Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
в засіданні Координаційної ради з національно-патріотичного виховання


26.02.2019

У нещодавно відкритому молодіжному ХАБі «Розвиток» під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Наталії Осадчої, голови Координаційної ради відбулося перше у цьому році засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Участь в роботі координаційної ради взяли заступник голови районної ради, заступник голови Координаційної ради Юрій Яцина, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степанова, редактор районної газети СІЛЬСЬКІ НОВИНИ Ірина Обихвіст керівники закладів, установ бюджетної сфери та громадських районних організацій.
Сплановано проведення ряду загальнорайонних заходів національно-патріотичного спрямування із максимальним залученням молоді...

Детальніше...

  Міжрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Харківській області інформує...

25.02.2019

ПОРЯДОК СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

25.02.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої йшлося про початок підготовки матеріалів до розгляду позачерговою сесією районної ради, пленарне засідання якої орієнтовно відбудеться на початку березня. В центрі рогляду – питання фінансового блоку.

В центрі уваги виконавчого апарату та депутатського корпусу районної ради – проходження деклараційної компанії, яка триватиме до 31 березня 2019 року включно.

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


25.02.2019

Сьогодні, 25 лютого 2019 року, в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв заступник голови районної ради Юрій Яцина разом із посадовцями районної ради Тетяною Котенко та Геннадієм Повстянко.

Під час апаратної наради голова райдержадміністрації Віктор Войтенко разом з заступником голови районної ради Юрієм Яциною привітали з Днем народження директора ТОВ «Медіа-центр «Сільські новини» Ірину Обихвіст.

Детальніше...

  Команда «Діамант» завоювала нагороди на відкритому чемпіонаті Полтавської області з черліндингу

25.02.2019

В неділю, 24 лютого, у м. Полтава відбувся відкритий чемпіонат області з черліндингу. В змаганнях взяло участь 25 вихованців команди Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» «Діамант» (тренер - Таміла Кропивко).

Вихованки студії «Діамант» м. Валки завоювали багато нагород на цих змаганнях, а саме: ...

Детальніше...

  Які зміни чекають на урядову програму «Доступні ліки» в 2019 році

25.02.2019

Роз’яснення для громадян, керівників медичних закладів та лікарів надали в Міністерстві охорони здоров’я України. Відповідно до Закону «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» громадяни України з 2020 року отримуватимуть гарантований, тобто на 100% оплачений державою, пакет медичних послуг та лікарських засобів. Згідно із Законом єдиним замовником медичних послуг і платником за їх якісне надання виступає Національна служба здоров’я України.

Детальніше...

  Валківська районна рада
співчуває і повідомляє...


24.02.2019

24 лютого 2018 року
у неділю
о 12.00 годині
в селі Губщина (вулиця Трудова, буд. № 20)
розпочнеться панахида і прощання
з Губським Григорієм Єлисейовичом,
видатним діячем аграрної сфери України,
депутатом багатьох скликань районної, обласної ради,
Почесним громадянином Валківського району

Поховання і траурний мітинг пам’яті відбудеться
близько 13.00 год. на місцевому цвинтарі...

Детальніше...

  18-20 лютого — п’яті роковини розстрілів на Майдані

20.02.2019

П’ять років тому в Україні розпочався найтрагічніший етап Революції Гідності. У період 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста людей, кілька десятків зникли безвісти, більше тисячі дістали поранення, а сотні - були заарештовані та зазнали тортур.

В пам’ять про ці трагічні події, згідно з Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні», 20 лютого відзначається День Героїв Небесної сотні.

В ці дні ми згадуємо та вшановуємо пам’ять героїв, що віддали своє життя за незалежність, соборність та європейське майбутнє України.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні


20.02.2019

Шановні валківчани!
20 лютого, в пам’ять про трагічні події Революції Гідності, ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. П’ять років віддаляють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди увійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками. Ми назавжди запам’ятаємо дні, коли гинула Небесна Сотня, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, незалежність, соборність та європейське майбутнє України...

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

20.02.2019

Шановні шукачі роботи та безробітні!

Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє:
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 30 професіями...

Детальніше...

  Міністр юстиції консультує...

20.02.2019

Доброго дня! Ми з дружиною виховали двох дітей, нині вони вже дорослі і живуть окремо, але нам хочеться подарувати любов та тепло дитині з дитячого будинку.
В Інтернеті міститься багато різної інформації, однак немає розуміння, що за чим робити, куди звертатися та які документи необхідно зібрати?
Буду вдячний за поради.
З повагою,
Сергій Стеценко

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д. та депутатів у роботі комісії з надання одноразової адресної допомоги мешканцям Валківщини

20.02.2019

Сьогодні в приміщенні райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Осадчої. Участь у роботі комісії взяв заступник голови районної ради Юрій Яцина разом із депутатами районної ради Сургай Н., Ткаченко М. та Борщ О.
На засіданні комісії було розглянуто 58 заяв про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району.
Було прийнято рішення надати одноразову грошову допомогу 58 громадянам на загальну суму 177,0 тис.грн.

Детальніше...

  Робоча нарада в райдержадміністрації

20.02.2019

Сьогодні головою райдержадміністрації Віктором Войтенко проведено робочу нараду з питань підготовки і проведення районного свята «Валківська Масляна».
Участь у роботі наради взяв заступник голови районної ради Яцина Ю.Д...

Детальніше...

  В Україні запрацювала послуга «Муніципальна няня»

19.02.2019

Це ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам: крім щомісячних 860 грн виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1626 грн на відшкодування послуги няні.
Цю допомогу можна отримувати незалежно від того, виходить мама на роботу чи залишається у декретній відпустці.
На цю допомогу у державному бюджеті передбачено 500 млн. грн...

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах ГТУЮ у Харківській області інформує…

19.02.2019

Які мають зобов’язання наречені у разі відмови від вступу в шлюб?
Відповідно до статті 31 Сімейного кодексу України особа, яка відмовилася від шлюбу, зобов’язана відшкодувати другій стороні затрати, що були нею понесені у зв’язку з приготуванням до реєстрації шлюбу та весілля. Такі затрати не підлягають відшкодуванню, якщо відмова від шлюбу була викликана протиправною, аморальною поведінкою нареченої, нареченого, прихованням нею, ним обставин, що мають для того, хто відмовився від шлюбу, істотне значення (тяжка хвороба, наявність дитини, судимість тощо)...

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах ГТУЮ у Харківській області інформує…

19.02.2019

Переваги Веб-порталу (Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану).
Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», адреса якого dracs.minjust.gov.ua, - є офіційним сервісом щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та є доступним усім користувачам мережі Інтернет...

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах ГТУЮ у Харківській області інформує…

19.02.2019

Я і дружина розлучаємось. Дітей у нас немає, обидва маємо бажання розлучитися, але проживаємо в різних містах і не в тому місті де реєстрували шлюб. В який відділ ДРАЦС треба подавати заяву про розлучення?..
К.М.Петренко...

Детальніше...

  Глибокі співчуття районної ради
рідним і близьким з приводу непоправної втрати -
передчасної смерті
ГУБСЬКОГО ГРИГОРІЯ ЄЛИСЕЙОВИЧА


18.02.2019

15 лютого 2019 року на 76-му році життя передчасно перестало битися невтомне серце видатного діяча аграрного сектору держави, місцевого самоврядування, Почесного громадянина Валківського району Губського Григорія Єлисейовича.

Валківська районна рада від імені місцевого самоврядування Валківщини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Губського Григорія Єлисейовича, депутата Харківської обласної ради ХХІІІ, ХХІV скликань, депутата Валківської районної ради V, VI,VII скликань, кавалера ордену «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, срібної Георгіївської медалі «Честь. Слава. Труд» ІV ступеня, генерального директора ПСП «Маяк» села Губщина Валківського району...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П. та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді РДА

18.02.2019

Сьогодні, 18 лютого 2019 року, в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, громадських організацій, головами місцевих рад району, участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша разом із посадовцями районної ради Юрієм Яциною, Тетяною Котенко та Геннадієм Повстянко.

На початку апаратної наради усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять ГУБСЬКОГО Григорія Єлисейовича - генерального директора ПСП «Маяк», який пішов з життя на 76 році життя та був видатною особистістю не тільки для Валківського району, а і для усієї Слобожанщини.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

18.02.2019

Традиційно, ранкового понеділка головою районної ради Оношою В.П. проведено робочу апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату: проаналізовано роботу за минулий тиждень та сплановано діяльність ради на поточний тиждень з урахуванням запланованих загальнорайонних заходів.
Та розпочалася нарада з хвилини мовчання, якою посадовці вшанували світлу пам’ять Губського Григорія Єлисейовича, Почесного громадянина Валківського району, депутата Харківської обласної ради ХХІІІ, ХХІV скликань, депутата Валківської районної ради V, VI,VII скликань, кавалера ордену «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, генерального директора ПСП «Маяк»...

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970