Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Робочий візит керівників району до Валківського райавтодору

22.10.2018

З метою ознайомлення зі станом підготовки підприємства до зимового періоду керівники району здійснили робочу поїздку до філії «Валківський райавтодор», де директор цього підприємства Ален Агасян ознайомив їх з технічними можливостями очолюваної ним філії.

Голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча оглянули наявну техніку та виробничу базу підприємства, поцікавилися розмірами та станом виплати заробітної плати працівникам...

Детальніше...

  З професійним святом вітаємо працівників харчової промисловості України!

21.10.2018

Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня працівників харчової промисловості України

Шановні працівники харчової промисловості Валківщини! Валківська районна рада щиро вітає вас із професійним святом!

Завдяки вашій наполегливій праці харчова промисловість на сьогодні є однією з провідних галузей економіки України та демонструє високі темпи розвитку. Харчова промисловість України — це тисячі великих, середніх і малих підприємств різної форми власності. Працівники галузі роблять вагомий внесок у зміцнення економіки держави, забезпечення продовольчої безпеки, стабільності та підвищення рівня життя співвітчизників. Абсолютна більшість харчових продуктів, що споживаються в нашій державі – українського виробництва. Це найкраща характеристика вашої праці і прояв високої довіри…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всесвітнього дня статистики

20.10.2018

Щороку 20 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день статистики (World Statistics Day). Його святкування започатковане Статистичною комісією Організації Об’єднаних Націй у 2010 році на 64 сесії ООН. Таке рішення було прийняте, враховуючи значимість статистичної інформації для вимірювання прогресу на національному, регіональному та міжнародному рівнях і підтримки сучасних процесів управління соціально-економічним розвитком…

Детальніше...

  Святкові вітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Міжнародного дня кухарів і кулінарів

20.10.2018

Професійне свято кулінарів і кухарів порівняно молода подія. Міжнародний день кухарів був заснований лише у 2004-му році. Це відбулося з ініціативи та активної участі Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств, в яку тоді вже входило близько восьми мільйонів представників цієї прекрасної кухарської професії з безлічі країн світу…

Детальніше...

  Валківські поліцейські НАГАДУЮТЬ, що за спалювання листя та сміття передбачена відповідальність!

19.10.2018

Поліцейські наголошують, що дим дуже шкідливо впливає на здоров’я людини. Токсини, які виділяються під час горіння рослин та інших речовин провокують виникнення хвороб, зокрема дихальної системи. Також, може призвести до масштабних пожеж і невиправних наслідків!
За спалювання сміття та листя передбачена адміністративна відповідальність. Несанкціоноване спалення листя та сміття відповідно регулюється статтею 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень.
Будь свідомим громадянином — не пали сміття та листя!- наголошує начальник Валківського відділу поліції.

Детальніше...

  ОБЕРЕЖНО ТЕЛЕФОННІ ШАХРАЇ !!!

19.10.2018

Правоохоронці попереджають законослухняних громадян бути обачними.
Шахраї використовують телефон як засіб шахрайства...

Детальніше...

  Напрацьовуються шляхи максимального комфорту для відвідувачів кабінету раннього втручання та інклюзивно-ресурсного центру

19.10.2018

У Валківському районі вже майже рік на базі комунального закладу охорони здоров`я «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» працює «Кабінет раннього втручання», фахівцями якого надаються послуги дітям перших років життя, оскільки раннє виявлення біологічних та соціальних факторів ризику щодо порушення розвитку дитини дає можливість своєчасно почати інтенсивну допомогу у ранньому віці, коли розвиток дитини особливо піддається впливу і є можливість попередити ускладнення неповносправності в функціонуванні сім`ї, так і в фізичному та психосоціальному розвитку дитини. Тут безкоштовно усі потребуючі отримують послуги лікаря-педіатра, логопеда, соціального педагога, медсестри з масажу.

Детальніше...

  Урочисте відкриття міні-проекту у Заміському дошкільному навчальному закладі

19.10.2018

У Заміській громаді відбулася презентація успішно реалізованого міні-проекту «Садок – це маленька країна для діток». Це вже третій впроваджений у районі міні-проект з шести проектів-переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2018 році.

На запрошення ініціативної групи в урочистостях взяли участь голова Валківської районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, депутат Харківської обласної ради Едуард Юрченко, Заміський сільський голова Михайло Єфіменко, депутати сільської ради, представники місцевої громадськості, співробітники ДНЗ «Колобок» та власне ті, заради кого розроблявся та впроваджувався цей проект – вихованці місцевого дитсадка.

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує...

19.10.2018

Графік прийому громадян
керівництвом Валківського відділу поліції

Детальніше...

  Валківська поліція нагадує правила поведінки для уникнення наслідків прояву тероризму

19.10.2018

Шановні громадяни!
У звязку із проведенням бойових дій у нашій державі та ускладнення оперативної ситуації необхідно бути пильними і негайно інформувати правоохоронні органи у разі виявлення підозрілих предметів чи сторонніх осіб. Завдяки комплексу превентивних заходів можливо зберегти як своє життя і здоровя, так і інших осіб…

Детальніше...

  Президент підписав Закон щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

18.10.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», прийнятий Верховною Радою України 2 жовтня 2018 року.

Закон спрямований на посилення соціального захисту дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або II групи.

Детальніше...

  Харківська область – у лідерах у країні з реалізації проектів будівництва нових амбулаторій

18.10.2018

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час селекторної наради з регіонами щодо реалізації реформи сільської медицини. Участь у нараді, що відбулась 17 жовтня, взяла голова ХОДА Юлія Світлична.

Вона відзначила, що з тієї мережі амбулаторій, яку було затверджено для будівництва на Харківщині, в роботі уже знаходяться 30 будівель. «По 27 вже проведені тендерні процедури та розпочаті роботи, є всі необхідні документи. Ще по 3-х у тижневий термін роботи будуть завершені», - повідомила Юлія Світлична.

Детальніше...

  Планується будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Валківському районі

18.10.2018

У 2018 році у Валківському районі планується будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Шарівка. Фінансуватимуть будівництво за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини. Амбулаторії будуватимуть в рамках нової мережі первинної медичної допомоги по всій території України. Передбачено типовий проект амбулаторій: планується площа самої амбулаторії, також передбачається житло для лікарів.

В подальшому такі амбулаторії планують побудувати на території всіх сільських рад Валківського району.

Детальніше...

  Сплановано районні заходи по відзначенню державних та професійних свят

18.10.2018

За дорученням голови районної ради Віталія Оноші керуюча справами районної ради Тетяна Котенко взяла участь у нараді райдержадміністрації з питань підготовки районних заходів по відзначенню державних та професійних свят у жовтні-листопаді 2018 року. Присутні на нараді представники причетних структурних підрозділів РДА та районних служб висловили свої пропозиції та побажання з даного питання та обговорили ряд організаційних моментів щодо спланованих заходів.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у роботі загальних зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

18.10.2018

У селищі Пісочин Харківського району під головуванням президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова 17 жовтня відбулися загальні збори членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Серед інших важливих для регіону та місцевого самоврядування питань, зокрема, йшлося про нову модель адміністративно-територіального устрою регіону.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

17.10.2018

Мати і батько мають рівні права та обов’язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою

Детальніше...

  До уваги мешканців Валківського району!

16.10.2018

На сайті Валківської районної ради в розділі ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ – ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ оприлюднено АНАЛІТИЧНУ ДОВІДКУ Валківського відділу поліції ГУ НП в Харківській області про стан криміногенної ситуації в Валківському районі та заходи у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у січні-вересні 2018 року (http://valki.kharkov.ua/advsitem.php?id=4276 )

Детальніше...

  Харків стає центром українсько-польських відносин. Юлія Світлична

16.10.2018

16 жовтня голова ХОДА взяла участь у пленарному засіданні ІІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування. Захід, який уже став традиційним для нашого регіону, зібрав представників об’єднаних територіальних громад області, експертів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування та польських партнерів. У рамках форуму відбудуться 2 панельні дискусії, присвячені питанням енергоефективності та соціальним послугам у ОТГ.

«Харків стає центром українсько-польських відносин. Минулого року ми зустрічали Президента Польщі Анджея Дуду. Також голову Сенату. Поважна та потужна польська делегація взяла участь у міжнародному економічному форумі, який відбувся в Харкові 2 тижні тому. І зараз ми приймаємо вже третій українсько-польський форум місцевого самоврядування», - підкреслила під час відкриття форуму Юлія Світлична.

Детальніше...

  Президент: День захисника України – це свято і чоловіків, і жінок, які боронять нашу державу

14.10.2018

«День захисника України – свято, яке вже безпосередньо пов’язане із сучасними героями, з учасниками бойових дій за незалежність держави… З добровольцями, волонтерами, медиками, працівниками оборонних підприємств, священиками-капеланами», - наголосив Президент Петро Порошенко під час участі в церемонії складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем захисника України

14.10.2018

Шановні валківчани! У величне свято Покрову Пресвятої Богородиці та в День українського козацтва ми відзначаємо і державне свято – День захисника України, яке з 2014 року Указом Президента України офіційно встановлено як загальноукраїнське.

День захисника України – це свято нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Захисники України – це ті, для кого такі поняття, як честь, гідність, сила, витримка і відповідальність є не просто словами. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970