Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5649 
  Віктор Коваленко: Депутати одноголосно проголосували за виділення 9,7 млн. грн. на проведення ремонтних робіт в лікарні для чорнобильців

07.06.2018

Під час пленарного засідання XVI сесії Харківської обласної ради перший заступник голови облради Віктор Коваленко поінформував чорнобильців Харківщини, які сьогодні зібрались під Будинком рад з вимогою виділити додаткові кошти на роботу лікувально-профілактичного закладу для постраждалих через аварію на ЧАЕС, про рішення депутатів щодо виділення коштів на ремонт лікарні.

Детальніше...

  Це перемога України – Президент про ухвалення Закону про антикорупційний суд

07.06.2018

Президент Петро Порошенко привітав ухвалення Верховною Радою України Закону «Про Вищий антикорупційний суд», назвавши це рішення історичним.

«Це є перемога. Перемога України. Перемога українського народу. Моя перемога, як Президента України. Перемога українського Парламенту на чолі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм. Перемога українського Уряду на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом», - зазначив Глава держави.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Оноші В.П.
з нагоди Дня журналіста


06.06.2018

Щороку 6 червня в Україні відзначається День журналіста - в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

Валківська районна рада складає щирі вітання колективу районного друкованого видання - газети «Сільські новини» та її редактору Ірині Обихвіст, а також відповідальним за інформаційне і змістовне наповнення електронних ЗМІ і ветеранам журналістики з професійним святом!..

Детальніше...

  Весь світ є майданчиком для російської політики фальшивих новин – Президент в інтерв’ю іспанському виданню «El País»

06.06.2018

«Просто не вірте російським ЗМІ. Це є проста відповідь. Росія продовжує свою політику фальшивих новин, включаючи звинувачення у фашизмі. Ці звинувачення дуже небезпечні для демократії, і ми повинні боротися з цією проблемою фальшивих новин», - заявив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю іспанському виданню «El País».

Детальніше...

  ВООЗ представила глобальний план дій для підвищення рівня фізичної активності, - МОЗ

06.06.2018

Реулярна фізична активність є ключовою для профілактики і лікування неінфекційних хвороб, серед яких захворювання серця, інсульт, діабет, рак. Водночас, за даними ВООЗ, кожен п’ятий дорослий у світі і 4 із 5 підлітків 11-17 років недостатньо фізично активні. Саме тому Всесвітня організація охорони здоров’я розробила «Глобальний план дій ВООЗ щодо підвищення рівня фізичної активності на 2018-2030 рр».

План дій ВООЗ – це 20 рекомендацій в галузі політики, які направлені на формування більш активного суспільства, створення умов для людей різного віку і різних можливостей. План, зокрема, закликає підтримувати спеціальну підготовку медпрацівників та інших фахівців і використовувати цифрові технології.

Детальніше...

  ПЗОВ «Ялинка» прийняв першу зміну відпочиваючих

06.06.2018

5 червня відбувся заїзд дітей на першу табірну зміну в ПЗОВ «Ялинка». Вихователі з посмішкою зустрічали дітей пільгових категорій, які отримали можливість оздоровитися та відпочити. Багато з них уже не вперше завітали на відпочинок до оздоровчого табору з різних куточків Валківщини. Цього року спільними зусиллями районного та місцевих бюджетів у таборі виконано значний обсяг ремонтних робіт для комфортного перебування дітвори та їх вихователів у закладі оздоровлення та відпочинку.

Бажаємо дітлахам гарного відпочинку і позитивних емоцій від перебування у ПЗОВ «Ялинка».

Детальніше...

  Коментар голови ХОДА Юлії Світличної з нагоди Дня журналіста

06.06.2018

Щиро вітаю всіх робітників ЗМІ Харківської області з професійним святом! Бути в курсі подій. Дізнаватися першими. Бачити суть. Знаходити відповіді. Вміти донести та пояснити найскладніші процеси найпростішими словами. Це все не просто ознаки професіоналізму журналістів. Це обов’язкові вимоги до людей вашої професії. Відповідати цим вимогам – тяжкий труд та велика відповідальність.

Детальніше...

  Юлія Світлична провела зустріч з Павлом Клімкіним

06.06.2018

6 червня в Харківській області з робочою поїздкою перебуває Міністр закордонних справ України. Свій візит до регіону Павло Клімкін розпочав із зустрічі з головою ХОДА.

«Харківська область починає по-новому себе презентувати на світовій арені, - відзначила під час зустрічі Юлія Світлична. - Ми намагаємося акцентувати увагу на тому, що є в нас, та зав’язати нові стосунки з іноземними підприємствами, міжнародними організаціями та фондами, щоб підприємства, бізнес, кожен харків’янин змогли знайти себе разом з міжнародними партнерами. Маємо дуже плідні стосунки з усіма посольствами, тому маємо контакти та візити послів».

Детальніше...

  Порядок отримання матеріального забезпечення, яке надає Фонд соціального страхування

06.06.2018

Фонд соціального страхування України здійснює матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання.

Детальніше...

  Вітання Президента з нагоди Дня журналіста

06.06.2018

Шановні друзі!
Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем журналіста.

З перших років незалежності нашої держави вітчизняна журналістика стала невіддільною складовою її інтеграційного поступу до європейської спільноти. Завдяки своїй принциповості, небайдужості та об’єктивності українські журналісти здобули визнання і глибоку повагу в суспільстві.

Детальніше...

  Юлія Світлична привітала журналістів Харківщини з професійним святом

06.06.2018

Голова ХОДА вручила робітникам ЗМІ відзнаки облдержадміністрації.

Вітаючи харківських журналістів, керівник області відзначила, що саме робітники ЗМІ є тією ланкою, що поєднує голос народу та влади й доносить інформацію до людей.

«Оперативність, мобільність, професійність, швидка реакція, неупередженість та талановитість подавання інформації формують думку кожного з жителів Харківської області та кожного українця. Я дякую вам за ту роботу, яку ви робите. Всі якості, які повинні бути в професіонала, притаманні харківським журналістам. Мені приємно, що новини Харкова стають цікавими не тільки харків’янам, але всій нашій державі», - сказала голова ХОДА.

Детальніше...

  Сергій Чернов: Висвітлюючи історії успіху громад, журналісти долучаються до формування бази репутаційних практик регіону

06.06.2018

У День журналіста голова Харківської обласної ради Сергій Чернов нагородив працівників ЗМІ, які у своїх друкованих, онлайн, відео та радіороботах розповіли найкращі історії успіху громад. На церемонію нагородження переможців обласного конкурсу «Історії успіху громад» прибув також Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні, оскільки сам конкурс базується на методології Програми РЄ.

Як зазначив голова обласної ради, другий рік існування конкурсу позначився приростом учасників, урізноманітненням зроблених акцентів та глибшим опрацюванням теми:...

Детальніше...

  Всесвітній день охорони навколишнього середовища

05.06.2018

Шановні валківчани! Сьогодні світ відзначає День охорони навколишнього середовища. Це свято покликане привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людства до природних ресурсів. Це один із способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, підвищити обізнаність людей і стимулювати конкретні дії з поліпшення якості довкілля. Ми маємо усвідомити, що велика і відповідальна справа охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів – це наша спільна турбота і наше спільне майбутнє…

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

05.06.2018

Міфи про аліменти

Детальніше...

  В області розроблено програму щодо забезпечення безпеки дорожнього руху

05.06.2018

Про це під час брифінгу 5 червня розповів заступник голови ХОДА Олександр Скакун.

Він відзначив, що завдання розробити відповідну програму поставила голова ХОДА Юлія Світлична. Проект програми винесуть на розгляд найближчої сесії обласної ради 7 червня.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

04.06.2018

Під керівництвом голови районної ради Віталія Оноші відбулася апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату районної ради, під час якої йшлося про першочергові завдання поточного тижня та напрямки роботи виконавчого апарату, невідкладні питання на перспективу.

Голова ради доручив кураторам профільних депутатських комісій ретельно підготувати всі матеріали, необхідні для ґрунтовного комісійного розгляду питань порядку денного чергової сесії районної ради, пленарне засідання якої відповідно до виданого розпорядження відбудеться 8 червня. Комісії працюватимуть 6 червня о 10.00 (комунальна) та 8 червня о 9.00 (бюджетна, земельна). Всі проекти рішень оприлюднені на офіційному сайті районної ради в розділі «Публічна інформація»

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


04.06.2018

Чергова розширена апаратна нарада відбулася сьогодні в райдержадміністрації. Участь в її роботі взяли голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, представники виконавчого апарату ради Тетяна Котенко та Геннадій Повстянко, керівники місцевих рад району. Під час наради було розглянуто ряд соціально-економічно важливих питань. Заслухано звіт Благодатненського сільського голови Андрія Ландишева про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Детальніше...

  Звання «народний» присвоєно трьом колективам Валківського району

04.06.2018

Рішенням колегії Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації почесне звання «Народний» присвоєно:
- вокальному колективу Всесвятські переспіви» Старомерчицького Будинку культури (керівник – Новосельцева Тамара Єгорівна)
- естрадно-духовому оркестру Валківського районного народного дому «Іскра» (керівник – Городовенко Павло Валерійович)
- фольклорно-етнографічному гурту «Вербиченька» Костівськогобудинку культури (керівник – Губський Микола Михайлович)

Валківська районна рада вітає колективи з визнанням та присвоєнням почесного званням «народний». Зичимо всім нових творчих успіхів і перемог!

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші до працівників місцевої промисловості Валківщини

03.06.2018

Шановні валківчани - працівники місцевої промисловості Валківщини! Сердечно вітаю вас із професійним святом! Завдяки вашій професійній майстерності, досвіду й щирому прагненню виготовляти якісну продукцію виробництва, високоякісні продукти харчування, призначені для задоволення потреб широкого кола споживачів, успішно розвивається виробнича галузь району. Ви активно сприяєте наповненню споживчого ринку товарами широкого споживання…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

01.06.2018

Дорогі діти! Шановні батьки!
Валківська районна рада щиро вітає вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо…

Детальніше...

Усього: 5649 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5649