Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Консультує Міністр юстиції України...

02.10.2018

Про виплату заробітної плати, належної працівникові, при його звільненні...

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Дня ветерана та Дня людини поважного віку

01.10.2018

Шановні наші ветерани війни та праці! Вітаю вас з Міжнародним днем людей поважного віку та Днем ветерана! Ці свята – добра нагода пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також знову і знову засвідчити всенародну повагу ветеранам війни та праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Мудрість людей старшого покоління, їх значний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління…

Детальніше...

  Голова Валківської районної ради Оноша В.П. взяв участь у Х Міжнародному економічному форумі, що проходив 29 вересня у Харкові

01.10.2018

Участь у Х Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» взяли Президент України Петро Порошенко, голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та близько 600 представників дипкорпусу, органів влади, ділових кіл, міжнародних організацій, інвестиційних, консалтингових компаній. А також 35 іноземних делегацій, 18 надзвичайних та повноважних послів іноземних держав.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

01.10.2018

Голова районної ради Віталій Оноша провів апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було підбито підсумки тижня минулого та сформовано план подальшої роботи, визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень. Голова районної ради подякував посадовим особам апарату за внесок кожного в підготовчі заходи до відзначення 95-ї річниці заснування району та Дня міста та висвітлення цієї події на сайті районної ради.

Детальніше...

  Особистий прийом голови районної ради Віталія Оноші

01.10.2018

Під час особистого прийому до голови районної ради Віталія Оноші із особистою заявою звернулася мешканка села Шарівка та прохала сприяти розв’язанню спірного питання щодо недотримання санітарних норм при облаштуванні системи водовідведення сусіднього домогосподарства.

З метою позитивного вирішення питання заяву громадянки буде направлено за належністю до Шарівської сільської ради для ґрунтовного розгляду та вирішення по суті із залученням відповідних районних служб.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


01.10.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування, представники виконавчого апарату районної ради взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації, під час якої було розглянуто ряд важливих питань...

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша зустрівся із ветеранським активом району

01.10.2018

У День людей похилого віку, який в Україні святкується 1 жовтня, керівники району зустрілись з ветеранським активом Валківщини, привітали зі святом, у теплій невимушеній обстановці поспілкувались та обговорили нагальні проблеми.

«Валківська районна рада, її депутатський корпус ради завжди максимум уваги приділяє питанням соціального захисту, намагається максимально вирішувати проблеми та забезпечувати потреби людей похилого віку. Тож і надалі районна влада робитиме все від нас залежне для забезпечення соціального захисту людей поважного віку, ветеранів війни та праці», - запевнив Віталій Оноша учасників зустрічі.

Детальніше...

  30 вересня в Україні відзначають День усиновлення

30.09.2018

Це свято людяності та милосердя, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для дітей та батьків, які волею долі стали однією родиною.

Усиновлення – це дуже відповідальний крок щодо прийняття в сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками як з боку дорослих, так і з боку дитини.

Детальніше...

  Начальник Валківської поліції завітав до ков’язьких школярів

30.09.2018

26 вересня начальник Валківського відділу поліції Ярослав Жидовцев завітав до школярів Ков’язького навчально-виховного комплексу разом з заступником начальника Андрієм Головленковим та з старшим інспектором ювенальної превенції Світланою Толстих.

Учням 1-го класу Ков’язького НВК Ярослав Володимирович провів виховні заняття та разом із Світланою Толстих подарували дитячі посібники з особистої безпеки дитини та світлоповертаючі флікери.

Детальніше...

  Керівництво Валківського відділу поліції здійснило виїзний прийом громадян в селищі Ков’яги

30.09.2018

Начальник Валківського відділу поліції підполковник поліції Ярослав Жидовцев спільно зі своїм заступником майором поліції Головленковим Андрієм здійснили прийом громадян, що відбувся 26 вересня в приміщенні Ко’язької селищної ради.

Детальніше...

  Підприємства та творчі аматорські колективи Валківщини представили район на Великому Слобожанському ярмарку

30.09.2018

30 вересня шістнадцятий Великий Слобожанський ярмарок зустрів харків’ян і гостей осінніми барвами та дарами. Майже 2500 товарів від семисот підприємців до уваги відвідувачів найвидовищного торгового майданчика Харківщини. Великий Слобожанський ярмарок уже традиційно став продовженням Міжнародного економічного форуму, який цього року відвідали 35 міжнародних делегацій та 18 надзвичайних і повноважних послів.

Участь у заходах взяли керівники району – Віталій Оноша та Віктор Войтенко, які передали символічний подарунок від Валківщини Надзвичайному та Повноважному Послу Канади в Україні Роману Ващуку.

Детальніше...

  Президент України Петро Порошенко привітав учасників економічного форуму, що відбувся у Харкові 29 вересня

30.09.2018

Глава держави відкрив Форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», перебуваючи на Харківщині у рамках робочого візиту.
«Вітаю учасників найбільшого і найкращого Форуму в Україні, – сказав Президент Порошенко. – Сьогодні на Форумі буде підписано угоди на суму понад 6 млрд грн. І це означає, що такі заходи дійсно працюють».

Президент зазначив, що під час нещодавнього візиту до Нью-Йорку та зустрічі з інвесторами не почув жодних зауважень з їх сторони.
«Всі абсолютно одностайні у тому, що, не зважаючи на великі витрати на оборону країни, маємо фундаментальні зміни на краще та гарний бізнес-клімат», – додав Глава держави.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек

30.09.2018

В останній день вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. Книгозбірні додають нам мудрості, стають нашим дороговказом на шляху інформаційного простору, наповнюють наші серця неповторними емоціями. Доносячи до людей увесь спектр інформаційних потоків, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення. На плечі бібліотекаря лягає велика відповідальність...

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

28.09.2018

Заява-розрахунок для виплати матеріального забезпечення має бути подана роботодавцем упродовж 5 робочих днів...

Детальніше...

  Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє...

28.09.2018

Шановні шукачі роботи та безробітні!

Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.

Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості пропонує вам безкоштовну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за 26 професіями.

Детальніше...

  З Днем туризму!

27.09.2018

Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Всесвітнього дня туризму.

Всіх любителів подорожей, активного відпочинку, його організаторів щиро і сердечно вітаю з Всесвітнім днем туризму! Щиро бажаю вам яскравих непідробних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей та неймовірних пригод, а працівникам цієї галузі - успіхів та процвітання, вдячних туристів. Нехай у вашому житті завжди панує злагода. Зі святом вас дорогі туристи та любителі активного відпочинку!

Голова районної ради
Віталій Оноша

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші з Днем дошкілля!

27.09.2018

Шановні працівники закладів дошкільної освіти Валківщини!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля.

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє…

Детальніше...

  З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля у залі районної ради урочисто вітали з професійним святом працівників галузі дошкільної освіти Валківщини

27.09.2018

З привітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Віталій Оноша, який щиро дякував вихователям та їх помічникам, всьому персоналу дитячих садків району, ветеранам галузі дошкільної освіти за таку необхідну для суспільства працю, величезне терпіння та нескінченну любов до дітей та своєї справи. «Бажаю всім вам та вашим рідним міцного здоров’я та безмежного щастя, виконання бажань, а особливо – бажань дитячих. Миру та добробуту кожній родині і непохитної віри, що наша країна – найкраща!» - вітав голова ради.

Детальніше...

  Валківська районна рада гостинно відчинила двері працівникам дошкільних закладів Валківського району

27.09.2018

Яскравих емоцій, теплоти та щирої сердечності святковим урочистостям додали музичні вітання вихованців дитячих садків м. Валки «Берізка», «Веселка» та «Яблунька». А завершилося свято флешмобом «Заспіваймо пісню за Україну» у виконанні вихованців ДНЗ «Берізка» під щедрі оплески вдячних глядачів.

Більше фото та відео дивіться на нашій сторінці у Facebook https://www.facebook.com/vrrada/

Детальніше...

  Освітяни висловили подяку керівникам ОМС району за підтримку місцевих дошкільних навчальних закладів

27.09.2018

Сердечну вдячність за фінансову підтримку та сприяння забезпеченню життєдіяльності закладів дошкільної освіти району, зміцнення матеріально-технічної бази місцевих дошкільних навчальних закладів отримали міський, селищні, сільські голови.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970