Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5096 
  Агломерація як засіб масштабування співробітництва громад

15.01.2020

Сьогодні відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, який візьме участь у роботі Комітету, розширив межі формулювань порядку денного та розповів докладніше про питання, які обговорюватимуть парламентарі.
Два законопроекти, у яких Комітет визначений головним, опрацьовуватимуться під час сьогоднішнього засідання. Це, зокрема, проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення правових підстав для утворення агломерації як однієї з форм співробітництва територіальних громад» (реєстр. №2637). Які зміни він передбачає?

Детальніше...

  Мінрегіон підтримує доопрацьований Президентський Законопроєкт про внесення змін до Конституції щодо децентралізації

14.01.2020

Міністерство розвитку громад та територій підтримує доопрацьований Президентський Законопроєкт Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).
Про це заявила під час засідання профільного Парламентського Комітету очільниця Міністерства Альона Бабак.
«Законопроєкт дозволяє виконати програму діяльності Уряду в частині децентралізації», — зазначила Альона Бабак.

Детальніше...

  Комітет ВРУ підтримав доопрацьований Президентський Законопроєкт про внесення змін до Конституції щодо децентралізації

14.01.2020

Комітетом ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримано доопрацьований Президентський проєкт Закону Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).

Позитивно висловились 15 членів Комітету з 24 присутніх.

Детальніше...

  9 фейків про нове трудове законодавство

14.01.2020

Понаднормова праця, звільнення вагітних, скасування трудових книжок, відпусток і лікарняних – такими поширеними чутками встиг обрости новий трудовий кодекс.

Стаття з обласного видання СЛОБІДСЬКИЙ КРАЙ: https://www.slk.kh.ua/multimedia/articles/suspilstvo/9-fejkiv-pro-nove-trudove-zakonodavstvo.html

Детальніше...

  Аматорський народний фольклорно-етнографічний гурт «Вербиченька» Костівського СБК - учасник обласного Вертеп-фесту – 2020

14.01.2020

12 січня в рамках обласного фестивалю «Вертеп-фест – 2020» у Харківському Центральному парку культури і мистецтва ім. Горького заспівали і показали традиційні слобожанські колядки, щедрівки, меланки та ігри фольклорні гурти фестивалю зимового календаря «Святовид».

Серед учасників – аматорський народний фольклорно-етнографічний гурт «Вербиченька» Костівського сільського будинку культури. Валківчани разом з понад пів сотнею колективів (близько 1000 учасників) з різних регіонів України стали учасниками всеукраїнського «Вертеп-фесту», виконавши пісню «Нова радість стала».

Детальніше...

  Щедрівники в гостях у голови Валківської районної ради Віталія Оноші

13.01.2020

За українською народною традицією 13 січня, у переддень старого нового року, завітали до районної ради щедрівники – вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості разом із керівником та педагогами закладу.

Гостей з радістю зустрічав голова районної ради Віталій Оноша. Діти щиро, весело та майстерно заспівали українські щедрівки та бажали господарю щастя і достатку, здоров’я та миру, а на згадку про зустріч – спільне фото.

Детальніше...

  З щедрівками - до районної ради

13.01.2020

Голова районної ради Віталій Оноша разом із колективом виконавчого апарату ради з радістю зустрічали гостей-щедрівників.

В залі пленарних засідань районної ради вихованці дошкільного навчального закладу «Берізка» заспівали та защедрували безліч добрих побажань на весь новий рік.

Детальніше...

  Весело та завзято щедрували в районній раді вихованці дошкільного навчального закладу ВЕСЕЛКА

13.01.2020

Разом із керівником дошкільного закладу та вихователями завітали щедрівники до зали пленарних засідань районної ради, де їх радо зустрічав голова районної ради Віталій Оноша та колектив виконавчого апарату ради.

За подарований позитив, піднесений святковий настрій, тепло, щирість та добрі побажання голова районної ради Віталій Оноша щедро віддячив гостям подарунками, щиро дякував педагогам за виховання таких творчих дітей та підтримку українських народних традицій та запросив всіх гостей на спільне фото на згадку.

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
технічного працівника районної ради
ШЕЙКО Меланію Павлівну!


13.01.2020

Колектив районної ради щиро вітає Меланію Павлівну з Днем народження і від усього серця бажає в цей святковий день і завжди тільки найкращого: благополуччя та добробуту, невичерпної енергії і наснаги у всіх щоденних справах. Шановна Меланіє Павлівно! Хай у Вашій родині завжди панують мир і злагода. Нехай життєва чаша буде переповнена здоров’ям, любов’ю, гармонією та натхненням, все життя буде суцільним святом, сповненим приємних сюрпризів, а всі мрії та добрі побажання, що пролунають сьогодні, обов’язково здійсняться!

Детальніше...

  Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

13.01.2020

Лікарняні та декретні у 2019 році було нараховано 2,4 млн працюючих

Фонд соціального страхування України упродовж 2019 року направив на фінансування лікарняних, допомог по вагітності та пологах і на поховання 14,5 млрд гривень. Загалом у минулому році страхувальники подали заяви-розрахунки на фінансування матеріального забезпечення для 2 424 431 застрахованої особи.

Детальніше...

  Колядували, щедрували, миру і достатку бажали

13.01.2020

Сьогодні, на старий Новий рік, на центральної площі міста відбувся районний фольклорний фестиваль «Щедрик», участь у якому взяли учні закладів загальної середньої освіти, а також аматорські фольклорні колективи району.

Детальніше...

  Державна виконавча служба інформує...

12.01.2020

Деякі новації в діяльності органів державної виконавчої служби.

Щодо скорочення кількості територіальних управлінь юстиції.

Число територіальних управлінь юстиції зменшено. Уряд оптимізував систему територіальних органів Міністерства юстиції шляхом скорочення головних територіальних управлінь юстиції з 27-ми до 8-м.

Детальніше...

  Нові грантові пропозиції для громад Харківщини

11.01.2020

У 2020 році громади Харківської області можуть скористатися міжнародною технічною допомогою, взявши участь майже у тридцяти програмах та проєктах, що сприятимуть розвитку сільськогосподарської галузі, медицини, науки, енергоефективності, енергозбереженню, тощо.

Детальніше...

  Рекомендації для наборів відкритих даних органів місцевого самоврядування — фінальна версія

11.01.2020

На порталі відкритих даних опублікували остаточну версію рекомендацій для наборів відкритих даних органів місцевого самоврядування. Вона охоплює 64 наборів даних органів місцевого самоврядування у сферах архітектури та містобудування, бюджету, комунальної власності, навколишнього середовища, освіти, охорони здоров’я, торгівлі тощо.

Детальніше...

  13 січня профільний Комітет розгляне доопрацьовані Президентські зміни до Конституції щодо децентралізації

11.01.2020

Українська асоціація районних та обласних рад інформує: 13 січня відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
До участі запрошенні представники Української асоціації районних та обласних рад.
З поміж іншого, на порядку денному Президентський проєкт Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) (реєстр. № 2598, доопрацьований).
Нагадаємо, УАРОР надавала пропозиції до попереднього тексту Законопроєкту, втім не усі вони включені в доопрацьованому документі.

Детальніше...

  РОЗПОЧАВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ (ВІДЕО НАЗК)

11.01.2020

З 01 січня розпочався черговий етап подання до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних електронних декларацій за 2019 рік, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

У Національному агентстві з питань запобігання корупції розповіли, що потрібно зробити декларанту. По-перше, перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Реєстру. По-друге, перевірити термін дії та працездатність кваліфікованого електронного підпису для роботи з Реєстром.

Детальніше...

  Розширено можливості самопредставництва в суді органів місцевого самоврядування, державної влади та інших юридичних осіб

10.01.2020

29 грудня 2019 року набрав чинності Закон України №390-IX від 18 грудня 2019 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення можливостей самопредставництва в суді органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб незалежно від порядку їх створення».

Детальніше...

  Відбулося засідання комісії по передачі в оренду об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

10.01.2020

За результатами роботи комісії визначено трьох орендарів об’єктів, оголошених на передачу в оренду раніше, та вирішено додатково оприлюднити оголошення про здачу в оренду об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. Разом із керівниками комунальних підприємств, установ членами комісії опрацьовано нову редакцію Закону України «Про оренду державного та комунального майна» зі змінами та доповненнями, що вступають у дію цього року. Керівникам комунальних підприємств, установ, закладів районної ради надані відповідні доручення.

Детальніше...

  Найкраще - дітям. У Ков`язькому НВК та Старомерчицькому ліцеї відбулось урочисте відкриття футбольних міні-полів зі штучним покриттям

09.01.2020

Новий 2020 рік для Ков`язької та Старомерчицької територіальних громад розпочався з приємних подій. Сьогодні, 9 січня, на території цих селищних рад відбулись урочистості з нагоди відкриття сучасних футбольних міні-полів зі штучним покриттям. З появою цих сучасних спортивних об`єктів в зазначених громадах з`явилася можливість вести тренування та заняття спортом у будь-яку пору року.

Детальніше...

  Які чинники впливатимуть на формування та виконання місцевих бюджетів у новому році

08.01.2020

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов окреслив проблемні питання, що виникають при формуванні місцевих бюджетів у контексті реформи децентралізації.
У процесі реформування місцевого самоврядування та децентралізації громади отримали широке коло нових повноважень. У цьому руслі реформа бюджетних відносин – фінансова децентралізація – має забезпечити розширення дохідної бази місцевих бюджетів, оскільки для виконання повноважень, переданих державою на місця, необхідні відповідні ресурси.
Утім, реалізація бюджетної децентралізації не задовольняє потреби місцевих бюджетів у відповідних фінансових ресурсах, як це передбачено Бюджетним кодексом, Конституцією України та Законом «Про місцеве самоврядування в Україні», де прямо сказано, що додаткові видатки органів місцевого самоврядування, призведені рішеннями державної влади, обов’язково супроводжуються передачею необхідних фінансових ресурсів (ст. 67).

Детальніше...

Усього: 5096 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5096