Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5877 
  Районною радою скориговано тарифи на послуги з водопостачання і водовідведення, які надаються КП «Вода»

02.08.2018

Непростим для депутатського корпусу було питання щодо коригування тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення, які надаються КП «Вода». Доповідаючи це питання директор підприємства Борис Мирошниченко вже в котрий раз поінформував депутатів про ситуацію, яка склалася на підприємстві. Адже останній раз питання тарифів піднімалося ще на початку скликання, у 2016 році. З тих пір в країні значно зріс рівень мінімальної заробітної плати, яку підприємство має сплачувати своїм співробітникам, зросли тарифи на електроенергію, піднялися ціни на паливно-мастильні матеріали...

Детальніше...

  Вимоги депутатів визнані депутатськими запитами

02.08.2018

На завершення пленарного засідання рішеннями районної ради були підтримані вимоги депутатів Геннадія Повстянка (до операторів мобільного зв’язку), Станіслава Степанова (до відділу поліції) та Сергія Бондаря (до облавтодору). Всі вимоги одноголосно визнані депутатськими запитами та будуть направлені виконавчим апаратом ради за належністю.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з комунальних питань

02.08.2018

2 серпня о 9.00 год. відбулося засідання профільної постійної комісії з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності. Засідання комісії очолив голова комісії Сергій Барабаш.

Детальніше...

  До уваги депутатів районної ради -
2 серпня 2018 року
пленарне засідання позачергової
XXVІІІ сесії районної ради VII скликання


02.08.2018

Шановні депутати, запрошуємо вас взяти активну участь у роботі пленарного засідання позачергової ХХVІІІ сесії Валківської районної ради, яке відбудеться у четвер 2 серпня 2018 року о 10.00 годині, та у роботі постійних комісій, засідання яких відбудуться:

1 серпня о 10.00 год. – з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (Дубовик О.О.)

2 серпня о 9.00 год. - з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (Барабаш С.І.)

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань бюджету

01.08.2018

За участю керівників району Віталія Оноші та Віктора Войтенка, їх заступників Юрія Яцини, Наталії Осадчої, Оксани Степанової, керуючої справами районної ради Тетяни Котенко, начальників відділів виконавчого апарату ради та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики. Роботу комісії очолив заступник голови комісії Геннадій Повстянко.

Детальніше...

  Особистий прийом голови районної ради Віталія Оноші

01.08.2018

Під час особистого прийому до голови районної ради звернулися представники ДЮСШ «Спорт для всіх» Віктор Федотов та Іван Крохмалюк, які прохали про підтримку секції важкої атлетики спортивного закладу та допомоги районної ради у залученні позабюджетних коштів для проведення спортивних змагань та участі вихованців школи у змаганнях різного рівня.

Детальніше...

  В рамках підготовки до сесії працювала профільна комісія з гуманітарно-правових питань

31.07.2018

Під керівництвом голови комісії Наталії Сургай відбулося засідання профільної постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина та начальник відділу юридичної та кадрової роботи Лариса Вєрєвська.

Користуючись нагодою голова районної ради Віталій Оноша разом із членами комісії привітали з Днем народження секретаря комісії Юлію Любченко, яка саме сьогодні святкує свій ювілей.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії з питань земельних відносин

31.07.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови ради Юрій Яцина на запрошення постійної комісії з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології взяли участь в її роботі. Готуючись до пленарного засідання депутати розглянули 25 заяв щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, опрацювали відповідні проекти рішень та рекомендували сесії затвердити рішення.

Детальніше...

  30 ЛИПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

30.07.2018

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

30.07.2018

Як змінилися норми щодо тимчасового виїзду дитини за кордон

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

30.07.2018

Під керівництвом голови районної ради Віталія Оноші відбулася апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату районної ради, під час якої йшлося про першочергові завдання поточного тижня та напрямки роботи виконавчого апарату, невідкладні питання на перспективу.

Голова ради доручив кураторам профільних депутатських комісій ретельно підготувати всі матеріали, необхідні для ґрунтовного комісійного розгляду питань порядку денного позачергової сесії районної ради, пленарне засідання якої відповідно до виданого розпорядження відбудеться 2 серпня. Комісії працюватимуть 31 липня та 1 серпня. Всі проекти рішень та запропоновані порядки денні постійних комісій оприлюднені на офіційному сайті районної ради в розділі «Публічна інформація».

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


30.07.2018

Сьогодні о 9.00 годині в залі райдержадміністрації на розширеній апаратній нараді РДА колегіально розглянуто ряд важливих питань. Участь в роботі наради взяли голова районної ради Віталій Оноша, заступник голови районної ради Юрій Яцина, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко та керівники місцевих рад району...

Детальніше...

  Валківський район може бути самодостатньою єдиною об`єднаною громадою

30.07.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники органів місцевого самоврядування району взяли участь у нараді щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

На початку наради голова райдержадміністрації Віктор Войтенко повідомив, що розроблено графік проведення громадських слухань щодо добровільного об’єднання територіальних громад:
10 серпня 15.00 год. – Кобзарівська сільська рада,
11 серпня 10.00 год. – Костівська сільська рада,
17 серпня 15.00 год. – Черемушнянська сільська рада,
18 серпня 10.00 – Гонтово-Ярська сільська рада…

Детальніше...

  Зустріч із представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в районній раді

30.07.2018

Голова районної ради Віталій Оноша зустрівся із представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Зустріч тривала у форматі відкритого спілкування. Під час розмови, що проходила у кабінеті голови ради, обговорювалися питання криміногенної ситуації в районі, взаємодії органів місцевого самоврядування Валківщини з правоохоронними органами з метою забезпечення стабільності та безпеки в територіальних громадах та кожному населеному пункті.

Детальніше...

  Валківщина передала естафету Пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги» Нововодолазькому району

30.07.2018

Сьогодні на площі Перемоги в смт. Нова Водолага відбулася передача делегацією Валківського району представникам Нововодолажчини естафети Пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги», яка присвячена 75-й річниці визволення Харківщини від нацистських загарбників.

Від Валківського району в заході взяли участь заступник голови районної ради Юрій Яцина, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степанова, голова Валківської районної організації ветеранів України Валентина Клочко та секретар організації Ольга Цибулько.

Детальніше...

  З професійним святом вітаю всіх працівників торгівлі Валківщини!

29.07.2018

З прадавніх часів Україна славилася своїми торговельними ярмарками. Ці традиції, шановні працівники торгівлі Валківського району, ви гідно продовжуєте й сьогодні. Щоденно валківчани та гості району користуються вашими послугами, якість яких постійно підвищується. Без торгівлі та роботи працівників галузі просто немислимо уявити собі сучасний світ і наш повсякденний побут…

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради скликано позачергову ХХVІІІ сесію районної ради VІІ скликання

28.07.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 27-с від 24.07.2018 «Про скликання позачергової ХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання». Сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних і важливих питань життєзабезпечення територіальних громад, розвитку освітньої галузі, спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Пленарне засідання ХХVІІІ сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться у четвер 2 серпня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради, про дату і час проведення яких буде повідомлено додатково...

Детальніше...

  Президент підписав Закон, яким створюються економічні передумови для посилення захисту права дитини на належне утримання

27.07.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання». Документом вносяться зміни до діючого законодавства, якими передбачається захист прав дітей та їх належного матеріального забезпечення особливо тих, які виховуються в неповних сім’ях.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

27.07.2018

З 1 жовтня роботодавці повідомлятимуть Фонд про здійснення виплат за лікарняними

З 1 жовтня набуває чинності система інформування роботодавцями про здійснення виплат застрахованим особам

Правлінням Фонду соціального страхування України затверджено новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві. Відповідна постанова набуває чинності з 01 жовтня 2018 року та, зокрема, впроваджує систему оперативного інформування роботодавцями про здійснення виплат співробітникам шляхом надання до робочого органу виконавчої дирекції Фонду повідомлення.

Детальніше...

  На збори з тероборони планується призвати близько 4 тисяч військовозобов’язаних

27.07.2018

Питання проведення зборів обговорили під час службової наради під керівництвом заступника голови ХОДА Олександра Скакуна.

У заході взяли участь голови РДА, керівники структурних підрозділів ХОДА, представники правоохоронних та органів військового управління, районні військові комісари.

Детальніше...

Усього: 5877 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5877