Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3768 
  Продовження святкових урочистостей – дитяче свято, спортивні змагання та фінал Кубку району з футболу

25.08.2016

Далі святкові урочистості продовжилися у спорткомплексі, де проходили змагання з настільного тенісу та шахів, а також з дартсу – для людей з обмеженими можливостями. Учасників змагань вітали очільники району Оноша Віталій Петрович та Войтенко Віктор Іванович.

Об 11.00 годині у міському парку «Сонечко» розпочалася святково-розважальна програма «Люблю Україну» для дітей Валківщини з різноманітними конкурсами, вікторинами, майстер-класами та солодким частуванням морозивом.

Детальніше...

  Вітаємо команду «Нива» Шарівка - переможців Кубку Валківського району з футболу сезону 2016 року!

25.08.2016

24 серпня 2016 року о 16.00 годині на стадіоні м. Валок відбувся фінал Кубку району з футболу. У яскравій безкомпромісній боротьбі, не зважаючи на примхи природи, зійшлися команди футболістів з Шарівки та Старого Мерчика.

З рахунком 6:3 перемогу виборола команда «Нива» Шарівка, яка стала володарем Кубку Валківського району з футболу сезону 2016 року.

Кращим гравцем турніру визнаний Олег Кожушний, гравець команди «Нива» - Шарівка.

Детальніше...

  Святкові вітання братньої Сколівської громади

24.08.2016Детальніше...

  Фотовиставка та святковий концерт в РНД «Іскра»

23.08.2016Детальніше...

  Відкриття нового приміщення Центру надання адміністративно-господарських послуг

22.08.2016

Керівники району, органів місцевого самоврядування, районних установ взяли участь у відкритті щойно відремонтованого приміщення Центру надання адміністративно-господарських послуг, що відтепер прийматиме відвідувачів за адресою: м. Валки, проспект Григорія Сковороди, 10. Звертаючись до присутніх, голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко наголошували на символічності сьогоднішньої події, що відбувається напередодні святкування 25-ї річниці Незалежності України. Адже про рівень розвитку держави свідчить, в тому числі, і якість надання адміністративних послуг населенню…

Детальніше...

  Вшанування пам’яті загиблих героїв Андрія Ольховського та Андрія Ваховського

22.08.2016

Голова районної ради Віталій Оноша, голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко разом із делегацією у складі представників органів місцевого самоврядування, апарату райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради та засобів масової інформації в знак глибокої пошани відвідали могили героїв-валківчан, загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході країни, вклонилися їх пам’яті, поклали квіти до пам’ятників загиблим героям - Андрію Ваховському у Шарівці та Андрію Ольховському у Валках.

Детальніше...

  Урочисте нагородження переможців обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва «Слобожанські передзвони»

21.08.2016

В рамках святкування 25-ї річниці Незалежності України в приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» (м. Харків) відбулася церемонія урочистого нагородження переможців обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва «Слобожанські передзвони», обласного конкурсу з виготовлення ляльки-мотанки «Слобожанський хоровод» та конкурсу фільмів-презентацій місцевихелементів нематеріальної культурної спадщини. В заході від Валківського району взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та керівник РНД «Іскра» Оксана Холодна.

Митці Валківського району здобули пермогу у двох конкурсах та були нагороджені дипломами, зокрема:…


Детальніше...

  Свято-Преображенському Храму м. Валки - 25 років

19.08.2016

Прихожани Свято-Преображенського Храму міста Валки святкують сьогодні подвійне свято - Преображення Господнього та Храмове свято.

Разом із громадою участь у святковому молебні взяли керівники району - голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, депутати районної ради. Під час святкового Богослужіння відбулося освячення Почаївської ікони Божої Матері, яку до 25-річного ювілею Храму подарував колишній його настоятель отець Валентин Ковальчук.

З Великим Спасом вас, валківчани!

Детальніше...

  Нарада з питань погашення податкового боргу суб’єктами господарювання та громадянами Валківського району

18.08.2016

Голова районної ради Віталій Оноша разом із керівниками органів місцевого самоврядування району взяли участь у нараді райдержадміністрації з питань погашення податкового боргу по суб’єктам господарювання та громадянами Валківського району. Нарада відбулася під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Войтенка та за участі начальника Південної ОДПІ Вікторії Возної. Під час засідання йшлося про шляхи погашення боргу по податку з доходів фізичних осіб та податку з доходів, самостійно задекларованих громадянами, термін сплати яких минув 29 липня 2016 року. Зазначений борг становить 269,5 тис. грн…

Детальніше...

  В районі продовжується підготовка об’єктів до роботи у осінньо-зимовий період

16.08.2016

Про підготовку господарського комплексу району до роботи у осінньо-зимовий період 2016/2017 років йшлося на нараді в райдержадміністрації, участь у якій взяли голова районної ради Віталій Оноша, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, керівники підприємств, установ та організацій району…

Детальніше...

  Пленарне засіданя VІІІ позачергової сесії районної ради

09.08.2016

Відбулося пленарне засідання VІІІ позачергової сесії районної ради, під час якого депутатами було розглянуто понад десять питань порядку денного. За результатами роботи внесено зміни та доповнення до районних Програм: Програми підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» на 2015 – 2017 роки та до комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Валківському районі на 2016 -2020 роки…

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань комунальної власності…

09.08.2016

Сьогодні о 9.00 годині відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності під керівництвом Сергія Барабаша, голови профільної комісії. Депутати розглянули питання щодо затвердження Правил приймання стічних вод в систему каналізації КП «Вода» від підприємств, установ, організацій; прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району із спільної власності територіальних громад сіл, селища Коломацького району ліжок функціональних; затвердження Звіту про вартість об’єкту оцінки з метою визначення розміру орендної плати. Також були розглянуті листи, що надійшли на адресу комісії. За результатами розгляду клопотань комісією винесено на розгляд сесії додатково два питання, в тому числі питання щодо надання попередньої згоди на розміщення відповідного обладнання на водонапірній башті КП «Вода» в с. Високопілля для забезпечення якісного покриття інтернет-зв’язку в населеному пункті.

Детальніше...

  Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету…

08.08.2016

Сьогодні о 10.00 годині під керівництвом голови комісії районної ради з питань бюджету Ольги Дубовик відбулося засідання профільної комісії, під час якого депутатами були розглянуті листи з клопотаннями керівників бюджетних установ щодо надання додаткового фінансування чи коригування кошторисів бюджетних установ. Висновки фінансового управління щодо даних клопотань та доцільності внесення змін до кошторисів бюджетних установ озвучила заступник начальника фінансового управління РДА Світлана Гірка, яка також ознайомила депутатів із пояснювальною запискою фінуправління райдержадміністрації до проекту рішення про внесення змін до районного бюджету. Про необхідність внесення змін та доповнень до районної Програми підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» на 2015 – 2017 роки доповіла Марина Орлова – головний лікар КЗОЗ «Центр ПМСД Валківського району». В роботі комісії взяв участь голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань земельних відносин…

08.08.2016

В рамках підготовки до пленарного засідання VІІІ позачергової сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин. Депутатами розглянуті листи, що надійшли до комісії та проекти рішень про надання згоди відділу освіти Валківської райдержадміністрації для отримання спеціального дозволу (ліцензії) на користування надрами та про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду на території Старомерчицької селищної ради. За висновками профільної комісії пропонується внести ці питання до порядку денного позачергової сесії, пленарне засідання якої відбудеться завтра, 9 серпня о 10.00 годині в залі засідань районної ради. Запрошуємо депутатів та доповідачів взяти участь в роботі VІІІ, позачергової, сесії районної ради.

Детальніше...

  Головою районної ради скликано позачергову VІII сесію Валківської районної ради

05.08.2016

Головою районної ради В.Оношою відповідним розпорядженням № 31-с скликано позачергову VІII сесію Валківської районної ради. Позачергову сесію скликано терміново з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради.

Засідання постійних комісій відбудуться 8 серпня 2016 року;
пленарне засідання VIIІ позачергової сесії Валківської районної ради VІІ скликання - 9 серпня 2016 року (вівторок) о 10.00 годині.

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає з призначенням
на посади за конкурсом
керівників районних комунальних закладів


29.07.2016

На посаду директора комунального закладу
«Валківська централізована бібліотечна система»
Валківської районної ради -

Сургай Наталію Володимирівну

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає з призначенням
на посади за конкурсом
керівників районних комунальних закладів


29.07.2016

На посаду директора комунального закладу
«Валківський районний народний дім «Іскра»
Валківської районної ради -

Холодну Оксану Михайлівну

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає з призначенням
на посади за конкурсом
керівників районних комунальних закладів


29.07.2016

На посаду директора комунального закладу
«Валківський краєзнавчий музей»
Валківської районної ради -

Поліщук Тамару Вікторівну

Детальніше...

  Вітаємо футбольну команду
Валківської ДЮСШ СПОРТ ДЛЯ ВСІХ
з III місцем у Всеукраїнських змаганнях


26.07.2016

З 17 липня по 23 липня 2016 року в м. Скадовськ Херсонської області відбулися Всеукраїнські фінальні змагання Першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» серед юнаків 2003 р.н. Участь прийняли 24 команди з 13 регіонів України. Команду Валкіського району представляли вихованці Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх». Згідно жеребкування всі команди були поділені на 4 групи по 6 команд. Команда нашого району змагалась в групі «А» з командами з Вінницької, Рівненської, Кіровоградської, Черкаської та Запорізької областей. Після групового етапу три команди набрали по 10 очок. За результатами особистих зустрічей команді нашого району не вистачило 1 голу для виходу у фінальну частину змагань. Команди, які вийшли з нашої групи А стали Чемпіонами та срібними призерами змагань (команди з Рівненської та Черкаської областей відповідно), валківчанам же дісталась Бронза!!! Валківська районна рада дякує депутатам районної ради Походящему В.І., Лісовину М.Я., Педуну О.Л. та всім спонсорам за фінансову підтримку поїздки команди на змагання у Скадовськ.

Детальніше...

  Нарада в райдержадміністрації стосовно децентралізації

21.07.2016

Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у нараді в райдержадміністрації, де обговорювались питання децентралізації влади та добровільного об’єднання територіальних громад.

Детальніше...

Усього: 3768 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3768