Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Відкриття нового приміщення Центру надання адміністративно-господарських послуг

22.08.2016

Керівники району, органів місцевого самоврядування, районних установ взяли участь у відкритті щойно відремонтованого приміщення Центру надання адміністративно-господарських послуг, що відтепер прийматиме відвідувачів за адресою: м. Валки, проспект Григорія Сковороди, 10. Звертаючись до присутніх, голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко наголошували на символічності сьогоднішньої події, що відбувається напередодні святкування 25-ї річниці Незалежності України. Адже про рівень розвитку держави свідчить, в тому числі, і якість надання адміністративних послуг населенню…

Детальніше...

  Вшанування пам’яті загиблих героїв Андрія Ольховського та Андрія Ваховського

22.08.2016

Голова районної ради Віталій Оноша, голова районної державної адміністрації Віктор Войтенко разом із делегацією у складі представників органів місцевого самоврядування, апарату райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради та засобів масової інформації в знак глибокої пошани відвідали могили героїв-валківчан, загиблих під час проведення антитерористичної операції на сході країни, вклонилися їх пам’яті, поклали квіти до пам’ятників загиблим героям - Андрію Ваховському у Шарівці та Андрію Ольховському у Валках.

Детальніше...

  Урочисте нагородження переможців обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва «Слобожанські передзвони»

21.08.2016

В рамках святкування 25-ї річниці Незалежності України в приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» (м. Харків) відбулася церемонія урочистого нагородження переможців обласного огляду-конкурсу аматорів народного мистецтва «Слобожанські передзвони», обласного конкурсу з виготовлення ляльки-мотанки «Слобожанський хоровод» та конкурсу фільмів-презентацій місцевихелементів нематеріальної культурної спадщини. В заході від Валківського району взяли участь заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та керівник РНД «Іскра» Оксана Холодна.

Митці Валківського району здобули пермогу у двох конкурсах та були нагороджені дипломами, зокрема:…


Детальніше...

  Свято-Преображенському Храму м. Валки - 25 років

19.08.2016

Прихожани Свято-Преображенського Храму міста Валки святкують сьогодні подвійне свято - Преображення Господнього та Храмове свято.

Разом із громадою участь у святковому молебні взяли керівники району - голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, депутати районної ради. Під час святкового Богослужіння відбулося освячення Почаївської ікони Божої Матері, яку до 25-річного ювілею Храму подарував колишній його настоятель отець Валентин Ковальчук.

З Великим Спасом вас, валківчани!

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем пасічника

19.08.2016

Усіх бджолярів Валківщини вітаю з Днем пасічника!

Цієї чудової серпневої пори, коли хлібороби справляють обжинки, а в садах дозрівають соковиті плоди, ви відзначаєте своє професійне свято. За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину. Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям та любов до своєї землі!
Бажаю всім добра і миру, міцного здоров’я, натхнення, щасливої світлої долі та багатих медозборів на радість людям!

З повагою та шаною,
Голова районної ради
Віталій Оноша

Детальніше...

  План урочистостей з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

18.08.2016

Про хід підготовки до державних свят та план проведення загальнорайонних урочистих заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора, 25-ї річниці Незалежності України йшлося на нараді в райдержадміністрації, активну участь в якій взяв голова районної ради Віталій Оноша.

Для гідного відзначення державних свят заплановані наступні загальнорайонні заходи: …

Детальніше...

  Нарада з питань погашення податкового боргу суб’єктами господарювання та громадянами Валківського району

18.08.2016

Голова районної ради Віталій Оноша разом із керівниками органів місцевого самоврядування району взяли участь у нараді райдержадміністрації з питань погашення податкового боргу по суб’єктам господарювання та громадянами Валківського району. Нарада відбулася під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Войтенка та за участі начальника Південної ОДПІ Вікторії Возної. Під час засідання йшлося про шляхи погашення боргу по податку з доходів фізичних осіб та податку з доходів, самостійно задекларованих громадянами, термін сплати яких минув 29 липня 2016 року. Зазначений борг становить 269,5 тис. грн…

Детальніше...

  В районі продовжується підготовка об’єктів до роботи у осінньо-зимовий період

16.08.2016

Про підготовку господарського комплексу району до роботи у осінньо-зимовий період 2016/2017 років йшлося на нараді в райдержадміністрації, участь у якій взяли голова районної ради Віталій Оноша, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, керівники підприємств, установ та організацій району…

Детальніше...

  Запрошуємо дітей Валківщини взяти участь в національному проекті «Місто професій»

10.08.2016

За ініціативи Міжнародного бізнес-клубу Community Club та національного проекту «Місто професій» у м. Харків було проведено профорієнтаційний інтерактивний захід для дітей «Місто професій-2015». Захід в минулому році відвідало 92000 дітей.

Механіка проекту – в парковій зоні розгортається імпровізоване містечко. При вході кожна дитина (віком від 2 до 17 років) отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, а це представники надзвичайно значущих в сучасних умовах для країни професій. Таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник.

Сумлінні «працівники» отримають заробітну плату, витратити яку зможуть в крамниці солодощів та подарунків…

Детальніше...

  Пленарне засіданя VІІІ позачергової сесії районної ради

09.08.2016

Відбулося пленарне засідання VІІІ позачергової сесії районної ради, під час якого депутатами було розглянуто понад десять питань порядку денного. За результатами роботи внесено зміни та доповнення до районних Програм: Програми підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» на 2015 – 2017 роки та до комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Валківському районі на 2016 -2020 роки…

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань комунальної власності…

09.08.2016

Сьогодні о 9.00 годині відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності під керівництвом Сергія Барабаша, голови профільної комісії. Депутати розглянули питання щодо затвердження Правил приймання стічних вод в систему каналізації КП «Вода» від підприємств, установ, організацій; прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району із спільної власності територіальних громад сіл, селища Коломацького району ліжок функціональних; затвердження Звіту про вартість об’єкту оцінки з метою визначення розміру орендної плати. Також були розглянуті листи, що надійшли на адресу комісії. За результатами розгляду клопотань комісією винесено на розгляд сесії додатково два питання, в тому числі питання щодо надання попередньої згоди на розміщення відповідного обладнання на водонапірній башті КП «Вода» в с. Високопілля для забезпечення якісного покриття інтернет-зв’язку в населеному пункті.

Детальніше...

  Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету…

08.08.2016

Сьогодні о 10.00 годині під керівництвом голови комісії районної ради з питань бюджету Ольги Дубовик відбулося засідання профільної комісії, під час якого депутатами були розглянуті листи з клопотаннями керівників бюджетних установ щодо надання додаткового фінансування чи коригування кошторисів бюджетних установ. Висновки фінансового управління щодо даних клопотань та доцільності внесення змін до кошторисів бюджетних установ озвучила заступник начальника фінансового управління РДА Світлана Гірка, яка також ознайомила депутатів із пояснювальною запискою фінуправління райдержадміністрації до проекту рішення про внесення змін до районного бюджету. Про необхідність внесення змін та доповнень до районної Програми підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» на 2015 – 2017 роки доповіла Марина Орлова – головний лікар КЗОЗ «Центр ПМСД Валківського району». В роботі комісії взяв участь голова районної ради Віталій Оноша.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань земельних відносин…

08.08.2016

В рамках підготовки до пленарного засідання VІІІ позачергової сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин. Депутатами розглянуті листи, що надійшли до комісії та проекти рішень про надання згоди відділу освіти Валківської райдержадміністрації для отримання спеціального дозволу (ліцензії) на користування надрами та про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду на території Старомерчицької селищної ради. За висновками профільної комісії пропонується внести ці питання до порядку денного позачергової сесії, пленарне засідання якої відбудеться завтра, 9 серпня о 10.00 годині в залі засідань районної ради. Запрошуємо депутатів та доповідачів взяти участь в роботі VІІІ, позачергової, сесії районної ради.

Детальніше...

  Комунальне підприємство «Вода» Валківської районної ради інформує...

08.08.2016

Шановний абоненте!

Комунальне підприємство «Вода» Валківської районної ради доводить до відома, що КП «Вода» є власністю територіальної громади, а отже – водокористувачів. Чим більше споживачів буде користуватися водою і проводити оплату, тим більше можливості на зниження тарифів.
На сьогодні деякими споживачами проведено самовільне приєднання до систем централізованого коммунальиого водопостачання та водовідведення. Оплата за ці надані послуги не проводиться.
У разі виявлення працівниками КП «Вода» самовільних приєднань до споживачів будуть застосовані штрафні санкції згідно Наказу Міністерства з питань з житлово-комунального господарства України № 190 від 27.06.2008 року.

В місячний термін з 01 по 31 серпня пропонуємо споживачам, які самовільно підключилися до системи водопостачання, з’явитися для оформлення документів за адресою:
м Валки, вул. Стадіонна, 3 (Жовтнева),
без примінення штрафних санкцій.

Сподіваємося на Вашу співпрацю по виявленню самовільних приєднань та звернення до КП «Вода».
Це дасть можливість спільно знизити тарифи для споживачів!

Детальніше...

  До уваги депутатів: позачергова VIІI сесія
Валківської районної ради VII скликання !!!


08.08.2016

Пленарне засідання VІIІ позачергової сесії районної ради відбудеться 9 серпня 2016 року (віторок) о 10.00 годині,

о 9.00 годині відбудеться засідання постійної комісії з питань комунальної власності (Барабаш С.І.)

Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів питань порядку денного сесії взяти участь в роботі пленарного засідання сесії та комісій.

З проектом порядку денного сесії можна ознайомитися детальніше...

Детальніше...

  Головою районної ради скликано позачергову VІII сесію Валківської районної ради

05.08.2016

Головою районної ради В.Оношою відповідним розпорядженням № 31-с скликано позачергову VІII сесію Валківської районної ради. Позачергову сесію скликано терміново з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради.

Засідання постійних комісій відбудуться 8 серпня 2016 року;
пленарне засідання VIIІ позачергової сесії Валківської районної ради VІІ скликання - 9 серпня 2016 року (вівторок) о 10.00 годині.

Детальніше...

  Валківська районна рада звертається до мешканців району та сільських, селищних, міського голів з проханням!!!

01.08.2016

У Валківський район прибула родина Ковпанець А.С. з міста Луганська в якості вимушених переселенців. Сім’я терміново потребує житла!
Звертаємося до Вас із проханням відгукнутися з пропозиціями для придбання або оренди житла, будинку.

Будь-яку інформацію прохаємо надавати на контактний телефон: 099 177 20 90 Ірина Вікторівна

Детальніше...

  Завершила роботу районна конкурсна комісія щодо призначення на посади керівників закладів культури Валківщини

29.07.2016

Вібулися зміни у чинному законодавстві України стосовно порядку призначення і роботи керівників закладів культури районного рівня.

Валківська районна рада делегувала для участі у роботі розширеної конкурсної комісії із залученням громадськості депутатів Дубовик О.О. (голова постійної комісії з питань бюджету), Повстянко Г.В. (заступник голови), Корсун А.М. (заступник голови постійної комісії з гуманітарних питань). Також участь у роботі комісії взяв голова районної ради попередніх скликань, видатний краєзнавець Желєзняк М.М.

28 липня 2016 року відбувся відкритий конкурс на посади керівників районних закладів культури і комісією оприлюднюються результати відбору і конкурсу...

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає з призначенням
на посади за конкурсом
керівників районних комунальних закладів


29.07.2016

На посаду директора комунального закладу
«Валківська централізована бібліотечна система»
Валківської районної ради -

Сургай Наталію Володимирівну

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає з призначенням
на посади за конкурсом
керівників районних комунальних закладів


29.07.2016

На посаду директора комунального закладу
«Валківський районний народний дім «Іскра»
Валківської районної ради -

Холодну Оксану Михайлівну

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938