Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  На клопотання відділу освіти райдержадміністрації встановлено вартість харчування для дітей у закладах освіти району на 2019 рік

20.12.2018

Згідно рішення вартість харчування для вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів району встановлено виходячи з розрахунку не менше 24,00 грн. на один день на одну дитину. Плата за харчування дітей протягом 2019 року у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів батькам або особам, які їх замінюють, - у розмірі, що становить 60% у міській місцевості та 40% у сільській від вартості харчування на день. Для учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району разі виділення цільових субвенцій міською, селищними, сільськими радами районному бюджету для харчування учнів 1-4 класів, встановлено вартість харчування виходячи з розрахунку не менше 12,00 грн. на один день на одного учня.

Детальніше...

  Затверджено районний бюджет на 2019 рік

20.12.2018

Традиційно, наприкінці фінансового року депутати розглянули проект основного фінансового документу району на рік наступний та одноголосно затвердили районний бюджет на 2019 рік. Фінансовий ресурс районного бюджету (без врахування трансфертів) на 2019 рік прогнозується в обсязі 75572,3 тис.грн., з них:
- загальний фонд – 73097,0 тис.грн.;
- спеціальний фонд – 2475,3 тис. грн.
...

Детальніше...

  З прийдешнім Новим роком депутатів привітали Дід Мороз та Снігурка

20.12.2018

На завершення пленарного засідання голова районної ради Віталій Оноша оголосив результати обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Відповідно до рішення Конкурсного комітету Харківської обласної ради Валківський район з 10 поданих проектів отримав п’ять переможців, які будуть реалізовані у 2019 році.

До того ж, Віталій Оноша привітав всіх присутніх з прийдешніми новорічними святами та запросив депутатів взяти участь у новорічних заходах, що проходитимуть в районі та в місцевих громадах.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем Святого Миколая


19.12.2018

День Святого Миколая - одне із найулюбленіших в народі свят, особливо довгоочікуване дітворою. У наші дні, з відбудовою духовності та споконвічних народних традицій, свято Миколая, завжди шанованого українцями, повертається до народу.

Тож, з цієї святкової нагоди від імені депутатів Валківської районної ради VІІ скликання та від себе особисто щиро вітаю всіх валківчан, а особливо дітлахів, з Днем Святого Миколая та з початком зимових святкувань та бажаю виконання всіх омріяних бажань. Щоб кожній дитині і кожному дорослому Святий Миколай приніс найбажаніший довгоочікуваний подарунок…

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня працівників адвокатури


19.12.2018

Від щирого серця вітаю адвокатів і представників органів адвокатури з професійним святом − Днем адвокатури!

Сьогодні разом з країною адвокатська спільнота проходить непростий шлях реформ в усіх сферах життя, бере участь у процесі удосконалення діяльності правоохоронних органів і судів. Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість спорів, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Від професії адвоката залежать долі багатьох людей, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей…

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
20 грудня 2018 року
пленарне засідання позачергової
XXХІІ сесії районної ради VII скликання


19.12.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХХІІ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 20 грудня 2018 року о 12.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться цього ж дня.

20 грудня (четвер) об 11.00 год працюватимуть постійні комісії:
– з гуманітарно-правових питань (Сургай Н.В.);
- з питань земельних відносин (Лісовин М.Я.);
- з питань комунальної власності (Барабаш С.І.)

об 11.30 – відбудеться додаткове засідання комісії з питань бюджету (Дубовик О.О.)

Детальніше...

  Заступник голови районної ради Юрій Яцина привітав дітей – учасників благодійної акції з Днем Святого Миколая

19.12.2018

До Дня Святого Миколая у Валках відбулася благодійна акція для дітей-сиріт, дітей-інвалідів та дітей інших соціально уразливих категорій, організована Благодійним фондом «Разом з вами» на чолі з директором фонду Зоєю Московченко.

Учасників свята вітали заступник голови районної ради Юрій Яцина, Благочинний Валківського округу, протоієрей, настоятель Свято-Преображенського Храму м. Валки отець Іоанн, заступник директора фонду Анатолій Ільченко. Гості бажали малечі здоров’я, миру, добра та радості, гарно навчатися та зростати розумними і добрими.

Детальніше...

  У День Святого Миколая запалали вогні головної новорічної ялинки Валківщини

19.12.2018

Новорічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і подарувати його – найголовніша місія дорослих.

Сьогодні, у День Святого Миколая, на Центральній площі м. Валки відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки району.

На святкове дійство зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у заходах , а вітали усіх зі святом керівники району.

Детальніше...

  У Високопільській школі завершено капітальний ремонт актової зали та системи водовідведення

19.12.2018

Керівники району з робочим візитом відвідали Високопільську сільську громаду, де саме завершено реалізацію одного з проектів, що впроваджуються цього року в районі, а саме ремонтні роботи у місцевій школі. У навчальному закладі нарешті було вирішено задавнені проблеми із системою водовідведення, облаштовано туалетні та душові кімнати, а також капітально відремонтовано актову залу - замінено вікна, оновлено стелю, стіни, підлогу, облаштовано зручну велику сцену для виступів, встановлено комфортні якісні крісла для глядачів, придбано жалюзі. Проблеми, що накопичувалися десятиліттями, нарешті вирішилися за рахунок коштів обласного та районного бюджетів...

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає переможців обласного конкурсу міні-проектів РАЗОМ У МАЙБУТНЄ-2019 !!!

19.12.2018

Валківська районна рада щиро вітає переможців обласного конкурсу міні-проектів РАЗОМ У МАЙБУТНЄ з району у 2019 році!!! Цього разу із 10 поданих міні-проектів перемогу у популярному обласному конкурсі міні-проектів отримали 5 міні-проектів, що є символічним дарунком до Дня Святого Миколая!
Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у реалізації цих проектів
у 2019 році!
Чекаємо 19.12.2018 року від Конкурсантів оригінали поданої документації для відправки до обласного Конкурсного комітету...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників органів РАЦСу

18.12.2018

Органи реєстрації актів цивільного стану входять до складу органів виконавчої влади. Їх функції гранично прості, проте для працівників РАЦСів знаходитися в гущі подій людських доль під час зовсім не просто. Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх. Приходячи в РАЦС, ми сподіваємося на розуміння і в більшості випадків отримуємо його, а разом з ним і кваліфіковане професійне обслуговування…

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

18.12.2018

Про допомогу по безробіттю

Детальніше...

  Постійна комісія з питань бюджету погодила проект районного бюджету на 2019 рік

18.12.2018

В рамках підготовки профільних питань до сесійного розгляду сьогодні працювала постійна комісія з питань бюджету. Роботу депутатів очолила голова комісії Ольга Дубовик. Відповідно до запропонованого та ухваленого порядку денного депутатами розглянуто листи, що надійшли на адресу комісії; опрацьовані питання щодо внесення змін до кошторисів бюджетних установ та коригування районного бюджету 2018 року; погоджено пропозиції відділу освіти РДА щодо встановлення вартості харчування для дітей у закладах освіти району на наступний рік та проект рішення щодо планування діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

Детальніше...

  Урочисте відкриття нового приміщення архівного відділу Валківської райдержадміністрації

18.12.2018

Сьогодні о 10.00 годині відбулося урочисте відкриття нового приміщення архівного відділу Валківської райдержадміністрації, яке відтепер розташоване за новою адресою: м. Валки, вул. Харківська, 7.
З цією важливою і довгоочікуваною подією начальника архівного відділу райдержадміністрації Наталію Литвиненко та працівників архіву прийшли привітати керівники районної влади та колеги.
Голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина взяли участь цих урочистостях...

Детальніше...

  17 грудня своє професійне свято відзначають працівники державної виконавчої служби України

17.12.2018

Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників державної виконавчої служби України

Виконавча служба - орган державної влади, що створений для примусового виконання рішень судів та інших органів, і покликаний забезпечити реальну дію правових норм із застосуванням заходів примусового виконання, санкціонованих державою. Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання, направлені на підвищення соціально-економічного стану як громадян так і держави в цілому – організовувати своєчасне, повне і неупереджене виконання рішень відповідно до законів України. З кожним роком зростає навантаження на державних виконавців та ускладнюються категорії виконання...

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

17.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було оголошено про скликання позачергової ХХХІІ сесії районної ради та, з огляду на це, визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень, а також сформовано основні напрямки діяльності районної ради в світлі загальнорайонних заходів. В центрі уваги – організація роботи профільних постійних комісій районної ради, оприлюднення проектів рішень.

Засідання постійної комісії з питань бюджету відбудеться завтра, 18 грудня, о 14.00 год. Одне з головних невідкладних питань – затвердження районного бюджету на 2019 рік, а також внесення остаточних змін до кошторисів бюджетних установ та коригування районного бюджету 2018 року.

Детальніше...

  На спільному засіданні колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району розглянуто важливі соціальні питання

17.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевих рад, установ та організацій району взяли участь у спільному засіданні колегії та зборів адміністративно-господарського активу району.

Згідно порядку денного було розглянуто два питання.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


17.12.2018

17 грудня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, громадських організацій, головами місцевих рад району, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

В ході апаратної наради розглянули 2 питання:

Детальніше...

  Відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку

17.12.2018

Сьогодні, 17 грудня, під головуванням голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку, участь у якому взяли голова районної ради Віталій Оноша, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, міський, селищні і сільські голови району, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

Детальніше...

  Засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги у разі важкої тривалої хвороби

17.12.2018

Сьогодні у райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Осадчої.
Активну участь у роботі цієї комісії взяли заступник голови районної ради Юрій Яцина та депутати районної ради.

На засіданні комісії було розглянуто 31 заяву про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району.
Було прийнято рішення надати одноразову грошову допомогу 31 громадянину на загальну суму 97,0 тис.грн.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970