Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Валківська районна рада вітає
зведений народний хор Валківського РНД «Іскра»
з перемогою у фестивалі-конкурсі!


20.09.2018

9 вересня 2018 року на Висотi Маршала Конєва на фестивалі-конкурсі солдатської пісні «Горить в серцях вогонь перемоги» зведений народний хор Валківського РНД «Іскра» у складі жіночого хорового колективу та чоловічої хорової капели імені О.Масельського виборов почесне III МІСЦЕ.
Цей Конкурс проходив 7 місяців та 19 днів, бо саме скільки тривало визволення Харківщини від нацистів у Другій Світовій Війні. Приємно дуже, що з 400-от колективів художньої самодіяльності, учасників цього фестивалю-конкурсу саме валківчани стали лауреатами-переможцями! Дякуємо Вам і бажаємо здоровя, творчого довголіття і нових яскравих перемог!!!

Детальніше...

  ІНФОРМАЦІЯ Фонду соціального страхування України

20.09.2018

Богодухівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області інформує...

Особи з інвалідністю через професійні травми мають право на забезпечення медичним доглядом і побутовим обслуговуванням за рахунок коштів Фонду...

Детальніше...

  Валківський районний відділ поліції
надає важливу інформацію для громадян, місцевих рад і громад


20.09.2018

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 01.10.2018 по 31.10.2018 року на території Харківської області буде проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів...

Детальніше...

  У Валківському районі урочисто відкрито два міні-проекти, переможці обласного конкурсу «Разом у майбутнє - 2018»

19.09.2018

Урочисте відкриття міні-проекту в Старомерчицькій школі

Сьогодні у Старомерчицькій загальноосвітній школі за участю керівників району, депутатів місцевої, районної та обласної рад, представників обласного Конкурсного комітету, батьківського комітету, учнів та педагогів навчального закладу відбулися урочистості з нагоді відкриття першого успішно реалізованого у цьому році на Валківщині міні-проекту «Громадсько-активна школа – центр впровадження сучасних інформаційних технологій в селищі».

Детальніше...

  Валківський районний відділ поліції інформує...

19.09.2018

У Валківському відділі поліції відповідно до Наказу Головного управління Національної поліції в Харківській області від 17.08.2018 № 1360 «Про проведення підсумкової перевірки рівня службової підготовленості в підрозділах поліції ГУНП в Харківській області за навчальний 2018 рік» працівниками відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Харківській області разом з працівниками Харківського управління ДВБ НП України було проведено перший етап перевірки рівня службової підготовленості особового складу Валківського відділу поліції ГУНП в Харківській області з функціональної, тактичної, вогневої, фізичної, загальнопрофільної підготовок методом тестування та вирішення ситуативних завдань, виконання вправ і нормативів.

Детальніше...

  Тепло для нової української школи – запорука розвитку, добробуту і процвітання Гонтово-Ярської громади

19.09.2018

В рамках реалізації енергозберігаючого міні-проекту «Тепло для нової української школи – запорука розвитку, добробуту і процвітання Гонтово-Ярської громади» для переобладнання застарілої системи опалення навчального закладу було придбано і встановлено два газових сучасних опалювальних котла, демонтовано старе обладнання та замінено вентиляційні витяжні труби. Завдячуючи впровадженню проекту шкільна котельня на 100% готова до нового опалювального сезону.

Детальніше...

  У селі Гонтів Яр відбулися урочистості з нагоди відкриття міні-проекту в місцевій філії Валківського ліцею ім. О. Масельського

19.09.2018

У Гонтів’ярській філії Валківського ліцею імені Олександра Масельського відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Тепло для нової української школи – запорука розвитку, добробуту і процвітання Гонтово-Ярської громади».

На запрошення навчального закладу у святкових заходах взяли участь голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, сільський голова Людмила Корсун, депутат обласної ради Едуард Юрченко, представник відділу освіти РДА Наталія Заворотня, директор Валківського ліцею ім. О. Масельського Віра Грєхова, депутат районної ради Меланія Ткаченко, голова батьківської ради Олена Гнатенко.

Детальніше...

  Урочисте відкриття міні-проекту в Старомерчицькій школі

19.09.2018

Завдяки ініціативній групі – батьківській раді Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка розробила та подала проектну заявку на конкурс та перемозі проекту в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», впровадженню запланованих заходів у місцевому навчальному закладі створено розгалужену локальну мережу та здійснено підключення її до мережі Інтернет з швидкісним доступом, придбано три смарт-дошки, три мультимедійних проектори, якими обладнано три навчальні кабінети, встановлено головний сервер.

Загальний бюджет проекту – 150 тис.грн., з яких 75 тис.грн – внесок обласного бюджету, 67,5 тис.грн. – фінансування, надане селищною радою і 7,5 тис.грн. – кошти, внесені конкурсантом (батьківською радою, керівник Світлана Богдан).

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує...

18.09.2018

Під час несення служби валківські поліцейські мають справу з проявами домашнього насильства. Нагадаємо, що домашнє насильство - це умисне вчинення будь-яких діянь фізичного, психологічного чи економічного характеру, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров’ю потерпілого.

У разі, якщо Ви стали свідком домашнього насильства, або його жертвою обов’язково звертайтеся до поліції.

Користуйтеся своїми правами!

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує...

18.09.2018

Зізнайтесь, як часто ви свідомо ігнорували паски безпеки?

«Я поряд із будинком», «у мене невелика швидкість», «я ж не водій», «на задньому сидінні безпечно», «я міцно тримаю дитину», «він мені давить» та ще сотні відмовок.

За статистикою, у 70% аваріях врятувати життя людини вдалося лише завдяки ременям безпеки.

Застосування пасків зменшує ризик загибелі водія при лобовому зіткненні - в 2,3 рази, при боковому - в 1,8 рази, при перекиданні - в 5 разів.

Детальніше...

  Особистий прийом голови районної ради Віталія Оноші

18.09.2018

Під час особистого прийому до голови районної ради Віталія Оноші з колективною заявою звернулися батьки першокласників Валківського ліцею імені Олександра Масельського та прохали сприяти відкриттю та роботі груп подовженого дня для учнів молодшої школи ліцею.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

18.09.2018

Про приватизацію житла

Детальніше...

  Перший пакунок малюка отримала родина з немовлям у пологовому відділенні Валківської ЦРЛ

17.09.2018

Сьогодні у пологовому відділенні Валківської центральної районної лікарні керівниками району в рамках впровадження оголошеного Кабміном соціального проекту було вручено перший «пакунок малюка» родині з новонародженим немовлям. Ця соціальна допомога від держави стане серйозною підтримкою батькам в догляді за дитиною.

Пакунок малюка є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Детальніше...

  Лисенку І.М. присвята - творчий вечір «Вірний двом музам»
в Огульцівській загальноосвітній школі.


17.09.2018

17 вересня 2018 року в Огульцівській школі відбувся творчий вечір «Вірний двом музам» з нагоди 80-річного ювілею Івана Максимовича Лисенка - випускника Огульцівської школи 1957 року.
Заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д. та Огульцівський сільський голова Веретельник А.О. разом із громадою привітали Івана Максимовича зі славним ювілеєм та присвоєнням відповідним рішенням XXXI сесії VII скликання № 424 від 22 серпня 2018 року звання «Почесний громадянин села Огульці» Лисенку І.М., заслуженому діячу мистецтв України, письменнику, краєзнавцю, автору першої в Україні регіональної енциклопедії «Валківська енциклопедія» та інших видань, в яких відображено культурно-історичну спадщину як села Огульці, так і всієї Валківщини...

Детальніше...

  Валківських рятівників з професійним святом привітали керівники району

17.09.2018

17 вересня в Україні відзначають професійне свято сильні, мужні і відважні люди, які цілодобово надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, - рятівники. Це свято всіх, хто за покликом душі і серця обрав для себе нелегку і сповнену ризиками професію.

Сьогодні на урочисте зібрання до працівників Валківського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Харківській області завітали керівники району.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

17.09.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було підбито підсумки тижня минулого та визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано план роботи. Голова районної ради подякував посадовим особам апарату за внесок кожного в підготовчі заходи до відзначення 95-ї річниці заснування району та Дня міста та висвітлення цієї події на сайті районної ради.

В планах цього тижня – відкриття двох перших успішно реалізованих в районі міні-проектів – переможців обласного конкурсу проектів розвитку громад «Разом в майбутнє».

Детальніше...

  До 95-річного ювілею району всі територіальні громади Валківщини затвердили місцеву симоліку

16.09.2018Детальніше...

  Спільними Подяками районної ради та райдержадміністрації відзначені почесні гості, запрошені на святкування ювілею району

16.09.2018

За тісну і дружню співпрацю з Валківським районом в економічній, соціальній та гуманітарній сферах, примноження славних історичних, культурних, спортивних традицій Слобожанщини на благо розвитку Харківського регіону та з нагоди 95-ї річниці заснування Валківського району спільними Подяками районної ради та райдержадміністрації відзначені почесні гості, запрошені на святкування ювілею району.

Детальніше...

  У Валках відкрили районну комунальну установу інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами

16.09.2018

Новий інклюзивно-ресурсний центр розмістився в Будинку дитячої та юнацької творчості на виконання відповідного рішення Валківської районної ради.

У відкритті закладу взяли участь заступник голови облдержадміністрації Анатолій Бабічев, голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, начальник відділу освіти Вікторія Новосел.

Детальніше...

  Спільними Почесними грамотами Валківської районної ради та райдержадміністрації відзначені аграрії Валківщини та представники територіальних громад

16.09.2018

В ході заходу за вагомий внесок у розвиток та розбудову Валківщини, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди 95-річчя утворення району аграріям Валківщини та представникам територіальних громад керівники району вручили спільні Почесні грамоти Валківської районної ради та Валківської райдержадміністрації.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970