Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5877 
  Коментар голови ХОДА Юлії Світличної з нагоди Дня Збройних сил України

06.12.2018

Мужність, честь, відвага, сила, патріотизм – кожне з цих слів сьогодні в українців, у першу чергу, асоціюється з нашими військовими. Збройні сили України мають повагу, довіру та беззаперечну підтримку суспільства.

Мирним небом, можливістю жити звичайним життям, працювати, вчитися й розвивати свій край ми завдячуємо, в першу чергу, українському війську. Тим людям, які живуть та вмирають заради майбутнього України.

Вічна пам’ять загиблим.

Детальніше...

  Прийнято обласний бюджет на 2019 рік

06.12.2018

Документ затвердили в захищених статтях. Відповідне рішення ухвалили під час засідання сесії обласної ради 6 грудня.

«Прийняття бюджету дозволить у нормальному плановому режимі забезпечити життя області на наступний рік», - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична.

Детальніше...

  В районній раді працювала постійна комісія з питань земельних відносин

05.12.2018

Згідно порядку денного членами комісії було розглянуто одинадцять заяв щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та погоджено відповідні проекти рішень.

У відповідності до плану роботи районної ради та профільної комісії про стан надходження до бюджету орендної плати за використання ріллі та земель водного фонду за 11 місяців 2018 року доповіла Наталія Габєлкова – заступник начальника, начальник Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС України у Харківській області.

Детальніше...

  Районні служби готують заходи до «Тріумфу чемпіонів» та Дня Святого Миколая

05.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча і Оксана Степанова, міський голова Валерій Скрипніченко взяли участь у нараді райдержадміністрації з керівниками районних служб, задіяних у підготовці до проведення традиційного щорічного спортивно-культурного свята «Тріумф чемпіонів» та Дня Святого Миколая.

В ході наради було обговорено ряд робочих моментів, визначено дати, місце, час проведення та деталізовано сценарій заходів, враховано усі пропозиції і побажання служб, задіяних у їх підготовці.

Детальніше...

  В рамках підготовки профільних питань до сесійного розгляду працювала постійна комісія з питань бюджету

05.12.2018

Роботу депутатів очолила голова комісії Ольга Дубовик. Відповідно до запропонованого та ухваленого порядку денного депутатами розглянуто листи, що надійшли на адресу комісії; заслухано інформацію голови комісії щодо результатів засідання Президії районної ради, якою погоджено кандидатури на відзначення званням Почесний громадянин Валківського району, та підтримано проект рішення з даного питання.

Детальніше...

  Постійною комісією з питань комунальної власності розглянуто ряд питань та погоджено проекти рішень

05.12.2018

Постійною комісією з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності під очільництвом голови комісії Сергія Барабаша опрацьовані профільні питання, погоджені відповідні проекти рішень.

Детальніше...

  На урок правознавства до районної ради завітали учні Валківського ліцею

05.12.2018

Сьогодні в рамках Всеукраїнського тижня права у районній раді відбувся відкритий урок правознавства для учнів 9-го класу Валківського ліцею імені Олександра Масельського. Голова Валківської районної ради Оноша В.П. разом із заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. провели цей урок у залі пленарних засідань у нестандартній формі. Ліцеїсти мали змогу відчути себе депутатами районної ради і, як народні обранці на сесії, голосували за поставлені перед ними питання.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Міжнародного дня волонтерів


05.12.2018

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера.

З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою. Дякую всім, хто бере активну участь у волонтерському русі, за покликом душі безкорисливо надає допомогу ветеранам, інвалідам, літнім самотнім людям, хворим, дорослим та дітям – всім тим, хто не має змоги впоратися з бідою чи повсякденними проблемами самотужки...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня працівників статистики


05.12.2018

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію - збирати інформацію про все, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати реальні показники, але й правильно їх аналізувати та узагальнювати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження - головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку, ваша праця вже давно є не просто технічною, а особливо творчою та високоінтелектуальною…

Детальніше...

  Коментар голови Харківської ОДА Юлії Світличної з нагоди Міжнародного дня волонтера

05.12.2018

Вітаю зі святом волонтерів Харківщини! Безкорислива любов до людей, до своєї справи, до своєї Батьківщини – це та головна якість, яку обов’язково має кожен справжній волонтер. Сьогодні ми дякуємо людям, які насправді не чекають на славу, а роблять свою справу за покликом душі. Адже це внутрішня відповідальність - допомагати іншим та докладати зусиль, щоб зробити кращим свій край, свою країну та загалом світ.

Детальніше...

  Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарно-правових питань, її роботу очолила голова комісії Наталія Сургай

04.12.2018

Згідно порядку денного в рамках підготовки до чергової сесії районної ради депутатами розглянуто ряд профільних питань, погоджено проекти рішень, а також розглянуто листи, звернення, що надійшли для комісійного розгляду.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина та куратор комісії Лариса Вєрєвська.

Розглянувши заяву депутата Гусейнової Н.П. комісією погоджено проект рішення щодо дострокового припинення її депутатських повноважень.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

04.12.2018

Про запобігання та протидію домашньому насильству

Детальніше...

  Проблеми чорнобильців, афганців, ветеранів та учасників АТО обговорили за «круглим столом»

04.12.2018

В залі пленарних засідань Валківської районної ради відбувся «круглий стіл», участь у якому взяли представники ряду обласних та районних громадських організацій Валківського, Коломацького, Нововодолазького районів, які опікуються проблемами ветеранів війни і праці, чорнобильців, афганців, учасників АТО. Спілкуючись у неформальній, невимушеній обстановці учасники «круглого столу» обговорили ряд нагальних проблем, поділились планами щодо їх вирішення, поділились здобутками, а також намітили шляхи співпраці, щоб однією командою, об`єднаною спільною ідеєю, розробити подальшу стратегію у вирішенні поставлених завдань.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
7 грудня 2018 року
пленарне засідання чергової
XXХІ сесії районної ради VII скликання


04.12.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання чергової ХХХІ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 7 грудня 2018 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться:

4 грудня (вівторок)
о 9.00 – працюватиме постійна комісія з гуманітарно-правових питань (Сургай Н.В.),

5 грудня (середа)
о 9.30 – працюватиме постійна комісія з питань земельних відносин (Лісовин М.Я.);
о 10.00 – відбудеться засідання комісії з питань бюджету (Дубовик О.О.),
об 11.00 – засідання комісії з питань комунальної власності (Барабаш С.І.) ...

Детальніше...

  В області запрацювали 27 мобільних постів поліції, а військові готують навчання з тероборони

03.12.2018

Про посилення безпекових заходів та ситуацію в регіоні розповіли під час брифінгу в ХОДА 3 грудня. Брифінги для інформування громадськості про ситуацію на Харківщині за дорученням керівника області Юлії Світличної проходитимуть щотижнево.

Розпочинаючи захід, радник голови ХОДА Сергій Стороженко відзначив, що тиждень у регіоні пройшов спокійно. «Область керована, Харківська облдержадміністрація працює у звичайному режимі. Голова ХОДА Юлія Світлична провела, як і було заплановано, Раду оборони Харківщини, де обговорили відповідні питання, прийняли рішення щодо координації роботи всіх структур, які відповідають за життєзабезпечення нашого краю», - повідомив Сергій Стороженко.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю


03.12.2018

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З 1992 року Генеральна Асамблея ООН оголосила цей день днем вшанування людей з особливими потребами. Україна долучилась до відзначення Міжнародного дня інвалідів з 1996 року. Міжнародний день інвалідів в усьому світі об’єднує людей з особливими потребами та людей, небайдужих до їх долі. Сила духу, яку ці люди виявляють у повсякденному житті, їх працелюбність, наполегливість, вміння досягати поставленої мети допомагають їм вести повноцінне життя, незважаючи на безліч побутових незручностей…

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


03.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації. В її роботі також взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та районних служб.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

03.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні невідкладні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано план діяльності районної ради на найближчу перспективу.

В центрі уваги залишається підготовка до чергової XXXІ сесієї районної ради, що відбудеться 7 грудня 2018 року, підготовка матеріалів до розгляду в профільних постійних комісіях та організація роботи комісій, а також підготовка до відзначення професійного свята – Дня місцевого самоврядування, урочистості з нагоди якого відбудуться в залі районної ради по завершенню пленарного засідання 7 грудня, орієнтовно об 11.30 год. …

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем працівників прокуратури України

01.12.2018

Шановні працівники органів прокуратури району!
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Україна крок за кроком будує демократичну державу, головними засадами якої мають стати верховенство закону і права та дотримання прав і свобод людини. Ці пріоритети мають бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями...

Детальніше...

  Мистецтву гри на бандурі у Новому Мерчику навчатимуть на нових музичних інструментах

01.12.2018

30 листопада у Новому Мерчику відбулась довгоочікувана приємна подія - місцевий навчально-виховний комплекс отримав дві нові бандури, придбані за кошти районного бюджету та бюджету місцевої сільської ради. На базі Новомерчицького НВК функціонує клас бандури дитячої районної школи мистецтв і відтепер учні оволодіватимуть мистецтвом гри на нових інструментах. А допомагатиме їм у цьому Катерина Мельник - безмежно талановитий молодий викладач, яка має неперевершене бажання навчати дітей гри на бандурі.

Для участі у святкових заходах з цієї події до навчального закладу завітали голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко. Почесні гості поспілкувалися з юними бандуристами, яких на сьогодні є п`ятеро та їх викладачем Катериною Мельник, членами Малої Академії Наук, які на чолі з своїм викладачем, директором НВК Ольгою Борщ, досліджують новомерчицький рід бандуристів Мельників, з нащадками цього роду.

Детальніше...

Усього: 5877 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5877