Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5877 
  УВАГА! КІР!

19.07.2018

Черговий періодичний підйом захворюваності на кір в Україні розпочався у 2017 році. Не минає ця недуга і Валківський район. Під час нової хвилі на кір захворіло 7 осіб.

Кір - це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання. Вірус дуже швидко поширюється – він передається при розмові, кашлі, чханні чи будь-якому тісному контакті з хворим. Джерелом інфекції є хвора людина з моменту появи перших ознак хвороби до п’ятого дня від початку висипань. Інкубаційний період від 7 до 21 дня.

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
у роботі засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати


19.07.2018

19 липня 2018 року відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення під головуванням голови райдержадміністрації В.І. Войтенка.
Участь у роботі цієї районної робочої групи взяв заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д...

Детальніше...

  ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНІВ «ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ»

19.07.2018

3 липня народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому другий пакет законопроектів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває.

Документи передбачають посилення відповідальності неплатників аліментів, збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають в неповних сім’ях, та запровадження пільг і стимулів для батьків, які сумлінно виконують свій обов’язок.

Детальніше...

  Заяви на отримання грошей за компенсований газ приймаються до 1 вересня

19.07.2018

Про це повідомляють на урядовому порталі.

Так, як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлених домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловатів електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Детальніше...

  Сергій Чернов: Коли завершиться об’єднання громад, може виникнути потреба в об’єднанні уже між ОТГ

18.07.2018

Інтерв’ю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова газеті «Слобідський край».

Які ризики у проведенні децентралізації, де розчиняються газонафтові кошти, які не доходять до місцевих бюджетів, і навіщо країні зміна адміністративно-територіального устрою – про головні та актуальні законодавчі зміни «СК» запитав голову Харківської обласної ради Сергія Чернова...

Детальніше...

  Розширене засідання міжвідомчої робочої групи для вирішення питань щодо реабілітації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

18.07.2018

Заступник голови районної ради Юрій Яцина взяв участь в розширеному засіданні міжвідомчої робочої групи для вирішення питань щодо реабілітації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Детальніше...

  Юлія Світлична рекомендувала силовикам зосередитися на питаннях екології, безпеки та погашення боргів із зарплати

18.07.2018

18 липня голова ХОДА взяла участь у розширеному засіданні колегії прокуратури Харківської області.

Під час заходу розглянули стан роботи із запобігання злочинності в Харківській області у першому півріччі 2018 року. Підбиваючи підсумки колегії, керівник області позначила кілька питань, які потребують пильної уваги правоохоронців.

Детальніше...

  У РДА розглянули проекти реконструкції Центральної площі м. Валки

17.07.2018

Заступник голови районної ради Юрій Яцина взяв участь в робочій зустрічі з питання облаштування Центральної площі м. Валки, що проходила в райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Віктора Войтенка. В нараді також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, секретар Валківської міської ради Антоніна Кривич, представники Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова та інші.

В ході зустрічі представники Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова представили присутнім 7 проектів реконструкції площі.

Детальніше...

  Нам допомагає світ, коли ми єдині – Президент

17.07.2018

Президент Петро Порошенко підкреслив важливість єдності в питанні вступу України до НАТО. «Ніхто і ніколи нам не допоможе, якщо ми самі собі не допоможемо. Ніхто і ніколи не буде допомагати розколотій країні, роз’єднаній, підірваній із середини. Саме в цьому полягає один з методів гібридної війни», - сказав Президент Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

17.07.2018

Охоплення реабілітаційним лікуванням за кошти Фонду соцстрахування зросло на 34%

За реформованим механізмом упродовж першого півріччя 2018 року Фонд соціального страхування України направив на реабілітаційне лікування понад 16,5 тис. застрахованих осіб, що на 34% більше показників відповідного періоду минулого року.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

17.07.2018

Потерпілим на виробництві профінансовано страхових виплат на 3,8 млрд грн

Упродовж 6 місяців 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України на щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей було направлено 3,8 млрд гривень. Станом на сьогодні зазначені виплати отримують понад 207 тис. осіб.

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д. та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді РДА

16.07.2018

Сьогодні о 9.00 годині в залі райдержадміністрації на розширеній апаратній нараді РДА колегіально розглянуто ряд важливих питань та сплановано основні заходи на тиждень.

Участь в роботі наради взяли заступник голови районної ради Юрій Яцина, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко та сільські, селищні, міський голови...

Детальніше...

  В залі засідань Валківської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня бухгалтера

16.07.2018

Сьогодні, 16 липня, в залі засідань районної ради відбулися урочистості до Дня бухгалтера.

Із святом професіоналів бухгалтерської справи Валківщини привітав голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та заступник голови районної ради Юрій Яцина, який передав присутнім вітання з професійним святом від голови районної ради Віталія Оноші; відмітив важливість та високу відповідальність праці бухгалтера в кожній установі, на кожному підприємстві; подякував запрошеним за високу професійність та постійне самовдосконалення та висловив щирі побажання міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, добра та нових досягнень в улюбленій справі всім запрошеним на урочистості.

Детальніше...

  Кращих представників бухгалтерської професії відзначено Почесними грамотами

16.07.2018

За вагомий особистий внесок у стабільну роботу підприємств, установ та організацій району, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, відповідальність, забезпечення якісного, ефективного бухгалтерського обліку та з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера спільними Почесними грамотами Валківської районної ради та Валківської районної державної адміністрації та букетами квітів відзначено:

ІЛЮХУ ЗІНАЇДУ ВОЛОДИМИРІВНУ - бухгалтера СФГ «ВОЛЯ», яка віддала своїй професії вже 50 років;

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

15.07.2018

Щодо другого пакету Законів України щодо прав дітей...

Детальніше...

  Про участь територіальних громад району у конкурсах (проектах, програмах) у рамках міжнародної технічної допомоги

15.07.2018

Протягом 2018 року у Валківському районі активно реалізуються ряд проектів у рамках міжнародної технічної допомоги, що якісно характеризує як розвиток місцевих територіальних громад Валківщини, - так і досвід громадськості, депутатів та керівників району, міст, селищ, сіл в частині залучення додаткових інвестицій, проектів, програм, Грантів для соціально-економічного розвитку району і його неповторних і колоритних самобутніх населених пунктів...

Детальніше...

  Робоча нарада в РДА щодо організації підготовки і проведення державних свят та пам’ятних дат у Валківському районі

13.07.2018

Сьогодні головою райдержадміністрації Віктором Войтенком проведено робочу нараду щодо якісної підготовки і належної організації проведення у районі Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України, Дня міста Валки, відзначення 95-ї річниці Валківського району.

У нараді взяли участь заступник голови районної ради Юрій Яцина, заступники голови райдержадміністрації Наталія Осадча та Оксана Степанова, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та представники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації...

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
у книжковій акції BookСrossing та «Подаруй бібліотеці книгу!


12.07.2018

Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. долучився до започаткованої Валківською районною бібліотекою книжкової акції - BookСrossing «Книга мандрує вулицями міста», яка останнім часом набула значного поширення не лише в Європі, а й у нас - в Україні.
Яцина Ю.Д. подарував районній бібліотеці комплект книг різного жанру із власної бібліотеки та, принагідно, поспілкувався з керівником централізованої бібліотечної системи Сургай Н.В. та працівниками бібліотеки на предмет розвитку бібліотечної справи в районі та використання сучасних підходів і інформаційних технологій у цьому напрямку, не виключаючи участі у різних проектах і програмах...

Детальніше...

  Південна ОДПІ інформує...

10.07.2018

Щодо правомірності включення платників до плану-графіку проведення планових перевірок...

Детальніше...

  На Валківщині поліцейські оперативно розшукали зниклих хлопчиків

10.07.2018

На Валківщині поліцейські оперативно розшукали зниклих хлопчиків. Жодних протиправних дій відносно 15 та 13-річних братів скоєно не було. З втікачами поліцейські провели профілактичну бесіду та повернули додому. 7 липня до Коломацького відділення поліції звернулась жителька смт. Коломак. На пошуки дітлахів був задіяний весь особовий скалад Валківського відділу поліції та Коломацького відділення поліції. В результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівники поліції знайшли неповнолітніх на залізничній станції «Пирогове» в селі Огульці Валківського району. Поліцейські повернули втікачів до дому та провели з родиною профілактичну бесіду. ...

Детальніше...

Усього: 5877 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5877