Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5261 
  За результатами пленарного засідання чергової ХХVІІ сесії районної ради депутатами затверджено всі запропоновані проекти рішень

08.06.2018

8 червня під очільництвом голови ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання чергової ХХVІІ сесії Валківської районної ради, під час якого депутатами було розглянуто дев’ять питань порядку денного та розділ «Різне».

Участь в роботі сесії взяли голова Валківської районної державної адміністрації Віктор Войтенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації; начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району; ініціатори розгляду питань порядку денного сесії; представники районних засобів масової інформації та громадськості.

Детальніше...

  Керівники району висловили подяку трудовому колективу ТОВ «Медіа-центр «Сільські новини» та керівнику, редактору районної газети Ірині Обихвіст

08.06.2018

На початку сесії голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком висловили подяку трудовому колективу ТОВ «Медіа-центр «Сільські новини» та керівнику, редактору районної газети Ірині Обихвіст за наполегливу сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток інформаційного простору району, об’єктивне висвітлення діяльності органів публічної влади, креативність, професійність у роботі, ефективну взаємодію з громадськістю та з нагоди Дня журналіста України; вручили вітальну адресу та привітали Ірину Олексіївну із перемогою в обласному конкурсі журналістських робіт «Історії успіху громад».

Детальніше...

  Внесено зміни до окремих рішень районної ради та районних Програм

08.06.2018

З пропозиціями райдержадміністрації, КНП «Валківський РЦПМСД», казначейської служби у Валківському районі стосовно внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм присутніх ознайомив заступник голови районної ради Юрій Яцина. Депутати одноголосно підтримали представлений проект рішення та внесли зміни до ряду районних Програм у галузі охорони здоров’я, а також до Програми підтримки діяльності управління Державної казначейської служби України у Валківському районі і Програми економічного і соціального розвитку Валківського району на 2018 рік.

Детальніше...

  Депутатами підтримано ряд рішень щодо впорядкування орендних відносин та інших комунальних питань

08.06.2018

Депутатським корпусом підтримано ряд рішень щодо впорядкування орендних відносин та інших комунальних питань, а також, на клопотання ДП «Жовтневе лісове господарство» та відповідно до висновків профільної постійної комісії з питань земельних відносин, погоджено ліміти на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2018 рік.

Під час розгляду питання щодо преміювання головного лікаря КНП «Валківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Марини Орлової головуючим на пленарному засіданні сесії було наголошено: «Хочеться відзначити роботу головного лікаря КНП Орлової Марини Ігорівни, її внесок у реформування першої ланки галузі охорони здоров’я району. Вважаю за правильне відзначення премією за таку роботу».

Детальніше...

  Внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік

08.06.2018

Про внесення змін в кошториси бюджетних установ та внесення змін до районного бюджету доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук. Депутатами одноголосно підтримані озвучені доповідачем пропозиції райдержадміністрації щодо коригування кошторисів бюджетних установ та внесення змін до районного бюджету, а також пропозицію депутата Ігоря Нізельковського щодо направлення 45 тис. грн. з районного бюджету на придбання інсулінів.

Детальніше...

  Очільники району подякували голові Харківської ОДА Юлії Світлічній за фінансову підтримку району у вирішенні соціально-економічних питань

08.06.2018

На завершення пленарного засідання голова райдержадміністрації Віктор Войтенко подякував всім депутатам за організовану роботу та зазначив: «Хочу висловити слова вдячності нашому губернатору Юлії Світличній за надання Валківському району 8 млн. 361 тис. грн. субвенції. Хочу поінформувати депутатів, що за пропозицією Юлії Олександрівни рішенням обласної ради до районного бюджету направлено: ...

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань бюджету

08.06.2018

Бюджетною комісією розглянуто клопотання, що надійщли до комісії, погоджено та запропоновано внести до порядку денного сесії шість питань фінансового характеру.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань земельних відносин

08.06.2018

Депутатами профільної комісії розглянуто та узгоджено проект рішення щодо погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2018 рік.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з комунальних питань

08.06.2018

Комунальною комісією розглянуті та погоджені проекти рішень щодо надання дозволу КП «Вода» на передачу в оренду частини нежитлової будівлі, затвердження Звітів про вартість об’єктів оцінки з метою визначення розміру орендної плати та погодження преміювання головного лікаря КНП «Валківський райнний ЦПМСД».

Детальніше...

  Урочисто відкрито першу зміну у ПЗОВ «Ялинка»

08.06.2018

7 червня 2018 року урочисто відкрито першу зміну у ПЗОВ «Ялинка». Голова Валківської районної ради Оноша В.П., заступник голови районної ради Яцина Ю.Д., керуюча справами Котенко Т.М. та депутати районної ради взяли участь у цих заходах...

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
8 червня 2018 року
пленарне засідання чергової
XXVІІ сесії районної ради VII скликання


07.06.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання чергової ХХVІІ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться у п’ятницю 8 червня 2018 року о 10.00 годині, та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться:

8 червня (п’ятниця) о 9.00 год. – з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (Барабаш С.І.)

8 червня (п’ятниця) о 9.00 год. – з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (Дубовик О.О.)

8 червня о 9.00 - з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології (Лісовин М.Я.)

Детальніше...

  Вітаємо Обихвіст І.О., директора ТОВ «Медіа-центр «Сільські новини», редактора газети з перемогою в обласному конкурсі «Історії успіху громад»

07.06.2018

У День журналіста у обласній раді голова Харківської обласної ради Сергій Чернов нагородив працівників ЗМІ, які у своїх друкованих, онлайн, відео та радіороботах розповіли найкращі історії успіху громад.
На церемонію нагородження переможців обласного конкурсу «Історії успіху громад» прибув також Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні, оскільки сам конкурс базується на методології Програми РЄ.

У День журналіста голова Харківської обласної ради Сергій Чернов нагородив працівників ЗМІ, які у своїх друкованих, онлайн, відео та радіороботах розповіли найкращі історії успіху громад. На церемонію нагородження переможців обласного конкурсу «Історії успіху громад» прибув також Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні, оскільки сам конкурс базується на методології Програми РЄ.

Вітаємо нашу землячку, Обихвіст Ірину Олексіївну, директора ТОВ «Медіа-центр «Сільські новини», редактора газети з перемогою в обласному конкурсі Історії успіху громад», яка виборола почесне 3 місце в регіональному рейтингу в номінації «Краща публікація у друкованому ЗМІ

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь у пленарному засіданні XVI сесії Харківської обласної ради VII скликання

07.06.2018

Понад п’ятдесят питань розглянуть сьогодні депутати на пленарному засіданні XVI сесії обласної ради.

Депутати планують затвердити три нові програми: збереження архітектурної спадщини в Харківській області на 2018-2023 роки; забезпечення безпеки дорожнього руху на території Харківської області на 2018-2020 роки; індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 рік.

Детальніше...

  Для початкової школи в області закуплять нові меблі та комп’ютери, а також навчать вчителів

07.06.2018

Зміни в обласному бюджеті в частині розподілу освітньої субвенції розглянули 7 червня під час пленарного засідання XVI сесії Харківської облради.

Детальніше...

  Виділено додаткові кошти для надання матеріальної допомоги жителям області

07.06.2018

Відповідну ініціативу голови ХОДА Юлії Світличної підтримали депутати обласної ради в ході пленарного засідання 7 червня.

Голова ХОДА відзначила тенденцію до збільшення кількості звернень у ХОДА та обласну раду про матеріальну допомогу. Так, за 5 місяців поточного року до обласної державної адміністрації надійшло майже 5 тис. таких звернень, у той час за весь минулий рік – 7 тисяч звернень. Темп зростання кількості звернень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 161 %.

Детальніше...

  Віктор Коваленко: Депутати одноголосно проголосували за виділення 9,7 млн. грн. на проведення ремонтних робіт в лікарні для чорнобильців

07.06.2018

Під час пленарного засідання XVI сесії Харківської обласної ради перший заступник голови облради Віктор Коваленко поінформував чорнобильців Харківщини, які сьогодні зібрались під Будинком рад з вимогою виділити додаткові кошти на роботу лікувально-профілактичного закладу для постраждалих через аварію на ЧАЕС, про рішення депутатів щодо виділення коштів на ремонт лікарні.

Детальніше...

  Це перемога України – Президент про ухвалення Закону про антикорупційний суд

07.06.2018

Президент Петро Порошенко привітав ухвалення Верховною Радою України Закону «Про Вищий антикорупційний суд», назвавши це рішення історичним.

«Це є перемога. Перемога України. Перемога українського народу. Моя перемога, як Президента України. Перемога українського Парламенту на чолі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм. Перемога українського Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом», - зазначив Глава держави.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Оноші В.П.
з нагоди Дня журналіста


06.06.2018

Щороку 6 червня в Україні відзначається День журналіста - в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

Валківська районна рада складає щирі вітання колективу районного друкованого видання - газети «Сільські новини» та її редактору Ірині Обихвіст, а також відповідальним за інформаційне і змістовне наповнення електронних ЗМІ і ветеранам журналістики з професійним святом!..

Детальніше...

  Весь світ є майданчиком для російської політики фальшивих новин – Президент в інтерв’ю іспанському виданню «El País»

06.06.2018

«Просто не вірте російським ЗМІ. Це є проста відповідь. Росія продовжує свою політику фальшивих новин, включаючи звинувачення у фашизмі. Ці звинувачення дуже небезпечні для демократії, і ми повинні боротися з цією проблемою фальшивих новин», - заявив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю іспанському виданню «El País».

Детальніше...

  ВООЗ представила глобальний план дій для підвищення рівня фізичної активності, - МОЗ

06.06.2018

Реулярна фізична активність є ключовою для профілактики і лікування неінфекційних хвороб, серед яких захворювання серця, інсульт, діабет, рак. Водночас, за даними ВООЗ, кожен п’ятий дорослий у світі і 4 із 5 підлітків 11-17 років недостатньо фізично активні. Саме тому Всесвітня організація охорони здоров’я розробила «Глобальний план дій ВООЗ щодо підвищення рівня фізичної активності на 2018-2030 рр».

План дій ВООЗ – це 20 рекомендацій в галузі політики, які направлені на формування більш активного суспільства, створення умов для людей різного віку і різних можливостей. План, зокрема, закликає підтримувати спеціальну підготовку медпрацівників та інших фахівців і використовувати цифрові технології.

Детальніше...

Усього: 5261 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5261