Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5877 
  На сайті НАЗК доступна оновлена інформація, яка допоможе у заповненні та поданні декларації

15.01.2019

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

15.01.2019

Що потрібно зробити у разі втрати паспорту за кордоном

Детальніше...

  Розглянуто питання виділення земельної ділянки під сміттєзвалище

15.01.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації щодо виділення земельної ділянки під сміттєзвалище на території Черемушнянської сільської ради за межами населених пунктів.

На нараду також були запрошені заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, заступник Валківського міського голови Ігор Нізельковський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

  У І кварталі року в області планують ввести в експлуатацію близько 15 нових амбулаторій, в т.ч. у Валківському районі

15.01.2019

Про це розповів заступник голови ХОДА Михайло Черняк у ході брифінгу 15 січня.

Він зауважив, що, за даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Харківська область входить у число лідерів з впровадження медичної реформи в сільській місцевості. Це стосується і будівництва нових амбулаторій, і запровадження послуг телемедицини.

Детальніше...

  Безліччю добрих побажань на весь рік засіяли сьогодні зал пленарних засідань районної ради посівальники із ДНЗ «Берізка» та БДЮТу

14.01.2019

14 січня до районної ради завітали щедрівники та посівальники - вихованці дошкільного навчального закладу «Берізка» м. Валки та учасники творчих гуртків Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

У піднесеному доброму настрої віршами та піснями розпочали щедрувати малеча та вихователі старшої групи ДНЗ «Берізка» на чолі із керівником закладу Оленою Гамоліною. А продовжилося святкове дійство у кращих народних традиціях – засівати зерном залу пленарних засідань районної ради взялися хлопці-дошкільнята – з веселими засівалками, з гумором, у віршах та піснях щиро бажали вони всім присутнім міцного здоров’я, достатку та добробуту, гарних врожаїв, добра та миру.

Детальніше...

  Колядували, щедрували, миру і достатку бажали

14.01.2019

Сьогодні, на Старий Новий рік, на верхній частині центральної площі Валок відбувся районний фольклорний фестиваль «Щедрик», участь у якому взяли учні загальноосвітніх навчальних закладів, а також аматорські фольклорні колективи району.

Розпочалося свято неперевершеною всесвітньо відомою різдвяною українською народною піснею «Щедрик» у спільному виконанні вихованців Валківської районної комунальної дитячої школи мистецтв та аматорського жіночого колективу РНД «Іскра».

Детальніше...

  З щедрівками та посівалками - до районної ради

14.01.2019

Безліччю добрих побажань на весь рік засіяли сьогодні зал пленарних засідань районної ради посівальники із ДНЗ «Берізка» та БДЮТу

Голова районної ради Віталій Оноша разом із колективом виконавчого апарату ради з радістю зустріли гостей.

За подарований позитив, піднесений святковий настрій, тепло, щирість та добрі побажання голова районної ради Віталій Оноша щедро віддячив гостям подарунками та подякував педагогам за виховання таких творчих, старанних, працьовитих дітей.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П. та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді РДА

14.01.2019

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації. В її роботі також взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та районних служб. В ході наради розглянули п’ять питань.

Детальніше...

  На Харківщині стартував Вертеп-фест-2019

12.01.2019

До учасників та гостей святкового дійства, яке розгорнулося у центрі Харкова, приєдналася голова ХОДА Юлія Світлична. ІІІ Всеукраїнський фестиваль вертепів «Вертеп-фест - 2019» проходить у Харкові 12 та 13 січня.

«Вже традиційний фестиваль, започаткований на Харківщині три роки тому, розширює свої кордони. Сьогодні шість країн світу приєдналися до нас для того, щоб разом заспівати найвідомішу українську колядку «Нова радість стала», - розповіла голова ХОДА Юлія Світлична. - На два дні Харків поринає в атмосферу чарівності. Майже 1500 учасників, 100 колективів з усіх регіонів України на більш ніж 60 локаціях подарують харків’янам гарні пісні, надихнуть традиціями та порадують гарними побажаннями на 2019 рік. Серце України в ці дні б’ється саме тут, на Харківщині. І я впевнена, що воно достатньо велике, щоб добром, радістю і єдністю поділитися з усіма українцями».

Детальніше...

  До уваги депутатів!
Розпочався черговий етап подачі декларації


11.01.2019

З 1 січня 2019 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів та особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема керівники комунальних підприємств, установ та закладів тощо…

Детальніше...

  Нарада щодо роботи комунальних служб району у зимовий період

11.01.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації щодо роботи комунальних підприємств району у зимовий період.

Під час наради було обговорено актуальні питання житлово-комунального господарства району, а саме: стан проходження опалювального періоду, розчистка доріг у населених пунктах району та забезпечення необхідної кількості піщано-сольової суміші і реагентів для боротьби з ожеледицею. Також обговорювалось питання щодо сталого електро- та водопостачання.

Детальніше...

  Президент схвалив Закон про трирічне бюджетне планування

11.01.2019

Президент Петро Порошенко підписав законопроект № 8044 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (про правову основу для впровадження середньострокового бюджетного планування)»...

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

11.01.2019

Охоплення реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду зросло на 24% у 2018 році

Відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за підсумками 2018 року було профінансовано Фондом соціального страхування України в обсязі 100% вартості для понад 33 тис. застрахованих осіб. Це на 24% більше, ніж у 2017 році. Забезпечення безоплатною реабілітацією гарантується Фондом для всіх працевлаштованих за наявності медичної потреби.

Детальніше...

  Рейтинг популярних імен на Валківщині

10.01.2019

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану інформує…

Споконвіку вважалося, що обрати ім’я дитини – обрати її долю. Вибору імені приділяли багато уваги, адже його за життя ми чуємо частіше ніж всі інші слова. Тому сьогодні кожна сімейна пара, вирішуючи як назвати дитину, опиняється перед складним вибором: незвичні імена чи звичні, рідкісні імена чи популярні.

У другому півріччі 2018 року на Валківщині хлопчиків найчастіше називали Іван, Максим, Артем, Дмитро, Павло. Серед дівчачих імен найбільшу популярність мали імена Софія, Аріна, Поліна, Анна та Марія.

Детальніше...

  На Харківщині продовжать масштабне відновлення лікарень та медичних комплексів

10.01.2019

2018 рік став для області роком відновлення та будівництва об’єктів медичної сфери. Ремонтні роботи проводили у понад 50 установах охорони здоров’я. У цьому році цю роботу буде продовжено, запевнила голова ХОДА Юлія Світлична.

«Створюємо сучасні умови як в обласних лікарнях, так і в закладах в усіх районах області. Ремонтуємо лікарні, які чекали на це по 30-40 років. Усі повинні отримувати медичні послуги на належному рівні – як в обласному центрі, так і у віддалених населених пунктах», - наголосила керівник області.

Детальніше...

  На Харківщині розпочалася приписна кампанія - 2019

10.01.2019

У січні-березні до райвійськкоматів запросять близько 7,5 тисячі юнаків 2002 року народження.

Як відзначив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін, поки що у військкоматах спостерігається досить мала кількість допризовників, але організовано й масово юнаки прибуватимуть після 14 січня, коли закінчаться зимові канікули.

Детальніше...

  Схвалено План заходів на виконання Президентського Указу «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформи із децентралізації влади»

10.01.2019

Уряд схвалив План організації виконання Указу Президента України від 6 грудня 2018 року №412 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформи із децентралізації влади».

Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України доручено за участі інших центральних органів виконавчої влади та всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування до 25 січня 2019 року забезпечити внесення Урядом на розгляд Верховної Ради України законопроекту щодо удосконалення законодавства про місцеві вибори у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад.

Детальніше...

  Підсумки року: що зроблено на Харківщині у галузі спорту

10.01.2019

Інформація Харківської обласної державної адміністрації http://kharkivoda.gov.ua/2657/96904

Детальніше...

  Тариф на електроенергію для населення змінюватися не буде

09.01.2019

Про зміни умов розподілу електроенергії розповів начальник Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Андрій Парамонов під час брифінгу 8 січня. «Основною метою запровадження нового ринку електричної енергії є приведення електроенергетичної галузі України до європейської моделі, коли розподіл/передача електричної енергії і її постачання провадяться незалежними юридичними особами, а споживачі мають право вибору постачальника, незалежно від їх форм власності. На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» з АТ «Харківобленерго» в 2018 році було виділено постачальника електричної енергії шляхом утворення окремої юридичної особи – ПрАТ «Харківенергозбут»», - сказав Андрій Парамонов.

Детальніше...

  Підсумки року: що зроблено на Харківщині у сфері ЖКГ

09.01.2019

За інформацією Харківської облдержадміністрації http://kharkivoda.gov.ua/2657/96844

Детальніше...

Усього: 5877 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5877