Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5649 
  Валківська районна рада вітає з перемогою футбольну команду «МАЯК» міста Валки!!!

29.10.2018

Команда «Маяк» (м. Валки) – переможець Кубку Харківської області з футболу пам’яті М.Т. Уграїцького.
27 жовтня 2018 року в м. Люботин відбувся фінал Кубку Харківської області з футболу пам’яті М.Т. Уграїцького. В фіналі зустрілися команди «Маяк» (Валки) – ФК «Первомайськ» (м. Первомайськ).
У запеклій боротьбі, з рахунком 4:1, перемогла футбольна команда «Маяк» (м. Валки), яка і стала володарем Кубку Харківської області з футболу пам’яті М.Т. Уграїцького.

Валківська районна рада щиро вітає футбольну команду МАЯК, дякуємо за цю важливу перемогу і бажаємо нових подальших успіхів і здобутків!!!

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


29.10.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації, під час якої розглянуто ряд важливих питань...

Детальніше...

  28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

28.10.2018

Вітання голови районної ради Віталія Оноші

Шановні ветерани! Дорогі валківчани! Від щирого серця вітаю Вас із 74-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. 28 жовтня 1944 року останні гітлерівські загарбники були вигнані з території України, для українського народу завершилися жахливі роки окупації…

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХХ сесію
районної ради VІІ скликання


26.10.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 49-с від 26.10.2018 «Про скликання ХХХ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних і важливих питань життєзабезпечення територіальних громад, спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Пленарне засідання ХХХ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у вівторок 30 жовтня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради, засідання яких відбудуться того ж дня, 30.10.2018 о 9.00 год. ...

Детальніше...

  Працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Валківщини з професійним святом привітав голова районної ради Віталій Оноша

26.10.2018

«Від імені всього депутатського корпусу Валківської районної ради щиро дякую кожному працівнику підприємств автомобільного транспорту і дорожнього господарства району, всім тим, хто своєю майстерністю та якістю роботи забезпечує безпеку пасажирських та вантажних перевезень, хто турбується за стан доріг.

Щирі слова подяки висловлюю також керівникам підприємств: АТ «Валківське АТП-16341», філії «Валківський райавтодор», філії «П’ятихатське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор», приватних підприємств-перевізників.

Бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства миру, щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!», - звернувся до запрошених на урочистості голова ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Очільники району та міста висловили подяку керівникам та колективам підприємств автомобільного транспорту і дорожнього господарства Валківщини

26.10.2018

Очільники району та міста висловили подяку за наполегливу сумлінну працю, високопрофесійність та відповідальність, особистий внесок у розвиток автомобільної галузі, забезпечення пасажирських і транспортних перевезень, сприяння стабільній життєдіяльності місцевих територіальних громад Валківщини та з нагоди професійного свята – Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства:
• ТРИДУБ Наталії Іванівні – директору АТ «Валківське АТП – 16341» та трудовому колективу підприємства;
• ТІЩЕНКО Інні Василівні – начальнику філії «П’ятихатське ДЕП ШРП-2» та трудовому колективу підприємства;
• АГАСЯНУ Алену Лоріковичу – начальнику філії «Валківський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» та трудовому колективу підприємства.

Детальніше...

  У залі пленарних засідань районної ради відзначили кращих дорожників та працівників галузі автоперевезень Валківщини

26.10.2018

В ході урочистостей голова районної ради Віталій Оноша спільно з головою райдержадміністрації Віктором Войтенко та Валківським міським головою Валерієм Скрипніченко вручили Почесні грамоти кращим дорожникам та працівникам автоперевезень району.

Детальніше...

  У залі пленарних засідань районної ради відзначили кращих дорожників та працівників галузі автоперевезень Валківщини

26.10.2018

За наполегливу сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток мережі доріг району, високу професійну майстерність, забезпечення пасажирських і транспортних перевезень та стабільної життєдіяльності місцевих територіальних громад Валківщини та з нагоди професійного свята спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації відзначення кращі працівники філії «Валківський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України», філії «П’ятихатське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор», АТ «Валківське АТП-16341», приватних підприємств-перевізників, водії автомобілів районних закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, районної та міської рад, райдержадміністрації…

Детальніше...

  Валківщина відзначила 74-ту річницю визволення України від фашистських загарбників

26.10.2018

28 жовтня Україна відзначатиме 74-у річницю визволення країни від фашистських загарбників. Сьогодні, у переддень свята, квіти до Меморіалу Слави в місті Валки поклали очільники районної та міської влади, ветерани, представники громадських об’єднань, посадові особи виконавчого апарату районної ради та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники та представники трудових колективів підприємств, установ, закладів, громадських організацій Валківщини, мешканці міста.

Керівники району та міста, районної ветеранської організації привітали всіх присутніх зі святом та побажали валківчанам здоров’я, щастя, добробуту, а насамперед – миру…

Детальніше...

  З 74-ю річницею визволення країни від фашистських загарбників учасників мітингу вітав голова районної ради Віталій Оноша

26.10.2018

Від імені депутатського корпусу Валківської районної ради присутніх на мітингу з 74-ю річницею визволення країни від фашистських загарбників щиро вітав голова районної ради Віталій Оноша.

«Дякую ветеранам за мир, здобутий у тій війні, та всім тим, хто захищає сьогодні нашу рідну країну від агресії ворога. Цінуймо мир! Підтримуємо зусилля Президента та Уряду щодо зміцнення боєздатності української армії! Зі святом! Миру всім, щастя, злагоди та добробуту кожній родині»,- наголосив у своїй промові Віталій Оноша.

Детальніше...

  До 1 листопада 2018 року районна рада прийматиме клопотання про відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району»

25.10.2018

Валківська районна рада оголошує прийом клопотань та відповідних пакетів документів на відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району».

Прийом звернень завершиться 1 листопада 2018 року, після чого всі клопотання, що надійдуть, разом з матеріалами відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин Валківського району», затвердженого рішенням Валківської районної ради від 13 березня 2008 року № 436-V, будуть направлені на розгляд Президії районної ради…

Детальніше...

  Валківська районна рада прохає активізувати реєстрацію
міні-проектів на обласний конкурс «Разом в майбутнє-2019»


25.10.2018

До 17.00 год. 31 жовтня 2018 року триватиме РЕЄСТРАЦІЯ в електронному вигляді на сайті Харківської обласої ради проектних заявок на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.
Валківська районна рада з метою неухильної участі району та недопущення перевантаження електронної системи реєстрації звертається до керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, закладів освіти, охорони здоров’я, культури району активізувати і прискорити роботу з громадськими організаціями, спілками, ОСББ, органами самоорганізації населення, батьківськими радами та керівниками закладів бюджетної сфери щодо розробки і реєстрації міні-проектів на он-лайн платформі обласної ради для участі місцевих рад району у 2019 році в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
РЕЄСТРАЦІЯ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК здійснюється на сайті Харківської обласної ради до 17:00 год.31 жовтня 2018 року за посиланням: http://konkurs.oblrada-kharkiv.gov.ua/

Детальніше...

  У Департаменті соцзахисту населення ХОДА розповіли про новий порядок нарахування субсидій населенню

25.10.2018

Про зміни, затверджені Урядом, повідомив у ході брифінгу 24 жовтня директор департаменту Юрій Шпарага. За його інформацією, одна зі змін стосується площі, яка враховується при нарахуванні субсидії.

«Якщо раніше громадянин, який мав загальну площу квартири 120 квадратних метрів і будинку 200 і більше квадратів, не мав права на субсидію, то сьогодні ця норма змінена. Загальна площа замінена на опалювану площу. Тобто, якщо громадянин має площу житла навіть тисячу квадратних метрів, але опалює лише 120 і менше, він має право звернутися за субсидією. Так само, як і громадянин, який проживає у приватному будинку, опалювана площа якого 200 і менше квадратних метрів», - зазначив Юрій Шпарага...

Детальніше...

  Президент підписав Указ «Про відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи»

24.10.2018

Указ видано з метою належного відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи, у зв’язку з п’ятою річницею початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності у листопаді 2013-го – лютому 2014 року, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності...

Детальніше...

  Легалізація заробітної плати на контролі влади

24.10.2018

Сьогодні, 24 жовтня, за участю голови районної ради Віталія Оноші відбулось чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Детальніше...

  Запрошуємо разом підтримати нашу футбольну команду

24.10.2018

В суботу, 27 жовтня 2018 року, в м. Люботин відбудеться фінал Кубку Харківської області з футболу пам’яті М.Т. Уграцьківського серед команд «Маяк» (Валки) – ФК «Первомайськ» (м. Первомайськ).
Початок гри о 12.00 год. на стадіоні «Олімпієць» в м. Люботин.

Шановні вболівальники! Буде організовано підвіз на матч о 10.00 год. від стадіону ім. А.Г. Свистунова м. Валки.
Чекаємо вас на стадіоні – команді потрібна ваша підтримка!
Телефони оргкомітету:
050 051 09 48
067 718 74 82

Детальніше...

  У 2018 році заплановано ввести в дію ряд об’єктів будівництва

24.10.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації щодо об’єктів Валківського району, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування, де заплановано здійснити будівництво, реконструкцію або ремонт.

По кожному з об`єктів доповіли присутні на нараді керівники ряду районних служб: головний лікар комунального некомерційного закладу охорони здоров’я «ЦПМСД Валківського району» Марина Орлова, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Новосел, начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

23.10.2018

Про ініціативу Мінюсту та розроблений Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості» (№ 9140).

Детальніше...

  УВАГА! ОСІННІ КАНІКУЛИ!

23.10.2018

Співробітники Валківського відділу поліції звертаються до усіх батьків з проханням приділяти більше уваги власним нащадкам, цікавитися їхнім життям, проявляти інтерес до того, чим займаються ваші діти; будьте для них друзями і порадниками, щоб юне покоління не шукало собі підтримки у «сумнівних компаніях», які для вирішення проблем пропонують наркотики чи алкоголь, а для збагачення обирають злочинний шлях…

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

23.10.2018

Шановні шукачі роботи та безробітні!
Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями…

Детальніше...

Усього: 5649 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5649