Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5970 
  Глава держави: Молоде покоління українців, яке не жило за комуністичних часів – це наша рушійна сила змін

22.08.2018

Президент Петро Порошенко наголосив, що українське суспільство створює основи для економічного відновлення, для розвитку нашої держави. «Щоб все це стало незворотнім, Україна реалізувала свій європейський вибір. І нам потрібно абсолютно надійно закріпити для безповоротності цього процесу це все в цінностях, компетенціях і життєвій позиції молодого покоління», - підкреслив Петро Порошенко під час виступу на Всеукраїнській серпневій конференції педагогічних працівників «Нова українська школа: старт реформи, участь громад».

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

22.08.2018

У Фонді зареєстровано понад 3 млн страхувальників

У Фонді соціального страхування України зареєстровано понад три мільйони роботодавців та інших осіб, які зобов’язані сплачувати ЄСВ (без АРК та м. Севастополь). З них юридичних осіб – понад 1,28 млн, фізичних осіб – понад 1,78 млн.

Детальніше...

  Сьогодні День народження відзначає голова Харківської обласної ради, президент Асоціації ОМС Харківської області, президент УАРОР Сергій Чернов

22.08.2018

Вітання голови районної ради Віталія Оноші, депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради, депутатів та керівників місцевих рад району

Шановний Сергію Івановичу!

Прийміть щирі вітання від місцевого самоврядування Валківщини!

Від щирого серця цього святкового дня бажаємо Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі, професійних успіхів та особистих досягнень, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо Харківщини!

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а заповітні мрії і найсміливіші сподівання втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення!

Довгих Вам років життя, злагоди і гармонії. Зі святом!

Детальніше...

  Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах інформує

22.08.2018

Як зареєструвавати «шлюб за добу» у Харкові?

Нова послуга від Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» надає можливість зареєструвати шлюб швидко і зручно, без попередньої реєстрації і відвідувань відділів ДРАЦСу. Для реєстрації шлюбу за 24 години не потрібні якісь особливі обставини - єдине, що необхідно – це стійке бажання чоловіка та жінки створити сім’ю. Зареєструвати шлюб за 24 години можна і у Харкові. І для реалізації такого бажання наречені, в першу чергу мають обрати організатора проведення такої реєстрації.

Детальніше...

  До Дня незалежності України в фойє РДА розміщено виставку архівних документів

22.08.2018

22 серпня 2018 року в фойє Валківської районної державної адміністрації Харківської області розміщено виставку архівних документів «І Україна таки буде, і в Україні будем» присвячену 27-ій річниці незалежності України. Архівний відділ Валківської районної державної адміністрації підготував добірку рішень Виконавчого комітету Валківської районної Ради народних депутатів, що висвітлюють перші етапи становлення незалежності нашої Держави у Валківському районі Харківської області.

Детальніше...

  На масиві Перемоги відбулося дитяче спортивне свято

22.08.2018

В рамках святкування 27-ї річниці Незалежності України на масиві Перемоги м. Валки відбулося спортивне свято серед дітей молодшого шкільного віку.

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

21.08.2018

У І півріччі Фонд профінансував 19,5 млн днів тимчасової непрацездатності

Фондом соціального страхування України упродовж перших шести місяців 2018 року було надано допомогу по тимчасовій втраті працездатності за лікарняними листками на загальну тривалість 19 578 674 дні. На ці цілі спрямовано понад 4 млрд грн.

Детальніше...

  Вітаємо з 80-річним ювілеєм
Почесного громадянина Валківського району
ЛИСЕНКА Івана Максимовича!!!


21.08.2018

Сьогодні своє 80-річчя відзначає Почесний громадянин Валківського району Лисенко Іван Максимович - письменник, краєзнавець, заслужений діяч мистецтв України, автор першого в Україні регіонального енциклопедичного видання «Валківська енциклопедія».

Шановний Іване Максимовичу!
Прийміть сердечні вітання з нагоди ювілейного Дня народження від депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради! Найприємніші слова та найтепліші побажання сьогодні для Вас. Хай у Вашому житті завжди буде багато щастя та здоров’я, оптимізму та мудрості, успіхів та плідного творчого довголіття!..

Детальніше...

  Комісією з надання одноразової адресної допомоги направлено 99 тис. грн. 33 валківчанам

21.08.2018

Депутати районної ради Геннадій Повстянко, Наталія Сургай, Ольга Дубовик, Ольга Борщ взяли участь у черговому засіданні комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування. Комісія працювала під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Осадчої.

Комісійно було опрацьовано понад три десятки звернень громадян про надання одноразової адресної грошової допомоги. За результатами розгляду надано одноразову грошову допомогу 33 мешканцям Валківського району на загальну суму 99 тис.грн.

Детальніше...

  На спільному засіданні колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району розглянуто важливі соціальні питання

20.08.2018

Сьогодні у залі засідань районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Віктора Войтенка відбулось спільне засідання колегії та зборів адміністративно-господарського активу району. В роботі колегії взяли участь голова районної ради Віталій Оноша та керівники місцевих рад району.

Детальніше...

  До 1 листопада 2018 року районна рада прийматиме клопотання про відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району»

20.08.2018

Валківська районна рада оголошує прийом клопотань та відповідних пакетів документів на відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району».

Прийом звернень завершиться 1 листопада 2018 року, після чого всі клопотання, що надійдуть, разом з матеріалами відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин Валківського району», затвердженого рішенням Валківської районної ради від 13 березня 2008 року № 436-V, будуть направлені на розгляд Президії районної ради…

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


20.08.2018

Під час розширеної апаратної наради райдержадміністрації колегіально розглянуто ряд важливих питань. Участь в роботі наради взяли голова районної ради Віталій Оноша, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко та керівники місцевих рад району...

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

20.08.2018

Про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

Детальніше...

  Голова районної ради провів апаратну нараду та окреслив першочергові завдання тижня, що розпочався

20.08.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої йшлося про першочергові завдання на тиждень, що розпочався.

Серед пріоритетів діяльності апарату ради є продовження підготовки до чергової ХХІХ сесії, пленарне засідання якої відбудеться 4 вересня 2018 року; підготовка до відзначення державних свят 23 та 24 серпня та участь депутатів та виконавчого апарату ради в районних та місцевих заходах…

Детальніше...

  На Валківщині планується будівництво нових амбулаторій у с. Шарівка та сел. Ков’яги

20.08.2018

В рамках впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка триває в Україні з ініціативи Президента України, на території Валківського району планують будівництво нових амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, зокрема в смт. Ков’яги та с. Шарівка.

Сьогодні керівники району Віталій Оноша та Віктор Войтенко здійснили робочу поїздку до с. Шарівка, де відбулася виїзна нарада з питання будівництва нової амбулаторії.

Детальніше...

  Спорт об’єднує та додає сил. Юлія Світлична

19.08.2018

19 серпня голова ХОДА разом із майже 5000 харків’ян взяла участь у 33-му міжнародному марафоні, який присвячено Дню Харкова та Дню незалежності України. Усі охочі могли обрати дистанцію: від 3 км до повного марафону (42 км 195 м). Повний марафон наважилися подолати близько 100 учасників, ще майже 200 бігли дистанцію понад 20 км, майже 2000 – 10 км. Серед тих, хто подолав 10-кілометрову відстань, – голова ХОДА Юлія Світлична.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
зі святом Преображення Господнього та Храмовим святом


19.08.2018

Шановні валківчани! Прийміть найщиріші вітання зі святом Преображення Господнього, з Великим Спасом! Віковічне християнське свято Спаса – свято земних благодатних плодів та хліба, свято нового урожаю. А для прихожани Свято-Преображенського Храму міста Валки та Свято-Спасо-Преображенського Храму села Серпневе – це ще й Храмове свято. Тож, нехай Боже благословення ніколи не залишає нашу рідну Валківщину, нашу Україну і допомагає у скрутні хвилини! Бажаю всім миру, спокою, благополуччя в родинах! Нехай вірними супутниками у вашому житті будуть здоров’я, щастя, всеперемагаюча любов, нетлінна віра та світла надія!

З повагою та шаною,
Голова районної ради
Віталій Оноша

Детальніше...

  З Днем пасічника!

19.08.2018

Привітання голови районної ради Віталія Оноші

Усіх бджолярів Валківщини вітаю з Днем пасічника! Цієї чудової серпневої пори, коли хлібороби справляють обжинки, а в садах дозрівають соковиті плоди, ви відзначаєте своє професійне свято. За покликанням душі ви долучилися до надто складної, але дуже цікавої, сповненої романтики справи, яку наші пращури започаткували в сиву давнину. Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям та любов до своєї землі! Бажаю всім добра і миру, міцного здоров’я, натхнення, щасливої світлої долі та багатих медозборів на радість людям!
З повагою та шаною,
Голова районної ради
Віталій Оноша

Детальніше...

  Гонтово-Ярська сільська рада не підтримала ініціативу Валківської міської ради щодо об’єднання територіальних громад

18.08.2018

18 серпня 2018 року в будинку культури с. Гонтів Яр відбулися громадські слухання щодо обговорення пропозиції Валківської міської ради про об’єднання територіальних громад у Валківську міську об’єднану територіальну громаду з адмінцентром у м. Валки.

Детальніше...

  Черемушнянська громада підтримала ініціативу Валківської міської ради щодо об’єднання територіальних громад

17.08.2018

17 серпня 2018 року в с. Черемушна відбулися громадські слухання щодо обговорення пропозиції Валківської міської ради про об’єднання територіальних громад у Валківську міську об’єднану територіальну громаду з адмінцентром у м. Валки.

У зібранні взяли участь голова районної ради Віталій Оноша та керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його заступники Наталія Осадча та Оксана Степанова, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Желевська, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, експерт Харківського регіонального Офісу реформ Віктор Нестеренко, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

Детальніше...

Усього: 5970 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5970