Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5877 
  Вітання з Днем підприємця !

02.09.2018

Шановні підприємці Валківщини!
В день професійного свята – Дня підприємця від імені виконавчого апарату, депутатського корпусу і від себе особисто вітаю усіх підприємців району. Це свято є свідченням фактичного визнання Державою великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнання його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Детальніше...

  Привітання голови ХОДА Юлії Світличної з Днем знань

01.09.2018

Щиро вітаю всіх школярів, учителів та батьків із Днем знань!

Початок нового навчального року – це завжди зустріч із друзями. Для першачків – це можливість познайомитися з тими, хто буде поруч найближчі 12 років, а, можливо, - й усе життя.

Детальніше...

  Завершилися шкільні канікули і Перший Дзвоник сповістив про початок нового навчального року

01.09.2018

1 вересня всі шкільні подвір’я в Україні наповнилися веселим галасом та дитячим сміхом – розпочався новий навчальний рік.

Перший дзвінок цього року на Валківщині покликав за парти 2826 учнів, з яких 258 вперше переступили поріг школи. З першокласниками до навчальних закладів прийшли сьогодні їх батьки та рідні, щоб порадіти за своїх дітей та підтримати їх в такий важливий день, адже їх діти вступають до шкільної родини і для них починається нове нелегке, але цікаве життя.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша
учнів Баранівської школи
зі святом Першого Дзвоника


01.09.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у святкових урочистостях з нагоди Дня Знань у селі Баранове. Першокласників та майбутніх випускників, всіх учнів Баранівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, педагогічний колектив навчального закладу, батьків та всіх односельців, які завітали на свято, Віталій Петрович привітав з початком нового навчального року та святом Першого Дзвоника, побажав школярам успіхів у навчанні та цікавого шкільного життя, вчителям – талановитих, працелюбних учнів, а батькам – великого терпіння, розуміння та любові до своїх дітей…

Детальніше...

  Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. привітав учнів Огульцівської школи, батьків та педагогів
з Днем Знань!


31.08.2018

Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. 1 вересня 2018 року о 9.00 годині щиро привітав учнів Огульцівської школи, батьків та педагогів з Днем Знань!
Юрій Дмитрович передав щирі вітання від керівників району, народного, обласних, районних депутатів та побажав всім успішного нового навчального року, високих навчальних досягнень, миру, родинного благополуччя та здійснення всіх мрій!

Детальніше...

  В рамках підготовки до чергової сесії та роботи профільних комісій голова районної ради Віталій Оноша провів робочу нараду

30.08.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів робочу нараду, участь в якій взяли заступник голови ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, начальник відділу районної ради з юридичної та кадрової роботи Лариса Вєрєвська та представники відділу освіти райдержадміністрації.

На порядку денному - підготовка ряду освітянських питань та напрацювання проектів рішень для подальшого розгляду їх профільними постійними комісіями районної ради.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради!

30.08.2018

1 вересня о 9.00 год. у Валківському та Шарівському ліцеях та всіх загальноосвітніх навчальних закладах району відбудуться святкові заходи з нагоди Дня Знань.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь в урочистостях у загальноосвітніх навчальних закладах в місцевих територіальних громадах району.

Детальніше...

  Головне територіальне управління юстиції у Харківській області інформує...

30.08.2018

Виїзд дитини за кордон з тим з батьків, хто проживає окремо від дитини, належно виконує свої батьківські обов’язки і НЕ МАЄ заборгованості зі сплати аліментів.

З 28 серпня норми Закону 2475 в рамках ініціативи ЧужихДітейНеБуває вступили в дію.

Детальніше...

  Юлія Світлична підбила підсумки сесії обласної ради

30.08.2018

Серед найважливіших рішень, прийнятих під час засідання 30 серпня, - виділення коштів на розробку проектної документації для будівництва онкоцентру, додаткове фінансування будівництва й реконструкції об’єктів інфраструктури та ремонту доріг.

Детальніше...

  Головне територіальне управління юстиції у Харківській області інформує...

30.08.2018

Другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває передбачає:
- податкові пільги для батьків, які інвестують в розвиток власних дітей;
- контроль за тим, куди йдуть кошти, які сплачують дитині;
- рівні умови для обох батьків, які сумлінно виконують свої обов’язки, щодо виховання та можливості виїзду за кордон;
- збільшений мінімальний розмір аліментів на дитину;
- адміністративну відповідальність за перешкоджання у праві бачитися, спілкуватися з дитиною;
- посилену відповідальність за ухилення від суспільно - корисних робіт.
Вчора почала діяти норма Закону 2475 щодо виїзду дитини, яка проживає в неповній сім’ї, з одним з батьків за кордон без дозволу іншого строком до 1 місяця

Детальніше...

  Головне територіальне управління юстиції у Харківській області інформує...

30.08.2018

Виїзд дитини за кордон з одним з батьків без дозволу іншого до 1 місяця та більше у разі якщо другий з батьків зовсім НЕ приймає участі у вихованні дитини та НЕ сплачує аліменти.

З 28 серпня норми Закону 2475 в рамках ініціативи ЧужихДітейНеБуває вступили в дію.

Детальніше...

  Головне територіальне управління юстиції у Харківській області інформує...

30.08.2018

Виїзд дитини за кордон без дозволу іншого батька на строк до 1 місяця з тим із батьків, з ким проживає дитина і який не створює перешкод у побаченні з дитиною для другого з батьків.
З 28 серпня норми Закону 2475 в рамках ініціативи ЧужихДітейНеБуває вступили в дію.
Одна з новацій стосується подорожей дитини за кордон строком до одного місяця з одним із батьків без дозволу іншого і розповсюджується на тих діток, які виховуються в неповних сім‘ях.

Детальніше...

  З 1 вересня розпочнеться реєстрація заявок на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2019 року

30.08.2018

З 1 вересня 2018 року розпочнеться реєстрація заявок на участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2019 року.

РЕЄСТРАЦІЯ ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК здійснюється на сайті Харківської обласної ради з 01 вересня по 17:00 31 жовтня 2018 року за посиланням: http://konkurs.oblrada-kharkiv.gov.ua/

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь в роботі пленарногоу засідання XVII сесії Харківської обласної ради

30.08.2018

На пленарному засіданні XVII сесії Харківської обласної ради депутати розглянуть понад сорок питань порядку денного, в тому числі стосовно прийняття трьох звернень до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо: внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині зарахування 5% рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до спеціального фонду місцевих бюджетів; внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині унормування питання перерозподілу рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин; погашення різниці в тарифах між фактичною вартістю послуг та встановленими тарифами.

Детальніше...

  У Валківському ліцеї імені Олександра Масельського відбувся щорічний районний освітянський формум

29.08.2018

Учасників серпневої педагогічної конференції з початком нового навчального року вітали керівники району – голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, їх заступники Юрій Яцина і Наталія Осадча, а також керуюча справами районної ради Тетяна Котенко.

Голова районної ради Віталій Оноша у своєму виступі зазначив: «Жодна сесія районної ради не проходить без розгляду освітянських питань та прийняття відповідних рішень, направлених на підтримку та розвиток галузі освіти в районі. Депутатський корпус ради, в числі яких, до речі, є і освітяни, завжди готовий допомагати закладам освіти у їх розвитку та зміцненні матеріально-технічної бази».

Детальніше...

  В рамках реформи освіти та впровадження «Нової української школи» перед освітянами стоять надзвичайно відповідальні завдання

29.08.2018

Про підсумки минулого навчального року, здобутки та перемоги валківської освітньої галузі – учнів, педагогів, навчальних закладів йшлося у доповіді начальника відділу освіти райдержадміністрації Вікторії Новосел. Відзначивши всіх освітян та навчальні заклади, які у навчальному році 2017/2018 здобули перемоги на районнму та обласному рівнях, Вікторія В’ячеславівна окреслила також надзвичайно відповідальні завдання нового навчального року в рамках реформи освіти, продовження розвитку вже започаткованої інклюзивної освіти в районі та впровадження першого етапу реформи освіти - «Нової української школи» у навчальних закладах Валківщини.

Детальніше...

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Новосел висловила особливі слова щирої вдячності очільникам району В. Войтенку та В. Оноші

29.08.2018

Від всієї освітянської ланки начальник відділу освіти щиро дякувала районній владі в особі Віталія Оноші та Віктора Войтенка, всім депутатам районної ради, міському, селищним, сільським головам та місцевим радам, численним спонсорам за ту відчутну допомогу, яку заклади освіти отримали протягом 2017/2018 навчального року та під час підготовки до нового, за сприяння проведенню ремонтних робіт та зміцнення матеріально-технічної бази шкіл, дитячих садків, БДЮТу, за участь у ремонті закладу оздоровлення та відпочинку «Ялинка» та придбання путівок для оздоровлення дітей. До речі, цього року протягом трьох оздоровчих змін у капітально відремонтованій «Ялинці» мали змогу змістовно відпочити та оздоровитися як валківчани, так і діти з сусідніх районів та м. Харків.

Детальніше...

  Кращі освітяни Валківщини відзначені Почесними грамотами та Подяками

29.08.2018

Відповідно до спільного розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації Почесними грамотами районної ради та РДА відзначено кращих освітян району, вчителів, вихователів – переможців конкурсів професійної майстерності та педагогів, які виховали учнів-переможців учнівських олімпіад різних рівнів.

Детальніше...

  Учасників серпневої педагогічної конференції з початком нового навчального року вітав голова районної ради Віталій Оноша

29.08.2018

Голова районної ради Віталій Оноша у своєму виступі зазначив: «Жодна сесія районної ради не проходить без розгляду освітянських питань та прийняття відповідних рішень, направлених на підтримку та розвиток галузі освіти в районі. Депутатський корпус ради, в числі яких, до речі, є і освітяни, завжди готовий допомагати закладам освіти у їх розвитку та зміцненні матеріально-технічної бази».

«Закликаю всіх вас підтримати реформи, запроваджені Президентом України, - звернувся голова ради до присутнього загалу. – Тим більше, що ми вже зараз можемо спостерігати позитивні результати реформ – медичної, освітньої, місцевого самоврядування».

Детальніше...

  Будемо застосовувати нові форми і методи навчання на всіх освітніх рівнях. Юлія Світлична

28.08.2018

Під час обласного педагогічного форуму голова ХОДА відзначила необхідність розвитку всіх рівнів освіти для відкриття коридору можливостей дітям, які навчатимуться в «Новій українській школі».

Керівник області відзначила, що зараз у регіону вже є необхідний фінансовий, матеріально-технічний та організаційний фундамент, щоб надалі будувати систему освіти за найкращими стандартами та у відповідності до вимог часу.

Детальніше...

Усього: 5877 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5877