Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3938 
  Розпорядженням голови районної ради скликано чергову ІІІ сесію районної ради VІІ скликання

30.01.2016

З метою невідкладного вирішення актуальних питань місцевого значення, забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ, внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району розпорядженням голови районної ради Оноші В.П. скликано чергову ІІІ сесію Валківської районної ради VІІ скликання, пленарне засідання якої відбудеться 5 лютого 2016 року (п’ятниця) о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти активну конструктивну участь в роботі профільних комісій та пленарному засіданні чергової сесії районної ради…

Детальніше...

  Покладання квітів до могили Олексія Колєсніка з нагоди роковин смерті

29.01.2016

З нагоди роковин смерті Олексія Колєсніка Валківська районна рада висловлює співчуття близьким і рідним Олексія Миколайовича.

Інформуємо валківчан, що сьогодні, 29 січня, об 11 год. 30 хв. у місті Валки на кладовищі на Рогозовій горі відбудеться покладання квітів до могили О.М. Колєсніка.

Детальніше...

  Голова районної ради В. Оноша взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації

27.01.2016

Під час засідання були розглянуті питання щодо стану функціонування Валківської районної ланки територіальної підсистеми Харківської області державної системи цивільного захисту в режимі підвищеної готовності та стану захисних споруд цивільного захисту; щодо забезпечення сталого функціонування об’єктів ЖКГ, служб автодоріг до роботи в екстремальних умовах і недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в зимовий період; щодо стану захворюваності населення району на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції; про роботу щодо забезпечення безпеки людей на водних об’єктах у зимовий період, профілактики виникнення пожеж в житловому секторі, проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення з дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності, про стан утримання та функціонування об’єктів протипожежного водопостачання; про стан забезпечення населення району питною водою гарантованої якості та інші…

Детальніше...

  Громадська рада розглянула ряд важливих питань та затвердила план роботи на 2016 рік

27.01.2016

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у плановому засіданні Громадської ради, під час якого членами ради було розглянуто чотири питання. Актуальним і таким, що потребує деяких роз’яснень для громадськості є питання надання та нарахування населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Про важливі аспекти у користуванні субсидіями присутніх поінформував начальник управління праці та соціального захисту населення Іван Горошко, зокрема надав пояснення щодо оплати комунальних послуг в разі заощадження енергоносіїв...

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь
в роботі Асоціації ОМС Харківської області,
виїзне засідання якої відбувається у м. Дергачі


26.01.2016

Представники місцевих рад Харківщини зібралися у Дергачах на засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
Перше виїзне засідання новообраного складу керівників рад Харківщини відкрив Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов.
Учасники зборів розглянуть окремі аспекти децентралізації влади, новації у місцевому самоврядуванні та Бюджетному кодексі.
Крім того, депутати та очільники рад говоритимуть про новели у земельному законодавстві; про втілення міні-проектів в області та залучення іншої технічної допомоги для розвитку територіальних громад.
Йтиметься про реалізацію Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у Харківській області та фінансування державних професійно-технічних навчальних закладів у 2016 році.

Детальніше...

  Конституція має закріпити не лише права, а й фінансову спроможність місцевого самоврядування

26.01.2016

Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов під час засідання наголосив, що Україна не може втратити історичний шанс на децентралізацію влади. І закликав керівників рад Харківщини різних рівнів направити Звернення до парламенту з підтримкою змін до Конституції, що були проголосовані у першому читанні.

«Не можна відтягувати реформи, посилаючись на війну чи необхідність референдуму з цього питання. Бути голослівними і наполягати на подальшому роз’ясненні суті децентралізації, уникаючи її втілення, можуть лише голослівні люди, які не працюють безпосередньо з громадами, які не зацікавлені у тому, щоб органи місцевого самоврядування були спроможні надавати якісні послуги», - підкреслив Сергій Чернов.

Члени Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області підтримали пропозицію президента та схвалили Звернення до Верховної Ради України…

Детальніше...

  Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області виступила проти зменшення фінансових надходжень до районних бюджетів

26.01.2016

Своїм рішенням, ухваленим на сьогоднішніх зборах, члени Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області підтримали Звернення Української асоціації районних та обласних рад, яка виступила проти змін, запропонованих проектом Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до бюджетів сіл, селищ та міст районного значення» (реєстр. № 3754 від 05 січня 2016 року).

Прийняття запропонованих змін до Бюджетного кодексу України, на думку членів Асоціації, призведе до загрози виникнення проблем з фінансування закладів соціально-культурної сфери, які знаходяться на утриманні районного бюджету у зв’язку із значним зменшенням фінансового ресурсу районного бюджету. Оскільки пропонується зменшити надходження податку з доходів фізичних осіб до районних бюджетів, який на сьогодні є основним бюджетоутворюючим податком цих бюджетів і складає 98-99 відсотків у доходах загального фонду…

Детальніше...

  Навчальний семінар-практикум
для керівників органів місцевого самоврядування
та громадськості району


25.01.2016

Фотомиттєвості...

Детальніше...

  Навчальний семінар-практикум
для керівників органів місцевого самоврядування
та громадськості району


25.01.2016

Зважаючи на те, що 6 січня в області стартував обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» і конкурсним комітетом вже розпочато прийом заявок на участь у конкурсі міні-проектів, за ініціативи Валківської районної ради було організовано і проведено 25.01.2016 року об 11.00 годині у залі пленарних засідань районної ради навчальний семінар-практикум для керівників органів місцевого самоврядування, бюджетних установ та представників громадського сектору.

На початку семінару до всіх пристуніх звернувся голова районної ради Віталій Оноша, який зазначив, що в кожній місцевій громаді існує безліч проблем, які не вирішувалися можливо роками, але які можна вирішити, якщо взятися за цю справу разом місцевим радам і громадам, скориставшись нагодою та доклавши певних зусиль, взявши участь у конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»…

Детальніше...

  Вітання валківчанам
від побратимів зі Сколівського району
з Днем Соборності України


22.01.2016

Щойно надійшли щирі вітання валківчанам, мешканцям усіх територіальних громад Валківщини від керівників Сколівського району - голови районної ради М. Романишина та голови райдержадміністрації І. Свистуна.

Вкотре, приклад давно дружніх районів Сходу і Заходу України підтверджує єдність, Соборність, неподільність України.

Читайте в розділі (детальніше...) вітання сколян...

Детальніше...

  Урочистий мітинг
з нагоди Дня Соборності України
біля пам’ятника Павлу Грабовському


22.01.2016

Сьогодні об 11.00 годині в День Соборності України валківчани традиційно пройшли святковою ходою з Державними Прапорами України та провели урочистий мітинг біля пам’ятника Павлу Арсеновичу Грабовському щоб засвідчити свої переконання в єдності українського народу, необхідності єднання всіх регіонів країни задля повернення миру та збереження соборної вільної держави України.
Урочистий мітинг з нагоди свята відкрили і виступили керівники району та міста - голова Валківської районної ради В. Оноша, голова райдержадміністрації В. Войтенко та секретар міської ради Кривич А.І.
Вітаючи присутніх зі святом, Оноша В.П. зачитав привітання валківчанам від братнього Сколівського району Львівської області:...

Детальніше...

  Вітання Сколівському району
з нагоди Дня Соборності України


21.01.2016

Голова районної ради Оноша В.П. разом із головою райдержадміністрації Войтенком В.І. від імені депутатів районної ради, місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Валківщини, всіх валківчан підписали і відправили вітальний лист Сколівським побратимам з нагоди вікопомної державницької події - ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.

Ви можете ретельніше ознайомитися зі змістом вітання, натиснувши двічі по вкладеному фото-файлу!

Детальніше...

  Розвиток фізичної культури і спорту - здоров’я нації

21.01.2016

Саме під таким гаслом сьогодні о 9.00 годині у кабінеті голови райдержадміністрації Войтенка В.І. зібралися посадовці району щоб обговорити проблеми цієї важливої галузі та сформувати пріорітети та механізми перспективного розвитку фізичної культури і спорту на Валківщині.

Голова районної ради Оноша В.П. взяв активну участь у роботі наради та висловив ряд конструктивних пропозицій в рамках існуючої проблематики...

Детальніше...

  На особливому контролі районної влади -
рівень захворюваності населення грипом


20.01.2016

Сьогодні саме цьому важливому питанню була присвячена робоча оперативна нарада у районній державній адміністрації.

Голова районної ради Оноша В.П. взяв участь у цій важливій нараді. В ході розгляду питань Віталій Петрович акцентував увагу на відповідній роботі, яка буде здійснена органами місцевого самоврядування в частині проведення профілактичних заходів, роз’яснювальній роботі, обмеженню масових заходів та суворому дотримання санітарно-гігієнічних норм.
Питання ж додаткового фінансування цих заходів буде розглянуто на черговій сесії районної ради...

Детальніше...

  Розширена робоча зустріч у районній раді
з керівниками Національної поліції в Харківській області


19.01.2016

18 січня 2016 року о 14.00 годині в залі пленарних засідань районної ради відбулась розширена робоча зустріч працівників виконавчого апарату районної ради, посадовців бюджетних організацій району з керівниками Національної поліції в Харківській області.

Голова районної ради Оноша В.П. представив для тематичної зустрічі із загалом начальника Валківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, підполковника поліції Степанова С.І.та куратора нашого району, уповноваженого представника обласного управління поліції Салтовця С.А.

В ході зустрічі розглянуто і обговорено актуальні питання профілактики корупції і злочинності, протидії правопорушенням у районі та покращення ефективності взаємодії поліції з громадськістю...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради із святом Богоявлення Господнього

19.01.2016

Щороку 19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято — Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу. Цього дня на спомин про хрещення Ісуса Христа у водах Йорданських у православних храмах відбуваються святкові богослужіння, а потім хрестом і молитвою освячують найближчі ставки, річки та криниці, цілюща вода з яких дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією. З давніх-давен свято Водохреща було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.
Дорогі друзі! Від депутатського корпусу районної ради та її виконавчого апарату прийміть щирі вітання і сердечні побажання з нагоди свята Водохрещі, Богоявлення Господнього! Міцного вам здоров’я, миру, добра та сімейної злагоди, невичерпної енергії, незламної віри у краще та нових звершень на благо всієї України і нашої рідної Валківщини!

З шаною та повагою,
Голова Валківської районної ради
Віталій Оноша

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у Водохресному молебні на міському ставку

19.01.2016

Підтримуючи віковічні християнські традиції, валківчани прийшли сьогодні на міський ставок, щоб всією православною громадою взяти участь у Водохресному молебні з нагоди свята Крещення Господнього…

Детальніше...

  Святкування Крещення Господнього у місті Валки

19.01.2016

Безпеку валківчан під час Водохресного молебня забезпечували працівники районних служб – райвідділу з надзвичайних ситуацій, відділу поліції, медичної служби. Разом з валківчанами у молебні взяли участь голова районної ради Оноша В.П. разом з представниками виконавчого апарату ради, депутати районної та міської рад. Запашним гарячим чаєм всіх охочих зігрівав приватний підприємець В’ячеслав Абракітов.

Детальніше...

  Валківська районна рада інформує
про святкування Богоявлення - Хрещення Господнього
у місцевих територіальних громадах району


18.01.2016

Районна рада інформує, що святкові обряди Водохрещення
19 січня 2016 року пройдуть на ставках
у наступних населених пунктах:
м. Валки — 11.00 год. 19.01.2016;
сел. Старий Мерчик - 10.00 год. 19. 01. 2016;
сел. Ков’яги - 11.30 год. 19.01.2016;
с. Шарівка - 12.00 год. 19.01.2016;
с. Баранове — 13.00 год. 19.01.2016;
с. Сидоренкове — 00.00 год. 19.01.2016;
на ставку в зоні відпочинку «Березовий рай» - 12.00 год. 19.01.2016.


Прохаємо керівників органів місцевого самоврядування району спільно з Валківським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області вжити відповідних заходів щодо забезпечення громадського правопорядку та безпеки громадян...

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша разом із керівниками органів місцевого самоврядування району взяли участь в апаратній нараді райдержадміністрації

18.01.2016

На розширеній апаратній нараді голови райдержадміністрації
Войтенка В.І. були розглянуті ряд актуальних питань сьогодення району та місцевого значення.

Голова районної ради Оноша В.П. та керівники органів місцевого самоврядування району долучилися до розгляду важливих і нагальних питань, які потребують оперативного вирішення...

Детальніше...

Усього: 3938 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3938