Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4510 
  У Валківському районі в 2018 році заплановано ввести в дію шість об`єктів будівництва

15.03.2018

Про це сьогодні йшла мова на нараді за участю голови районної ради Віталія Оноші. Як поінформував начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко, за рахунок використання різних джерел фінансування передбачається виконати наступний обсяг робіт на шести об’єктах Валківського району у 2018 році: ...

Детальніше...

  Уряд готує оперативний план перевірки доріг, всі помилки будуть виправлені за рахунок нечесних підрядників

15.03.2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює масштабний аудит якості доріг, передусім тих, що пройшли ремонт у 2017 році, і вимагає притягти до відповідальності ті підрядні організації, які свого часу неякісно виконали дорожні роботи, і сьогодні дороги знов потребують оновлення. Одночасно Глава Уряду наполягає на необхідності швидкого впровадження нового стандарту будівництва, розробленого в рамках реалізації програми «500-500-1000». Про це він сказав під час спеціальної наради за участі керівництва Міністерства інфраструктури та Державного агентства автомобільних доріг «Укравтодор».

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня добровольця в Україні


14.03.2018

14 березня наша країна вже вдруге відзначає День українського добровольця – свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

Минулого року на підтримку ініціативи громадськості цей день було встановлено Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань.

Детальніше...

  Переможці творчого конкурсу-виставки відзначені дипломами та отримали солодкі подарунки від керівників району

14.03.2018

12 березня у навчальному корпусі Валківської дитячої школи мистецтв відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Конкурсу-виставки «Українська витинанка». Майже місяць валківчани мали змогу помилуватися творчими доробками вихованців образотворчого відділення районної школи мистецтв, а організатори заходу – обрати переможців.

Учасників творчого заходу та переможців конкурсу під час урочистого закриття виставки привітали голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, які щиро відзначали високий рівень майстерності представлених на виставці робіт, їх витонченість та неповторність, нестримну уяву та творчу фантазію їх авторів.

Детальніше...

  Звернення Президента до українських добровольців - патріотів України

14.03.2018

Дорогі співвітчизники!
Сьогодні ми вшановуємо патріотів сучасної України, які за покликом серця, усвідомлюючи свій громадянський обов’язок і відповідальність за майбутнє держави, не чекаючи офіційного оголошення мобілізації, стали на захист незалежності України.

Саме ви прийняли на себе перший удар російського агресора та відчули на собі підступність і лють ворога, пройшли пекло найважчих боїв за Широкине, Іловайськ, Мар’їнку, Донецький аеропорт, самопожертвою, мужністю та героїзмом довели усьому світові, що ми нікому не віддамо право вирішувати нашу долю.

Детальніше...

  В новій державній програмі рівних прав та можливостей особлива увага буде приділена сільським жінкам, - Іванна Климпуш-Цинцадзе в ООН

14.03.2018

Гендерна нерівність особливо відчутна в українських селах. На жаль, саме у сільській місцевості жінки й досі зіштовхуються зі структурною нерівністю та численними формами дискримінації, які перешкоджають реалізації їхніх прав. Про це Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила у Нью-Йорку під час виступу на загальних дебатах 62-ї сесії Комісії ООН зі статусу жінок.

«В Україні кожна третя жінка живе в селі, і вони зазвичай мають обмежений доступ до правосуддя, освіти, житла, розвитку навичок, можливостей навчання та медичних послуг, участі в активному політичному житті», - наголосила Віце-прем’єр-міністр.

Детальніше...

  При райдержадміністрації розпочала свою роботу нова Громадська рада

14.03.2018

13 березня у районній державній адміністрації відбулись установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при Валківській райдержадміністрації. В ході роботи було заслухано інформацію голови громадської ради попереднього скликання Ольги Бабенко про проведену роботу, обрано членів громадської ради на наступні два роки в кількості 10 осіб у такому складі:

Детальніше...

  ЄС підтримує децентралізацію в Україні: стартувала комунікаційна кампанія «Прямуємо разом»

14.03.2018

Представництво Європейського Союзу в Україні запускає всеукраїнську комунікаційну кампанію «Moving Forward Together / Прямуємо разом». Мета кампанії − підвищити обізнаність українців про переваги та можливості співпраці України та ЄС. Кампанія включає пріоритетні теми для ЄС в Україні: глибоку зону вільної торгівлі, відновлення сходу та децентралізацію.

«Ми розпочали загальнонаціональну комунікаційну кампанію щоб продемонструвати переваги співпраці України та ЄС для українців вже сьогодні. Ми хочемо, щоб громадяни знали про підтримку ЄС та використовували можливості, які надають наші проекти, наприклад, молоді, бізнесу чи культурним та освітнім інституціям. У партнерстві з українським урядом таке співробітництво призведе до позитивних змін та поліпшить життя українських громадян», − заявив голова Представництва ЄС в Україні посол Хюг Мінгареллі.

Детальніше...

  Медична реформа: проблемні питання та ризики в регіональному аспекті

14.03.2018

Медична реформа, точніше — зміна моделі фінансування надання медичної допомоги, наприкінці минулого року отримала законодавче підґрунтя і почала впроваджуватися поки що переважно у вигляді регуляторних актів, семінарів, зустрічей і роз’яснень. Проте деякі зміни на регіональному рівні вже відбуваються. Про проблемні моменти поєднання медичної реформи та процесу децентралізації та утворення громад розповідає Наталя Лісневська, координатор медичного напрямку в секторальній децентралізації Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України (далі — Мінрегіон).

Детальніше...

  Поліція Валківського району підбила підсумки роботи за два місяця 2018 року

14.03.2018

Під час проведення наради з підведення підсумків роботи Валківського відділу поліції було заслухано виступи т.в.о. заступника начальника Валківського ВП ГУНП в Харківській області старшого лейтенанта поліції Івана Войтенка, т.в.о. заступника начальника-начальника сектору кримінальної поліції майора поліції Сергія Вегеру, т.в.о. заступника начальника-начальника слідчого відділу капітана поліції Олександра Внукова та керівників служб.

Детальніше...

  Уряд визначив соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування для подальшої можливості монетизації пільг на проїзд

14.03.2018

Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування» та доручив Міністерству соціальної політики її доопрацювання із урахуванням пропозицій.

Зазначеною постановою затверджується соціальна норма кількості пільгових поїздок, а також розподіл пільгових поїздок транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах, що потрібно для визначення розміру щомісячної готівкової виплати.

Детальніше...

  На Харківщині відзначають День українського добровольця

14.03.2018

Державне свято було започатковано минулого року. 14 березня 2014-го 500 бійців Самооборони Майдану відправилися формувати перший добровольчий батальйон.

«Рішення започаткувати це державне свято одразу отримало велику підтримку в суспільстві, - відзначила, вітаючи українських добровольців, голова ХОДА Юлія Світлична. - Адже кожен із нас добре пам’ятає події весни 2014 року, коли було створено перші добробати, та добре знає, що зробили для України добровольці».

Детальніше...

  Валківський районний центр зайнятості повідомляє...

13.03.2018

Шановні шукачі роботи та безробітні!

Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями.

Детальніше...

  З другої половини березня військовослужбовці почнуть отримувати підвищені пенсії

13.03.2018

Уряд розпочне підвищення пенсій в межах чинного законодавства ще до ухвалення відповідного закону. Основі виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу (Міноборони, МВС, та інші) - пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду.

Детальніше...

  Президент не підтримує законопроект щодо скасування третьої групи спрощеної системи оподаткування

13.03.2018

Президент Петро Порошенко на зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу наголосив, що не підтримує законопроект (№8089 – ред.) щодо скасування третьої групи для платників податків за спрощеною системою, запропонований окремими депутатами.

«Я не підтримую його. Впевнений в тому, що на сьогоднішній день сучасні технології дозволяють нам порахувати операції суб’єктів господарювання без дороговартісної купівлі РРО (Реєстратора розрахункових операцій – ред.). Можна використовувати смартфони, захищені програми, можна фіскалізувати фінансові потоки і захистити бізнес», - підкреслив Глава держави.

Детальніше...

  Протидія домашньому насильству – новий напрямок проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!»

13.03.2018

У рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» стартує новий пріоритетний напрямок: захист прав жінок і дітей – протидія домашньому насильству.
З метою повної імплементації нового законодавства про протидію домашньому насильству Міністерством соціальної політики України як національним координатором в цих питаннях було започатковано міжвідомчу співпрацю щодо захисту прав дітей і жінок.
Міністерство юстиції активно долучилось до міжвідомчої співпраці з Міністерством соціальної політики, Національною поліцією, Фондом народонаселення ООН та іншими організаціями. Питанням захисту прав жінок та дітей, зокрема, опікуватиметься система безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України

13.03.2018

Про виплату належної працівнику заробітної плати при його звільнені

Детальніше...

  Сьогодні створюються всі умови для соціально відповідального бізнесу. Голова ХОДА

13.03.2018

У ході розширеного засідання колегії ХОДА та прокуратури Харківської області керівник області наголосила на необхідності притягнення до відповідальності роботодавців, які не сплачують заробітну платну своєчасно.
При цьому тим представникам бізнесу, які відповідально ставляться до своїх обов’язків перед працівниками, необхідно надавати підтримку та виключити будь-які прояви тиску з боку органів влади, наголосила Юлія Світлична.

«Сьогодні і Президент України, і Кабінет Міністрів впроваджують низку заходів, спрямованих на підтримку бізнесу. Створено всі умови, щоб вести чесну підприємницьку діяльність, - зазначила голова ХОДА. - Є роботодавці, які зловживають своїми можливостями. До них необхідно вживати заходи згідно з буквою закону. Правоохоронні органи мають працювати якісно, але жодного тиску на відповідальний бізнес не повинно бути».

Детальніше...

  Голова районної ради провів особистий прийом громадян

13.03.2018

Сьогодні голова районної ради Віталій Оноша провів особистий прийом громадян. Під час прийому мешканець міста Валки порушив питання щодо перевірки газових лічильників місцевою філією підприємства «Харківгаз збут», на час проведення якої працівники підприємства залишають помешкання абонентів без лічильника, і відповідно нараховують чималі зайві кошти на оплату послуг газопостачання.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

12.03.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів нараду з виконавчим апаратом районної ради, в ході якої було сплановано роботу відділів на тиждень, що розпочався, окреслені головні задачі на найближчу перспективу.

Серед невідкладних завдань, які мають бути виконані та на яких особливо наголосив керівник: завершення розсилки та оприлюднення рішень, затверджених районною радою на пленарному засіданні позачергової ХХІV сесії. А також пришвидшення роботи з подачі міні-проектів на обласний конкурс «Разом в майбутнє».

Детальніше...

Усього: 4510 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4510