Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5983 
  Валківщина готується до 95-річчя заснування району ретельно і виважено

06.09.2018

Голова районної ради Выталый Оноша взяв участь у черговій нараді райдержадміністрації щодо підготовки до відзначення 95-ї річниці заснування району.

В ході наради обговорено низку організаційних моментів відносно культурно-розважальної програми та мистецьких заходів. Також було порушено питання стосовно охорони громадського порядку, безпеки, медичного супроводу святкових заходів, головні з яких заплановані на 15 вересня 2018 року на центральній площі міста Валки.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

05.09.2018

Про норми законодавства, які стосуються підвищення мінімального розміру аліментів на одну дитину

Детальніше...

  Зміни до Конституції мають закріпити головні досягнення Революції Гідності. Президент

05.09.2018

На цьому Глава держави наголосив під час зустрічі з керівниками депутатських фракцій і груп.

«Дуже просив би, щоб ці проекти якомога швидше були розглянуті, включені до порядку денного і спрямовані до Конституційного Суду для того, щоб зробити ті рухи, ті зміни, які відбулися після Революції Гідності, незворотними і не допустити реваншу», - сказав Петро Порошенко.

Детальніше...

  Міністерство юстиції в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг

05.09.2018

Міністерство юстиції в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за підтримки МФ «Відродження» та за сприяння Національної поліції України розпочало інформаційну кампанію #СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків.

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Детальніше...

  У 2018 році заплановано ввести в дію ряд об’єктів будівництва Валківщини

05.09.2018

Голова районної ради Віталій Оноша разом із своїм заступником Юрієм Яциною взяли активну участь у робочій нараді райдержадміністрації щодо об’єктів Валківського району, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування.

Зокрема, в цьому році заплановано реалізувати 7 проектів, які фінансуються з обласного бюджету:...

Детальніше...

  Розпочати приватне будівництво тепер можна без участі посадових осіб

05.09.2018

В Україні запрацювала автоматизована електронна реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта.

Зокрема, це стосується будівництва приватних, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів та площею до 300 кв.м, а також господарських будівель та споруд, гаражів.

Детальніше...

  Змінився порядок призначення субсидій

05.09.2018

Міністерство юстиції України в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» підготувало оновлені інформаційні матеріали щодо порядку оформлення громадянами субсидій. Зміни торкнулися правил призначення субсидії.

Відтепер рішення про призначення субсидії, відмову або подання документів на розгляд комісії приймається структурним підрозділом з питань соціального захисту населення протягом 10 календарних днів з дня подання заяви. А субсидія призначається в єдиному порядку – починаючи з місяця звернення до дати закінчення опалювального (неопалювального) сезону.

Детальніше...

  В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочато масштабну інформаційну кампанію по всій території України за напрямком #СтопНасильство

05.09.2018

Мета кампанії «СтопНасильство» – формування нульової толерантності до цього явища, інформування про зміни до законодавства, «гарячі лінії» та адреси для звернення за допомогою для жертв домашнього насильства, про обов’язок повідомляти про випадки домашнього насильства свідків, про відповідальність для кривдників.

Детальніше...

  Підведено підсумки щодо оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році

04.09.2018

Відповідно до Плану роботи районної ради про хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей звітувала заступник голови райдержадміністрації Оксана Степанова, яка повідомила, що на початок оздоровчого періоду в цьому році загальна чисельність дітей шкільного віку (від 7 до 17 років) становила 3160 дітей. З цієї кількості 2120 дітей тільки пільгових категорій. Оздоровленням охоплено 398 дітей, що становить 13% від загальної кількості, відпочинком - 2767 (87%).

Детальніше...

  Затверджено ряд рішень щодо майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

04.09.2018

На клопотання райдержадміністрації та відділу освіти РДА за погодженням з профільною постійною комісією районною радою підтримано пропозицію щодо передачі в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району шкільного автобусу на баланс Валківського ліцею ім. О. Масельського для організації підвозу учнів з с. Кобзарівка.

До того ж, депутатським корпусом підтримано ряд рішень щодо впорядкування орендних відносин та інших комунальних питань.

Детальніше...

  Внесено зміни до кошторисів бюджетних установ та до районного бюджету на 2018 рік

04.09.2018

Про внесення змін в кошториси бюджетних установ та внесення змін до районного бюджету доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Левчук. Депутатами підтримані озвучені доповідачем пропозиції райдержадміністрації щодо коригування кошторисів бюджетних установ та внесення змін до районного бюджету.

Згідно прийнятого рішення, за рахунок надходжень коштів від місцевих рад збільшено доходну частину по загальному фонду районного бюджету в сумі близько 350 тис. грн., по спеціальному фонду районного бюджету - в сумі 13 тис. грн.

Детальніше...

  Внесено зміни до рішень районної ради та впорядковано діяльність Валківського інклюзивно-ресурсного центру

04.09.2018

З пропозиціями управління праці та соціального захисту населення та відділу освіти райдержадміністрації стосовно внесення змін та доповнень до рішень районної ради присутніх ознайомив заступник голови районної ради Юрій Яцина. Депутати одноголосно підтримали представлений проект рішення та внесли зміни до раніше прийнятих рішень.

На виконання відповідної Постанови КМУ та на клопотання відділу освіти РДА рішеннями ради затверджені штатний розпис та режим роботи Валківського інклюзивно-ресурсного центру, а також Положення, які регламентують проведення конкурсів на посади директора та фахівців ІРЦ.

Детальніше...

  На пленарному засіданні ХХІХ сесії районної ради депутатами розглянуті всі питання, внесені до порядку денного та затверджено 23 рішення

04.09.2018

4 вересня під очільництвом голови ради Віталія Оноші відбулося пленарне засідання чергової ХХІХ сесії Валківської районної ради, під час якого депутатами було розглянуто всі питання, внесені до порядку денного профільними постійними комісіями.

Участь в роботі сесії взяли голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його заступник Оксана Степанова, керівники структурних підрозділів РДА; начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники місцевих рад району; ініціатори розгляду питань порядку денного сесії; представники районних ЗМІ та громадськості.

Детальніше...

  Пленарне засідання ХХІХ сесії районної ради

04.09.2018

На пленарному засіданні ХХІХ сесії районної ради депутатами розглянуті всі питання, внесені до порядку денного та затверджено 23 рішення.

Користуючись нагодою, голова ради разом з депутатами привітали з Днем народження тих депутатів, які відзначили своє свято у міжсесійний період та вручив Почесну грамоту начальнику відділу по управлінню майном спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради Тетяні Пилипенко.

Детальніше...

  Проекти рішень для розгляду черговою сесією опрацьовували профільні комісії

04.09.2018

4 вересня працювали профільні комісії з гуманітарно-правових питань, питань земельних відносин та питань комунальної власності. Участь в роботі комісій взяли голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, керівники окремих місцевих рад району, представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Членами комісій розглянуті листи-клопотання, що надійшли до комісій та запропоновані проекти рішень. За результатами ґрунтовного опрацювання питань та напрацювання проектів рішень комісіями погоджено проект порядку денного пленарного засідання сесії та відповідні проекти рішень з профільних питань.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

03.09.2018

Страховими експертами Фонду виявлено понад 30 тис. порушень законодавства про охорону праці

Відповідно до даних І півріччя 2018 року страховими експертами з охорони праці Фонду соціального страхування України у ході проведення перевірок виявлено 31 374 порушення законодавства про охорону праці. За даними фактами внесено 4 450 подань роботодавцям і 10 подань до органів Державної служби України щодо застосування адміністративних стягнень або притягнення до відповідальності посадових осіб, які допустили порушення.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

03.09.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було визначено основні завдання виконавчого апарату на поточний тиждень та сформовано план роботи.

За визначенням голови районної ради, пріоритетом діяльності виконавчого апарату ради в найближчі дні є організація роботи постійних депутатських комісій в рамках підготовки до чергової ХХІХ сесії, пленарне засідання якої відбудеться 4 вересня 2018 року, формування порядків денних засідань профільних комісій спільно з їх керівниками та підготовка матеріалів до розгляду депутатами.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

03.09.2018

Реабілітаційне лікування за кошти Фонду пройшли понад 23 тис. застрахованих осіб

З початку 2018 року медичною реабілітацією на базі санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України було забезпечено понад 23 тис. застрахованих осіб.
Медична реабілітація призначається пацієнтам після закінчення гострого періоду захворювання і спрямована на відновлення здоров’я працюючих. ФССУ здійснює повну оплату проходження курсу лікування застрахованими особами.

Детальніше...

  Реформа освіти є пріоритетною, бо є інвестицією в майбутнє України – Президент привітав українців з новим навчальним роком

03.09.2018

Президент Петро Порошенко привітав українців з початком нового навчального року та наголосив, що реформа освіти є пріоритетною. Сьогодні понад 16 тис. шкіл відкрили свої двері перед майже 4 млн учнів України, з них 450 тис. школярів – першокласники.

Детальніше...

  Голова районної ради взяв участь у засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

03.09.2018

У засіданні також взяли участь заступник голови районної ради Юрій Яцина, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, селищні та сільські голови, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники районних служб.

В ході засідання розглянули питання про внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад району, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 року № 991-р (зі змінами).

Детальніше...

Усього: 5983 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5980  5981-5983