Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4176 
  Вітаємо з Днем народження
Перекіпського сільського голову
КОНЄВА Сергія Петровича!!!


01.03.2019

Шановний Сергію Петровичу!

Від виконавчого апарату та депутатського корпусу районної ради прийміть найкращі привітання з Днем народження! У цей радісний і світлий день хочемо побажати Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, світлих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, щастя – в серце, а всі добрі побажання, які сьогодні пролунають на Вашу адресу, обов’язково здійсняться!

Детальніше...

  Вітаємо голову районної ради Віталія Оношу із отриманням диплому магістра державного управління!

01.03.2019

Колектив виконавчого апарату Валківської районної ради привітав голову районної ради Віталія Оношу із успішним завершенням навчання у Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України, відмінним захистом магістерської роботи та отриманням диплому магістра державного управління.

Шановний Віталію Петровичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів з використанням набутих знань, витримки, виваженості і відданого служіння на ниві місцевого самоврядування на благо жителів Валківського району. Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХХІV сесію
районної ради VІІ скликання


01.03.2019

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 5-с від 01.03.2019 року «Про скликання ХХХІV, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою вирішення актуальних питань місцевого значення, затвердження районних цільових Програм, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян району.

Пленарне засідання ХХХІV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у вівторок 5 березня 2019 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради (бюджетна та комунальна), засідання яких відбудеться в день сесії о 9.00 годині.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
5 березня 2019 року
пленарне засідання позачергової
XXХІV сесії районної ради VII скликання


01.03.2019

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХХІV сесії Валківської районної ради, яке відбудеться 5 березня 2019 року о 10.00 годині та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться в день сесії, у вівторок 5 березня о 9.00 год.:

– з питань бюджету (Дубовик О.О.);
- з питань комунальної власності (Барабаш С.І.)

Детальніше...

  Юлія Світлична назвала головні рішення, що були прийняті на сесії обласної ради

01.03.2019

Підбиваючи підсумки пленарного засідання ХІХ сесії Харківської обласної ради VII скликання, голова ХОДА відзначила, що 2019-й рік буде роком розвитку та будівництва на Харківщині.

«Минулого року ми багато чого зробили: відремонтували та реконструювали або збудували майже 500 об’єктів по всіх куточках Харківської області. На цей рік плани такі ж амбітні. Ми приділимо увагу соціальній та гуманітарній сферам. Фінансування виділено на більше ніж 70 об’єктів охорони здоров’я, понад 20 об’єктів освіти, ЖКГ, освітлення, інфраструктурні проекти тощо. Також плануємо приділити увагу розвитку освіти та збільшити кількість місць у дитячих садочках на 1,5 тисячі», - повідомила Юлія Світлична.

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження
депутата районної ради
КРАВЧЕНКА Володимира Васильовича!!!


28.02.2019

Шановний Володимире Васильовичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження від депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради та побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Детальніше...

  За дорученням голови районної ради Віталія Оноші його заступник Юрій Яцина бере участь в роботі ХІХ сесії Харківської обласної ради

28.02.2019

Дев’яносто вісім питань та розділ «Різне» на порядку денному пленарного засідання, яке відкрив голова обласної ради Сергій Чернов.

Опрацюванню сесійних питань передуватиме інформація правоохоронців про стан дотримання законності, публічної безпеки та правопорядку в регіоні.

Про результати своєї діяльності за 2018 рік, а також депутатського корпусу і виконавчого апарату звітуватиме голова обласної ради Сергій Чернов.

Детальніше...

  Стратегію розвитку Харківщини на період до 2027 року розроблятимуть із залученням фахівців та громадськості

28.02.2019

Рішення про розробку документа було прийняте під час сесії обласної ради 28 лютого. Чинна зараз стратегія розвитку регіону розрахована до 2020 року. Згідно із законодавством, вже зараз необхідно розпочинати роботу над створенням нового головного стратегічного документа області.

«Це глобальний процес. На законодавчому рівні до цього питання підійшли комплексно, як ніколи раніше, - зауважила голова ХОДА Юлія Світлична. – Будемо залучати до розробки депутатський корпус, щоб чути громаду і щоб зробити документ максимально ефективним. Також активно залучатимемо експертну думку. Розвиток територій залежить від того, який курс взяти. Якщо схибити на етапі розробки програми, не можна розраховувати в результаті отримати гарні показники».

Детальніше...

  Харківська обласна рада звернеться до Кабміну щодо забезпечення права органів місцевого самоврядування на вільне використання коштів місцевих бюджетів

28.02.2019

Депутати обласної ради під час пленарного засідання ХІХ сесії облради підтримали текст відповідного звернення до Кабінету Міністрів України.

У документі звернення йдеться про те, що Конституцією України (стаття 142) визначено, що «матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об’єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад».

Детальніше...

  У 2019 році в Харківській області планують ремонт 93 доріг місцевого значення

28.02.2019

Відповідні зміни до обласного бюджету та Програми розвитку дорожнього господарства на 2018 – 2020 роки були прийняті обласними депутатами 28 лютого під час засідання сесії.

Голова ХОДА Юлія Світлична відзначила, що кількість об’єктів ремонту може бути збільшена в разі, якщо до Дорожнього фонду надійде додаткове фінансування, зокрема, від перевиконання митних платежів.

«Ми направляємо всі можливі ресурси на ремонт доріг у області», - наголосила керівник області.

Детальніше...

  Економія бюджетних коштів у 2018 році дозволила збільшити кількість об’єктів у області, де провели ремонти

27.02.2019

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична під час засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва. На засіданні комісії обговорили питання, які винесуть на розгляд чергової сесії Харківської обласної ради 28 лютого. Серед них – звіти про виконання обласного бюджету та Програми економічного та соціального розвитку Харківської області в 2018 році.

Заслухавши звіти керівників профільних департаментів, Юлія Світлична відзначила: «Нам вдалося побудувати програму соціально-економічного розвитку так, щоб вона мала й економічний важель зростання, і соціальну спрямованість. Такий баланс важко витримати».

Детальніше...

  До переліку капітальних вкладень у 2019 році додадуть 281 новий об’єкт

27.02.2019

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва, що відбулося сьогодні під керівництвом голови Харківської облдержадміністрації, депутата обласної ради Юлії Світличної та за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.

На порядку денному засідання комісії було дванадцять питань, що стосувалися внесення змін до існуючих та затвердження нових галузевих програм, а також прийняття обласного бюджету на наступний рік. Розглянули члени комісії й пропозиції про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

27.02.2019

Як укладати шлюбний договір

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

27.02.2019

72,9% травмованих на виробництві – чоловіки

Упродовж 2018 року Фондом соціального страхування України зареєстровано 4 805 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві, серед яких 3 505 осіб, або 72,9% складають чоловіки, 1 300 осіб, або 27,1% – жінки. Для всіх потерпілих Фонд здійснює компенсацію втраченого за період тимчасової непрацездатності заробітку, оплату лікування в закладах охорони здоров’я та у разі встановлення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності фінансує щомісячні страхові виплати і одноразові допомоги, медичні та соціальні послуги.

Детальніше...

  Нарада з питань забезпечення безпеки громадян під час проведення масових районних заходів, запланованих на березнь

27.02.2019

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з питань проведення масових районних заходів, запланованих на березень поточного року. Окремим питанням було розглянуто заходи безпеки під час проведення масштабного щорічного дійства на центральній площі міста – «Валківської Масляної».

Детальніше...

  У планах влади – будівництво басейну для валківчан

27.02.2019

Сьогодні, 27 лютого, голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко провів чергову виїзну нараду у ДЮСШ «Спорт для всіх», на території якої планується будівництво басейну. У виїзній нараді взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, міський голова Валерій Скрипніченко, головний архітектор Ігор Банніков.

Враховуючи цільове спрямування і важливість об`єкту, учасники наради оглянули територію, на якій планується спорудження басейну, обговорили ряд технічних умов і вимог, які необхідно враховувати при будівництві, у тому числі наявність, стан інженерних мереж і комунікації, типи ґрунту. Окрему увагу було приділено улаштуванню під’їзних шляхів та напрацюванню пропозицій до ескізного проекту будівництва басейну.

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
в засіданні Координаційної ради з національно-патріотичного виховання


26.02.2019

У нещодавно відкритому молодіжному ХАБі «Розвиток» під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Наталії Осадчої, голови Координаційної ради відбулося перше у цьому році засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Участь в роботі координаційної ради взяли заступник голови районної ради, заступник голови Координаційної ради Юрій Яцина, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степанова, редактор районної газети СІЛЬСЬКІ НОВИНИ Ірина Обихвіст керівники закладів, установ бюджетної сфери та громадських районних організацій.
Сплановано проведення ряду загальнорайонних заходів національно-патріотичного спрямування із максимальним залученням молоді...

Детальніше...

  Міжрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Харківській області інформує...

25.02.2019

ПОРЯДОК СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

25.02.2019

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої йшлося про початок підготовки матеріалів до розгляду позачерговою сесією районної ради, пленарне засідання якої орієнтовно відбудеться на початку березня. В центрі рогляду – питання фінансового блоку.

В центрі уваги виконавчого апарату та депутатського корпусу районної ради – проходження деклараційної компанії, яка триватиме до 31 березня 2019 року включно.

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


25.02.2019

Сьогодні, 25 лютого 2019 року, в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району, районних служб, керівниками місцевих рад району, участь в якій взяв заступник голови районної ради Юрій Яцина разом із посадовцями районної ради Тетяною Котенко та Геннадієм Повстянко.

Під час апаратної наради голова райдержадміністрації Віктор Войтенко разом з заступником голови районної ради Юрієм Яциною привітали з Днем народження директора ТОВ «Медіа-центр «Сільські новини» Ірину Обихвіст.

Детальніше...

Усього: 4176 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4176