Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5877 
  ОЛЬХОВСЬКИЙ Андрій Олексійович –
Почесний громадянин Валківського району
(звання присвоєно посмертно)


08.12.2018

Валківчанин Ольховський Андрій Олексійович народився 10 грудня 1977 року. Добровольцем пішов служити у зону проведення антитерористичної операції на сході України. 29 серпня 2014 року загинув, захищаючи свободу та незалежність України та мирне життя українців.

Указом Президента України за № 311/2015 від 04.06.2015 року Ольховський Андрій Олексійович нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню (посмертно).

Детальніше...

  В залі пленарних засідань районної ради вітали кращих представників органів місцевого самоврядування Валківщини

08.12.2018

З нагоди Дня місцевого самоврядування в залі пленарних засідань Валківської районної ради 7 грудня відбулись святкові урочистості, в яких взяли участь депутати районної ради, міський, селищні, сільські голови та секретарі місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівництво районної державної адміністрації та кращі представники органів місцевого самоврядування Валківщини.

З вітальними промовами до присутніх звернулися керівники району – голова районної ради Віталій Оноша та голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко.

Детальніше...

  Спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації відзначені кращі представники місцевого самоврядування Валківщини

08.12.2018

В ході урочистостей на виконання спільного розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації кращих представників місцевого самоврядування Валківщини було нагороджено спільними Почесними грамотами.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації за активну участь у розбудові місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток місцевих територіальних громад Валківщини, звитяжну сумлінну працю, відповідальність, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначено: ...

Детальніше...

  На виконання рішення районної ради Дипломи та посвідчення вручені новим Почесним громадянам Валківського району

08.12.2018

Відзнаки Почесний громадянин Валківського району вручено:

• ЛІСОВИНУ Миколі Яковичу, депутату районної ради VІ та VІІ скликань, голові постійної комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології, голові фермерського господарства «ВОЛЯ»;

• СКРИПНІЧЕНКУ Валерію Володимировичу, Валківському міському голові;

• ЯЦИНІ Юрію Дмитровичу, депутату районної ради V, VІ та VІІ скликань, заступнику голови районної ради.

Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в залі пленарних засідань районної ради

08.12.2018

«Це наше спільне свято. Професійне свято депутатів районної, міської, селищних, сільських рад, керівників місцевих рад – людей, обраних людьми для забезпечення життєдіяльності територіальних громад та вирішення нагальних проблем людей. Це свято об’єднує всіх нас, згуртовує у єдиному прагненні будувати економічно розвинену країну із міцними, самодостатніми місцевими територіальними громадами. Чесно виконуючи покладені на нас законом та людьми обовʼязки, ми щодня намагаємо виправдати довіру людей і забезпечити стабільний розвиток та процвітання кожної громади та всього району. Тож, нехай наполеглива натхненна праця кожного сприяє зростанню добробуту валківчан та невпинно наближає усіх нас до омріяного майбутнього України – квітучої європейської держави», - зазначив голова районної ради Віталій Оноша у своїй промові з нагоди свята.

Детальніше...

  Юлія Світлична привітала з професійним святом працівників місцевого самоврядування

07.12.2018

Голова ХОДА разом із головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим взяла участь в урочистому прийомі з нагоди Дня місцевого самоврядування. Захід відбувся 6 грудня в ХОДА.

«Місцеве самоврядування – одна з найважливіших ланок, яка знаходиться ближче до людей та може оперативно реагувати на ті запроси та проблеми, які виникають», - сказала голова ХОДА, вітаючи присутніх.

Детальніше...

  Дві поліцейські станції відкрили на Валківщині

07.12.2018

Поліцейські станції почали працювати у місті Валки та у селищі міського типу Ков’яги Валківського району. Відтепер дільничні офіцери поліції зможуть більш оперативно реагувати на звернення та повідомлення громадян, а громадяни можуть отримати кваліфіковану допомогу та відповіді на питання, які їх турбують.

В урочистостях взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Олег Бех, заступник начальника Головного Управління Віталій Гузь, начальник Управління превентивної діяльності Сергій Бірбасов, керівництво Валківського відділу поліції, голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, представники органів місцевого самоврядування, а також мешканці міста та селища.

Детальніше...

  Пленарне засідання чергової ХХХІ сесії районної ради

07.12.2018

Користуючись нагодою, голова районної ради Віталій Оноша привітав всіх присутніх з Днем місцевого самоврядування, а також повідомив, що 24 листопада за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Країна» двоє валківчан отримали «ЗНАКИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ». Ці відзнаки ініціюються та затверджуються громадськістю. Це ступінь довіри людей до людей і висока оцінка їх діяльності.

Віктор Іванович, голова райдержадміністрації – відзначений за особистий внесок у справу розбудови району, залучення інвестицій в район задля соціально-економічного розвитку Валківщини. Його вміння згуртувати людей, розуміння потреб місцевих громад та мешканців району, готовність допомагати та щодня робити життя людей кращим шанується людьми та гідно відзначено орденом «Єдність та воля».

Детальніше...

  Про спільну діяльність райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування Валківського району в умовах воєнного стану

07.12.2018

На початку пленарного засідання депутатів районної ради та керівників місцевих рад району про спільну діяльність райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування Валківського району в умовах воєнного стану поінформував голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

Детальніше...

  Звання Почесний громадянин Валківського району присвоєно валківчанам-патріотам, які боронили суверенітет та незалежність України (посмертно)

07.12.2018

Враховуючи рекомендації Президії районної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Валківського району», на знак великої пошани та поваги депутатами ухвалено рішення щодо присвоєння звання Почесний громадянин Валківського району:

• ВАХОВСЬКОМУ Андрію Миколайовичу, патріоту, який добровільно боронив суверенітет та незалежність України в зоні проведення АТО (посмертно);

• ОЛЬХОВСЬКОМУ Андрію Олексійовичу, патріоту, який добровільно боронив суверенітет та незалежність України в зоні проведення АТО (посмертно).

Вшановуючи подвиг героїв, хвилиною мовчання учасники пленарного засідання сесії вшанували пам’ять загиблих.

Детальніше...

  Список почесних громадян Валківського району доповнено згідно рішення районної ради

07.12.2018

Звання Почесний громадянин Валківського району рішенням сесії присвоєно:

• ЛІСОВИНУ Миколі Яковичу, депутату районної ради VІ та VІІ скликань, голові постійної комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології, голові фермерського господарства «ВОЛЯ»;

• СКРИПНІЧЕНКУ Валерію Володимировичу, Валківському міському голові;

• ЯЦИНІ Юрію Дмитровичу, депутату районної ради V, VІ та VІІ скликань, заступнику голови районної ради.

Детальніше...

  Пленарне засідання чергової ХХХІ сесії районної ради

07.12.2018

Про роботу служби у справах дітей Валківської райдержадміністрації з дітьми, які виховуються в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах доповіла Власенко Р.Р. - начальник служби у справах дітей Валківської райдержадміністрації.

Про стан надходження до бюджету орендної плати за використання ріллі та земель водного фонду у 2018 році інформувала Наталія Габєлкова –начальник Валківської ДПІ Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області. За її інформацією до районного бюджету за 11 місяців 2018 року надійшло плати за землю 14 млн 308,1 тис. грн.

Детальніше...

  Сесією районної ради вирішено ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

07.12.2018

За пропозицією постійної комісії з питань комунальної власності депутати ухвалили ряд рішень щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Затверджено фінансовий план на 2018 рік комунального некомерційного підприємства «Валківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (доповідала головний лікар Марина Орлова).

Подовжено трудові відносини з Борисом Мирошниченком - директором КП «ВОДА».

Детальніше...

  Внесено зміни до районного бюджету.
Створено групу подовженого дня у ВАлківському ліцеї.


07.12.2018

Пропозиції райдержадміністрації щодо внесення змін до кошторисів бюджетних установ та до районного бюджету на 2018 рік озвучила начальник фінуправління райдержадміністрації Лариса Левчук. Відповідно висновків профільної постійної комісії з питань бюджету депутатами підтримані ці пропозиції.

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем місцевого самоврядування!


07.12.2018

Шановні колеги – керівники, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати районної, міської, селищних, сільських рад! Шановні мешканці територіальних громад Валківщини!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування!

Це свято об’єднує всіх нас, згуртовує у єдиному прагненні будувати економічно розвинену країну із міцними, самодостатніми місцевими територіальними громадами. Сьогодні місцеве самоврядування є тим інститутом суспільного розвитку, який здатен згуртувати націю, збільшити довіру людей до публічної влади і забезпечити стабільний розвиток та процвітання країни.

Детальніше...

  Відбулося пленарне засідання чергової ХХХІ сесії районної ради. Депутатами розглянуті всі питань порядку денного сесії.

07.12.2018

7 грудня під очільництвом голови ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання чергової ХХХІ сесії Валківської районної ради, під час якого депутатами було розглянуто всі питання, внесені до порядку денного профільними постійними комісіями.

Участь в роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його заступники Наталія Осадча і Оксана Степанова, керівники структурних підрозділів РДА; начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники місцевих рад району; ініціатори розгляду питань порядку денного сесії; представники районних ЗМІ та громадськості.

Детальніше...

  УВАГА! Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

06.12.2018

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» (далі – Програма РЄ) та ГO «Інтерньюз-Україна».

Мета конкурсу - підвищити рівень обізнаності людей про реформу та урізноманітнити мотиваційні ресурси для журналістів регіонального рівня, що спонукатимуть до висвітлення процесу децентралізації в Україні.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Збройних Сил України


06.12.2018

Шановні валківчани! Сьогодні ми відзначаємо День Збройних Сил України – свято самовідданості та благородства, свято справжніх патріотів, визволителів та оборонців рідної землі. Це свято всіх тих, хто віддає свої знання, мужність, силу та професіоналізм справі захисту України. У непростий для країни час українські військовослужбовці щодня доводять, що українці – сильна нація, яка ніколи не скориться агресору. Українські військовослужбовці – мужні та відважні, непохитні у боротьбі з ворогом. Вони є прикладом справжнього героїзму…

Детальніше...

  Вітання Харківської обласної профспілкової організації профспілки працівників державних установ України з Днем місцевого самоврядування

06.12.2018

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування в Україні – зі святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства. Цей день стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії.

Детальніше...

  Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко привітав українських військовослужбовців з Днем ЗСУ

06.12.2018

«Громадяни нашої держави пишаються своїм військом і довіряють йому. Армія і Збройні сили мають найвищий рівень довіри серед усіх державних інституцій. Наші Збройні сили – це заслуга воїнів і ще мільйонів українців-патріотів, які зробили неймовірне – за такий короткий термін, менш ніж за п’ять років збудували армію, можливо, одну з найсильніших у Європі, і зупинили російського агресора», - сказав Глава держави на урочистому заході з нагоди Дня Збройних сил України.

Детальніше...

Усього: 5877 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5877