Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3824 
  Засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань…

18.10.2016

В рамках підготовки до пленарного засідання Х позачергової сесії районної ради о 10.00 год. відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку. Депутатами були розглянуті клопотання, що надійшли до комісії та опрацьовані проекти рішень…

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань бюджету…

18.10.2016



Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради

17.10.2016

Під час апаратної наради сплановано роботу виконавчого апарату на поточний тиждень, роботу профільних постійних комісій районної ради, уточнено дати презентацій успішно реалізованих в районі міні-проектів розвитку територіальних громад, обговорені організаційні питання щодо відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району», а саме стосовно виготовлення відповідних бланків посвідчень, нагрудних знаків, дипломів. До того ж, обговорено хід підготовки до пленарного засідання позачергової сесії та організації розгляду питань в профільних постійних комісіях.

Детальніше...

  Засідання комісії з питань надання в оренду майна спільної власності

17.10.2016



Детальніше...

  Головою районної ради скликано позачергову Х сесію Валківської районної ради

17.10.2016

Головою районної ради В.Оношою відповідним розпорядженням № 43-с скликано позачергову Х сесію Валківської районної ради. Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради.

Пленарне засідання Х сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 20 жовтня 2016 року (четвер) о 10.00 годині.

Детальніше...

  Голова районої ради Оноша В.П. взяв участь у спільних показових навчаннях, які відбулися на території дитячого табору «Ялинка»

17.10.2016

14 жовтня в оздоровчому таборі «Ялинка» відбулися спільні показові навчання членів громадських формувань територіальної оборони та ветеранів антитерористичної операції, присвячені Дню захисника Вітчизни. Учасників навчань та всіх присутніх з потрійним святом – Покровою Божої Матері, Днем українського козацтва та Днем захисника України привітали керівники району - голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

У програмі показових навчань були тренування, навчання елементам самозахисту, оборони та багато інших цікавих заходів…

Детальніше...

  Адміністративно-господарському активу регіону представлена новий керівник Харківської ОДА Юлія Світлична

17.10.2016

15 жовтня 2016 року голова районої ради Віталій Оноша взяв участь у зборах активу області, під час яких Президентом України Петром Порошенко адміністративно-господарському активу регіону була представлена новий керівник Харківської ОДА Юлія Світлична.

Валківська районна рада щиро вітає Юлію Олександрівну із призначенням на відповідальну державну посаду та бажає успіхів у роботі щодо подальшого розвитку Харківського регіону…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші мешканцям сел Огульці та Новий Мерчик із Храмовим святом

14.10.2016

В День Покрови Пресвятої Богородиці Огульцівська та Новомерчицька релігійні православні громади, прихожани Храму Покрови Пресвятої Богоматері с. Огульці та Свято-Покровського Храму с. Новий Мерчик відзначають Храмове свято.

Дорогі мешканці Огульцівської та Новомерчицької громад!
Від усієї душі щиро вітаю Вас з подвійним святом – зі світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці та Храмовим святом! Хочу побажати кожному з Вас внутрішньої сили та душевної рівноваги. Нехай віра допомагає долати життєві перешкоди та буде тим провідним світлом, котре вестиме в житті…

Детальніше...

  Святковий концерт в Огульцівській громаді
з нагоди Дня захисника України


14.10.2016

14 грудня о 15.00 годині в Огульцівському СБК ім. Т.Г. Шевченка відбувся святковий концерт з нагоди Храмового свята в селі, Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Заступник голови районної ради, депутат від Огульцівської громади Яцина Ю.Д. від себе особисто, від голови райради Оноші В.П., депутатського корпусу і виконавчого апарату привітав мешканців місцевої громади з святами, побажав миру, здоровя, злагоди і добробуту. Аматори самодіяльної сцени подарували присутнім змістовну і різножанрову концертну програму, сформувавши піднесений настрій глядачам.

Детальніше...

  Храмове свято у селі Огульці

14.10.2016

В День Покрови Пресвятої Богородиці Огульцівська релігійна православна громада, прихожани місцевого Храму Покрови Пресвятої Богоматері відзначили Храмове свято святковим Богослужінням.

Заступник голови районної ради, депутат від Огульцівської громади Яцина Ю.Д. взяв участь у Молебні та від себе особисто, від голови райради Оноші В.П., депутатського корпусу і виконавчого апарату по його закінченні привітав прихожан Храму зі святом та побажав усім внутрішньої сили та душевної рівноваги, нехай віра допомагає долати життєві перешкоди та буде тим провідним світлом, котре вестиме в житті, а Пресвята Богородиця своїм омофором покриває і захищає від усіх негараздів і зла, даруючи МИР і спокій, радість життя і Всіленське щастя!!!

Детальніше...

  Тематична виставка дитячих малюнків та фоторобіт до Дня захисника Вітчизни

13.10.2016

На фасаді районного народного дому «Іскра» учасники святкових заходів мали змогу переглянути виставку тематичних дитячих малюнків та фото з особистих архівів валківчан - учасників антитерористичної операції.

Детальніше...

  Районні урочистості до Дня захисника Вітчизни в РНД «Іскра»

13.10.2016

Святкові урочистості продовжилися у залі районного народного дому «Іскра», який цього дня зібрав ветеранів-учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів війни, представників трудових колективів, учнів старших класів навчальних закладів міста, мешканців району. Зі святом мужніх, святом людей, які присвятили своє життя надзвичайно важливій справі – захищати Батьківщину, всіх, хто причетний до високого звання захисника Вітчизни, ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, ветеранів АТО зі сцени вітали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради ветеранів Валентина Клочко, голова районної організації ветеранів Афганістану Микола Смірнов та голова районної спілки ветеранів АТО Олександр Жовтобрюх...

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради

13.10.2016

Голова ради доручив кураторам профільних депутатських комісій уважно опрацювати клопотання, проекти, пояснювальні записки та інші матеріали, подані ініціаторами питань для розгляду на сесії, у співпраці із структурними підрозділами райдержадміністрації, головними розпорядниками коштів районного бюджету, відповідальними за подання клопотань та матеріалів з ініційованих питань, підготувати питання для розгляду в постійних комісіях, спільно з головами комісій сформувати порядки денні засідань комісій.

Детальніше...

  Новий шкільний автобус для першого освітнього округу в районі

13.10.2016

Сьогодні в рамках реалізації пілотного проекту «Освітній округ» Валківський ліцей ім. О. Масельського як опорний заклад одержав новий автобус для здійснення підвозу учнів і вчителів філій до навчального закладу. Привітати з цією знаменною подією педагогів та учнів прийшли керівники районуи - голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

Перший в районі і один із перших в області освітній округ був створений рішенням районної ради у червні цього року з метою вдосконалення загальної середньої освіти, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, оснащення їх сучасним обладнанням для створення додаткових можливостей розвитку учнів…

Детальніше...

  Героям-валівчанам Андрію Ольховському та Андрію Ваховському встановлено меморіальні дошки

12.10.2016

Увічненням пам’яті валківчан, героїчно полеглих під час проведення антитерористичної операції, розпочалися районні заходи з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни. Вшановуючи подвиг героїв, які віддали своє життя, захищаючи свободу, незалежність та цілісність української держави, було вирішено увічнити пам’ять про полеглих в зоні АТО воїнів-земляків Ольховського Андрія Олексійовича та Ваховського Андрія Миколайовича встановленням меморіальних дощок у навчальних закладах, де вони навчалися…

Детальніше...

  Відкриття меморіальної дошки Ольховському Андрію у Валківському ліцеї

12.10.2016



Детальніше...

  Відкриття меморіальної дошки Ваховському Андрію у Шарівській школі

12.10.2016



Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з працівниками виконавчого апарату районної ради

10.10.2016

В ході наради намічені першочергові завдання та пріоритети діяльності виконавчого апарату з метою підготовки позачергової Х сесії районної ради та роботи постійних комісій. Головою районної ради надано відповідні доручення працівникам виконавчого апарату, які є кураторами профільних постійних комісій районної ради, щодо формування разом із головами переліків питань порядків денних засідань комісій, підготовки матеріалів до розгляду…

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша, керівники місцевих рад району взяли участь в щотижневій апаратній нараді РДА

10.10.2016

На черговій розширеній апаратній нараді в райдержадміністрації розглянуто сім актуальних питань:
Про стан наповнення бюджету району та бюджетів місцевих рад доповідала ГАБЄЛКОВА Наталія Іванівна - заступник начальника – начальник Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ Міндоходів у Харківській області.
Про стан проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2016 року та про спільні учбові навчання учасників територіальної оборони і учасників антитерористичної операції в рамках святкування Дня захисника України поінформував СІРЕНКО Олександр Анатолійович - військовий комісар Валківського районного військового комісаріату…

Детальніше...

  Участь Валківської районної ради у роботі
профільного Комітету Верховної Ради України
з питань паливно-енергетичного комплексу


10.10.2016

6 жовтня 2016 року о 14.00 годині у місті Києві у Комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу відбулась розширена робоча нарада під головуванням заступника голови Комітету БЄЛЬКОВОЇ О.В. щодо проблемних питань децентралізації рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату.
V сесія районної ради підтримала ініціативи і відповідний проект рішення, внесений головою районної ради ОНОШОЮ В.П. та заступником голови районної ради ЯЦИНОЮ Ю.Д. і направила звернення до Верховної Ради України щодо підтримки і якнайшвидшого затвердження законопроекту № 3038-1 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо справедливого розподілу рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату)», всебічно схвалюючи і підтримуючи законотворчі ініціативи автора цього законопроекту, нашого народного депутата України Біловола О.М....

Детальніше...

Усього: 3824 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3824