Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5879 
  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем працівників прокуратури України

01.12.2018

Шановні працівники органів прокуратури району!
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Україна крок за кроком будує демократичну державу, головними засадами якої мають стати верховенство закону і права та дотримання прав і свобод людини. Ці пріоритети мають бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями...

Детальніше...

  Мистецтву гри на бандурі у Новому Мерчику навчатимуть на нових музичних інструментах

01.12.2018

30 листопада у Новому Мерчику відбулась довгоочікувана приємна подія - місцевий навчально-виховний комплекс отримав дві нові бандури, придбані за кошти районного бюджету та бюджету місцевої сільської ради. На базі Новомерчицького НВК функціонує клас бандури дитячої районної школи мистецтв і відтепер учні оволодіватимуть мистецтвом гри на нових інструментах. А допомагатиме їм у цьому Катерина Мельник - безмежно талановитий молодий викладач, яка має неперевершене бажання навчати дітей гри на бандурі.

Для участі у святкових заходах з цієї події до навчального закладу завітали голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко. Почесні гості поспілкувалися з юними бандуристами, яких на сьогодні є п`ятеро та їх викладачем Катериною Мельник, членами Малої Академії Наук, які на чолі з своїм викладачем, директором НВК Ольгою Борщ, досліджують новомерчицький рід бандуристів Мельників, з нащадками цього роду.

Детальніше...

  У БДЮТі відкрито молодіжний ХАБ РОЗВИТОК - знаковий проект, що об’єднав ветеранів АТО, учнівське самоврядування та учнівську молодь

29.11.2018

Завдяки ініціативі Валківської районної Спілки ветеранів АТО, яка розробила та подала проектну заявку на конкурс в номінації «Добробут та розвиток громад», перемозі проекту в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та впровадженню запланованих заходів зроблено якісний ремонт в одному з приміщень районного Будинку дитячої та юнацької творчості, придбано та встановлено мультимедійне, звукотехнічне, комп’ютерне обладнання з підключенням до мережі Інтернет за швидкісним доступом, встановлено програмне забезпечення, придбано сучасні меблі, інтелектуальні ігри та книги.

Все це обладнання та сучасні технології стануть інструментом ефективних комунікацій, а сам ХАБ – майданчиком для обміну досвідом учнівського самоврядування, національно-патріотичного виховання із залученням учасників АТО, центром дозвілля дітей та молоді.

Детальніше...

  Сподіваюсь, що це приміщення завжди буде задіяним і стане справжнім молодіжним центром - платформою для спілкування та розвитку молоді. Оноша В.П.

29.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша привітав присутніх з успішним впровадженням ініціативи громадської організації. Подякував районній спілці ветеранів АТО за проявлену ініціативу та фінансову підтримку і закликав не зупинятися на досягнутому, адже завдяки обласному конкурсу з успіхом можна залучати чималі кошти для вирішення місцевих проблем, яких немало у будь-якої місцевої громади.

«Сподіваюсь, що це приміщення завжди буде задіяним і стане справжнім молодіжним центром - платформою для спілкування та розвитку валківської молоді. А районна влада завжди готова прислухатися до ваших побажань та сприяти втіленню кращих ваших креативних ідей», - зазначив Віталій Оноша, звертаючись до молоді.

Детальніше...

  Валківський район завершив відкриття міні-проектів, які успішно реалізовані у 2018 році в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

29.11.2018

У Будинку дитячої та юнацької творчості відкрито молодіжний ХАБ РОЗВИТОК - знаковий проект, що об’єднав ветеранів АТО, учнівське самоврядування та учнівську молодь.

Загальний бюджет проекту склав 175 тис. 745 грн., з яких: 875 тис. 873 грн. – внесок обласного бюджету; 79 тис. 85 грн. – фінансування з районного бюджету і 8 тис. 787 грн. – кошти, внесені конкурсантом (Спілкою ветеранів АТО).

Детальніше...

  Робоче засідання Президії районної ради

29.11.2018

Президією районної ради погоджено проект порядку денного сесії, графік роботи комісій та кандидатури на відзначення званням Почесний громадянин Валківського району

29 листопада о 13.00 год. відбулося засідання Президії районної ради, під час якого членами Президії були розглянуті клопотання районних громадських організацій щодо відзначення званням Почесний громадянин Валківського району та підтримані всі запропоновані кандидатури.

До того ж, за результатами роботи Президією погоджено проект порядку денного чергової сесії та узгоджено графік роботи профільних постійних комісій.

Детальніше...

  Усі роботи на запланованих об`єктах будівництва мають бути завершені до кінця 2018 року

29.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації щодо стану виконання робіт на об’єктах Валківського району, де заплановано здійснити будівництво, реконструкцію, ремонт, та які фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування.

По кожному з об`єктів доповіли присутні на нараді керівники ряду районних служб: головний лікар комунального некомерційного закладу охорони здоров’я «ЦПМСД Валківського району» Марина Орлова, начальник відділу освіти Вікторія Новосел, начальник відділу соціально-економічного розвитку Віктор Нестеренко.

Детальніше...

  Валківський район завершив відкриття міні-проектів, які успішно реалізовані у 2018 році в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

29.11.2018

У Будинку дитячої та юнацької творчості відкрито молодіжний ХАБ РОЗВИТОК - знаковий проект, що об’єднав ветеранів АТО, учнівське самоврядування та учнівську молодь

У Валківському районі за участю керівників району, депутатів районної та обласної рад, представників ініціативної групи – районної Спілки ветеранів АТО, учнівського самоврядування району та Валківського ліцею ім. Олександра Масельського урочисто відкрито міні-проект «Молодь - понад усе! (Створення молодіжного ХАБу Розвиток)» - один з шести проектів-переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє - 2018».

Детальніше...

  Керівники району проінспектували хід проведення ремонтних робіт на об᾿єктах соціальної сфери району

28.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко в рамках робочої поїздки до населених пунктів району відвідали заклади охорони здоров’я, освіти та культури, в яких проводяться ремонтні роботи.

Першим об`єктом в ході поїздки була Високопільська загальноосвітня школа, в якій тривають ремонтні роботи. У 2018 році за кошти обласного бюджету, в сумі 2500 тис. грн., здійснюється капітальний ремонт інженерних мереж, частини приміщень та заміна частини вікон на енергозберігаючі.

Детальніше...

  Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено. Юлія Світлична

27.11.2018

Голова ХОДА запевнила, що через запровадження на території регіону воєнного стану конституційні права жителів Харківщини обмежувати не будуть.

«Ситуація в Харківській області – стабільна та контрольована. Ніяких заходів, що можуть вплинути на повсякденне життя харків’ян та гостей нашого регіону, не проводитиметься. Усі заходи, які проводяться в регіоні, спрямовані на підвищення рівня безпеки та обороноздатності. Ми не скасовуватимемо спортивних змагань та масових свят. Наголошую: жоден ворог не порушить наші плани. Ми продовжуємо системно працювати, будувати та розвивати регіон. Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено», - підкреслила Юлія Світлична.

Детальніше...

  Законні права та інтереси жителів Харківської області жодним чином порушені не будуть

27.11.2018

Це заявили в ході брифінгу в Харківській ОДА 27 листопада.

Учасниками заходу стали заступник голови ХОДА Олександр Скакун, начальник Харківського військового гарнізону Олександр Туринський, заступник начальника УСБУ в Харківській області Юрій Рябуха, заступник начальника ГУ Національної поліції в Харківській області Сергій Чиж, військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін, радник голови ХОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Сергій Стороженко та директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов.

Детальніше...

  Кращих аграріїв Валківщини відзначено під час обласних урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства

27.11.2018

Сьогодні, 27 листопада, в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства. Участь у заході взяла делегація Валківського району на чолі з керівниками району.

Привітала присутніх зі святом голова Харківської державної адміністрації Юлія Світлична, а також вручила державні нагороди кращим працівникам області. Так, Валківський район отримав подарунковий сертифікат на комплект офісних меблів за сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм, визначні трудові досягнення та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

27.11.2018

На початку липня прийнятий другий пакет законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих...

Детальніше...

  До уваги учасникам АТО, родинам полонених чи загиблих військовослужбовців, вимушеним переселенцям з окупованих територій України

27.11.2018

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» надає юридичну допомогу переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців…

Детальніше...

  Верховна Рада України затвердила Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні»

27.11.2018

Воєнний стан запроваджується в низці регіонів країни, в тому числі – Харківській області.

Відповідний Закон «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» Верховна Рада прийняла на позачерговому засіданні 26 листопада. Воєнний стан діятиме 30 днів, починаючи з 9:00 28 листопада, в наступних областях: Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, а також внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

Детальніше...

  Президент звернувся до Верховної Ради з пропозицією про запровадження воєнного стану в Україні

26.11.2018

Рада національної безпеки і оборони України під головуванням Президента Петра Порошенка схвалила рішення запропонувати Президенту України запровадити воєнний стан строком на 60 діб. РНБО визначила за необхідне ввести в Україні особливий правовий режим для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз для незалежності та територіальної цілісності України.

Детальніше...

  Заява Президента України щодо затвердження Указу про введення в Україні воєнного стану

26.11.2018

Дорогі українці!
Сьогодні в Парламенті буде розглядатися питання надзвичайної ваги, яке безпосередньо стосується вашого захисту, вашої безпеки, безпеки України, її суверенітету і територіальної цілісності.

Згідно рішення Ради національної безпеки і оборони України, ухваленого сьогодні вночі, як Президент і як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України я виконав свій конституційний обов’язок і кілька годин тому своїм Указом запровадив воєнний стан на всій території України з дев’ятої години ранку 28 листопада.

Детальніше...

  Ми знайдемо баланс між діями, що забезпечать безпеку та дотримання прав і свобод громадян. Юлія Світлична

26.11.2018

Голова ХОДА прокоментувала можливе запровадження воєнного стану в Україні.

«Правовий аспект знаходиться в законодавчій площині. Законодавчо прописаний і характер дій, і повноваження влади. Чекаємо на рішення Верховної Ради України, яка збереться сьогодні о 16 годині. Відповідно до прийнятого рішення будемо приймати корективи в регіональний розвиток. Від себе можу додати, що ми знайдемо баланс між діями, що забезпечать безпеку та дотримання прав і свобод громадян, які гарантуються Конституцією України», - сказала Юлія Світлична.

Детальніше...

  Участь голови районної ради В. Оноші, керівників ОМС району у спільному засіданні колегії РДА та зборів адміністративно-господарського активу району

26.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у спільному засіданні колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району. У роботі колегії також взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та районних служб.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

26.11.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано основні напрямки перспективної діяльності районної ради в світлі загальнорайонних заходів. В центрі уваги – підготовка до чергової XXXІ сесієї районної ради, що відбудеться 7 грудня 2018 року, підготовка матеріалів до розгляду в профільних постійних комісіях та організація роботи Президії районної ради для розгляду клопотань щодо відзначення званням Почесний громадянин Валківського району…

Детальніше...

Усього: 5879 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5879