Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5771 
  Апаратна нарада голови районної ради

19.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано основні напрямки перспективної діяльності районної ради в світлі загальнорайонних заходів. В центрі уваги – підготовка до чергової XXXІ сесієї районної ради, що відбудеться 7 грудня 2018 року, підготовка матеріалів до розгляду в профільних постійних комісіях…

Детальніше...

  Триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Шарівка

19.11.2018

В рамках ініціативи Президента України щодо реформування сільської медицини у Валківському районі триває будівництво сучасної амбулаторії у селі Шарівка. Так, на даний час проходять роботи із влаштування фундаментів, які відповідають календарному плану. Роботи продовжуються згідно з графіком.

Детальніше...

  «Енергія світла» крокує населеними пунктами Валківщини

19.11.2018

Президент України Петро Порошенко серед першочергових пріоритетів реалізації Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» визначив зниження споживання енергетичних ресурсів. Саме на це акцентувала увагу і губернатор області Юлія Світлична, за ініціативи якої в області стартував проект «Енергія світла», що передбачає облаштування мереж вуличного освітлення енергозберігаючими світлодіодними приладами. Реалізація програми запланована на 3 роки і передбачає освітлення всіх районів області. Перший етап реалізації масштабної ініціативи стартував вже цього року.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


19.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації, під час якої розглянуто ряд важливих і актуальних питань соціального і економічного розвитку району.

Користуючись нагодою, Віталій Оноша поінформував пристуніх про скликання чергової сесії районної ради, пленарне засідання якої згідно розпорядження голови районної ради відбудеться 7 грудня 2018 року.

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує...

19.11.2018

#день_народження_кохання

День весілля - одна з найбільш хвилюючих подій нашого життя, подія чарівна і незабутня, прекрасна і надзвичайно романтична.

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах запрошує подружжя відсвяткувати річницю свого весілля! Ми готові провести для Вас, Ваших дітей та онуків незабутню та урочисту церемонію ювілейного весілля з обітницею одне одному, обміном обручками…

Детальну інформацію, що стосується проведення обряду ювілею весілля можна отримати за телефоном відділу: (05753) 5 11 35

Детальніше...

  Вітаю з професійним святом працівників галузі сільського господарства Валківщини!

18.11.2018

Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаю вас з професійним святом! Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваші працьовиті руки, природна мудрість і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій…

Детальніше...

  Творчий захід з нагоди ювілею Кошкіної Аліни Олексіївни

17.11.2018

Сьогодні у залі пленарних засідань Валківської районної ради відбувся творчий захід з нагоди ювілею Кошкіної Аліни Олексіївни.

Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. разом із першим заступником голови райдержадміністрації Осадчою О.М. взяли участь у цих заходах, привітали ювілярку зі святом, передали вітання від керівників району та відзначили Кошкіну А.О. Почесною Грамотою районної ради і райдержадміністрації...

Детальніше...

  На Харківщині обговорили наступні етапи впровадження медичної реформи

16.11.2018

15 листопада в обласній клінічній лікарні відбулась нарада, в якій взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я України та медичної галузі нашого регіону.

Однією з тем обговорення стала реформа системи охорони здоров’я на первинному рівні надання медичної допомоги, зокрема, у частині фінансування закладів.

Детальніше...

  З 95-річчям привітали керівники району Марію Щербину - учасницю бойових дій під час ІІ Світової війни

16.11.2018

Сьогодні, 16 листопада, учасниця бойових дій на фронтах Другої Світової війни Марія Володимирівна Щербиніна відзначає своє 95-річчя. З цією знаменною датою привітали ветерана голова районною ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ветеранської організації Валентина Клочко, Високопільський сільський голова Світлана Шумейко, які побажали Марії Володимирівні міцного здоров’я, благополуччя, підтримки і уваги близьких людей та подякували за мужність і самовіддану працю, а також вручили пам’ятні подарунки іменинниці та побажали ще довгих років життя.

Детальніше...

  Керівника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відзначено Подякою районної ради та РДА

15.11.2018

Спільною Подякою Валківської районної ради та Валківської районної державної адміністрації за зразкове виконання функціональних обов’язків, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, сучасний підхід до реалізації державної політики в галузі агропромислового виробництва, наполегливу сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства відзначено начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Редько Марину Дмитрівну.

Детальніше...

  Учасників урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства з професійним святом щиро вітав голова районної ради Віталій Оноша

15.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша від себе особисто та від імені депутатського корпусу ради щиро вітав всіх причетних до сьогоднішнього свята, висловив глибоку шану та вдячність трударям, які працюють на землі - хліборобам, тваринникам, механізаторам, керівникам агропромислового виробництва району та простим працівникам.

«Аграрна галузь є фундаментом економіки Валківського району, джерелом наповнення районного та місцевих бюджетів і відповідно, запорукою розвитку місцевих територіальних громад та зростання добробуту мешканців Валківщини. Керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, агрохолдингів системно сприяють зміцненню матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери села – місцевих дитсадків, шкіл, закладів охорони здоровʼя.

Детальніше...

  Кращі представники аграрної галузі Валківщини відзначені Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації

15.11.2018

Керівники району вручили спільні Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації кращим працівникам сільського господарства за наполегливу сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, високий професіоналізм, відповідальність та вагомі трудові досягнення, високі показники у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Відповідно до спільного розпорядження керівників району Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації відзначено: ...

Детальніше...

  Медична сфера очікує змін, які будуть зрозумілі як пацієнтам, так і лікарям. Юлія Світлична

15.11.2018

Голова ХОДА взяла участь у виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Захід відбувся на Харківщині 14 листопада. Керівник області відзначила, що це вже 7-ме виїзне засідання комітетів Верховної Ради, що проходить у нашому регіоні за останній рік.

«Для нас це дуже важливо, адже ми - як органи влади, так і представники охорони здоров’я, практики – маємо змогу напряму подискутувати та поставити питання нашим законотворцям. Маємо можливість законодавчої ініціативи, яка враховує специфіку Харківської області», - сказала голова ХОДА.

Детальніше...

  У Валківській районній раді під час семінару обгворили актуальні питання сфери будівництва

15.11.2018

Сьогодні, 15 листопада, у залі пленарних засідань районної ради відбувся практичний семінар для посадових осіб місцевого самоврядування району, структурних підрозділів райдержадміністрації та БТІ, проведений Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області.

Учасників семінару привітали керівники району...

Детальніше...

  Привітання та відзначення почесними відзнаками працівників сільськогосподарської галузі району

15.11.2018

18 листопада, третьої неділі останнього місяця осені, своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства України. З цієї нагоди сьогодні в районному народному домі «Іскра» відбулися святкові урочистості, які зібрали до глядацької зали районного закладу культури тих, хто своє життя пов’язав із роботою на землі – керівників агропідприємств та працівників сільгоспвиробництва – агрономів, комбайнерів, механізаторів, трактористів-машиністів, тваринників, водіїв, ремонтників.

З вітальними словами до учасників заходу звернулися керівники району, які від щирого серця дякували винуватцям свята за самовіддану працю та любов до своєї землі…

Детальніше...

  Святковий концерт «Земле рідна, будь зі мною» з нагоди Дня працівників сільського господарства України відбувся у РНД «Іскра»

15.11.2018

Доброго настрою та щирих емоцій усім присутнім на урочистих заходах, як завжди, додав святковий концерт солістів РНД «Іскра», аматорського колективу Баранівського сільського Будинку культури, дитячих танцювальних колективів та Валківської комунальної дитячої школи мистецтв.

Детальніше...

  Смакую я, смакує родина моя

14.11.2018

Під такою назвою 13 листопада у приміщенні Валківської районної центральної бібліотеки відбулося чергове засідання клубу «Живинка».

Кожна господиня поділилася з присутніми своїми улюбленими рецептами. Учасниці клубу не тільки розповідали, а й запрошували до частування. Присутні дегустували, захоплювалися новими смаколиками, ділилися цікавими порадами і насолоджувалися ароматами. Чоловіча половина клубу оцінювала кулінарні здібності господинь…

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує...

14.11.2018

9 листопада 2018 року тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника Валківського ВП ГУНП в Харківській області Андрієм Головленковим разом з старшим інспектором ювенальної превенції Валківського ВП ГУНП в Харківській області Світланою Толстих було здійснено виїзд до Шарівського ліцею з метою проведення на загальношкільних батьківських зборах лекції щодо кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх.

Детальніше...

  Валківський відділ поліції попереджає...

14.11.2018

Шановні водії, нагадуємо про необхідність заміни шин.
Адже, цe ваша бeзпeка!

Бажаємо всім бeзпeчних поїздок!

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

13.11.2018

Шановні шукачі роботи та безробітні!
Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.
Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями...

Детальніше...

Усього: 5771 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5771