Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Розпорядженням голови районної ради скликано позачергову сесію Валківської районної ради

14.04.2016

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік розпорядженням голови районної ради скликано V, позачергову, сесію Валківської районної ради VІІ скликання, пленарне засідання якої відбудеться 19 квітня 2016 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

Спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку району, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, регуляторної політики (голова Дубовик О.О.) та з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності (голова Барабаш С.І.) відбудеться 15 квітня 2016 року о 10.00 год.

19.04.2016 о 9.00 відбудуться засідання постійних комісій з питань розвитку аграрно-промислового комплексу, земельних відносин, лісового господарства та екології (голова Губський Г.Є.) та з гуманітарних питань, соціальної політики, депутатської діяльності, розвитку місцевого самоврядування, законності та правопорядку (голова Сургай Н.В.)

Запрошуємо депутатів та доповідачів, ініціаторів розгляду питань порядку денного взяти активну участь в роботі комісій та сесії районної ради…

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у засіданні Громадської ради при райдержадміністрації

13.04.2016

На черговому засіданні Громадської ради при Валківській райдержадміністрації найобговорюванішим питанням стало дотримання належного санітарного стану на території міської та сільських, селищних рад та підтримки громадськістю Всеукраїнської акції «Зелена весна». З цього питання надав інформацію Віктор Нестеренко, завідувач сектору ЖКГ та розвитку інфраструктури РДА. Віктор Якович поінформував про те, що вже зроблено в даному напрямку та що ще треба зробити…

Детальніше...

  До ремонту доріг загального користування в області підключаться газовидобувні компанії

13.04.2016

Участь газовидобувних компаній в ремонті доріг Валківського та Нововодолазького районів обговорили вчора під час наради, яка відбулася у Нововодолазькій райдержадміністрації під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка та за участі керівників районів, представників Служби автомобільних доріг у Харківській області, а також п’яти газовидобувних компаній, які працюють на території Нововодолазького та Валківського районів.

У нараді взяли участь голова Валківської районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко…

Детальніше...

  Валківська районна рада вітає переможців конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє - 2016» та дякує всім ініціативним групам за небайдужість

13.04.2016

11 квітня конкурсним комітетом обласної ради були підведені підсумки обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та відповідно до рейтингу визначені переможці у трьох номінаціях «Енергоефективність та енергозбереження», «Добробут громад» та «Чисте довкілля». Всього на обласний конкурс було подано понад 1,5 тисячі міні-проектів розвитку громад, серед яких 34 - з Валківського району. Відповідно до рейтингових показників 17 проектів валківчан потрапили до списку переможців.

Валківська районна рада вітає всіх переможців конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє - 2016» та щиро дякує керівникам органів місцевого самоврядування, керівникам міні-проектів, ініціативним групам мешканців громад за небайдужість до проблем місцевих громад, активну участь у конкурсі, розробку актуальних міні-проектів щодо вирішення наболілих проблем міської, селищних, сільських громад та об’єктів соціальної інфраструктури, значну організаційну, підготовчу, змістовну роботу щодо підготовки документації та об’єднання громадян для вирішення питань місцевого значення…

Детальніше...

  Засідання комісії з надання в оренду об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району

12.04.2016

Сьогодні о 14.00 год. відбулося засідання постійно діючої комісії районної ради з надання в оренду об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району. За результатами роботи комісії були визначені орендарі двох оголошених приміщень, надано дозвіл на суборенду. Одне із зазначених приміщень надається в оренду благодійній організації Благодійного фонду «Благовіст», який займається проблемами тимчасово переміщених громадян зі сходу країни, надає їм консультативну, юридичну та інші види допомог.

У зв’язку із наявністю двох претендентів на оренду одного приміщення комісією вирішено оголосити конкурс. Крім того, були розглянуті інші листи та клопотання, що надійшли до комісії.

Детальніше...

  28 млн. грн виділять з обласного бюджету на реалізацію 403 міні-проектів - переможців конкурсу «Разом в майбутнє»

11.04.2016

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та Конкурсний комітет підвели підсумки обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Звітуючи, голова постійної комісії з питань бюджету, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Людмила Немикіна зазначила, що цьогоріч усіма районами та містами обласного значення на конкурс було подано 1539 міні-проектів. З яких:
• до номінації «Енергозбереження та енергоефективність» – 960 міні-проектів, що склало 62% від усіх поданих;
• «Добробут громад» – 482 міні-проекти, тобто 31,5% від загальної кількості;
• «Чисте довкілля» – 97 проектів, 6,5%...

Детальніше...

  Валківський районний центр зайнятості інформує про вакансії....

06.04.2016

Валківський районний центр зайнятості повідомляє про наявність вакансій установ, організацій, підприємств міста Валки та Валківського району...

За детальною інформацією про вакансії необхідно звертатися до Валківського районного центру зайнятості за адресою

м.Валки, пр-т. Григорія Сковороди,
буд.1а
або за телефонами 5-27-34
та 0983558468.

Всі вакансії, які пропонує Валківський районний центр зайнятості з гарантованим офіційним працевлаштуванням.
Також можливе проведення стажування та навчання безробітних на підприємствах...

Детальніше...

  707 міні-проектів відібрано до фінального етапу оцінювання в рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє»

05.04.2016

Під головуванням Сергія Чернова, очільника Харківської обласної ради, відбулося засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Із 1539 поданих цьогоріч на конкурс проектів членами Конкурсного комітету відібрано 707, як такі, що відповідають вимогам та Положенню про конкурс. Впродовж тижня шляхом оцінювання за різними критеріями за п’ятибальною шкалою та формування рейтингу депутати обласної ради та працівники виконавчого апарату ради визначать переможців…

Детальніше...

  Керівники району відзначили Подякою Черемушнянського сільського голову Світлану Кобець за сприяння у розробці та презентації туристичного маршруту

04.04.2016

Під час щотижневої апаратної наради в райдержадміністрації голова районної ради Віталій Оноша разом із головою районої державної адміністрації Віктором Войтенком вручили Подяку Черемушнянському сільському голові Світлані Кобець за сприяння у розробці та презентації туристичного маршруту «Черемушна – батьківщина Марусі Вольвачівни». Відкриття нового туристичного маршруту відбулося 30 березня 2016 року і було приурочено до відзначення 175-річного ювілею письменниці Марусі Вольвачівни.

До того ж, учасниками апаратної наради у голови райдержадміністрації розглянуто шість питань…

Детальніше...

  Виїзний особистий прийом громадян
заступником голови районної ради
Яциною Ю.Д. в Огульцівській громаді


01.04.2016

Сьогодні о 14.00 годині заступником голови районної ради Яциною Ю.Д. проведено виїзний особистий прийом громадян у приміщенні сільської ради Огульцівської територіальної громади.
Під час проведення особистого прийому громадян мешканцями села порушено ряд питань і проблем, які стосувалися надання допомоги у проведенні складної операції, заниження нижче норми напруги електромережі на одній із вулиць села, підтримки оформлення і приведення у відповідність документації місцевого Храму тощо.
Також Юрієм Дмитровичем надано методичну допомогу сільському голові Веретільник А.О. та секретарю ради Моісеєву Р.В. в частині організації і проведення сесій ради в світлі змін чинного законодавства. Також проведено зустріч із керівником місцевого ПСП Рибаком В.В. щодо спільного вирішення ряду проблем села...

Детальніше...

  Призначено керівний склад Валківського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Харківської області

31.03.2016

Сьогодні о 9.00 годину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року № 1055 (Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України) трудовому колективу Валківського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Харківської області представлено новий керівний склад.

Начальником Валківського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Харківської області призначено Марченко Наталію Сергіївну,
Першим заступником начальника - Дмитренко Вікторію Михайлівну,
заступником начальника - Довгань Маргариту Володимирівну...

Детальніше...

  Вітаємо Віктора Войтенка, депутата районної ради, з річницею призначення на посаду голови Валківської райдержадміністрації!

31.03.2016

Рік тому, 31 березня 2015 року, розпорядженням Президента України № 376/2015-рп головою Валківської районної державної адміністрації був призначений Войтенко Віктор Іванович.

Шановний Вікторе Івановичу!
Валківська районна рада щиро вітає Вас з річницею призначення на посаду голови Валківської районної державної адміністрації. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашим близьким, родинного благополуччя, злагоди та добробуту, невичерпної енергії, завзяття та оптимізму, незмінних успіхів та визначних досягнень на шляху розбудови нашої рідної Валківщини, щирої поваги та вдячності від валківчан. Нехай команда однодумців буде надійною, щоб справдилися всі Ваші сподівання на цій відповідальній посаді!

Детальніше...

  До уваги депутатів! Сьогодні останній день подання Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік

31.03.2016

Нагадуємо, що до початку роботи електронної системи подання та оприлюднення Декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», депутати місцевих рад як суб’єкти декларування подають Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (далі – Декларація) у порядку та за формою, встановленими Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Строк подання декларації: щорічно до 01 квітня року, що настає за звітним.

Останній день подання декларації за 2015 рік - 31 березня 2016 року…

Детальніше...

  Обласний інформаційний семінар з головами місцевих рад – потенційних центрів майбутніх об’єднаних громад регіону

30.03.2016

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко разом із Ков’язьким та Старомерчицьким селищними головами Віктором Путінцевим та Володимиром Бреславцем взяли участь в обговоренні практичних аспектів об’єднання громад під час інформаційного семінару з головами місцевих рад – потенційних центрів майбутніх об’єднаних громад регіону відповідно до Перспективного плану формування територій громад Харківської області…

Детальніше...

  З необхідних 600 млн. грн. на компенсацію пільгового проїзду Харківському регіону виділено лише 120 млн. грн.

30.03.2016

Про компенсації за пільговий проїзд на запитання журналістів відповідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Виплата компенсації за пільговий проїзд – це обов’язок держави, який не можна перекладати на органи місцевого самоврядування, - зазначив голова облради. - На сьогодні у міністерства немає ані розуміння цієї проблеми, ані механізму її вирішення. Пільга або є, і компенсація здійснюється з державного бюджету, або її треба відмінити і чесно це визнати...

Детальніше...

  Валківський районний військовий комісаріат продовжує відбір чоловіків на військову службу до Збройних сил України за контрактом

29.03.2016

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у нараді голови райдержадміністрації, під час якої учасниками наради було обговорено питання набору чоловіків на військову службу до Збройних сил України за контрактом…

Детальніше...

  Під час пленарного засідання чергової ІV сесії районної ради затверджено понад три десятки питань

25.03.2016

Відбулося пленарне засідання чергової ІV сесії районної ради, під час якого депутатами було розглянуто понад три десятки питань порядку денного. Відповідно до висновків профільних постійних комісій та з урахуванням зауважень депутатів та внесених пропозицій затверджено дві цільові районні Програми - Програму збереження та розвитку культури та Програму протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності. Також депутатським корпусом підтримано ініціативу сектору у справах молоді та спорту та внесено зміни до двох районних Програм з метою підтримки районної футбольної команди «Маяк» (Валки) та з метою організації оздоровлення дітей переселенців та дітей учасників антитерористичної операції і учасників бойових дій.

Детальніше...

  Перед депутатами прозвітувала тимчасова моніторингова робоча комісія щодо вивчення ефективності діяльності комунального підприємства «Вода»

25.03.2016

Про підсумки своєї роботи прозвітувала тимчасова моніторингова робоча комісія, яка згідно протокольного доручення та розпорядження голови районної ради Оноші В.П. вивчала складові тарифів на послуги КП «Вода», визначала ефективність діяльності підприємства та займалася інвентаризацією майна спільної власності, яке перебуває в повному господарському віданні комунального підприємства. Після тривалого обговорення, зваживши всі пропозиції та вислухавши різні думки, депутати підтримали відкориговане рішення з метою виведення підприємства з критичної ситуації...

Детальніше...

  Рішенням районної ради відкориговано районний бюджет та розподілені вільні залишки

25.03.2016

Розглянувши фінансовий блок питань, депутати підтримали пропозиції райдержадміністрації щодо розподілу вільного залишку районного бюджету та направили додаткові кошти на реалізацію заходів деяких районних Програм та оплату комунальних послуг районної лікарні і територіального центру соціальної допомоги. Так, на виконання заходів з оздоровлення та відпочинку дітей направлено 199 тис. грн., 350 тис. грн. – на оплату теплопостачання Валківської ЦРЛ…

Детальніше...

  На будівлі райдержадміністрації буде встановлено меморіальну дошку Колєсніку Олексію Миколайовичу

25.03.2016

Районною радою підтримано ініціативу районної державної адміністрації щодо увічнення пам’яті про життя і діяльність видатного господарника, керівника, політичного і громадського діяча Валківського району та Харківської області Колєсніка Олексія Миколайовича. Відповідно до рішення меморіальна дошка буде встановлена на будівлі райдержадміністрації, де багато років працював Олексій Колєснік…

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938