Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5882 
  В ході наради детально проаналізовано роботу комунального підприємства «Вода»

23.01.2019

Голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук, начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко, представники КП «Вода» взяли участь у нараді райдержадміністрації, під час якої проаналізовано підсумки фінансово-господарської діяльності КП «Вода» за 2018 рік та визначено пріоритети на 2019 рік.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

22.01.2019

Стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників є одним із ключових завдань Міністерства юстиції України

Детальніше...

  «Боротьба за єдність, соборність та свободу тривала протягом всієї історії нашої держави. Наша сила – в нашій єдності» - Віталій Оноша

22.01.2019

«Сьогодні наша країна відзначає свято, історія якого розпочалася у минулому столітті. Саме тоді, 100 років тому, відбулася історична подія, про яку мріяли покоління українських патріотів – 22 січня 1919 року було урочисто проголошено Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Цей акт став могутнім виявом прагнення нації до етнічної і територіальної єдності, прагнення українського народу жити у соборній вільній країни. Українська нація – найволелюбніша. Боротьба за єдність, соборність та свободу тривала протягом всієї історії нашої держави. Наша сила – в нашій єдності» - наголосив голова районної ради Віталій Оноша, вітаючи всіх присутніх із Днем Соборності України, та зачитав святкові вітання від братньої Сколівської громади Львівської області: ...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради
з Днем Соборності України


22.01.2019

Шановні земляки-валківчани! 22 січня 2019 року виповнюється 100 років з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Минуло вже сторіччя з того дня, коли український народ зробив рішучий крок до втілення одвічної мрії, незгасного прагнення Незалежної Соборної Держави. День, коли українці промовили на цілий світ: «Ми – нація! Ми – на своїй землі! Ми – у власній державі!»

Детальніше...

  Коментар голови ХОДА Юлії Світличної з нагоди Дня Соборності України

22.01.2019

Сьогодні ми відзначаємо 100-річчя однієї з найважливіших подій української історії – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Об’єднання українських земель, що століттями були розділені та поневолені різними імперіями, стало основоположною подією для подальшого державотворення. Фундамент сучасної української державності було закладено саме тоді, століття тому – під час буремних подій Української революції 1917 – 1921 років.

Детальніше...

  Виступ Президента України з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР

22.01.2019

Дорогі співвітчизники! Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій у тисячолітній історії України. Тут відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Об’єднання в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність.

Детальніше...

  Районні урочистості до Дня Соборності України

22.01.2019

22 січня 2019 року виповнюється 100 років з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. День Соборності – один із тих днів, що сповнюють серця українців радістю і надією, адже Соборність, територіальна єдність – є одним із наріжних каменів, на яких базується українська державність, неодмінна передумова розвитку та процвітання державної нації.

З нагоди державного свята – Дня Соборності України – сьогодні у Валках біля пам’ятника поету-демократу Павлу Грабовському відбувся урочистий мітинг. У заході взяли участь керівники району Віталій Оноша та Віктор Войтенко, секретар Валківської міської ради Антоніна Кривич, настоятель Свято-Преображенського храму м. Валки отець Іоанн, представники колективів райдержадміністрації та районної ради, керівники підприємств, установ і організацій району, представники громадськості, творчий аматорський колектив «Заміщанські козаки», учні Валківського ліцею ім. Олександра Масельського.

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує...

22.01.2019

18 січня начальником сектору кадрового забезпечення Валківського відділу поліції Олександром Криворучка згідно наказу МВС України від 26.01.2016 №50 «Про затвердження Положення про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України» та ст.72 Закону України «Про Національну поліцію України» з метою вдосконалення службової підготовки особового складу Валківського ВП ГУНП в Харківській області (включаючи Коломацьке відділення поліції), підвищення рівня його професійної підготовленності, здатності до ефективного виконання завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та безпеки було розпочато навчальний 2019 рік.

Детальніше...

  Юлія Світлична та Арсен Аваков взяли участь у заходах з нагоди Дня Соборності України в Харкові

22.01.2019

100-річчя з дня підписання Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки відзначили біля монумента Тарасу Шевченку.

В урочистому заході та покладанні квітів до пам’ятника Шевченку взяли участь представники органів влади, громадськості, воїни АТО (ООС), духівництво, жителі й гості Харківщини.

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
у роботі фахової майстерності в Харківській обласній раді


22.01.2019

У Будинку рад відбулася фахова майстерня для депутатів, службовців районних та обласної ради на тему: «Реформа органів місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні».
Захід відбувся в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.
Спікером майстерні виступив експерт Української асоціації районних та обласних рад Олександр Даниленко. Участь у заході взяв перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації ОМС Харківської області Микола Тітов.
Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь від місцевого самоврядування району у роботі фахової майстерності в Харківській обласній раді...

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано чергову ХХХІІІ сесію
районної ради VІІ скликання


21.01.2019

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 3-с від 21.01.2019 року «Про скликання ХХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою вирішення актуальних питань місцевого значення, затвердження районних цільових Програм, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян району.

Пленарне засідання ХХХІІІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у вівторок 12 лютого 2019 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради, про дату та час засідання яких буде повідомлено додатково.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


21.01.2019

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації. В її роботі також взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та районних служб. В ході наради розглянули шість питань.

Детальніше...

  Ремонтні роботи у рамках реалізації програми «Енергія світла» розпочнуться в березні

21.01.2019

Про підсумки та подальші плани реалізації ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної з освітлення населених пунктів області розповіли на брифінгу 18 січня. За інформацією директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Магдисюка, в 2018 році коштом обласного бюджету було відновлено зовнішнє освітлення на 351-й вулиці у 105-ти населених пунктах області. Замінено 225,5 тис. метрів електричних мереж, встановлено 400 нових опор та майже 5 тисяч енергоощадних світильників.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

21.01.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було оголошено про скликання чергової ХХХІІІ сесії районної ради та, з огляду на це, визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний та наступні тижні, а також сформовано основні напрямки діяльності районної ради в світлі загальнорайонних заходів.

В центрі уваги – підготовка матеріалів та пропозицій, що надійшли до районної ради, для опрацювання їх в комісіях, організація роботи профільних постійних комісій районної ради, оприлюднення проектів рішень.

Детальніше...

  Валківщина святкує Хрещення Господнє

19.01.2019

З нагоди Хрещення Господнього в усіх православних храмах нашого району відбулися святкові Богослужіння та водосвятні молебні. Святкова Літургія відбулася і у Свято-Преображенському храмі м. Валки, по завершенню якої валківчани хресною ходою пройшли від храму до міського ставка, де настоятель храму отець Іоанн відслужив водосвятний молебень.

Разом із валківчанами участь у водосвятному молебні взяли і керівники району – голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, заступники голови РДА Наталія Осадча та Оксана Степанова, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, представники районної ради та райдержадміністрації, депутати районної та міської рад.

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з Водохрещем

19.01.2019

Дорогі друзі! Шановні валківчани! Прийміть щирі вітання зі святом Хрещення Господнього! Від імені всього депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиросердно вітаю вас з одним з найважливіших церковних свят - із Хрещенням Господнім, із Богоявленням! У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця та думки від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром та великим бажанням бути гідними людьми, українцями, християнами. Нехай Йорданівська вода освятить ваші родини й домівки, зміцнить віру, надію й любов. Злагоди вам, здоров’я, щастя й радості! Достатку й благополуччя кожній родині, кожній громаді та всій Валківщині! Миру й добра всім нам і всій нашій Україні! Із Водохрещем!
З повагою,
Голова Валківської районної ради
Віталій Оноша

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження !!!

19.01.2019

Сьогодні свій День народження святкує Лариса Вєрєвська – начальник відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради.

Колектив районної ради щиро вітає Ларису Павлівну з Днем народження і від усього серця бажає в цей святковий день і завжди бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою. Нехай будуть нескінченні бажання, здоров’я богатирське, а мрії великі, нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними Вашими супутниками і завжди Вас оточують радісні і щирі посмішки Ваших рідних. Хай оберігають Вас і Вашу родину ангели, у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія, огортають і зігрівають тепло та любов близьких людей, а життя буде вічним святом, сповненим приємних сюрпризів!

Детальніше...

  Валківчани відзначають свято Хрещення Господнього

19.01.2019

19 січня християни східного обряду святкують одне з найбільших християнських свят - Хрещення Господнє або Богоявлення. В народі це свято більше відомо під назвою Водохреща завдяки чину Великого освячення води, яке відбувається напередодні та повторюється у самий день свята.

Свято Хрещення вважається днем, коли у всіх водоймах вода набуває цілющих властивостей. Хрещенська вода не псується, не має запаху, зберігає свої цілющі властивості протягом року і навіть довше, лікуючи тілесні і духовні хвороби. Тому на Водохреща прийнято після освячення води на водоймах занурюватися в ополонку…

Детальніше...

  Мир і свобода для нас нероздільні – Президент на зустрічі з главами диппредставництв іноземних держав

17.01.2019

Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко 16 січня взяв участь у щорічній Традиційній зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Під час звернення Глава держави привітав іноземних дипломатів з Новим роком та побажав миру.

«Нехай цей рік принесе всім нам те, чого всі люди на нашій планеті найбільше прагнуть, і за що ми, українці молимось ось уже майже п’ять років – мир. Лише ті, хто пізнав, що таке війна, розуміють справжню ціну миру. Але мир – це не просто відсутність війни. Мир – це ще й свобода, це можливість бути господарем на своїй землі. Це – право вільно обирати і визначати своє власне майбутнє», - сказав Президент.

Детальніше...

  Сучасним Валкам – сучасну зону відпочинку.

17.01.2019

В робочій нараді райдержадміністрації щодо реконструкції Центральної площі м. Валки взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко, завідувач сектору містобудування, архітектури та цивільного захистку населення, головний архітектор Ігор Банніков.
«У нашого міста і району багаті історичні, культурні, національні традиції, то ж хотілось би їх втілити в життя при реконструкції центральної площі і для усіх валківчан зробити такий подарунок – сучасну та красиву зону відпочинку для різних цільових категорій», - зазначив Віктор Войтенко.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

Детальніше...

Усього: 5882 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5882