Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5098 
  В цьому році буде капітально відремонтовано амбулаторію загальної практики-сімейної медицини села Сніжків

02.03.2018

Відповідно до рішення Валківської районної ради на суму 2 млн 370 тис. грн. буде профінансовано проведення капітального ремонту внутрішніх приміщень будівлі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Сніжків комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Валківського району».

Це стало можливим завдяки поданню голови облдержадміністрації Юлії Світличної та підтримки її пропозицій депутатським корпусом Харківської обласної ради.

Детальніше...

  За рік в районі будуть реалізовані п’ять проектів з освітлення населених пунктів

02.03.2018

Необхідні для цього кошти за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної виділили під час сесії облради з обласного бюджету районному бюджету для передачі їх місцевим радам.

Відповідним рішенням районної ради органам місцевого самоврядування на проведення капітального ремонту мережі вуличного освітлення було передано 1 млн 279 тис. грн.

Детальніше...

  Серед об’єктів ЖКГ велику увагу приділено відновленню мережі водопостачання та проведенню реконструкції очисних споруд в м. Валки

02.03.2018

Значну фінансову підтримку цього року отримає комунальне підприємство «Вода» Валківської районної ради. На виконання рішення обласної ради за кошти обласного бюджету будуть проведені ремонтні роботи та капітально відремонтований водогін по вулицях Кільцева, Гоголя, Б. Хмельницького, Піщана, Мічуріна, Суворова, Грабовського, Сидоренка, пров. Козацький в м. Валки на загальну суму 2 млн грн…

Детальніше...

  Засідання профільної постійної комісії з питань бюджету

02.03.2018

Бюджетною комісією, що відбулася під керівництвом голови комісії Ольги Дубовик, розглянуто п’ять питань та фінансові клопотання, що надійшли до профільної комісії. Погоджено всі представлені проекти рішень. Питання винесені на розгляд сесії та рекомендовані до затвердження.

Участь в роботі комісії взяли голова районної ради Віталій Оноша та його заступник Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, перший заступник голови РДА Наталія Осадча, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, начальники окремих відділів районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

  Засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності

02.03.2018

Постійною комісією районної ради з питань промисловості, дорожнього господарства, транспорту, зв’язку, будівництва і архітектури, безпеки життєдіяльності територіальних громад та комунальної власності, що відбулася під очільництвом голови комісії Сергія Барабаша, погоджено запропоновані проекти рішень з чотирьох питань порядку денного.

До того ж, за пропозицією профільної комісії на розгляд пленарного засідання позачергової ХХІV сесії районної ради запропоновано винести питання щодо надання дозволу КП «Вода» на проведення фахової експертизи проектно-кошторисної документації на реконструкцію очисних споруд в м. Валки.

Детальніше...

  Тато, мама, я – спортивна сім’я

02.03.2018

Саме під такою назвою сьогодні в ДЮСШ «Спорт для всіх» відбулося районне спортивне свято. Метою змагань є залучення до занять фізичною культурою різних верств населення та пропаганда здорового способу життя, зміцнення родинних стосунків, визначення кращих спортивних сімей Валківського району. Позмагатися у силі, спритності, швидкості зібралося 10 сімей з 8 місцевих громад Валківщини. Атмосфера, що панувала у залі, просто захоплювала. Крім спортивного азарту були і дружня підтримка суперника, і дружня порада, і гумор.

Вітали учасників заходу голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь в роботі XV сесії Харківської обласної ради

01.03.2018

На порядку денному пленарного засідання XV сесії близько 80 питань, в тому числі затвердження двох регіональних програм: забезпечення публічної безпеки і порядку, протидії злочинності на території Харківської області на 2018-2019 роки; зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року.
Депутати планують звернутися до центральних органів влади: щодо розподілу коштів екологічного податку; компенсації втрат місцевих бюджетів, пов’язаних з особливостями оподаткування плати за землю для залізниць та гірничодобувних підприємств; ситуації, що склалася в медичній галузі Харківської області, а також у зв’язку із ситуацією з розрахунками за надані пільги та субсидії населенню.

Детальніше...

  Рішенням обласної ради до переліку капітальних вкладень на 2018 рік додано 232 нових об’єкти соціально-економічного значення

01.03.2018

Рішенням ХV сесії обласної ради прийнято зміни до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік. За прийняття змін проголосували 75 депутатів. Зміни полягають у включенні в Програму 232 нових об’єкти соціально-економічного значення із запланованим фінансуванням понад 360 млн грн.

Детальніше...

  Президент привітав Україну з історичною перемогою нашої країни в Стокгольмському арбітражі

01.03.2018

Президент України провів зустріч з командою НАК «Нафтогаз України», яка доповіла Главі держави про остаточне рішення Стокгольмського арбітражу у справі «Нафтогаз» проти «Газпрому».

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повідомив Президентові про те, що українська компанія отримала остаточне рішення Стокгольмського арбітражу, відповідно до якого Україна виграла 4 млрд 630 млн доларів, які «Газпром» має компенсувати за минулі періоди.

Глава держави привітав та подякував усій українській команді, яка захищала інтереси України в Стокгольмі. Він підкреслив, що «це історичне рішення по захисту національних та фінансових інтересів України».

Детальніше...

  У 2018 році учасники АТО отримали можливість відпочити на вихідних у санаторіях області

01.03.2018

Необхідні для цього кошти виділені з обласного бюджету.

Відповідні зміни внесли 1 березня під час засідання сесії обласної ради. Так, на проходження учасниками АТО, членами їх сімей та членами сімей загиблих відпочинку, в тому числі короткотермінового (путівка вихідного дня), в санаторіях Харківської області передбачені кошти у сумі 3 млн грн.

Детальніше...

  В області за рік реалізують понад 130 проектів з освітлення населених пунктів

01.03.2018

Необхідні для цього кошти за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної виділили з обласного бюджету під час сесії облради 1 березня.

У 2018 році в області планують реалізувати 137 відповідних проектів – по декілька в кожному з районів. Серед проектів – капітальне будівництво та реконструкція вуличного освітлення на окремих вулицях та в цілих селах, капітальні ремонти та технічне переоснащення наявних мереж. У декількох населених пунктах запланована заміна світильників на енергоощадні.

Детальніше...

  Розпорядженням голови районної ради
скликано позачергову ХХІV сесію
районної ради VІІ скликання


28.02.2018

Головою районної ради Оношою В.П. видано розпорядження № 9-с від 27 лютого 2018 року «Про скликання ХХІV, позачергової, сесії районної ради VІІ скликання». Позачергову сесію скликано з метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, розподілу вільного залишку районного бюджету, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та інших важливих питань соціального і економічного характеру, спрямованих на розвиток місцевих громад та вирішення проблем громадян.

Пленарне засідання ХХІV сесії Валківської районної ради VІІ скликання відбудеться 2 березня 2018 року о 10.00 год. Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну участь у підготовці до сесії, роботі постійних комісій районної ради та у пленарному засіданні сесії…

Детальніше...

  У Валках працює три пункти обігріву

28.02.2018

З метою забезпечення соціального захисту, попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, в першу чергу малозахищеним верствам населення, повідомляємо про місця розташування пунктів обігріву на території Валківського району:
-на базі КЗОЗ «Валківська ЦРЛ», за адресою – м. Валки, пров. Майський, 34 (тел. 103, 5-14-01);
-на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Валківської районної державної адміністрації, за адресою – м. Валки, вул. Харківська, 34 (тел. 5-33-09, 5-31-56);
-в приміщені адміністративного будинку Валківської районної ради, за адресою м. Валки. вул. Харківська, 16: з 17 год.00 хв. по 08 год.00 хв. (тел. 5-19-68).

Детальніше...

  Про стан реформування первинної ланки надання медичної допомоги в районі

28.02.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, головний лікар КЗОЗ «Валківська ЦРЛ» Богдан Носатов, заступник головного лікаря КЗОЗ «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Валківського району» Ольга Волобуєва, Ков`язький селищний голова Віктор Путінцев, Шарівський сільський голова Заліна Хворост взяли участь в робочій нараді райдержадміністрації щодо стану реформування первинної ланки надання медичної допомоги в районі.

Детальніше...

  Керівники району з робочим візитом з робочим візитом відвідали Черемушнянський НВК та Шарівську ЗОШ І-ІІІ ступенів

28.02.2018

Сьогодні голова районної ради Віталій Оноша разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком здійснили робочу поїздку до Черемушнянського НВК та Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст. з метою вирішення завдань у рамках впровадження реформи освітньої галузі «Нова українська школа», яка передбачає також створення опорних закладів в районі.

Детальніше...

  Виступ Президента на прес-конференції на тему: «Виклики – 2018»

28.02.2018

Шановні журналісти!
Дорогі українці, які дивляться нас онлайн та по телебаченню!

Відлік нового політичного сезону в Україні традиційно ведеться із лютого, коли розпочинається чергова сесія Верховної Ради України. Формально вона відкрилася ще шостого, але лише вчора розпочалися повноцінні пленарні засідання.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує

27.02.2018

Санаторно-курортним лікуванням за кошти Фонду соціального страхування забезпечили майже 8 000 потерпілих на виробництві.

Упродовж 2017 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України санаторно-курортним лікуванням у оздоровницях було забезпечено 7 880 осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва та супроводжуючих осіб. З них 484 людини є внутрішньо переміщеними особами.

Детальніше...

  Робоча нарада з питань діяльності КП «ВОДА»

27.02.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведено робочу нараду з питань діяльності КП «ВОДА» Валківської районної ради.

Детальніше...

  Команда вихованців Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх»
завоювала 1 місце
у чемпіонаті Харківської області
з важкої атлетики


26.02.2018

Валківська районна рада щиро вітає Команду вихованців та тренера Федотова В.В. Валківської ДЮСШ «Спорт для всіх», які 23 лютого 2018 року у місті Харків у напруженій боротьбі з сумою очок 134 вибороли Кубок і завоювали 1 місце у чемпіонаті Харківської області з важкої атлетики.
Всі спортсмени-переможці навчаються у Валківському ліцеї імені Олександра Масельського, опорному закладі району.
Команді Валківського району Кубок за перемогу в обласному чемпіонаті вручив тренер збірної команди України, заслужений тренер України Нікулін Валерій Миколайович!
Важко виділити когось окремо, оскільки всі спортсмени внесли особистий внесок у загальну перемогу, навіть і ті, хто не посіли призові місця, значно покращили особисті результати чим суттєво допомогли кращій в області команді.
Дякуємо спортсменам за перемогу на обласному рівні змагань та бажаємо здоровя і нових успіхів і високих досягнень у навчанні і спорті!

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів щопонеділкову апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату районної ради

26.02.2018

Про питання, які в обов’язковому порядку мають бути розглянуті позачерговою сесією районної ради, що орієнтовно відбудеться на початку березня, йшлося сьогодні під час щотижневої наради голови районної ради Віталія Оноші з виконавчим апаратом районної ради.

Також розглянуто питання подання посадовими особами виконавчого апарату та депутатами районної ради електронних декларацій на сайті НАЗК, а також обговорили питання співпраці районної ради з ТОВ «Медіа-центр «Сільські новини» відносно висвітлення діяльності ради та оприлюднення оголошень та окремих рішень ради.

Детальніше...

Усього: 5098 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5098