Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Команда «Діамант» завоювала нагороди на Чемпіонаті України з черліндингу

04.03.2019

2-3 березня в СК «Локомотив» ім. Кірпи відбувся Чемпіонат України з черліндингу. В змаганнях взяло участь 8 вихованців команди Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» «Діамант» (тренер - Таміла Кропивко).

Вихованки студії «Діамант» м. Валки завоювали багато нагород на цих змаганнях, а саме:...

Детальніше...

  Вихованці ДЮСШ «Спорт для всіх» зайняли призові місця на Чемпіонаті Харківської області з армспорту серед юнаків

04.03.2019

На минулих вихідних у м. Харків відбувся Чемпіонат Харківської області з армспорту серед юнаків 2001-2003 р.н. У змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ «Спорт для всіх» (тренер команди - Діденко Сергій). Шевченко Денис став бронзовим призером змагань у боротьбі на ліву та праву руку в категорії до 75 кг, Билбас Роман посів ІІІ місце у боротьбі на праву руку в категорії до 70 кг, Семка Дмитро посів ІІ місце у боротьбі на ліву руку в категорії до 60 кг, а Гребінник Артем став чемпіоном у боротьбі на праву руку в категорії до 70 кг.

Вітаємо спортсменів з успішним виступом на змаганнях та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

04.03.2019

Комісії із соцстрахування підприємств мають право перевіряти дотримання хворими призначеного режиму лікування

Комісії (уповноважені) із соціального страхування створюються на кожному підприємстві незалежно від форми власності та приймають рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам. Відповідно до рішень органу та на підставі поданої роботодавцем заяви-розрахунку Фонд соціального страхування України здійснює фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах і на поховання.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

04.03.2019

Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша привітав трудовий колектив та вихованців ДНЗ «Веселка» м. Валки з ювілеєм закладу

02.03.2019

1 березня дошкільний навчальний заклад «Веселка» міста Валки відсвяткував свій 30-річний ювілей. Привітали трудовий колектив і вихованців закладу голова районної ради Віталій Оноша разом із заступником голови районної ради Юрієм Яциною, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Осадча та інші почесні гості та побажали працівникам дитсадку нових трудових успіхів, виховання ще не одного випуску дошкільнят, а дітлахам - тепла, комфорту, нових знань і задоволення від перебування у дошкільному навчальному закладі.

З нагоди 30-річного ювілею голова районної ради Віталій Оноша разом із першим заступником голови районної державної адміністрації Наталією Осадчою вручили ДНЗ «Веселка» від райдержадміністрації, районної ради та її депутатського корпусу цінні подарунки: мультимедійний проектор, екран, багатофункціональний пристрій, ноутбук та обладнання до нього.

Детальніше...

  Юлія Світлична взяла участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи

02.03.2019

Захід відбувся 1 березня в Гельсінкі (Фінляндія).
Учасники засідання розглядали питання підготовки 36-ї Сесії Палати Регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, в також інших майбутніх заходів, які Конгрес проводитиме цьогоріч.

«Продовжуємо співпрацю з ЄС на всіх рівнях, - прокоментувала голова ХОДА Юлія Світлична. - Як віце-президент Палати регіонів ініціюю активізацію економічних зв`язків між українськими та европейськими регіонами, а також посилення прямих відносин регіонів з міжнародними фінансовими інституціями».

Детальніше...

  Вітаємо голову районної ради Віталія Оношу із отриманням диплому магістра державного управління!

01.03.2019

Колектив виконавчого апарату Валківської районної ради привітав голову районної ради Віталія Оношу із успішним завершенням навчання у Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України, відмінним захистом магістерської роботи та отриманням диплому магістра державного управління.

Шановний Віталію Петровичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів з використанням набутих знань, витримки, виваженості і відданого служіння на ниві місцевого самоврядування на благо жителів Валківського району. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХХІV сесію
районної ради VІІ скликання


01.03.2019

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 5-с від 01.03.2019 року «Про скликання ХХХІV, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою вирішення актуальних питань місцевого значення, затвердження районних цільових Програм, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян району.

Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у вівторок 5 березня 2019 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради (бюджетна та комунальна), засідання яких відбудеться в день сесії о 9.00 годині.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
5 березня 2019 року
пленарне засідання позачергової
XXХІV сесії районної ради VII скликання


01.03.2019

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХХІV сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 5 березня 2019 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться в день сесії, у вівторок 5 березня о 9.00 год.:

– з питань бюджету (Дубовик О.О.);
- з питань комунальної власності (Барабаш С.І.)

Детальніше...

  Юлія Світлична назвала головні рішення, що були прийняті на сесії обласної ради

01.03.2019

Підбиваючи підсумки пленарного засідання ХІХ сесії Харківської обласної ради VII скликання, голова ХОДА відзначила, що 2019-й рік буде роком розвитку та будівництва на Харківщині.

«Минулого року ми багато чого зробили: відремонтували та реконструювали або збудували майже 500 об’єктів по всіх куточках Харківської області. На цей рік плани такі ж амбітні. Ми приділимо увагу соціальній та гуманітарній сферам. Фінансування виділено на більше ніж 70 об’єктів охорони здоров’я, понад 20 об’єктів освіти, ЖКГ, освітлення, інфраструктурні проекти тощо. Також плануємо приділити увагу розвитку освіти та збільшити кількість місць у дитячих садочках на 1,5 тисячі», - повідомила Юлія Світлична.

Детальніше...

  За дорученням голови районної ради Віталія Оноші його заступник Юрій Яцина бере участь в роботі ХІХ сесії Харківської обласної ради

28.02.2019

Дев’яносто вісім питань та розділ «Різне» на порядку денному пленарного засідання, яке відкрив голова обласної ради Сергій Чернов.

Опрацюванню сесійних питань передуватиме інформація правоохоронців про стан дотримання законності, публічної безпеки та правопорядку в регіоні.

Про результати своєї діяльності за 2018 рік, а також депутатського корпусу і виконавчого апарату звітуватиме голова обласної ради Сергій Чернов.

Детальніше...

  Стратегію розвитку Харківщини на період до 2027 року розроблятимуть із залученням фахівців та громадськості

28.02.2019

Рішення про розробку документа було прийняте під час сесії обласної ради 28 лютого. Чинна зараз стратегія розвитку регіону розрахована до 2020 року. Згідно із законодавством, вже зараз необхідно розпочинати роботу над створенням нового головного стратегічного документа області.

«Це глобальний процес. На законодавчому рівні до цього питання підійшли комплексно, як ніколи раніше, - зауважила голова ХОДА Юлія Світлична. – Будемо залучати до розробки депутатський корпус, щоб чути громаду і щоб зробити документ максимально ефективним. Також активно залучатимемо експертну думку. Розвиток територій залежить від того, який курс взяти. Якщо схибити на етапі розробки програми, не можна розраховувати в результаті отримати гарні показники».

Детальніше...

  Харківська обласна рада звернеться до Кабміну щодо забезпечення права органів місцевого самоврядування на вільне використання коштів місцевих бюджетів

28.02.2019

Депутати обласної ради під час пленарного засідання ХІХ сесії облради підтримали текст відповідного звернення до Кабінету Міністрів України.

У документі звернення йдеться про те, що Конституцією України (стаття 142) визначено, що «матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об’єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад».

Детальніше...

  У 2019 році в Харківській області планують ремонт 93 доріг місцевого значення

28.02.2019

Відповідні зміни до обласного бюджету та Програми розвитку дорожнього господарства на 2018 – 2020 роки були прийняті обласними депутатами 28 лютого під час засідання сесії.

Голова ХОДА Юлія Світлична відзначила, що кількість об’єктів ремонту може бути збільшена в разі, якщо до Дорожнього фонду надійде додаткове фінансування, зокрема, від перевиконання митних платежів.

«Ми направляємо всі можливі ресурси на ремонт доріг у області», - наголосила керівник області.

Детальніше...

  Економія бюджетних коштів у 2018 році дозволила збільшити кількість об’єктів у області, де провели ремонти

27.02.2019

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична під час засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва. На засіданні комісії обговорили питання, які винесуть на розгляд чергової сесії Харківської обласної ради 28 лютого. Серед них – звіти про виконання обласного бюджету та Програми економічного та соціального розвитку Харківської області в 2018 році.

Заслухавши звіти керівників профільних департаментів, Юлія Світлична відзначила: «Нам вдалося побудувати програму соціально-економічного розвитку так, щоб вона мала й економічний важель зростання, і соціальну спрямованість. Такий баланс важко витримати».

Детальніше...

  До переліку капітальних вкладень у 2019 році додадуть 281 новий об’єкт

27.02.2019

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва, що відбулося сьогодні під керівництвом голови Харківської облдержадміністрації, депутата обласної ради Юлії Світличної та за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.

На порядку денному засідання комісії було дванадцять питань, що стосувалися внесення змін до існуючих та затвердження нових галузевих програм, а також прийняття обласного бюджету на наступний рік. Розглянули члени комісії й пропозиції про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

27.02.2019

Як укладати шлюбний договір

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

27.02.2019

72,9% травмованих на виробництві – чоловіки

Упродовж 2018 року Фондом соціального страхування України зареєстровано 4 805 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві, серед яких 3 505 осіб, або 72,9% складають чоловіки, 1 300 осіб, або 27,1% – жінки. Для всіх потерпілих Фонд здійснює компенсацію втраченого за період тимчасової непрацездатності заробітку, оплату лікування в закладах охорони здоров’я та у разі встановлення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності фінансує щомісячні страхові виплати і одноразові допомоги, медичні та соціальні послуги.

Детальніше...

  Нарада з питань забезпечення безпеки громадян під час проведення масових районних заходів, запланованих на березнь

27.02.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з питань проведення масових районних заходів, запланованих на березень поточного року. Окремим питанням було розглянуто заходи безпеки під час проведення масштабного щорічного дійства на центральній площі міста – «Валківської Масляної».

Детальніше...

  У планах влади – будівництво басейну для валківчан

27.02.2019

Сьогодні, 27 лютого, голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко провів чергову виїзну нараду у ДЮСШ «Спорт для всіх», на території якої планується будівництво басейну. У виїзній нараді взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, міський голова Валерій Скрипніченко, головний архітектор Ігор Банніков.

Враховуючи цільове спрямування і важливість об`єкту, учасники наради оглянули територію, на якій планується спорудження басейну, обговорили ряд технічних умов і вимог, які необхідно враховувати при будівництві, у тому числі наявність, стан інженерних мереж і комунікації, типи ґрунту. Окрему увагу було приділено улаштуванню під’їзних шляхів та напрацюванню пропозицій до ескізного проекту будівництва басейну.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970