Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  У Високопільській школі завершено капітальний ремонт актової зали та системи водовідведення

19.12.2018

Керівники району з робочим візитом відвідали Високопільську сільську громаду, де саме завершено реалізацію одного з проектів, що впроваджуються цього року в районі, а саме ремонтні роботи у місцевій школі. У навчальному закладі нарешті було вирішено задавнені проблеми із системою водовідведення, облаштовано туалетні та душові кімнати, а також капітально відремонтовано актову залу - замінено вікна, оновлено стелю, стіни, підлогу, облаштовано зручну велику сцену для виступів, встановлено комфортні якісні крісла для глядачів, придбано жалюзі. Проблеми, що накопичувалися десятиліттями, нарешті вирішилися за рахунок коштів обласного та районного бюджетів...

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає переможців обласного конкурсу міні-проектів РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2019 !!!

19.12.2018

Валківська районна рада щиро вітає переможців обласного конкурсу міні-проектів РАЗОМ У МАЙБУТНЄ з району у 2019 році!!! Цього разу із 10 поданих міні-проектів перемогу у популярному обласному конкурсі міні-проектів отримали 5 міні-проектів, що є символічним дарунком до Дня Святого Миколая!
Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у реалізації цих проектів
у 2019 році!
Чекаємо 19.12.2018 року від Конкурсантів оригінали поданої документації для відправки до обласного Конкурсного комітету...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників органів РАЦСу

18.12.2018

Органи реєстрації актів цивільного стану входять до складу органів виконавчої влади. Їх функції гранично прості, проте для працівників РАЦСів знаходитися в гущі подій людських доль під час зовсім не просто. Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх. Приходячи в РАЦС, ми сподіваємося на розуміння і в більшості випадків отримуємо його, а разом з ним і кваліфіковане професійне обслуговування…

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

18.12.2018

Про допомогу по безробіттю

Детальніше...

  Постійна комісія з питань бюджету погодила проект районного бюджету на 2019 рік

18.12.2018

В рамках підготовки профільних питань до сесійного розгляду сьогодні працювала постійна комісія з питань бюджету. Роботу депутатів очолила голова комісії Ольга Дубовик. Відповідно до запропонованого та ухваленого порядку денного депутатами розглянуто листи, що надійшли на адресу комісії; опрацьовані питання щодо внесення змін до кошторисів бюджетних установ та коригування районного бюджету 2018 року; погоджено пропозиції відділу освіти РДА щодо встановлення вартості харчування для дітей у закладах освіти району на наступний рік та проект рішення щодо планування діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Детальніше...

  Урочисте відкриття нового приміщення архівного відділу Валківської райдержадміністрації

18.12.2018

Сьогодні о 10.00 годині відбулося урочисте відкриття нового приміщення архівного відділу Валківської райдержадміністрації, яке відтепер розташоване за новою адресою: м. Валки, вул. Харківська, 7.
З цією важливою і довгоочікуваною подією начальника архівного відділу райдержадміністрації Наталію Литвиненко та працівників архіву прийшли привітати керівники районної влади та колеги.
Голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина взяли участь цих урочистостях...

Детальніше...

  17 грудня своє професійне свято відзначають працівники державної виконавчої служби України

17.12.2018

Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників державної виконавчої служби України

Виконавча служба - орган державної влади, що створений для примусового виконання рішень судів та інших органів, і покликаний забезпечити реальну дію правових норм із застосуванням заходів примусового виконання, санкціонованих державою. Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання, направлені на підвищення соціально-економічного стану як громадян так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України. З кожним роком зростає навантаження на державних виконавців та ускладнюються категорії виконання...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

17.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було оголошено про скликання позачергової ХХХІІ сесії районної ради та, з огляду на це, визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень, а також сформовано основні напрямки діяльності районної ради в світлі загальнорайонних заходів. В центрі уваги – організація роботи профільних постійних комісій районної ради, оприлюднення проектів рішень.

Засідання постійної комісії з питань бюджету відбудеться завтра, 18 грудня, о 14.00 год. Одне з головних невідкладних питань – затвердження районного бюджету на 2019 рік, а також внесення остаточних змін до кошторисів бюджетних установ та коригування районного бюджету 2018 року.

Детальніше...

  На спільному засіданні колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району розглянуто важливі соціальні питання

17.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевих рад, установ та організацій району взяли участь у спільному засіданні колегії та зборів адміністративно-господарського активу району.

Згідно порядку денного було розглянуто два питання.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


17.12.2018

17 грудня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, громадських організацій, головами місцевих рад району, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

В ході апаратної наради розглянули 2 питання:

Детальніше...

  Відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку

17.12.2018

Сьогодні, 17 грудня, під головуванням голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку, участь у якому взяли голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, міський, селищні і сільські голови району, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

Детальніше...

  Засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги у разі важкої тривалої хвороби

17.12.2018

Сьогодні у райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Осадчої.
Активну участь у роботі цієї комісії взяли заступник голови районної ради Юрій Яцина та депутати районної ради.

На засіданні комісії було розглянуто 31 заяву про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району.
Було прийнято рішення надати одноразову грошову допомогу 31 громадянину на загальну суму 97,0 тис.грн.

Детальніше...

  Деякі питання моделювання укрупнення районів у Харківській області обговорили учасники круглого столу

17.12.2018

Круглий стіл «Перспективи формування нової системи адміністративно-територіального устрою Харківщини» відбувся 17 грудня у Будинку рад в рамках пілотного проекту «Моделювання адміністративно-територіального устрою у Донецькій, Луганській, Тернопільській, Харківській областях на новій територіальній основі». Що реалізується Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та місцевого самоврядування та за підтримки Ради Європи.

В обговоренні питання взяли участь президент УАРОР, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, представники Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутати обласної ради, фахівці Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Харківського центру розвитку місцевого самоврядування, науковці та керівники ОТГ. Валківський район представляв голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХХІІ сесію
районної ради VІІ скликання


17.12.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 60-с від 17.12.2018 «Про скликання ХХХІІ, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних і важливих питань життєзабезпечення району, спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та розгляду бюджету на наступний рік.

Пленарне засідання ХХХІІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у четвер 20 грудня 2018 року о 12.00 год. 18 грудня о 14.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради.

Детальніше...

  Департамент цивільного захисту Харківської облдержадміністрації нагадує дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

16.12.2018Детальніше...

  Департамент цивільного захисту Харківської облдержадміністрації нагадує правила поведінки для попередження переохолодження та обморожень

16.12.2018Детальніше...

  Департамент цивільного захисту Харківської облдержадміністрації нагадує заходи безпеки на льоду

16.12.2018Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників суду

15.12.2018

Шановні судді та працівники Валківського районного суду! Від імені депутатського корпусу Валківської районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників суду! Це свято працівників судових установ, тих, хто своєю самовідданою працею виконує обов’язки в ім’я законності та справедливості. Саме від щоденної та самовідданої праці працівників судової гілки влади великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру, злагоди та спокою, повернення віри людей у справедливість, адже від віри у справедливість, від реальної можливості її отримати та захистити людину залежить довіра до судової влади зокрема та до держави загалом…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2018

Шановні валківчани! Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі, вона опалила долі мільйонів наших громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають…

Детальніше...

  ТРІУМФ ЧЕМПІОНІВ-2018: яскраві підсумки спортивної слави Валківщини в цьому році

14.12.2018

Сьогодні у районному народному домі «Іскра» відбулося феєричне і вже традиційне дійство-свято ТРІУМФ ЧЕМПІОНІВ-2018, на якому підведено підсумки спортивного року та вшанування кращих фахівців сфери фізичної культури та спорту району, спортивних наставників, спортивних команд та окремих спортсменів.
Участь у цьому масовому і популярному заході взяли голова районної ради Оноша В.П., його заступник Яцина Ю.Д. та міський, селищні, сільські голови, депутати районної та місцевих рад району...

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879