Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Валківська районна рада вітає з призначенням
на посади за конкурсом
керівників районних комунальних закладів


29.07.2016

На посаду директора комунального закладу
«Валківський краєзнавчий музей»
Валківської районної ради -

Поліщук Тамару Вікторівну

Детальніше...

  До уваги тих, хто шукає високооплачувану роботу

29.07.2016

Харківський національний університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба пропонує вакансії водіїв, водіїв-інструкторів категорії С на контрактній основі.

Вимоги до претендентів на службу:
- вік до 45-ти років;
- добра фізична підготовка;
- дисциплінованість;
- без шкідливих звичок;
- відповідальне та сумлінне ставлення до виконання поставлених завдань.

Заробітна плата висока - від 7000 грн.

Звертатися до Валківського військовго комісаріату за адресою:
м.Валки, вул. 1-го Травня 9,
або за тел.
097-961-76-36,
093-838-84-64. Пропозиція дійсна до 15.08.2016 року

Детальніше...

  Вітаємо футбольну команду
Валківської ДЮСШ СПОРТ ДЛЯ ВСІХ
з III місцем у Всеукраїнських змаганнях


26.07.2016

З 17 липня по 23 липня 2016 року в м. Скадовськ Херсонської області відбулися Всеукраїнські фінальні змагання Першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» серед юнаків 2003 р.н. Участь прийняли 24 команди з 13 регіонів України. Команду Валкіського району представляли вихованці Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх». Згідно жеребкування всі команди були поділені на 4 групи по 6 команд. Команда нашого району змагалась в групі «А» з командами з Вінницької, Рівненської, Кіровоградської, Черкаської та Запорізької областей. Після групового етапу три команди набрали по 10 очок. За результатами особистих зустрічей команді нашого району не вистачило 1 голу для виходу у фінальну частину змагань. Команди, які вийшли з нашої групи А стали Чемпіонами та срібними призерами змагань (команди з Рівненської та Черкаської областей відповідно), валківчанам же дісталась Бронза!!! Валківська районна рада дякує депутатам районної ради Походящему В.І., Лісовину М.Я., Педуну О.Л. та всім спонсорам за фінансову підтримку поїздки команди на змагання у Скадовськ.

Детальніше...

  Екстренне засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при районній державній адміністрації

26.07.2016

Сьогодні об 11.00 годині у кабінеті голови райдержадміністрації Войтенка В.І. відбулось екстренне засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при районній державній адміністрації. Зібрання зумовлене різким зростанням дорожньо-транспортних пригод на автомагістралях району та отриманням водіями травм, не сумісних з життям. Колегіально напрацьовано ряд конкретних пропозицій до проекту розпорядження голови РДА стосовно безпеки руху, дорожньої розмітки, встановлення додаткових дорожніх знаків та здійснення невідкладних профілактичних заходів.

Участь у роботі Координаційної ради взяв заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д., яким внесено пропозиції щодо роботи поліції, патрульної служби та здійснення профілактичних заходів у закладах освіти району...

Детальніше...

  На контрактну службу в армії терміново потрібен ВОДІЙ !!!

22.07.2016

На контрактну службу в Харьківський зональний відділ військової служби правопорядку (військова поліція) терміново портібен водій категорії С.

Заробітна плата висока - від 7000 грн.

Пропозиція дійсна до 26.07.2016.
Звертатися до Валківського військовго комісаріату за адресою:
м.Валки, вул. 1-го Травня 9,
або за тел. 097-961-76-36.


Детальніше...

  Нарада в райдержадміністрації стосовно децентралізації

21.07.2016

Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у нараді в райдержадміністрації, де обговорювались питання децентралізації влади та добровільного об’єднання територіальних громад.

Детальніше...

  Робочий візит першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. у Валківський район

19.07.2016

Сьогодні Валківський район з робочим візитом відвідала перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Світлична Ю.О., яка побувала у Валківському ліцеї імені О. Масельського, Валківському дошкільному навчальному закладі ВЕСЕЛКА та у КЗОЗ Валківська ЦРЛ, де разом з керівництвом та активом району відкрила після капітальної реконструкції і ремонту пологове відділення...
Активну участь у зазначених заходах взяли голова районної ради Оноша В.П., його заступник Яцина Ю.Д. та депутати районної ради Губський Г.Є., Походящий В.І., Діжиченко О.М., Лісовин М.Я....

Детальніше...

  Ремонт доріг місцевого значення - головний пріоритет сьогодення для органів влади районного та обласного рівнів

18.07.2016

Проінспектувати хід робіт на автошляху Шарівка-Ков’яги приїхав на Валківщину заступник губернатора області Євгеній Дем’янович Шахненко.
Разом з головою райдержадміністрації Віктором Івановичем Войтенком, заступником голови районної ради Юрієм Дмитровичем Яциною вони здійснили робочу поїздку на відрізок дороги, де якраз і проводиться якісний ямковий ремонт...

Детальніше...

  Районний фестиваль-конкурс народної творчості
ЧАРОСВІТ-2016
завітав до Огульцівської територіальної громади


17.07.2016

16 липня 2016 року в суботу о 16.00 годині на екваторі літнього часу до Огульцівського сільського будинку культури імені Т.Г. Шевченка завітав районний фестиваль-конкурс народної творчості ЧАРОСВІТ-2016, який не зважаючи на спекотню жару зібрав чисельну когорту огульцівських аматорів сцени та односельців, шанувальників самодіяльної народної творчості земляків. Змістовна різножанрова концертна тематика, пронизана любовю до рідного краю і України, сформувала яскравою українською пісенною палітрою, запальними танцями та театральними сценами з народного життя прекрасний настрій як у глядачів, так і у артистів та членів районного жюрі...

Детальніше...

  Заступник голови, депутат районної ради Яцина Ю.Д.
взяв активну участь у проведенні районного конкурсу ЧАРОСВІТ 2016 в Огульцях


17.07.2016

Заступник голови, депутат районної ради Яцина Ю.Д. взяв активну участь у проведенні районного конкурсу народної творчості ЧАРОСВІТ 2016, який 16 липня 2016 року о 16.00 годині відбувся в Огульцівському сільському будинку культури ім. Т.Г. Шевченка.
Юрій Яцина разом Огульцівським сільським головою Веретельник А.О. та головою районного жюрі цього традиційного конкурсу до Дня незалежності України Холодною О.М. подякували всім учасникам (від малеч - до людей поважного віку) святкового концерту за феєричне і яскраве пісенне дійство! Яцина Ю.Д. також долучився до пісенної феєрії і власною авторською жартівливою веселою піснею на слова Федорчука В.І., яка і народилась в Огульцях на початку 90-х років і першими кроками незалежності України як символ пропагування на місцевому рівні української державності, культури, автентичності та славних пісенних традицій і довершеного народного гумору.

Детальніше...

  Участь заступника голови, депутата районної ради Яцини Ю.Д.
у зборах первинної ветеранської організації села Огульці


16.07.2016

Сьогодні о 15.00 годині в приміщенні Огульцівського сільського будинку культури імені Т.Г. Шевченка відбулися зборах первинної ветеранської організації села Огульці, в яких активну участь взяв заступник голови районної ради, депутат від села Огульці Яцина Ю.Д.
Юрій Дмитрович відзначив Почесною Грамотою голову ветеранської організації Котляр Р.П., надав відповіді на злободенні питання ветеранів та здійснив особистий виїзний прийом громадян.

Детальніше...

  Семінар у районній раді для внутрішньо переміщених осіб

15.07.2016

15 липня 2016 року о 9:00 годині у залі засідань Валківської районної ради відбувся семінар з внутрішньо переміщеними особами, на якому посадовими особами району та кваліфікованими юристами проведено групове та індивідуальне консультування з актуальних для ВПО питань, про які читайте нижче...
Захід проведено за підтримки БЛАГОДІЙНОї ОРГАНІЗАЦІЇ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» спільно з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Благовіст-Валки» та представниками Харківської правозахисної групи.

У семінарі активну участь взяли заступник голови районної ради Яцина Ю.Д., заступник голови райдержадміністрації Осадча Н.М. та посадовці районної влади, які причетні до соціального супроводу вимушених переселенців...


Детальніше...

  Урочистості з нагоди Дня бухгалтера у районній раді

15.07.2016

Сьогодні об 11.00 годині у залі районної ради відбулись районні урочистості з нагоди професійного свята - Дня бухгалтера. Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. та заступник голови райдержадміністрації Осадча Н.М. привітали бухгалтерів району зі святом, побажали їм усіляких гараздів, щедрот та нагородили кращих за професією Почесними Грамотами. Аматори самодіяльної сцени подарували присутнім прекрасний концерт та сформували піднесений святковий настрій бухгалтерам, професія яких відіграє ключову роль у забезпеченні стабільного функціонування підприємств, установ і організацій Валківщини!

Детальніше...

  Виїзна розширена нарада щодо функціонування опорного закладу у районі на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського

12.07.2016

Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у роботі виїзної розширеної наради щодо функціонування опорного закладу у районі на базі Валківського ліцею ім. О. Масельського. Разом із головою райдержадміністрації Войтенком В.І., його заступниками, керівництвом відділу освіти райдержадміністрації та ліцею опрацьовано перпективні напрямки підготовки закладу освіти до нового навчального року, покращення його матеріально-технічного оснащення згідно районної Програми НОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР та проведення ремонтних робіт. Також робоча група здійснила виїзд до дошкільного навчального закладу ВЕСЕЛКА та пологового відділення КЗОЗ Валківська ЦРЛ ознайомитися з ходом ремонтних робіт.

Детальніше...

  Позачергова VII сесія Валківської районної ради VII скликання

08.07.2016

Сьогодні о 10.00 годині відбулось пленарне засідання позачергової VII сесії Валківської районної ради VII скликання. У літній час відпусток вдалося зібрати необхідний кворум депутатів з тим, щоб затвердити важливі 12 рішень для бюджету району, передати кошти 17 розпорядникам і ініціативним групам, переможцям обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ, питань спільної власності і майна та інші важливі питання соціального і економічного характеру, про які читайте нижче...

Головою районної ради Оношою В.П. доручено міському, сільським головам у тижневий термін скликати і провести позачергові сесії місцевих рад, з тим щоб затвердити видатки обласної субвенції на міні-проекти і активно розпочати їх реалізацію...

Детальніше...

  Позачергова VII сесія Валківської районної ради VII скликання

08.07.2016

Депутати районної ради працювали на позачерговій сесії активно і конструктивно, усвідомлюючи важливість затвердження рішень, які забезпечують стабільне функціонування закладів бюджетної сфери до кінця поточного року, реалізацію 17 міні-проектів у районі, оренду обєктів, затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок тощо...

Детальніше...

  Нагородження Почесною Грамотою на сесії районної ради

08.07.2016

На позачерговій VII сесії Валківської районної ради VII скликання голова районної ради Оноша В.П. разом із головою РДА Войтенком В.І. вручили Почесну Грамоту Діжиченку О.М. за активну депутатську діяльність, небайдужість до проблем дітей Валківської громади і надану фінансову допомогу дітям та у проведенні районних заходів.

Детальніше...

  Засідання профільних постійних комісій районної ради

08.07.2016

Сьогодні о 9.00 годині відбулось засідання всіх 4-х профільних постійних комісій районної ради в контесті підготовки до пленарного засідання позачергової 7 сесії. Постійні комісії ретельно попередньо опрацювали всі проекти рішень, які винесено на розгляд сесії і на затвердження на пленарному засіданні...

Детальніше...

  До уваги депутатів: позачергова VII сесія
Валківської районної ради VII скликання !!!


08.07.2016

Пленарне засідання VIІ позачергової сесії районної ради -
8 липня 2016 року (п’ятниця) о 10.00 годині,
засідання профільних постійних комісій
відбудуться 7-8 липня 2016 року:
7.07.2016 о 13.00 год. - постійна комісія з питань бюджету...;
8.07.2016 о 09.00 год. - постійні комісії з гуманітарних питань..., земельних питань... та комунальної власності... (три окремих засідання)

Прохаємо депутатів районної ради ознайомитись із підготовленими проектами рішень для опрацювання
по суті і внесення пропозицій у розділі нашого сайту
ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ, ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
http://www.valki.kharkov.ua/advs.php
Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у роботі сесії та постійних комісій районної ради та з 04.07.2016 р. підтвердити особисту участь у роботі сесії для необхідного кворуму у зв’язку із чисельними відпустками влітку!!!
У розділі /детальніше.../ нижче цієї інформації розміщено проект порядку денного для ознайомлення...

Детальніше...

  Спільна команда виконавчого апарату районної ради та депутатів взяла участь у традиційному святі «Козацькі розваги»

07.07.2016

Щороку в рамках відзначення Дня Конституції України на Валківщині проходить видовищне патріотично-розважальне дійство «Козацькі розваги». Цього року козаки розважались у вечір, що передує дню Івана Купала, тож Купальське свято у Валках неперевершено поєднало в собі патріотичні, національні, культурні та народні традиції…

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938