Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4945 
  У Валківському районі буде вжито усіх заходів для боротьби з захворюваннями на кір

02.05.2018

2 травня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка та за участі голови районної ради Віталія Оноші. На порядку денному засідання одне питання: «Захворюваність на кір населення Валківського району та заходи боротьби з даною хворобою».

Як поінформувала головний лікар КЗОЗ «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» Марина Орлова, у Валківському районі на кір, станом на 2 травня захворіло 9 осіб. З них 5 - мешканці с. Шарівка, 4 - мешканці м. Валки.

Детальніше...

  УВАГА!
КІР – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!


02.05.2018

Кір - це високо контагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання. В основному хворіють діти. Кір - це повітряно-краплинна інфекція. Вірус кору дуже летючий - з потоком повітря він може попадати в сусідні приміщення й навіть на інші поверхи будинку через вікна, вентиляцію, замкові щілини - тому заразитися можна, просто перебуваючи в одному будинку із хворим. При цьому вірус швидко гине в зовнішньому середовищі, тому приміщення, де перебував хворий кором, досить провітрити, щоб у ньому можна було перебувати без ризику заразитися.

Детальніше...

  Освітня реформа у Валківському районі: шляхи, проблеми, перспективи

02.05.2018

2 травня за участю голови районної ради Віталія Оноші, під очільництвом голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка відбулася нарада з питань реалізації освітньої реформи у Валківському районі.

Про заходи, які були здійснені в ході реалізації реформи, завдання на найближчу перспективу та пов`язані з ними головні організаційні моменти доповіла начальник відділу освіти Вікторія Новосел.

Детальніше...

  З Першотравнем Вас, шановні валківчани!

01.05.2018

Вітання голови районної ради Віталія Оноші
зі святом весни та праці

Перше травня було і залишається святом для тих, хто своєю невтомною працею створює матеріальні та духовні блага, забезпечує розвиток і прогрес країни та регіону, відстоюючи свої демократичні, гарантовані Конституцією України права на працю і гідний рівень життя...

Детальніше...

  Вітаємо зі святом весни та праці!

01.05.2018

Валківський райком профспілки працівників державних установ вітає ветеранів та працівників органів місцевого самоврядування і райдержадміністрації з Першотравнем.

Зичимо щастя, здоров’я, весняного тепла, натхнення, творчої праці! Хай Першотравневі свята приносять вам і вашим близьким радість та задоволення. Хай панують мир, злагода та добробут у ваших оселях!

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Оноші В.П.
з нагоди Дня прикордонника України


30.04.2018

Згідно Указу Президента України 30 квітня своє професійне свято відзначають військовослужбовці Державної прикордонної служби України. Цей день встановлений на честь 100-річчя створення Прикордонної служби України.

Сьогодні українські прикордонники несуть варту не лише на межі з іншими країнами, а й з окупованими територіями. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України. Вартові державних рубежів завжди на своєму посту, охороняють кордони України, а також спокійний сон мільйонів українських родин. Їх патріотизм і професіоналізм є запорукою спокою в державі…

Детальніше...

  У Валках відзначили Міжнародний день танцю флешмобом

29.04.2018

Сьогодні, в Міжнародний день танцю, у Валках відбувся танцювальний флешмоб. Танцювали на місцевому стадіоні перед початком змагань на Кубок відкриття футбольного сезону та на Центральній площі міста. Участь у заході взяли учні Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, танцювальний колектив «Діамант».

Детальніше...

  У Валках відбувся Кубок відкриття футбольного сезону

29.04.2018

Сьогодні, у Всеукраїнський день футболу, на оновленому полі у м. Валки відбувся Кубок відкриття футбольного сезону Валківського району. У змаганнях взяли участь команди із с. Благодатне, с. Високопілля, с. Шарівка.

Детальніше...

  Підведені підсумки навчально-польових зборів

28.04.2018

27 квітня підведені підсумки навчально-польових зборів з учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Участь у триденних зборах взяв 41 учень. Серед них представники Валківського ліцею, Валківської, Баранівської, Мельниківської, Огульцівської, Олександрівської, Сидоренківської, Шарівської шкіл та Серпневого НВК.

Детальніше...

  27 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КАЗНАЧЕЙСТВА

27.04.2018

Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників казначейської служби України

Від грамотної і професійної роботи службовців казначейської служби залежить ефективна реалізація фінансової політики, зміцнення бюджетної дисципліни та законності у сфері використання державних коштів.

Детальніше...

  В області розпочато видачу «теплих» кредитів ОСББ та ЖБК

27.04.2018

З 18 квітня 2018 року поновлено фінансування відповідної урядової програми.

Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк. За його інформацією, за перший тиждень роботи програми у поточному році нею вже скористалися 10 ОСББ та ЖБК області, залучивши в банках 2,6 млн грн на енергоефективні заходи у багатоквартирних будинках.

Детальніше...

  В районі підписано 4072 декларації між пацієнтами та лікарями

27.04.2018

Хід реалізації медичної реформи на Валківщині обговорили сьогодні на нараді у голови райдержадміністрації Віктора Войтенка за участю головаи районної ради Віталія Оноші.

В нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук, головний лікар КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» Богдан Носатов, головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» Марина Орлова.

Детальніше...

  Соціальний проект «Рука допомоги» - новітній механізм боротьби із бідністю

27.04.2018

Щороку близько мільйона українців отримують державну допомогу як малозабезпечені. При цьому в третині таких сімей є хоча б один дорослий працездатного віку, який не працює, а для деяких сімей державна допомога — це єдине джерело доходів. І чим довше триває період безробіття, тим важче знайти роботу та реалізувати себе. В таких умовах легко втратити мотивацію до роботи та надію на краще життя, і соціальна підтримка держави це не виправляє.

Так само важко буває знайти роботу вимушеним переселенцям, яким довелося залишити свої домівки та роботу через війну і почати нове життя в чужому, незнайомому місці…

Детальніше...

  Відтепер українські прикордонники відзначатимуть професійне свято 30 квітня – Президент

27.04.2018

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення Дня прикордонника України 30-го квітня». Глава держави наголосив, що День прикордонника має бути співзвучним з реальними історичними подіями саме в Україні.

Детальніше...

  Керівники району привітали кращих освітян Валківщини

27.04.2018

Сьогодні, 27 квітня, у Валківському ліцеї ім. Олександра Масельського відбулося урочисте нагородження освітян, які брали участь у фахових конкурсах «Кращий вихователь» та «Учитель року».

Загалом участь у конкурсах взяли 12 творчих, талановитих вчителів і вихователів навчальних закладів району, серед яких і Любов Тарасевич - вихователь Валківського ДНЗ (ясла-садок) «Веселка», яка цього року стала переможцем конкурсу «Кращий вихователь Харківщини».

Детальніше...

  Керівники району привітали кращих освітян Валківщини

27.04.2018

Від себе особисто та від всього депутатського корпусу районної ради кращих педагогів Валківщини з визнанням їх професійної майстерності привітав голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  ХVІII МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ КОНГРЕС
«Публічне управління ХХІ:
світові практики та національні перспективи»


27.04.2018

26.04.2018 року заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у роботі цього міжнародного наукового конгресу на базі ХарРІ НАДУ при Президентові України.
Виступив з аналітичною доповіддю під час проведення Круглого столу «Взаємодія закладів вищої освіти та органів публічної влади у підвищенні рівня професійної компетентності посадовців», запропонувавши ряд конкретних пропозицій та рекомендацій щодо якості підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та навчання депутатів місцевих рад...

Детальніше...

  26 квітня – День пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи та День вшанування героїв-ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26.04.2018

Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії

Шановні валківчани!
Сьогодні минають 32-і роковини з того трагічного моменту, коли 26 квітня 1986 року сталась техногенна, гуманітарно-екологічна катастрофа світового масштабу - аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

Україна та Європа досі долають наслідки цієї катастрофи, які були б ще більшими і страшнішими, якби не людський подвиг та відвага, які є неоціненними. Подвиг ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи – приклад мужності та героїзму…

Детальніше...

  Коментар голови ХОДА Юлії Світличної щодо 32-ї річниці Чорнобильської трагедії

26.04.2018

26 квітня 1986 року сталась найстрашніша техногенна катастрофа в історії не тільки нашої країни, але й усієї Європи. Її наслідки відчувають і відчуватимуть на собі покоління українців.

Для майже 11 тисяч ліквідаторів аварії на ЧАЕС, їх родин та 5 тисяч переселенців із зони відчуження, які нині живуть на Харківщині, те, що сталося 32 роки тому, – не просто історичний факт, але подія, яка назавжди змінила їх долю...

Детальніше...

  Сьогодні - 32 річниця Чорнобильської катастрофи

26.04.2018

Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф і 32-ї річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Дорогі мешканці Харківщини! Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Уже понад тридцять років відділяє нас від страшної трагедії, що відібрала життя й скалічила долі, поставила під загрозу безпеку й здоров’я людей усього Європейського континенту.

За час, що минув від моменту аварії на ЧАЕС, уже виросло ціле покоління українців, які мають знати не тільки про катастрофу 1986 року, а й зберігати та передавати далі пам’ять про ліквідаторів аварії та всіх людей, яких не оминула страшна трагедія.

Детальніше...

Усього: 4945 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4945