03.2019

21 березня у ХАБі «Розвиток» відбулася чергова зустріч молодіжних лідерів з керівниками району – головою районної ради Віталієм Оношою, головою районної державної адміністрації Віктором Войтенком та його першим заступником Наталією Осадчою.

Менше тижня пройшло з моменту попередньої зустрічі, а молодь вже має конкретні пропозиції, безліч ідей і напрямків роботи, які принесуть користь нашому району. Зокрема обговорили пропозицію щодо організації акції з благодійної адресної допомоги, визначили координатора ідей та способи поширення інформації у соцмережах, районних ЗМІ, акції з благоустрою на території оздоровчого закладу «Ялинка», окреслили напрямки роботи на перспективу...

Детальніше...

  Валківські каратисти здобули нагороди у змаганнях Кубку України з карате

20.03.2019

17 березня 2019 року у м. Києві відбулися змагання на Кубок України з Шокан Карате-до. В змаганнях взяли участь 5 спортсменів клубу AYUMI ДЮСШ «Спорт для всіх» (тренер – Олександр Сізов).
Спортсмени клубу вибороли нагороди:
Софія Чепурна – І місце в особистому заліку (категорія 8-9 років, понад 30 кг), ІІ місце в командному заліку, ІІІ місце в абсолюті;
Софія Суботіна – ІІ місце в абсолюті, ІІ місце в командному заліку, ІІІ місце в особистому заліку ( категорія 8-9 років, понад 30 кг);
Анжела Азизбекян – ІІ місце в командному заліку;
Артем Підлісний - ІІІ місце в особистому (категорія 14-15 років, +55 кг).
Вітаємо спортсменів та їх наставника і зичимо нових спортивних досягнень.

Детальніше...

  Щоденно на дорогах області працюють не менше 40 бригад ремонтників

20.03.2019

Ямковість після зими ліквідовують як на дорогах державного значення, так і на місцевій мережі. Про роботи, що проходять у регіоні, та першочергові напрямки експлуатаційних ремонтів розповіли під час брифінгу 20 березня.

Перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка повідомив, що найбільш активно зараз дорожники працюють на окружній, київській трасі та дорозі Харків – Симферопіль.

Детальніше...

  В обласній лікарні для чорнобильців завершили ремонт операційного блоку, реанімації та фізіотерапії

20.03.2019

З результатами проведених робіт разом із представниками громадських організацій ліквідаторів аварії на ЧАЕС ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична.

«Харківський обласний диспансер радіаційного захисту населення практично 30 років був без капітального ремонту. Ми почали його ремонтувати. Минуло трохи понад півроку, а вже відремонтовано відділення функціональної діагностики, реанімаційний та операційний блоки, замінено дах і всі внутрішні комунікації. Тільки цього року закуплено 46 одиниць медичної техніки та обладнання», - повідомила Юлія Світлична.

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975