Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3824 
  Депутати районної ради підтримали законопроект, внесений до Верховної Ради України народним депутатом Олександром Біловолом

19.04.2016

Всебічно схвалюючи і підтримуючи законодавчі ініціативи автора законопроекту № 3038-1, народного депутата України Біловола О.М., обраного від Валківського району; враховуючи критичний стан доріг місцевого значення, екологічний стан територій видобування на території району, дефіцит і дотаційність районного і місцевих бюджетів, зваживши на вмотивовану і обґрунтовану інформацію та ініціативи голови районної ради Оноші В.П., заступника голови районної ради Яцини Ю.Д. та депутатів районної, місцевих рад, представників громадського сектору, підтримано Звернення депутатів Валківської районної ради до Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту № 3038-1 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо справедливого розподілу рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату)»…

Детальніше...

  Пленарне засідання V, позачергової, сесії районної ради

19.04.2016

Під час пленарного засідання V, позачергової, сесії Валківської районної ради VІІ скликання депутатами розглянуто 15 питань порядку денного та розділ «Різне», затверджено понад півтора десятка рішень.

Зокрема, затверджено дві районні програми, а саме: Програму забезпечення призову молоді Валківського району до Лав Збройних Сил України на 2016-2020 роки та цільову комплексну Програму удосконалення і модернізації систем водопостачання і водовідведення у населених пунктах Валківського району на 2016-2018 роки.

Детальніше...

  Депутати внесли доповнення до районних програм

19.04.2016

З метою забезпечення інвалідів з дитинства та інвалідів загального захворювання санаторно-курортним лікуванням в санаторіях області та забезпечення відпочинком звільнених в запас (демобілізованих) військовослужбовців, які брали участь в АТО, внесено доповнення до Програми соціального захисту населення Валківського району. На виконання рішення Харківської обласної ради внесені доповнення до Програми економічного і соціального розвитку району.

Детальніше...

  Директором КП «Вода» призначений Валерій Бушнов, головним лікарем ЦПМСД - Марина Орлова

19.04.2016

Після ґрунтовного розгляду в профільних комісіях та в сесійному засіданні питання щодо призначення директора КП «Вода» з чотирьох кандидатур рішенням районної ради при підтримці 62% депутатського складу ради директором комунального підприємства призначений Бушнов Валерій Васильович.

Головним лікарем комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги» одноголосно затверджено Орлову Марину Ігорівну, районного лікаря-фтизіатра, депутата Валківської міської ради.

Детальніше...

  Розглянуто та затверджено три рішення фінансового блоку питань

19.04.2016

Під час розгляду фінансового блоку питань депутатами розподілені вільні залишки районного бюджету загальною сумою 201 тис.грн., внесені зміни до кошторисів бюджетних установ, відкориговано районний бюджет.

Для співфінансування переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» з районного бюджету виділили кошти в сумі 133 тис. 200 грн. на капітальний ремонт покриття спортивного майданчика Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх» та придбання експозиційного комплексу для Валківського краєзнавчого музею…

Детальніше...

  Створено комунальне підприємство «Добробут Валківщини»

19.04.2016

З метою збереження, раціонального та ефективного використання, дієвого управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Валківського району; надання послуг та виконання робіт по зовнішньому благоустрою, у тому числі: освітленню, озелененню та догляду за насадженнями, прибиранню вулиць, лісів та лісопосадок; організації вивезення та утилізації твердих побутових відходів; виконання робіт по технічному нагляду за будівництвом та ремонтом об’єктів району та виконання ремонтно-будівельних робіт будівель та споруд, які є об’єктами спільної власності територіальних громад, та ін. за ініціативи райдержадміністрації та районної ради створено комунальне підприємство «Добробут Валківщини» та затверджено Статут підприємства.

Детальніше...

  Постійними комісіями погоджені проекти рішень з профільних питань

18.04.2016

О 9.00 год. відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології та з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

Детальніше...

  Керівники району привітали пожежників з професійним святом

17.04.2016

15 квітня голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком привітали валківських пожежників із професійним святом — Днем пожежної охорони, яке відзначається в Україні 17 квітня. Керівники району відзначили почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації кращих рятувальників за сумлінне виконання службових обов’язків, високі професійні здобутки, належне відношення до рятувальної справи під час захисту життя, здоров’я, власності громадян та держави на території Валківського району.

Почесною грамотою районної ради відзначений Майбуров Роман Іванович, водій 3-го класу 59 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, старшина служби цивільного захисту.

Детальніше...

  Спільне засідання
профільних постійних комісій районної ради


16.04.2016

Спільне засідання профільних постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (голова Дубовик О.О.) та з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (голова Барабаш С.І.) відбулось 15 квітня 2016 року о 10.00 год.

Депутати попередньо опрацювали ряд проектів рішень, які планується розглянути на позачерговій 5 сесії районної ради...

Детальніше...

  Зустріч у Валківській районній раді
з консулом з економічних та політичних питань
Генерального Консульства Республіки Польща


16.04.2016

15 квітня 2016 року о 14.00 годині у районній раді відбувся круглий стіл «Реформа місцевого самоврядування, розвиток сільських територій. Досвід Республіки Польща та перспективи співпраці» за участі Лєщінського Влодзімежа – консула з економічних та політичних питань Генерального Консульства Республіки Польща у м. Харкові, Баринової Діани Семенівни, керівника Харківського регіонального Офісу з підтримки реформи місцевого самоврядування, В’ячеслава Новікова – екс-керівник Бюро торговельного радника Міністерства економіки Республіки Польща, Нестеренка Віктора Вікторовича – заступника голови правління ГО Польсько-українська аграрна асоціація.

Керівники району Оноша В.П. та Войтенко В.І. відкрили круглий стіл, привітали присутній загал та за українською традицією хлібом-сіллю зустріли польських друзів. Під час роботи круглого столу розглянуто наступні питання, про які читайте докладніше далі...

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради скликано позачергову сесію Валківської районної ради

14.04.2016

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік розпорядженням голови районної ради скликано V, позачергову, сесію Валківської районної ради VІІ скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 квітня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

Спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (голова Дубовик О.О.) та з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (голова Барабаш С.І.) відбудеться 15 квітня 2016 року о 10.00 год.

19.04.2016 о 9.00 відбудуться засідання постійних комісій з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології (голова Губський Г.Є.) та з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку (голова Сургай Н.В.)

Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів розгляду питань порядку денного взяти активну участь в роботі комісій та сесії районної ради…

Детальніше...

  До ремонту доріг загального користування в області підключаться газовидобувні компанії

13.04.2016

Участь газовидобувних компаній в ремонті доріг Валківського та Нововодолазького районів обговорили вчора під час наради, яка відбулася у Нововодолазькій райдержадміністрації під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка та за участі керівників районів, представників Служби автомобільних доріг у Харківській області, а також п’яти газовидобувних компаній, які працюють на території Нововодолазького та Валківського районів.

У нараді взяли участь голова Валківської районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко…

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає переможців конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє - 2016» та дякує всім ініціативним групам за небайдужість

13.04.2016

11 квітня конкурсним комітетом обласної ради були підведені підсумки обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та відповідно до рейтингу визначені переможці у трьох номінаціях «Енергоефективність та енергозбереження», «Добробут громад» та «Чисте довкілля». Всього на обласний конкурс було подано понад 1,5 тисячі міні-проектів розвитку громад, серед яких 34 - з Валківського району. Відповідно до рейтингових показників 17 проектів валківчан потрапили до списку переможців.

Валківська районна рада вітає всіх переможців конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє - 2016» та щиро дякує керівникам органів місцевого самоврядування, керівникам міні-проектів, ініціативним групам мешканців громад за небайдужість до проблем місцевих громад, активну участь у конкурсі, розробку актуальних міні-проектів щодо вирішення наболілих проблем міської, селищних, сільських громад та об’єктів соціальної інфраструктури, значну організаційну, підготовчу, змістовну роботу щодо підготовки документації та об’єднання громадян для вирішення питань місцевого значення…

Детальніше...

  Засідання комісії з надання в оренду об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

12.04.2016

Сьогодні о 14.00 год. відбулося засідання постійно діючої комісії районної ради з надання в оренду об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. За результатами роботи комісії були визначені орендарі двох оголошених приміщень, надано дозвіл на суборенду. Одне із зазначених приміщень надається в оренду благодійній організації Благодійного фонду «Благовіст», який займається проблемами тимчасово переміщених громадян зі сходу країни, надає їм консультативну, юридичну та інші види допомог.

У зв’язку із наявністю двох претендентів на оренду одного приміщення комісією вирішено оголосити конкурс. Крім того, були розглянуті інші листи та клопотання, що надійшли до комісії.

Детальніше...

  28 млн. грн виділять з обласного бюджету на реалізацію 403 міні-проектів - переможців конкурсу «Разом в майбутнє»

11.04.2016

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та Конкурсний комітет підвели підсумки обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Звітуючи, голова постійної комісії з питань бюджету, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Людмила Немикіна зазначила, що цьогоріч усіма районами та містами обласного значення на конкурс було подано 1539 міні-проектів. З яких:
• до номінації «Енергозбереження та енергоефективність» – 960 міні-проектів, що склало 62% від усіх поданих;
• «Добробут громад» – 482 міні-проекти, тобто 31,5% від загальної кількості;
• «Чисте довкілля» – 97 проектів, 6,5%...

Детальніше...

  707 міні-проектів відібрано до фінального етапу оцінювання в рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

05.04.2016

Під головуванням Сергія Чернова, очільника Харківської обласної ради, відбулося засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Із 1539 поданих цьогоріч на конкурс проектів членами Конкурсного комітету відібрано 707, як такі, що відповідають вимогам та Положенню про конкурс. Впродовж тижня шляхом оцінювання за різними критеріями за п’ятибальною шкалою та формування рейтингу депутати обласної ради та працівники виконавчого апарату ради визначать переможців…

Детальніше...

  Керівники району відзначили Подякою Черемушнянського сільського голову Світлану Кобець за сприяння у розробці та презентації туристичного маршруту

04.04.2016

Під час щотижневої апаратної наради в райдержадміністрації голова районної ради Віталій Оноша разом із головою районої державної адміністрації Віктором Войтенком вручили Подяку Черемушнянському сільському голові Світлані Кобець за сприяння у розробці та презентації туристичного маршруту «Черемушна – батьківщина Марусі Вольвачівни». Відкриття нового туристичного маршруту відбулося 30 березня 2016 року і було приурочено до відзначення 175-річного ювілею письменниці Марусі Вольвачівни.

До того ж, учасниками апаратної наради у голови райдержадміністрації розглянуто шість питань…

Детальніше...

  Виїзний особистий прийом громадян
заступником голови районної ради
Яциною Ю.Д. в Огульцівській громаді


01.04.2016

Сьогодні о 14.00 годині заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. проведено виїзний особистий прийом громадян у приміщенні сільської ради Огульцівської територіальної громади.
Під час проведення особистого прийому громадян мешканцями села порушено ряд питань і проблем, які стосувалися надання допомоги у проведенні складної операції, заниження нижче норми напруги електромережі на одній із вулиць села, підтримки оформлення і приведення у відповідність документації місцевого Храму тощо.
Також Юрієм Дмитровичем надано методичну допомогу сільському голові Веретільник А.О. та секретарю ради Моісеєву Р.В. в частині організації і проведення сесій ради в світлі змін чинного законодавства. Також проведено зустріч із керівником місцевого ПСП Рибаком В.В. щодо спільного вирішення ряду проблем села...

Детальніше...

  Призначено керівний склад Валківського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Харківської області

31.03.2016

Сьогодні о 9.00 годину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року № 1055 (Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України) трудовому колективу Валківського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Харківської області представлено новий керівний склад.

Начальником Валківського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Харківської області призначено Марченко Наталію Сергіївну,
Першим заступником начальника - Дмитренко Вікторію Михайлівну,
заступником начальника - Довгань Маргариту Володимирівну...

Детальніше...

  Вітаємо Віктора Войтенка, депутата районної ради, з річницею призначення на посаду голови Валківської райдержадміністрації!

31.03.2016

Рік тому, 31 березня 2015 року, розпорядженням Президента України № 376/2015-рп головою Валківської районної державної адміністрації був призначений Войтенко Віктор Іванович.

Шановний Вікторе Івановичу!
Валківська районна рада щиро вітає Вас з річницею призначення на посаду голови Валківської районної державної адміністрації. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим близьким, родинного благополуччя, злагоди та добробуту, невичерпної енергії, завзяття та оптимізму, незмінних успіхів та визначних досягнень на шляху розбудови нашої рідної Валківщини, щирої поваги та вдячності від валківчан. Нехай команда однодумців буде надійною, щоб справдилися всі Ваші сподівання на цій відповідальній посаді!

Детальніше...

Усього: 3824 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3824