Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5877 
  З професійним святом, Днем енергетика, вітаємо всіх працівників та ветеранів енергетичної галузі Валківщини!

22.12.2018

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі Валківщини – енергетики, електрики, всі працівники енергетичного комплексу району! Від депутатського корпусу районної ради, її виконавчого апарату та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна життєдіяльність району, робота підприємств, установ, закладів та якість побуту валківчан. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно…

Детальніше...

  У ХОДА на оцінювання винесено 110 проектів, які профінансують коштом ДФРР у 2019 році

22.12.2018

21 грудня відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку. Захід відбувся під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка.

«На оцінювання комісії винесено 110 проектів на загальний обсяг фінансування 1,2 млрд грн. Це значна сума. Відзначу гарну роботу районів та громад, які готували проекти, та Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА, які майже 5 місяців проводили відповідний конкурс», - сказав Євгеній Шахненко.

Детальніше...

  Про роботу автобусного маршруту «Старий Мерчик - Харків»

21.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації, під час якої було розглянуто цілу низку проблемних питань, пов`язаних із роботою автобусного маршруту «Старий Мерчик - Харків» та у зворотному напрямку. Ряд нарікань до перевізника ВАТ «Восток» висловили запрошені на нараду представники Старомерчицької територіальної громади. У першу чергу, це незручний графік руху маршруток та його часте порушення, абсолютна відсутність комфорту у салонах, переповненість, мала пасажиромісткість.

Для усунення усіх недоліків перевізнику рекомендовано у термін до 15 січня 2019 року вжити необхідні заходи для покращення ситуації, а Старомерчицькій селищній раді - вирішити питання щодо компенсації витрат перевізнику за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Детальніше...

  Рятувальники Валківщини отримали новий пожежний автомобіль

21.12.2018

Цього тижня Валківський РВ ДСНС України у Харківській області отримав на баланс новий пожежно-рятувальний автомобіль «МАЗ» від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Автомобіль укомплектований діелектричними комплектами, бензорізами, бензопилами, багатофункціональними інструментами для проникнення, бензиновими генераторами (автомними електростанцями) та іншим оснащенням. Місткість цистерни для води становить 4 тонни, а бак для піноутворювача – 400 л. Орієнтовна вартість однієї машини близько п’яти мільйонів гривень.

Детальніше...

  Керівники району привітали енергетиків Валківщини з професійним святом

21.12.2018

Щороку 22 грудня професійне свято відзначають працівники енергетичної галузі України. Сьогодні, напередодні професійного свята, голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком з приємною місією відвідали Валківський РЕМ, де з нагоди свята відбулися збори трудового колективу підприємства.

Віталій Оноша привітав енергетиків, подякував за їх високопрофесійну роботу, таку необхідну людям та важливу в житті кожної місцевої громади.

Детальніше...

  З 2019 року скасовано звіт по використанню коштів Фонду соціального страхування

20.12.2018

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, скасовано з 2019 року. Відповідне рішення правління Фонду соціального страхування України затвердило на черговому засіданні 12 грудня 2018 року.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії районної ради. Затверджено районний бюджет на 2019 рік.

20.12.2018

20 грудня під очільництвом голови ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради, під час якого депутатами було розглянуто 11 питань, внесених до порядку денного профільними постійними комісіями, в тому числі затверджено РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ на 2019 рік.

Участь в роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його заступники Наталія Осадча і Оксана Степанова, керівники структурних підрозділів РДА; начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівник Валківського відділу Національної поліції у Харківській області Ярослав Жидовцев та начальник райвідділу ДСНС Олександр Крещук, ініціатори розгляду питань порядку денного сесії.

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

20.12.2018

Шановні шукачі роботи та безробітні!

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 30 професіями.

На січень 2019 року заплановане формування груп за професіями: …

Детальніше...

  Внесено зміни до Порядку про використання коштів, передбачених в районному бюджеті на надання цільової адресної грошової допомоги

20.12.2018

З метою недопущення соціальної напруги серед хворих на хронічну ниркову недостатність та для поліпшення стану надання медичної допомоги жителям району, які потребують постійного проведення гемодіалізу, що проводиться на базі нефрологічного центру Обласного клінічного центру урології і нефрології, за пропозиціями управління праці та соціального захисту населення депутатами підтримано рішення стосовно внесення необхідних змін до відповідного Порядку про використання коштів, передбачених в районному бюджеті на надання цільової адресної грошової допомоги та виділено адресну допомогу загальною сумою 75 тис. грн.

Детальніше...

  Затверджено Програму економічного і соціального розвитку Валківського району на 2019 рік

20.12.2018

З проектом програми депутатів ознайомив начальник відділу соціально-економічного розвитку райдержадміністрації Віктор Нестеренко. Більш детально доповідач зупинився на запланованих капітальних вкладеннях, передбачених на об’єкти соціально-економічного значення у 2019 році.

Згідно Програми у 2019 році заплановано:
...

Детальніше...

  На клопотання відділу освіти райдержадміністрації встановлено вартість харчування для дітей у закладах освіти району на 2019 рік

20.12.2018

Згідно рішення вартість харчування для вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів району встановлено виходячи з розрахунку не менше 24,00 грн. на один день на одну дитину. Плата за харчування дітей протягом 2019 року у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів батькам або особам, які їх замінюють, - у розмірі, що становить 60% у міській місцевості та 40% у сільській від вартості харчування на день. Для учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району разі виділення цільових субвенцій міською, селищними, сільськими радами районному бюджету для харчування учнів 1-4 класів, встановлено вартість харчування виходячи з розрахунку не менше 12,00 грн. на один день на одного учня.

Детальніше...

  Затверджено районний бюджет на 2019 рік

20.12.2018

Традиційно, наприкінці фінансового року депутати розглянули проект основного фінансового документу району на рік наступний та одноголосно затвердили районний бюджет на 2019 рік. Фінансовий ресурс районного бюджету (без врахування трансфертів) на 2019 рік прогнозується в обсязі 75572,3 тис.грн., з них:
- загальний фонд – 73097,0 тис.грн.;
- спеціальний фонд – 2475,3 тис. грн.
...

Детальніше...

  З прийдешнім Новим роком депутатів привітали Дід Мороз та Снігурка

20.12.2018

На завершення пленарного засідання голова районної ради Віталій Оноша оголосив результати обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Відповідно до рішення Конкурсного комітету Харківської обласної ради Валківський район з 10 поданих проектів отримав п’ять переможців, які будуть реалізовані у 2019 році.

До того ж, Віталій Оноша привітав всіх присутніх з прийдешніми новорічними святами та запросив депутатів взяти участь у новорічних заходах, що проходитимуть в районі та в місцевих громадах.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем Святого Миколая


19.12.2018

День Святого Миколая - одне із найулюбленіших в народі свят, особливо довгоочікуване дітворою. У наші дні, з відбудовою духовності та споконвічних народних традицій, свято Миколая, завжди шанованого українцями, повертається до народу.

Тож, з цієї святкової нагоди від імені депутатів Валківської районної ради VІІ скликання та від себе особисто щиро вітаю всіх валківчан, а особливо дітлахів, з Днем Святого Миколая та з початком зимових святкувань та бажаю виконання всіх омріяних бажань. Щоб кожній дитині і кожному дорослому Святий Миколай приніс найбажаніший довгоочікуваний подарунок…

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня працівників адвокатури


19.12.2018

Від щирого серця вітаю адвокатів і представників органів адвокатури з професійним святом − Днем адвокатури!

Сьогодні разом з країною адвокатська спільнота проходить непростий шлях реформ в усіх сферах життя, бере участь у процесі удосконалення діяльності правоохоронних органів і судів. Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Від професії адвоката залежать долі багатьох людей, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей…

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
20 грудня 2018 року
пленарне засідання позачергової
XXХІІ сесії районної ради VII скликання


19.12.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 20 грудня 2018 року о 12.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться цього ж дня.

20 грудня (четвер) об 11.00 год працюватимуть постійні комісії:
– з гуманітарно-правових питань (Сургай Н.В.);
- з питань земельних відносин (Лісовин М.Я.);
- з питань комунальної власності (Барабаш С.І.)

об 11.30 – відбудеться додаткове засідання комісії з питань бюджету (Дубовик О.О.)

Детальніше...

  Заступник голови районної ради Юрій Яцина привітав дітей – учасників благодійної акції з Днем Святого Миколая

19.12.2018

До Дня Святого Миколая у Валках відбулася благодійна акція для дітей-сиріт, дітей-інвалідів та дітей інших соціально уразливих категорій, організована Благодійним фондом «Разом з вами» на чолі з директором фонду Зоєю Московченко.

Учасників свята вітали заступник голови районної ради Юрій Яцина, Благочинний Валківського округу, протоієрей, настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки отець Іоанн, заступник директора фонду Анатолій Ільченко. Гості бажали малечі здоров’я, миру, добра та радості, гарно навчатися та зростати розумними і добрими.

Детальніше...

  У День Святого Миколая запалали вогні головної новорічної ялинки Валківщини

19.12.2018

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і подарувати його – найголовніша місія дорослих.

Сьогодні, у День Святого Миколая, на Центральній площі м. Валки відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки району.

На святкове дійство зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у заходах , а вітали усіх зі святом керівники району.

Детальніше...

  У Високопільській школі завершено капітальний ремонт актової зали та системи водовідведення

19.12.2018

Керівники району з робочим візитом відвідали Високопільську сільську громаду, де саме завершено реалізацію одного з проектів, що впроваджуються цього року в районі, а саме ремонтні роботи у місцевій школі. У навчальному закладі нарешті було вирішено задавнені проблеми із системою водовідведення, облаштовано туалетні та душові кімнати, а також капітально відремонтовано актову залу - замінено вікна, оновлено стелю, стіни, підлогу, облаштовано зручну велику сцену для виступів, встановлено комфортні якісні крісла для глядачів, придбано жалюзі. Проблеми, що накопичувалися десятиліттями, нарешті вирішилися за рахунок коштів обласного та районного бюджетів...

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає переможців обласного конкурсу міні-проектів РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2019 !!!

19.12.2018

Валківська районна рада щиро вітає переможців обласного конкурсу міні-проектів РАЗОМ У МАЙБУТНЄ з району у 2019 році!!! Цього разу із 10 поданих міні-проектів перемогу у популярному обласному конкурсі міні-проектів отримали 5 міні-проектів, що є символічним дарунком до Дня Святого Миколая!
Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у реалізації цих проектів
у 2019 році!
Чекаємо 19.12.2018 року від Конкурсантів оригінали поданої документації для відправки до обласного Конкурсного комітету...

Детальніше...

Усього: 5877 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5877