Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5262 
  З Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. Вітання голови районної ради Оноші В.П.

26.05.2018

Щиро вітаю колектив ТОВ «Валківська друкарня» та всіх, хто причетний до цієї суспільно необхідної справи, з професійним святом – Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. На всіх етапах свого розвитку друкарська справа завжди служила інтересам людини, а книги були і залишаються одним із найважливіших джерел інформації. Друковане слово, яке поліграфісти доносять до людей, є запорукою розвитку освіти та культури, невичерпним джерелом духовності нації…

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
зі святом останнього дзвоника


25.05.2018

Шановні валківчани - школярі, випускники, вчителі та батьки!
Щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника!
Для всіх школярів сьогоднішнє свято є радісним та довгоочікуваним, але особливим воно є для наших дорогих, таких вже дорослих, випускників. Для них цей останній шкільний дзвоник звучить по-особливому урочисто, адже попереду – яскрава пора студентства, пора набуття досвіду самостійного життя. Вже сьогодні кожен випускник має зробити такий важливий, один із найвідповідальніших у житті, самостійний крок – обрати професію, обрати своє майбутнє. Адже правильний вибір справи свого життя є запорукою успіху, добробуту та щастя. Тож, шановні випускники Валківщини, від щирого серця бажаю всім вам здійснити правильний вибір та впевнено йти обраним шляхом, втілюючи свої мрії…

Детальніше...

  Вітання голови ХОДА Юлії Світличної зі святом Останнього дзвоника

25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

З теплом травневих днів прийшло чудове свято – Свято останнього дзвоника. Школярів чекає улюблена пора — літні канікули. Бажаю, щоб вони принесли вам неповторні враження, а також дали відновити сили перед початком нового етапу навчання.

Дорогі випускники! У вас попереду – новий етап життя. Вірю, що на цьому шляху Вам не забракне сміливості та наполегливості! Ви впевнено крокуватимете до обраної цілі та зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни!

Детальніше...

  Україна починається з кожного з вас. Юлія Світлична - школярам

25.05.2018

25 травня голова ХОДА завітала до 166-ї школи Харкова, щоб привітати її учнів та випускників зі святом Останнього дзвоника.

Юлія Світлична побажала всім учням школи весело провести канікули, відпочити, щоб з новими силами взятися до наступного навчального року. Звертаючись до 11-класників, Юлія Світлична підкреслила, що перед ними - новий життєвий етап, який вимагає від них багато сил, упевненості в собі та наполегливості.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша привітав випускників та учнів Баранівської школи, їх батьків та педагогів зі святом останнього дзвоника

25.05.2018

Випускників Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та їх батьків, всіх учнів навчального закладу та педагогічний колектив школи зі святом останнього дзвоника, яке символізує завершення ще одного навчального року, особисто привітав голова районної ради Віталій Оноша.

Цього року школа випускає у доросле життя десять своїх вихованців.

Детальніше...

  Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. привітав випускників,учнів Огульцівської школи, батьків,педагогів зі святом останнього дзвоника!

25.05.2018

Для Огульцівської громади Свято останнього звоника в школі - є завжди Днем особливим, оптимістичним, піднесеним і визначальним! На подвір’ї біля школи зібралася шкільна громада і підтримала випускників 2018 року.
З напутніми словами до випускників, школярів, їх батьків та педагогів звернувся Яцина Ю.Д., заступник голови районної ради, депутат від Огульцівської громади, передавши і щирі вітання від керівників району, депутатів всіх рівнів...

Детальніше...

  За 10 місяців роботи Фонд соцстрахування провів реформу і забезпечив безперебійні виплати

25.05.2018

Менше 10 місяців тому в Україні повноцінно запрацювала нова структура – Фонд соціального страхування України (ФССУ). Новостворений цільовий фонд об’єднав фонди соцстрахування з тимчасової втрати працездатності та від нещасних випадків на виробництві і здійснює всі функції за загальнообов’язковим державним соціальним страхування з 01.08.2017.

Детальніше...

  З днем кадрового працівника!
Вітання голови районної ради Віталія Оноші


24.05.2018

В роботі будь якої організації багато залежить від грамотного підходу до вирішення питань щодо вибору фахівців. Дані питання уповноважені вирішувати працівники кадрових служб, в яких вирішуються професійні долі всіх співробітників установ. Кадри вирішують все - в цій фразі прихований глибокий сенс роботи кадровиків, які є головною ланкою між працівником і роботодавцем. Непросто підібрати потрібного працівника для організації, необхідний досвід, знання і, звичайно, психологія. Від правильно підібраного вибору залежить продуктивність праці, компетентність і настрій у колективі. Якщо працівник відповідає всім цим параметрам, гарантований успіх організації…

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради графік проведення свята «Останнього дзвоника» в загальноосвітніх навчальних закладах району

24.05.2018

Шановні депутати Валківської районної ради, запрошуємо вас взяти участь в урочистостях з нагоди свята «Останнього дзвоника», які відбудуться в навчальних закладах району 25 травня 2018 року.

З графіком проведення свята в загальноосвітніх навчальних закладах району можна ознайомитися далі…

Детальніше...

  Українські виробники та інвестори підтримують заміну податку на прибуток податком на виведений капітал – Президент

24.05.2018

Українські виробники та інвестори підтримують заміну податку на прибуток податком на виведений капітал, а міжнародні партнери України готові надати консультативну допомогу у запроваджені цього ефективного засобу, наголошує Президент Петро Порошенко.

За словами Президента, це питання обговорювалось сьогодні під час зустрічі з українськими виробниками та інвесторами і вони підтримують заміну податку на прибуток податком на виведений капітал.

Детальніше...

  У Кабміні відзвітували про результати масштабної перевірки якості ремонтів доріг у країні

24.05.2018

Програму відновлення автошляхів уряд розпочав у 2016 році. Тоді відновили 900 км доріг, у 2017-му – вже понад 2 100 км. Це найбільша кількість доріг, яка відремонтована за рік, з 2005 року.

Цього року на ремонти і будівництво доріг буде спрямовано близько 47 млрд грн. Буде якісно відремонтовано близько 4 000 км автошляхів. Завдання, поставлене Прем’єр-міністром України, – ремонти мають бути якісними, український бюджет не має заплатити ані копійки за неякісні роботи на дорогах.

Детальніше...

  Яскраво-позитивне, урочисте, одночасно радісне і трохи сумне та дуже зворушливе свято з нагоди вручення свідоцтв випускникам школи мистецтв

24.05.2018

24 травня у залі пленарних засідань Валківської районної ради відбулись урочистості з нагоди вручення свідоцтв випускникам Валківської комунальної дитячої школи мистецтв. Голова районної ради Оноша В.П. та його заступник Яцина Ю.Д., перший заступник голови райдержадміністрації Осадча Н.М., начальник сектору культури і туризму РДА Шевченко В.П., директор ДШМ Тимошенко О.В. щиро привітали випускників з успішним завершенням закладу.

«Набуті знання та вміння завжди будуть в нагоді у вашому подальшому житті, можливо стануть вашою професією, - наголосив голова районної ради Віталій Оноша у своєму привітанні...

Детальніше...

  24 травня у залі пленарних засідань Валківської районної ради відбулись урочистості з нагоди вручення свідоцтв випускникам Валківської комунальної дит

24.05.2018

«Набуті знання та вміння завжди будуть в нагоді у вашому подальшому житті, можливо стануть вашою професією, - наголосив голова районної ради Віталій Оноша у своєму привітанні. «Щиро дякую батькам за те, що вчасно помітили талант у своїх дітях, а педагогам школи – що разом із дітьми та батьками зуміли ці таланти розвинути», - сказав Віталій Петрович та запевнив, що районна рада завжди готова допомагати своєму комунальному закладу, дослухатися до клопотань та всім депутатським корпусом підтримувати конструктивні пропозиції, направлені на розвиток школи мистецтв, зміцнення її матеріально-технічної бази.

«Це дуже зворушлива мить і для вас, шановні випускники, і для ваших педагогів. Разом зі своїми вчителями протягом декількох років ви докладали максимум зусиль, розвиваючи свої творчі здібності. Пам’ятайте, талановита та працелюбна людина прикрашає життя людей, наше життя, своєю творчістю! - зазначила перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та вручила солодий подарунок випускникам та їх педагогам від районної влади.

Детальніше...

  Випускників Валківської дитячої школи мистецтв вітали в залі районної ради

24.05.2018

Подарунком для присутніх став святковий різножанровий концерт у виконанні учнів музичного відділення школи мистецтв, випускників та педагогів.

Яскравим, позитивним, урочистим, одночасно радісним і трохи сумним та дуже зворушливим вийшло свято з нагоди вручення свідоцтв випускникам школи мистецтв! Бажаємо дітям щасливої життєвої дороги!

Детальніше...

  Харківщина втретє поспіль очолила рейтинг соціально-економічного розвитку областей України

23.05.2018

Кабінет міністрів України оприлюднив дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2017 рік. Наша область підтвердила результати попередніх двох років і посіла перше місце серед інших областей України та друге - після міста Київ.

Відповідні дані розміщено на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України http://www.minregion.gov.ua/wp-content/uploads/2018/05/Reytingova-otsinka-za-2017-rik-prezentatsiyni-materiali.pdf.

Детальніше...

  Низка областей найближчим часом планують внести зміни до перспективних планів

23.05.2018

12 областей України планують протягом травня-червня 2018 року внести на розгляд обласних рад зміни до перспективних планів. Мова йде про Вінницьку, Волинську, Житомирську, Івано-Франківську, Миколаївську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернівецьку області. Про це повідомили в Мінрегіоні, посилаючись на дані, отримані з обласних державних адміністрацій. Луганська та Полтавська області планують таку роботу провести у другому півріччі 2018 року.

Детальніше...

  Будувати соціальну інфраструктуру треба у відповідності до стратегій розвитку територій, інакше це марнотратство, - В’ячеслав Негода

23.05.2018

Регіони та громади повинні розвиватися у чіткій відповідності до своїх стратегій, які не протирічать державній стратегії. Інакше багато з об’єктів соціальної інфраструктури, які будуються та ремонтуються по всій країні в тому числі і за кошти державного бюджету, можуть не дати бажаного ефекту або взагалі стати непотрібними. А це – марнотратство, якого країна не може собі дозволити.

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В’ячеслав Негода під час Міжвідомчої конференції з питань регіонального розвитку «Секторальний діалог – актуальні проблеми розвитку регіонів», що проходила 17-18 травня у Києві.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

23.05.2018

Закордонний паспорт для дитини

Детальніше...

  В залі районної ради вітали призерів та переможців учнівський олімпіад, учнів-членів МАН та їх педагогів

23.05.2018

Голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко спільними Грамотами відзначили призерів та переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2017/2018 навчальному році та їх педагогів. Урочистості відбулися в залі пленарних засідань районної ради.

Керівники району дякували школярам за їх активність, наполегливість у навчанні та успішну участь в олімпіадах.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша вітав старшокласників з перемогами в учнівських олімпіадах різних рівнів та закликав не зупинятися на досягнутому

23.05.2018

Дев’ятнадцять учнів загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району у цьому навчальному році стали призерами та переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Всі вони відзначені спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Також Подяками районної влади за високий професіоналізм, педагогічну майстерність та особистий внесок у підготовку учнів відзначені педагоги, які готували школярів до участі в олімпіадах та до захисту науково-дослідницьких робіт.

Детальніше...

Усього: 5262 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5262