Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5883 
  Консультує Міністр юстиції України...

08.10.2018

Допомога по безробіттю

Детальніше...

  Зі святом, шановні освітяни Валківщини!

07.10.2018

Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників освіти

Шановні працівники освітніх закладів району! Шановні ветерани галузі освіти! В день вашого професійного свята Валківська районна рада щиро вітає вас з Днем працівників освіти!

Ваш досвід, ваша любов підтримують ваших учнів і вихованців упродовж усього життя. Немає праці благороднішої, ніж праця вчителя. Бути вчителем означає самовіддано служити двом одвічним цінностям – просвіті та гуманності. Ви прагнете навчити своїх учнів не лише наукам, а й людяності, відповідальності, самостійності. Ви навчаєте дітей і юнаків бути дорослими людьми та зрілими громадянами і патріотами…

Детальніше...

  Привітання голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня працівників освіти

07.10.2018

Шановні освітяни! Дорогі вчителі!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Разом із нами вас вітають по всій країні – мільйони і мільйони українців.

Тому що День учителя – це щось глибоко особисте.

Це свято, про яке пам’ятаємо навіть тоді, коли давно вийшли за шкільний поріг.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

05.10.2018

Змінився порядок призначення страхових виплат потерпілим на виробництві...

Детальніше...

  Юлія Світлична бере участь у засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи

05.10.2018

Засідання проходить 5 жовтня в Страсбурзі (Франція). Серед питань, які планують розглянути в ході засідання, - адміністративна реформа Ради Європи, підготовка до проведення 35-ї сесії Конгресу (відбудеться 6 - 8 листопада 2018 року) та виборів до керівних органів Конгресу, стан місцевої та регіональної демократії в країнах – членах Ради Європи тощо.

«Як завжди, в Конгресі регіональних влад ради Європи відстоюємо інтереси України. У пріоритеті – питання подальшої європейської інтеграції, міжнародної співпраці та формування позитивного іміджу нашої країни в Європейському Союзі, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. – Постійно відчуваємо підтримку нашої країни з боку європейських партнерів – не тільки на державному, але й на регіональному рівні».

Детальніше...

  Освітяни Валківщини, честь вам і хвала!

04.10.2018

Велику освітянську родину Валківщини 4 жовтня з Днем працівників освіти вітали в залі районного народного дому «Іскра».

Від депутатського корпусу районної ради та від себе особисто педагогічний загал, який зібрався цього дня на святкові загальнорайонні урочистості, зі сцени РНД «Іскра» привітав голова районної ради Віталій Оноша, який відзначив високу якість освіти у навчальних закладах району, високий рівень професійної майстерності валківських педагогів та щиро бажав освітянському загалу району успіхів у навчанні дітей та вихованні юних громадян – патріотів української держави, щастя, достатку, миру та процвітання кожній родині і всій нашій країні.

Детальніше...

  Велику освітянську родину Валківщини 4 жовтня з Днем працівників освіти вітали в залі районного народного дому «Іскра»

04.10.2018

Керівників, педагогів та працівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району, ветеранів галузі освіти вітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Новосел та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Ольга Бабенко, які подарували присутнім безліч теплих, щиросердних побажань з нагоди професійного свята.

Начальник відділу освіти Вікторія Новосел висловила щиру подяку всім, хто не стоїть осторонь проблем закладів освіти району – керівникам району Віталію Оноші та Віктору Войтенку, першому заступнику голови РДА Наталії Осадчій, депутатському корпусу районної ради, керівникам та депутатам місцевих рад району, чисельним спонсорам та благодійникам, які сприяють розвитку галузі освіти в районі та без підтримки яких освіта Валківщини не мала б таких високих досягнень та показників.

Детальніше...

  Кращі представники галузі освіти Валківщини відзначені почесники відзнаками районної ради, райдержадміністрації та відділу освіти

04.10.2018Детальніше...

  Освітяни Валківщини, честь вам і хвала!

04.10.2018Детальніше...

  Велику освітянську родину Валківщини 4 жовтня з Днем працівників освіти вітали в залі районного народного дому «Іскра»

04.10.2018

Подарунком для учасників свята стали яскраві неперевершені виступи за участю танцювально-хореографічних колективів та солістів – талановитих вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості, РНД «Іскра», Сніжківського будинку культури та учнів Валківського ліцею імені Олександра Масельського.

Детальніше...

  Кращі представники галузі освіти Валківщини відзначені почесники відзнаками районної ради, райдержадміністрації та відділу освіти

04.10.2018

Під час урочистостей з нагоди Дня працівників освіти кращі педагоги та непедагогічні працівники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району відзначені спільними Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, відділу освіти РДА.

За сумлінну наполегливу працю, високий рівень професійної майстерності, відповідальність, вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти, активне сприяння підвищенню якості освітнього процесу та з нагоди Дня працівників освіти відповідно до спільного розпорядження голови районної ради Віталія Оноші та голови райдержадміністрації Віктора Войтенка Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації відзначено:

Детальніше...

  Голова ХОДА привітала працівників освіти Харківщини з професійним святом

03.10.2018

Святковий захід для вчителів регіону відбувся 3 жовтня в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка.

Зі святковим відеозверненням до вчителів Харківщини звернулася очільниця області Юлія Світлична. Вона відзначила, що сьогоднішнє свято відзначають мільйони українців, для кожної людини це свято актуальне - навіть після закінчення навчання в школі, адже це пам’ять про молоді роки та перші кроки в пізнанні світу.

Детальніше...

  Президент підписав Закон щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів

03.10.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».

Згідно із Законом в декілька разів підвищено штрафи за незаконну рубку і знищення лісових культур та молодняка.

Детальніше...

  Освітяни Валківського району взяли участь в обласному Педагогічному віче з нагоди професійного свята

03.10.2018

У середу, 3 жовтня, освітяни Валківського району взяли участь в обласному Педагогічному віче до Дня працівників освіти. За дорученням голови районної ради Віталія Оноші до складу делегації учасників заходу від Валківщини доєдналася керуюча справами районної ради Тетяна Котенко.

Напередодні професійного свята освітяни Харківщини отримали теплі привітання та щирі побажання від голові Харківської обласної райдержадміністрації Юлії Світличної, заступника голови ХОДА А. Бабічева, директора Департаменту науки і освіти ХОДА Л. Карпової. Кращі представники галузі відзначенні Почесними грамотами та Подяками Харківської обласної державної адміністрації та обласного Департаменту науки і освіти.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

03.10.2018

Набув чинності новий порядок фінансування страхувальників

01 жовтня набули чинності зміни у порядку фінансування Фондом соціального страхування України страхувальників (роботодавців) для надання ними застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві. Зміни направлені на посилення соціального захисту працевлаштованих у частині пришвидшення термінів отримання ними матеріального забезпечення, а також оптимізацію та спрощення для роботодавців взаємодії з Фондом, мінімізацію перевірок і заміну санкцій на попередній контроль.

Детальніше...

  На території Харківської області проведуть пероральну імунізацію диких тварин проти сказу

02.10.2018

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує, що відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 №100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин в Україні» у другій половині жовтня 2018 року на території Харківській області буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Детальніше...

  У День людей похилого віку відділення соціально-побутової адаптації терцентру отримало нове приміщення для надання соціальних послуг

02.10.2018

1 вересня, у День людей похилого віку, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відкрив нове приміщення для відділення соціально-побутової адаптації, у якому усі потребуючі можуть скористатись послугами перукаря, швачки, виміряти тиск, відвідати гурток любителів шахів, зайнятись хоровим співом. Приміщення світле, просторе, розташоване у самому центрі міста Валок по вул. Пушкіна 14, має зручний під`їзд, тож людям поважного віку відтепер буде ще зручніше як отримувати тут послуги, так і проводити дозвілля за інтересами…

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

02.10.2018

Про виплату заробітної плати, належної працівникові, при його звільненні...

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня ветерана та Дня людини поважного віку

01.10.2018

Шановні наші ветерани війни та праці! Вітаю вас з Міжнародним днем людей поважного віку та Днем ветерана! Ці свята – добра нагода пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також знову і знову засвідчити всенародну повагу ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Мудрість людей старшого покоління, їх значний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління…

Детальніше...

  Голова Валківської районної ради Оноша В.П. взяв участь у Х Міжнародному економічному форумі, що проходив 29 вересня у Харкові

01.10.2018

Участь у Х Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» взяли Президент України Петро Порошенко, голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та близько 600 представників дипкорпусу, органів влади, ділових кіл, міжнародних організацій, інвестиційних, консалтингових компаній. А також 35 іноземних делегацій, 18 надзвичайних та повноважних послів іноземних держав.

Детальніше...

Усього: 5883 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5883