Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5983 
  Кращі освітяни Валківщини відзначені Почесними грамотами та Подяками

29.08.2018

Відповідно до спільного розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації Почесними грамотами районної ради та РДА відзначено кращих освітян району, вчителів, вихователів – переможців конкурсів професійної майстерності та педагогів, які виховали учнів-переможців учнівських олімпіад різних рівнів.

Детальніше...

  Учасників серпневої педагогічної конференції з початком нового навчального року вітав голова районної ради Віталій Оноша

29.08.2018

Голова районної ради Віталій Оноша у своєму виступі зазначив: «Жодна сесія районної ради не проходить без розгляду освітянських питань та прийняття відповідних рішень, направлених на підтримку та розвиток галузі освіти в районі. Депутатський корпус ради, в числі яких, до речі, є і освітяни, завжди готовий допомагати закладам освіти у їх розвитку та зміцненні матеріально-технічної бази».

«Закликаю всіх вас підтримати реформи, запроваджені Президентом України, - звернувся голова ради до присутнього загалу. – Тим більше, що ми вже зараз можемо спостерігати позитивні результати реформ – медичної, освітньої, місцевого самоврядування».

Детальніше...

  Будемо застосовувати нові форми і методи навчання на всіх освітніх рівнях. Юлія Світлична

28.08.2018

Під час обласного педагогічного форуму голова ХОДА відзначила необхідність розвитку всіх рівнів освіти для відкриття коридору можливостей дітям, які навчатимуться в «Новій українській школі».

Керівник області відзначила, що зараз у регіону вже є необхідний фінансовий, матеріально-технічний та організаційний фундамент, щоб надалі будувати систему освіти за найкращими стандартами та у відповідності до вимог часу.

Детальніше...

  Сергій Чернов: Наша мета – не допустити скорочення мережі медичних закладів

28.08.2018

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував ситуацію з реалізацією медичної реформи в регіоні, зокрема зі створенням госпітальних округів, а також проект відповідного рішення, який депутати розглянуть на пленарному засіданні сесії 30 серпня.

«До питання створення медичних округів в регіоні обласна рада підійшла дуже відповідально, - каже Сергій Чернов. - Ми відхилили пропозицію створити чотири медичні округи в області, бо це не відповідало логістиці й взагалі здоровому глузду.

Детальніше...

  Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

27.08.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, керівники місцевих рад району взяли участь у засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.

В ході наради обговорили проблемні питання та провели аналіз громадських слухань, які вже відбулися у 4 сільських радах.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

27.08.2018

На початку липня Верховна Рада прийняла другий пакет законів, однією з найбільш резонансною нормою якого став виїзд дитини, яка проживає у неповній родині, за кордон. Дана норма вступить в силу вже 29 серпня.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

27.08.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої було сформовано план роботи апарату та поточний тиждень.

Основним завданням, за визначенням голови районної ради, є організація роботи постійних депутатських комісій в рамках підготовки до чергової ХХІХ сесії, пленарне засідання якої відбудеться 4 вересня 2018 року, формування порядків денних засідань профільних комісій спільно з їх керівниками та підготовка матеріалів до розгляду депутатами.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


27.08.2018

Під час розширеної апаратної наради райдержадміністрації колегіально розглянуто ряд важливих питань. Участь в роботі наради взяли голова районної ради Віталій Оноша, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко та керівники місцевих рад району...

Детальніше...

  Ми боремося за мир в Україні – Президент про задачі, що стоять перед українськими дипломатами

27.08.2018

«Для мене є принциповою позиція – ми, наша дипломатична служба, маємо на сьогоднішній день працювати як військовий підрозділ. У Президента є два крила – Збройні Сили України, за які він відповідає відповідно до Конституції, як Верховний Головнокомандувач, і дипломатична служба. Солдати дипломатичної служби, які в умовах війни відіграють не менш важливу роль, ніж українське військо», - підкреслив Президент Петро Порошенко на зустрічі керівниками дипломатичних представництв України за кордоном під час робочої поїздки на Донеччину.

Детальніше...

  15 вересня на Валківщині відсвяткують 95-річчя району

27.08.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді райдержадміністрації, під час якої детально з усіма причетними службами було відпрацьовано основні моменти, пов’язані з підготовкою до проведення 95-ї річниці Валківського району.

Урочистості з нагоди 95-ї річниці з Дня утворення Валківського району, Дня міста та 75-ї річниці визволення від фашистських загарбників відбудуться 15 вересня. Загалом заходи розпочнуться о 10.00 год. святковою ходою, покладанням квітів до Меморіалу Слави. О 12.00 год. відбудуться змагання з мотокросу, які пройдуть на кар’єрі ТОВ «Інтерфакт плюс» (цегельний завод).

Детальніше...

  На реалізацію проектів розвитку в області виділять додаткові кошти з бюджету

27.08.2018

Зміни до обласного кошторису, які планують внести на сесії обласної ради 30 серпня, розглянула Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва на чолі з Юлією Світличною.

Відкриваючи засідання комісії, керівник області відзначила, що в регіоні приділяється велика увага реалізації інфраструктурних проектів, проведенню ремонтів і реконструкцій на об’єктах різних сфер.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

27.08.2018

Правління Фонду затвердило нову форму заяви-розрахунку

З 1 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві. Документ оформлює та подає до робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України або його відділення страхувальник (роботодавець). Відповідну постанову «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ» правління Фонду затвердило на своєму позачерговому засіданні 19 липня.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

27.08.2018

Правління Фонду змінило порядок здійснення виплат сім’ям померлих на виробництві

У новій редакції затверджено Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд соціального страхування України здійснює потерпілим на виробництві та членам їх сімей. Зміни було прийнято правлінням ФССУ 19 липня, постанова набуває чинності 01.10.2018.

Детальніше...

  24 серпня відбулися святкові заходи з нагоди 50-річчя Ков’язької селищної ради

25.08.2018

Зі словами привітання до жителів та гостей селища звернулися керівники району -голова районної ради Віталій Оноша та голова райдержадміністрації Віктор Войтенко.

В ході урочистостей відбулася церемонія нагородження спільними Почесними грамотами Валківської районної ради та районної державної адміністрації кращих представників громади.

Детальніше...

  Вітання голови ХОДА Юлії Світличної з нагоди Дня Незалежності України

24.08.2018

Шановні земляки!
27 років тому перемогою завершилася боротьба українського народу за власну державність. Боротьба, яка тривала століттями.

Сьогодні ми відзначаємо лише 27 років незалежної України, проте завжди пам’ятатимемо про 100-річчя з дня створення нашої держави. Україна відродилась 22 січня 1918 року. Саме в часи Української революції 1917 – 1921 років наш народ виборов державність – утвердив державні кордони, мову, гроші, символіку, створив боєздатне військо. Ще на початку минулого століття наша держава була визнана у світі.

Детальніше...

  Виступ Президента на урочистому Параді військ «Марш нової армії» з нагоди 27-ої річниці Незалежності України

24.08.2018

Зродились ми великої години
З пожеж війни і полум’я вогнів.
Плекав нас біль за долю України,
Зростив нас гнів і лють на ворогів.

Дорогі співвітчизники!
Шановні гості!
Це – слова «Маршу нової армії», який сьогодні уперше пролунає на нашому військовому параді. Створили його на основі легендарної пісні, написаної наприкінці двадцятих років минулого століття. І символізує він нерозривний зв’язок між різними поколіннями борців за свободу Вітчизни.

Детальніше...

  З Днем Незалежності, Валківщино!!!
Привітання голови районної ради Віталія Оноші


24.08.2018

Дорогі друзі! Шановні валківчани!
Від мене особисто, від депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради з нагоди 27-ї річниці з Дня проголошення Незалежності України прийміть сердечні вітання та побажання великого щастя, миру і любові, глибокої віри в гідне майбутнє рідної землі! На долю нашого народу випало чимало випробувань. Сьогодні Україна, як вільна європейська країна, будує свою незалежну політику. Тож нехай наш прапор, як атрибут державності та єдності, завжди майорить над країною, додаючи нам віри в себе та вселяючи в нас гордість за свій працьовитий, миролюбний і героїчний народ.

Детальніше...

  24 серпня – свято для кожного, в кого Україна - в серці, в думках і мріях. Юлія Світлична

24.08.2018

Голова ХОДА взяла участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності, які пройшли на площі Конституції у Харкові.

На заході були присутні представники громадськості, обласної адміністрації, харківської обласної та міської рад, ветерани ООС, представники духівництва та інші харків’яни.

Детальніше...

  Команда «Нива» (с. Шарівка) - переможець Кубку Валківського району з футболу сезону 2018 року!

23.08.2018

В рамках святкування Дня Незалежності України на стадіоні ім А.Г. Свистунова м. Валки відбувся фінал кубку району з футболу. В фіналі зустрілися команди «Нива» (с. Шарівка) та «Авангард» (с. Високопілля). У запеклій боротьбі, з рахунком 2:1 перемогла футбольна команда «Нива» (с. Шарівка), вона ж і стала володарем кубка Валківського району з футболу сезону 2018 року. Команди нагороджені кубками та грамотами районної федерації футболу.

Детальніше...

  СВЯТКОВІ ВІТАННЯ СКОЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА РДА

23.08.2018

Шановні валківчани!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України! Вітаємо Вас з світлими святами здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили і плекали українську націю, рідну мову.

Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Детальніше...

Усього: 5983 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5980  5981-5983