Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5259 
  До уваги мешканців м. Валки та Валківського району!
ОПЕРАЦІЯ «ПЕРВОЦВІТ»!


12.04.2018

Валківський відділ поліції повідомляє про проведення на території Валківського району заходів з попередження та припинення правопорушень під час збирання, перевезення та реалізації рідкісних видів рослин на ринках та місцях стихійної торгівлі в період з 19.03.2018 до 01.05.2018.

Мета заходів: попередження та припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним збиранням, перевезенням та реалізацією рідкісних видів ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та занесених до Червоної книги України рослин…

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

12.04.2018

Володимир Саєнко: потерпілі на виробництві мають право на безоплатне лікування – його оплачує Фонд соцстраху

Фонд соціального страхування України 100-відсотково фінансує послуги з медичної допомоги для кожного потерпілого на виробництві, у тому числі здійснення оперативних втручань, проведення діагностики, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Про це повідомив голова правління Фонду соцстрахування Володимир Саєнко.

Детальніше...

  Президент підписав Указ про відзначення 27-ї річниці незалежності України

12.04.2018

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України».

З метою гідного відзначення у 2018 році 27-ї річниці незалежності України, 100-річчя відродження української державності, засвідчення значення Української революції 1917-1921 років для проголошення Україною незалежності у 1991 році Президент доручив Кабінету Міністрів, Міністерству закордонних справ, обласним, Київській міській державним адміністраціям, Держкомітету телебачення і радіомовлення України провести низку урочистих заходів.

Детальніше...

  Облаштування лікарень і ФАПів – відповідальність місцевої влади, про це треба говорити публічно, - Володимир Гройсман

12.04.2018

Формування та облаштування регіональних закладів охорони здоров’я – від ФАПів до профільних клінік – це відповідальність районів та громад, яким ці заклади належать. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Лікарні належать районам і муніципалітетам. А в цих районах завдяки децентралізації гроші є. І я вимагаю від керівників районів та муніципалітетів діяти в інтересах громадян. Лікарні, ФАПи мають бути відремонтовані і забезпечені, а люди мають отримувати нормальні умови лікування», - наголосив Глава Уряду.

Детальніше...

  Розвиваємо туристичний потенціал Валківщини

12.04.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з питання підготовки туристичного сезону та розвитку сільського зеленого туризму.

Учасниками наради, яка пройшла під керівництвом голови райдержадміністрації Віктора Войтенка, також були перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Валентина Шевченко, директор районного комунального закладу «Валківський краєзнавчий музей» Тамара Поліщук.

Детальніше...

  Ми закриваємо для корупціонерів можливість обійти ProZorro – Президент внесе до Парламенту зміни до Закону України «Про публічні закупівлі»

12.04.2018

Зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України» зроблять роботу системи публічних закупівель ProZorro ефективнішою та закриють для корупціонерів низку способів обійти її, наголошує Президент Петро Порошенко.

«У мене викликає обурення, коли один і той же державний замовник за державні кошти робить закупівлю дев’яти договорів на суму 199 тисяч гривень (кожен - ред.). Яка мета? Дуже проста і одна – обійти ProZorro, обійти тендерні ефективні процедури і укласти угоду з кишеньковим постачальником. Тому головна мета, яку має цей законопроект – це зберегти всі позитивні напрацювання ProZorroі не дати аж ніяк нікому дискредитувати цю систему», - наголосив Глава держави на нараді щодо обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України».

Детальніше...

  Харківська область - лідер з проведення перерахунку пенсій військовослужбовцям

12.04.2018

Обласний пенсійний фонд перерахував майже 90% довідок про грошове забезпечення, наданих силовими структурами. Пенсії перераховано вже понад 37 тисячам колишніх військовослужбовців.

Проведення перерахунку пенсій колишнім військовим обговорили під час всеукраїнської селекторної наради, яка пройшла 11 квітня під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

11.04.2018

За ініціативою ООН 11 квітня щороку відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. 11 квітня 1945 в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Також 11 квітня були звільнені в’язні фашистського концтабору «Дора», 22 квітня звільнені в’язні «Заксенхаузена», 29 квітня – «Дахау», 30 квітня – «Равенсбрюка», потім – «Освенцим» і «Майданек», «Маутхаузен» і «Штутгоф». У 1945 році вийшли на волю 530 тисяч чоловік. Близько 250 тисяч із них були колишні радянські громадяни, в тому числі українці. В цей день ми також віддаємо данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, що загинули в концтаборах, розташованих на українській землі – «Сирецький», «Бабин Яр», «Дарницький»…

Детальніше...

  Безпека руху на українських дорогах має бути відчутна кожному водію, – Володимир Гройсман

11.04.2018

Уряд України цього року виділяє безпрецедентні кошти на будівництво та ремонт доріг, фінансує роботи з підвищення безпеки магістралей, в тому числі за програмою «500-500-1000», і ставить жорстку вимогу не просто освоїти кошти, а реально зміцнити безпековий сегмент на українських автошляхах. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час першого засідання Координаційної ради з питань безпеки руху, утвореної в лютому поточного року.

Глава Уряду навів статистику, за якою щороку в Україні на дорогах гинуть не менше 3,5 тис. людей, травмуються - близько 35 тис. При цьому зберігається тенденція, коли поліпшення якості дорожнього полотна призводить до погіршення дисципліни водіїв та перевізників – передусім, в сегменті швидкісного режиму і перевантаження транспорту.

Детальніше...

  Звернення Президента з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських таборів

11.04.2018

Дорогий український народе!
Сьогодні ми вшановуємо життєвий подвиг наших співвітчизників, які у трагічні часи Другої світової війни зазнали неймовірних жахів нацистських переслідувань, та пам’ять мільйонів людей, безневинно вбитих у гітлерівських концентраційних таборах та в’язницях.

Сучасному поколінню важко усвідомити, як маніакальні ідеї світового панування свого часу запаморочили масову свідомість аж настільки, що спричинили планомірне, холоднокровне вбивство мирних жителів Європи.

Детальніше...

  Фермери Валківщини зустрілися з представниками Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Харківській області

11.04.2018

В залі пленарних засідань районної ради відбулася зустріч представників громадської організації Асоціація фермерів та приватних землевласників України в Харківській області з керівниками фермерських господарств Валківщини. В нараді, крім сільгоспвиробників, взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина та представники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Темою семінару-наради стали актуальні питання щодо державної підтримки розвитку фермерства і кооперації в рамках затвердженої Урядом Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018–2020 роки.

Детальніше...

  Зустріч представників ГО Асоціація фермерів та приватних землевласників України в Харківській області з керівниками фермерських господарств Валківщини

11.04.2018

Голова Харківської організації Іван Биков розповів присутнім про Асоціацію фермерів та приватних землевласників України, метою якої є сприяння забезпеченню прав і законних інтересів членів асоціації, які ведуть фермерські і приватні селянські господарства; сприяння створенню сприятливих економічних, правових, соціальних умов їх діяльності; представлення інтересів членів асоціації в органах центральної та місцевої влади.

До уваги керівників фермерських господарств Валківського району доповідач представив урядові програми, направлені на підтримку розвитку фермерства та кооперації в сільгоспвиробництві. Закликав присутніх скористатися можливостями, які сьогодні, в умовах демократизації суспільства та запровадження реформ, надає держава саме невеликим фермерським господарствам та приватним землевласникам.

Детальніше...

  Нарада-семінар щодо державної підтримки розвитку фермерства і кооперації

11.04.2018

Виконавчий директор Аосціації Світлана Гапоник запросила фермерські господарства Валківщини, які ще не є членами Асоціації, вступати до Асоціації фермерів та приватних землевласників України в Харківській області, користуватися послугами та перевагами, які надає об’єднання, а також пропозиціями уряду щодо підтримки фермерських господарств.

Детальніше...

  Фермерські та приватні селянські господарства є важливим сектором економіки району. Віталій Оноша

11.04.2018

«Фермерські та приватні селянські господарства наряду із іншими, більш крупними, сільгоспвиробниками є важливим сектором економіки району» - наголосив голова ради, підводячи підсумки зустрічі.

«Зараз, в умовах запроваджених реформ, в тому числі і земельної, держава готова підтримати дрібних сільгоспвиробників. Сьогодні вже запроваджено ряд урядових програм, направлених на підтримку та розвиток фермерства в Україні. Тож, скористайтеся цими можливостями, в тому числі і щодо запровадження кооперації та створення обслуговуючих кооперативів», - зазначив Віталій Оноша.

Детальніше...

  Цього року ХОДА отримає на ремонт місцевих доріг понад 650 млн грн з держбюджету

11.04.2018

Загалом для фінансування ремонту та утримання доріг місцевого значення у регіонах уряд передбачив у Державному дорожньому фонді субвенцію в розмірі 11,5 млрд грн...

Детальніше...

  Виїзні прийоми громадян начальником Валківського відділу поліції Ярославом Жидовцевим

11.04.2018

Очільник Валківської поліції Ярослав Жидовцев приділяє увагу доступності поліції для громадян. Для того, щоб виконувати завдання, поставлені перед відділом, забезпечувати правопорядок, боротися із злочинністю та іншими негативними проявами, обов’язково повинна бути і тісна співпраця з населенням, органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ. Саме з цією метою проводяться виїзні прийоми громадян.

Детальніше...

  Валківський відділ поліції нагадує: продаж алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім заборонено!!!

11.04.2018

Законодавством України заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років (стаття 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» - далі Закон).

Цією статтею також визначено, що продавець зобов’язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку. У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!

Детальніше...

  На Валківщині дільничні офіцери поліції виявили порушників міграційного законодавства

11.04.2018

Два факти нелегального перебування іноземців на території України зафіксували поліцейські Валківського відділу поліції під час операції «Мігрант».

Громадяни іноземних держав проживали на території Валківського району без відповідного дозволу…

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

10.04.2018

Про документи, які підтверджують право власності на земельну ділянку та передачу землі в оренду

Детальніше...

  Як Україна обирає своїх лікарів: підсумки першого тижня кампанії «Лікар для кожної сім’ї»

10.04.2018

Понад 150 тисяч українців обрали своїх лікарів з 2 квітня. З початком кампанії у кожного з’являється можливість вільно обрати свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Кінцевого терміну підписання декларацій немає, але по всій країні люди відповідально підійшли до вибору своїх лікарів. Кампанія з вибору лікаря розпочалася в усіх областях України. До системи «Електронне здоров’я» на 4 квітня підключено 63% комунальних закладів, які надають первинну медичну допомогу, і щодня до них приєднуються нові. Загалом з часу запуску електронної системи охорони здоров’я підписано понад 266 тисяч декларацій про вибір лікаря.

Детальніше...

Усього: 5259 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5259