Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Виконавчі апарати районної та міської рад взяли участь у всеукраїнській казначейській акції «Вишивана моя Україна»

04.11.2016

В ці дні карта України, вишита головними казначеями регіонів країни в рамках проведення всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» подорожувала районами Харківської області і сьогодні прибула до Валок. В залі пленарних засідань голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина разом із посадовими особами Валківської районної та міської рад зустріли вишиту карту країни, яку презентував зібранню головний казначей районної казначейської служби Юрій Пономаренко…

Детальніше...

  В залі пленарних засідань районної ради з професійним святом вітали працівників соціальних служб району

03.11.2016

З нагоди дня працівників соціальної сфери в залі пленарних засідань районної ради відбулися урочистості «Надія, віра і любов». Керівників соціальних служб району, працівників та ветеранів установ та організацій соціальної сфери Валківщини з професійним святом вітали голова районної ради Віталій Оноша та заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша з професійним святом привітав соціальних працівників Валківщини

03.11.2016

Щиро вітаючи зі святом та вклоняючись всім присутнім у залі, всім, чия щоденна робота пов’язана із самовідданим служінням людям, наданням допомоги у подоланні життєвих труднощів тим, хто цього потребує, голова районної ради Віталій Оноша сердечно дякував соціальним робітникам, працівникам управління праці та соціального захисту населення РДА, районного територіального центру соціального обслуговування, відділення Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та відділення фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності, районного центру зайнятості, служби у справах дітей РДА, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного відділення Пенсійного фонду за доброту, терпіння, щирість, любов до людей, співчуття та милосердя.

Детальніше...

  Відзначення кращих працівників соціальної сфери району спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації

03.11.2016

За сумлінну високопрофесійну працю, вагомий внесок у забезпечення реалізації державної соціальної політики, вирішення завдань соціального захисту населення та з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери України кращі представники професії відзначені спільними почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації:…

Детальніше...

  Відзначення кращих працівників соціальної сфери району спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації

03.11.2016Детальніше...

  Відзначення кращих працівників соціальної сфери району спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації

03.11.2016Детальніше...

  Вітальні адреси з нагоди професійного свята керівникам соціальних служб вручили голова районної ради Оноша В.П. та заступник голови РДА Осадча Н.М.

03.11.2016

Вітальні адреси з нагоди професійного свята отримали начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Горошко І.В., директор районного територіального центру соціального обслуговування Шаповал О.О., керівник відділення Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Ігнатов В.П. та відділення фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності Шевченко О.З., директор районного центру зайнятості Наріжна А.М., начальник служби у справах дітей РДА Степанова О.С., в.о. директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Рапота Н.М., начальник районного відділення Пенсійного фонду Марченко Н.С.

Детальніше...

  Вітаємо із 45-річчям
голову Валківської районної ради
ОНОШУ ВІТАЛІЯ ПЕТРОВИЧА!!!


02.11.2016

Виконавчий апарат та депутатський корпус Валківської районної ради щиро вітають голову Валківської районної ради VІІ скликання Віталія Оношу з Днем народження!

Шановний Віталію Петровичу! Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Вашого особистого свята. Вам дісталася честь бути керівником району, лідером територіальної громади, організатором втілення її волі в життя. Обов’язки голови районної ради передбачають високу відповідальність та працездатність, вміння ефективно працювати на користь громади, відстоювати свою думку і, водночас, знаходити компроміси. Це - відповідальна, вкрай важлива місія, направлена на розвиток територіальної громади, добробут громадян. Тож, в цей святковий день бажаємо Вам подальших успіхів у Вашій наполегливій самовідданій праці, наснаги та нових здобутків на ниві розбудови місцевого самоврядування. Бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань на користь нашої рідної Валківщини, на благо людей! Зі святом!

Детальніше...

  З Днем народження - районна газето СІЛЬСЬКІ НОВИНИ !!!

02.11.2016

Валківська районна рада щиро вітає головного редактора районної газети СІЛЬСЬКІ НОВИНИ Обихвіст І.О. та творчий колектив редакції з 86-річчям районної газети СІЛЬСЬКІ НОВИНИ!
Бажаємо Вам подальших успіхів, миру, процвітання, радості, безліч позитивних інформаційних приводів, збільшення тиражу, стабільності в часи реформування ЗМІ, міцного здоровя та родинного щастя!
Дякуємо за якісну і ефективну роботу щодо розвитку інформаційного простору Валківщини і всебічне висвітлення діяльності районної ради, місцевих рад і роботи депутатів різних рівнів!

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша, керівники місцевих рад району взяли участь в щотижневій апаратній нараді РДА

31.10.2016

Голова районної ради Віталій Оноша разом із сільськими, селищними, міським головами району взяли участь у проведенні щотижневої розширеної апаратної наради в райдержадміністрації, на якій колегіально розглянуто ряд актуальних питань соціально-економічного розвитку району, а саме: про перереєстрацію неприбуткових установ; про проведення нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів району; про стан виконання заходів з попередження поширення африканської чуми у Валківському районі; про стан справ щодо призначення населенню субсидій та про роботу з призову громадян на строкову військову службу та відбору на військову службу за контрактом…

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради

31.10.2016

Під час наради головою районної ради підведені підсумки роботи виконавчого апарату за минулий тиждень, відзначено успішну підготовку та проведення урочистої презентації міні-проектів, реалізованих у м. Валки. За результатами наради сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень, наголошено на першочергових завданнях. Головою ради дані доручення посадовим особам виконавчого апарату стосовно підготовки та направлення звітності щодо реалізованих та презентованих міні-проектів. До того ж, наголошено на необхідності розпочинати організаційні заходи стосовно підготовки проектів та формування заявок і пакетів необхідних документів для участі в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє - 2017»…

Детальніше...

  15 листопада 2016 року районна рада завершує прийом клопотань про відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району»

31.10.2016

15 листопада завершується прийом клопотань та відповідних пакетів документів на відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району», після чого всі клопотання, що надійшли, разом з матеріалами відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин Валківського району», затвердженого рішенням Валківської районної ради від 13 березня 2008 року № 436-V, будуть направлені на розгляд Президії районної ради…

Детальніше...

  У Валківській районній раді презентовано 7 міні-проектів, переможців обласного конкурсу «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ»
у місті Валки


29.10.2016

28 жовтня 2016 року о 10.30 годині в день 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників в залі пленарних засідань районної ради відбулася презентація успішно реалізованих 7 міні-проектів, переможців обласного конкурсу «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ» у місті Валки.
А урочистості розпочалися з виступу духового оркестру РНД Іскра, який розташувавшись у фойе на I поверсі зустрічав гостей свята як феєричними мелодіями, так і новими концертними костюмами, які придбано за рахунок реалізації відповідного міні-проекту.
Ініціативні групи та Валківську громаду з перемогами у обласному конкурсі і завершенням робіт щиро вітали перший заступник голови обласної ради Коваленко В.М., керівники району - голова районної ради Оноша В.П. та голова райдержадміністрації Войтенко В.І., депутати обласної ради Пієв С.М. та Юрченко Е.П., Валківський міський голова Скрипніченко В.В. Почесними гостями свята вручено Сертифікати і емблеми конкурсу, а керівники міні-проектів, активісти і учасники відзначені районними і міськими візнаками...

Детальніше...

  Нагородження керівників міні-проектів районними відзнаками

29.10.2016

Голова районної ради Оноша В.П. та голова райдержадміністрації Войтенко В.І. разом із міським головою Скрипніченком В.В. відзначили спільними Подяками керівників ініціативних груп міста Валки, переможців обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ

Детальніше...

  Окраса міста Валки – духовий оркестр

29.10.2016

Окраса міста Валки – духовий оркестр: міні-проект саме під такою назвою є переможцем обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ щодо придбання концертних костюмів для музичного колективу РНД ІСКРА

Детальніше...

  Урочистості до Дня податківця та Дня автомобіліста і дорожника

28.10.2016

Вітаємо з святом!!!

Детальніше...

  28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

28.10.2016

Шановні ветерани, мешканці Валківщини!

Від щирого серця вітаю Вас із 72-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.
28 жовтня 1944 року останні гітлерівські загарбники були вигнані з території України, для українського народу завершилися жахливі роки окупації…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства

28.10.2016

Шановні працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!
Це свято об’єднує між собою водіїв-професіоналів та автолюбителів, а також всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: керівництво та працівників місцевих підприємств-перевізників - ПАТ «Валківське АТП-16341» та приватного підприємства «ЕКО-ТАКСІ», ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом.
Вітаю усіх, хто обрав цю справу за професію! Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників державної податкової служби

28.10.2016

Шановні податківці Валківщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівника державної податкової служби України. Вашу роль у реалізації податкової політики, формуванні бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Від вашого вміння, професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого району, а й України в цілому…

Детальніше...

  Валківщина відсвяткувала 72-ту річницю визволення України від фашистських загарбників

28.10.2016

Сьогодні, у день 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, квіти до Меморіалу Слави в м. Валки поклали очільники районної та міської влади, ветерани, представники політичних партій та громадських об’єднань, керівники та представники трудових колективів Валківщини, мешканці міста. В урочистій церемонії також взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938