Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5983 
  ТРІУМФ ЧЕМПІОНІВ-2018: яскраві підсумки спортивної слави Валківщини в цьому році

14.12.2018

Сьогодні у районному народному домі «Іскра» відбулося феєричне і вже традиційне дійство-свято ТРІУМФ ЧЕМПІОНІВ-2018, на якому підведено підсумки спортивного року та вшанування кращих фахівців сфери фізичної культури та спорту району, спортивних наставників, спортивних команд та окремих спортсменів.
Участь у цьому масовому і популярному заході взяли голова районної ради Оноша В.П., його заступник Яцина Ю.Д. та міський, селищні, сільські голови, депутати районної та місцевих рад району...

Детальніше...

  Районні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2018

Вшановуючи подвиг учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, валківчани на чолі з керівництвом району та міста прийшли сьогодні до Меморіалу Слави на Цетральній площі міста, щоб покласти квіти до Пам`ятного знаку учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, висловити подяку та пошану ліквідаторам аварії – мужнім людям, які героїчно стали на захист людства від ядерної стихії; в хвилині мовчання схилити голови перед пам’яттю героїв, які загибли, рятуючи життя і здоров’я майбутніх поколінь.
Голова районної ради Віталій Оноша у своєму виступі подякував валківчанам-ліквідаторам за мужність, самовідданість і високий професіоналізм при ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та завірив про підтримку всіх ініціатив громадської організації, яка активно працює на Валківщині... організацій

Детальніше...

  ТРІУМФ ЧЕМПІОНІВ-2018: яскраві підсумки спортивної слави Валківщини в цьому році

14.12.2018

Голова районної ради Оноша В.П. щиро привітав всю Валківську спортивну родину, яка спортивними досягненнями та перемогами прославила Валківщину на обласному та державному рівнях та побажав всім спортсменам міцного здоровя, родинного благополуччя, Миру та, безумовно, нових яскравих перемог та рекордів...

Детальніше...

  ТРІУМФ ЧЕМПІОНІВ-2018: яскраві підсумки спортивної слави Валківщини в цьому році

14.12.2018

Спільними почесними грамотами Валківської районної ради та Валківської районної державної адміністрації за високий рівень соціальної відповідальності, дієве сприяння реалізації завдань сучасної державної політики в галузі спорту і розвитку спортивно-масової роботи в районі, значний особистий внесок у популяризації здорового способу життя та з нагоди загальнорайоного спортивного свята «Тріумф Чемпіонів - 2018» нагороджено...

Детальніше...

  ЯЦИНА Юрій Дмитрович -
Почесний громадянин Валківського району


13.12.2018

Рішенням районної ради від 7 грудня 2018 року
за вагомий внесок у розвиток району, підвищення авторитету,
іміджу Валківщини на обласному, державному рівні звання
Почесний громадянин Валківського району присвоєно
Яцині Юрію Дмитровичу –
заступнику голови Валківської районної ради V, VII скликань,
голові Валківської районної ради VI скликання,
депутату районної ради V, VІ, VІІ скликань...

Детальніше...

  Всеукраїнський тиждень права

13.12.2018

Начальник сектора кадрового забезпечення Валківського відділу поліції продовжує свої робочі візити до учнів загальноосвітніх шкіл Валківського району...

Детальніше...

  У Валківському відділі поліції пройшов День відкритих дверей

13.12.2018

Учні 9 і 11 класів Ков’язького навчально-виховного комплексу відвідали Валківський відділ поліції та ознайомилися з роботою поліцейських...

Детальніше...

  СКРИПНІЧЕНКО Валерій Володимирович -
Почесний громадянин Валківського району


12.12.2018

Рішенням Валківської районної ради від 7 грудня 2018 року за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, активну життєву та громадську позицію, небайдужість, людяність і особистий внесок у розвиток міста Валки та Валківського району звання Почесний громадянин Валківського району присвоєно СКРИПНІЧЕНКУ Валерію Володимировичу - Валківському міському голові.

Детальніше...

  ПОДЯКА
керівникам міні-проектів розвитку територіальних громад,
переможців обласного конкурсу
РАЗОМ У МАЙБУТНЄ у 2018 році


12.12.2018

Голова Валківської районної ради Оноша В.П. повідомляє, що районною радою і конкурсантами своєчасно надано і успішно захищено в Конкурсному комітеті обласної ради підсумкові звіти за результатами реалізації 6 міні-проектів у районі за 2018 рік.
Конкурсним комітетом високо оцінено у складених звітах якість підготовки і оформлення документації, доказову базу, описані соціальні і економічні ефекти від впровадження, фотовізуалізацію обєктів будівництва.
З огляду на наведене, голова районної ради Оноша В.П. від імені депутатів районної ради і виконавчого апарату районної ради висловлює подяку всім керівникам міні-проектів, головам ініціативних груп, відповідальним працівникам та керівникам закладів і органів місцевого самоврядування району за змістовну роботу у даному напрямі і якісну підготовку підсумкових звітів. Бажаємо значних успіхів і дальших перемог в обласному конкурсі РАЗОМ У МАЙБУТНЄ - 2018!!!

Детальніше...

  Керівники району проінспектували хід проведення ремонтних робіт на об᾿єктах соціальної сфери району

12.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша та голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко в рамках робочої поїздки до населених пунктів району відвідали заклади охорони здоров’я, освіти та культури, в яких проводяться ремонтні роботи.

Першим об`єктом в ході поїздки був Ков’язький НВК, де наразі проводиться капітальний ремонт за кошти Надзвичайної кредитної програми Європейського і інвестиційного банку для відновлення України, у сумі 3 млн 235 тис. грн.

Детальніше...

  14 грудня о 13.00 в - РНД «Іскра» культурно-спортивне свято «ТРІУМФ ЧЕМПІОНІВ»

12.12.2018

Шановні валківчани!

14 грудня об 13.00
у РНД «Іскра»
відбудеться культурно-спортивне свято
«Тріумф чемпіонів»,
на якому будуть підведені підсумки спортивного року, що минає, та відзначені найкращі спортсмени.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

12.12.2018

Про законодавчі гарантії щодо працевлаштування для осіб з інвалідністю

Детальніше...

  ЛІСОВИН Микола Якович -
Почесний громадянин Валківського району


12.12.2018

Рішенням Валківської районної ради від 7 грудня 2018 року звання Почесний громадянин Валківського району присвоєно Лісовину Миколі Яковичу - депутату районної ради VІ та VІІ скликань, голові постійної комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології, голові фермерського господарства «ВОЛЯ».

Детальніше...

  Під час екскурсії учні Баранівського ліцею познайомилися із посадовими особами виконавчого апарату районної ради та їх роботою

11.12.2018

Про мету та спектр питань, якими опікується відділ юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради розповіла учнім начальник відділу Лариса Вєрєвська.

В ході екскурсії діти переглянули фотогалерею голів районної ради минулих скликань та завітати до кабінету голови ради Віталія Оноші.

Детальніше...

  В рамках проведення Всеукраїнського тижня права до районної ради завітали старшокласники Баранівського ліцею

11.12.2018

Сьогодні з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права у районній раді відбулася зустріч з учнями старших класів Баранівського ліцею. В рамках зустрічі головою районної ради Віталієм Оношою та його заступником Юрієм Яциною для старшокласників проведена ознайомча екскурсія, під час якої учні мали змогу познайомитися із посадовими особами виконавчого апарату районної ради та їх роботою, переглянути фотогалерею голів районної ради минулих скликань та завітати до кабінету голови ради.

Керуюча справами районної ради Тетяна Котенко поінформувала гостей про свою роботу та мету діяльності виконавчого апарату ради, що забезпечує діяльність депутатського корпусу ради, сприяє депутатам у виконанні їх депутатських обов’язків, надає організаційно-методічну та правову допомогу в організації роботи постійних комісії та пленарних засідань сесій районної ради.

Детальніше...

  Баранівські ліцеїсти на гостинах у голови районної ради Віталія Оноші

11.12.2018

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права до кабінету голови районної ради Віталія Оноші завітали старшокласники Баранівського ліцею.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша розповів учням про органи місцевого самоврядування, які діють в районі, їх завдання та основні напрямки роботи

11.12.2018

По завершенню оглядової екскурсії дітей запросили до зали пленарних засідань, де голова районної ради Віталій Оноша розповів ліцеїстам про органи місцевого самоврядування, які діють в районі, їх завдання та основні напрямки роботи, про склад депутатського корпусу районної ради, обов’язки депутатів та питання, які розглядаються в комісіях та на сесіях. Особливо зупинився на процесах реформування, які наразі відбуваються в країні, в тому числі і щодо реформування саме місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


10.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації. В її роботі також взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району та районних служб.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

10.12.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було підведено підсумки роботи виконавчого апарату ради з організації та проведення чергової сесії та урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування, визначено основні завдання на поточний тиждень, сформовано основні напрямки діяльності районної ради в світлі загальнорайонних заходів. В центрі уваги – завершення роботи над матеріалами XXXІ сесієї районної ради, що відбулася 7 грудня 2018 року, друк, розсилка та оприлюднення рішень…

Детальніше...

  Президент підписав закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

10.12.2018

Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією».

«Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», - підкреслив Президент.

Детальніше...

Усього: 5983 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5980  5981-5983