Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3824 
  Подарунки першокласникам від депутата обласної ради Вікторії Казакової

01.09.2015

Депутат Харківської обласної ради Вікторія Казакова разом із головою Валківської районної ради Юрієм Яциною здійснили робочу поїздку по Валківському району, привітавши учнів, їх батьків, вчителів з Днем знань, а першокласників з їх першим шкільним дзвінком. Відвідавши Валківський ліцей імені Олександра Масельського, Валківську, Шарівську та Огульцівську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Вікторія Сергіївна привітала першокласників з початком шкільного життя та вручила подарунки, які будуть у нагоді маленьким школярам з перших днів навчання.

Детальніше...

  Привітання народного депутата України Олександра Біловола з Днем знань

01.09.2015

Любі діти, дорогі освітяни, шановні батьки!

Вітаю вас із Днем знань, та початком нового навчального року!

Шановні учні! Ваше успішне навчання — це ключ від дверей, за якими відкривається для кожного з Вас шлях у подальше, доросле життя.

Я бажаю, щоб Ви підходили творчо до кожного поставленого перед вами завдання, були сповнені натхнення та працелюбності…

Детальніше...

  Dance studio D.S.A.L. Анастасії Лєбєдєвої - 4 роки

30.08.2015

Сьогодні о 18.00 годині у РНД ІСКРА голова Валківської районної ради Яцина Ю.Д. від керівництва та місцевого самоврядування району привітав керівника Dance studio Анастасію Лєбєдєву та присутніх учасників студії танцю та батьків і рідних з 4-річним творчим ювілеєм. Відбувся звітний концерт танцювального колективу ТАНЕЦЬ це життя, де три вікових групи загальною кількістю більше 90 чоловік продемонстрували у переповненій залі професійно і оригінально поставлені танцювальні номери. Також всі учасники отримали солодкі подарунки і вітання від народного депутата України Біловола О.М.

Детальніше...

  Депутати Валківської районної та Валківської міської рад взяли участь в обласному турнірі з більярду

29.08.2015

П’ятий обласний турнір з більярду серед депутатів місцевих рад на кубок президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, голови обласної ради Сергія Чернова відбувся сьогодні у Харкові.

У турнірі взяли участь депутати обласної ради, Валківської районної ради, Валківської і Первомайської міських рад, Будянської селищної ради Харківського району. Від Валківської районної ради участь в турнірі взяв депутат Олександр Дорожко, від Валківської міської – депутат Вадим Холодний, які успішно виступили в змаганнях…

Детальніше...

  Серпнева педагогічна конференція

27.08.2015

Керівництво району, голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко привітали учасників серпневої педагогічної конференції, яка відбулася в залі Валківського ліцею ім. О.Масельського. Вітаючи педагогічний загал Валківщини з початком нового навчального року, Юрій Дмитрович висловив найкращі побажання всім, хто за покликом душі обрав нелегку працю вчителя, та висловивши щирі слова підтримки, привітав з призначенням на посаду Вікторію В’ячеславівну Новосел, начальника відділу освіти райдержадміністрації…

Детальніше...

  Серпнева педагогічна конференція

27.08.2015

Фотофакти...

Детальніше...

  Фінал кубку Валківського району з футболу

24.08.2015

Керівники Валківського району, голова районної ради Юрій Яцина разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком привітали команду переможців фіналу кубку з футболу Валківського району та вручили нагороди кращим гравцям фінального матчу сезону 2015 року Олегу Кожушному та Володимиру Олефіру…

Детальніше...

  Валківщина відзначила День Державного Прапора та День Незалежності України

23.08.2015

Відзначаючи День Державного Прапора та День Незалежності, валківчани урочистою ходою пройшли сьогодні містом від стадіону ДЮСШ «Спорт для всіх» до центральної площі міста Валки, тримаючи в руках жовто-блакитні прапори. На чолі колони кращі учні Валківського ліцею несли прапори України, Валківського району та міста Валки.

На площі, де саме розпочалося дитяче свято, з державними святами валківчан вітали керівники району та міста – голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко...

Детальніше...

  Валківщина відзначила День Державного Прапора та День Незалежності України

23.08.2015

Вітаючи мешканців району з Днем Державного Прапора та 24-ю річницею з Дня проголошення Незалежності України, голова районної ради Юрій Яцина передав також теплі вітання валківчанам від народного депутата України Олександра Біловола, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та зачитав святкові вітання, що надійшли від братнього Сколівського району.

Хвилиною мовчання вшанували присутні світлу пам’ять Андрія Ольховського - валківчанина, героя, який торік загинув під Іловайськом.

Детальніше...

  Валківщина відзначила День Державного Прапора та День Незалежності України

23.08.2015

В рамках святкування у Валках відбулися обласні змагання атлетів Харківщини, організовані Федерацією «Богатирських ігор» міста Харкова та Харківської області. Спонсором спортивного свята виступив Валківський молокозавод на чолі з директором Рамазаном Рамазановим. Голова районної ради Юрій Яцина вручив винагороди переможцям змагань - найсильнішим атлетам області.

Свято продовжилося концертною програмою за участі як досвідчених солістів та аматорських колективів РНД «Іскра» так і молодих талановитих самодіяльних артистів. Творчим вітанням голови районної ради стала пісня «Україна» у виконанні Юрія Дмитровича.

Детальніше...

  З Храмовим святом та Преображенням Господнім !!!

19.08.2015

Прихожани Свято-Преображенського Храму міста Валки та Свято-Спасо-Преображенського Храму села Серпневе святкують сьогодні подвійне свято - Преображення Господнього та Храмове свято.

Керівники району та міста - голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко взяли участь у святковому богослужінні у Свято-Преображенському Храмі та привітали валківчан з цим святковим днем...

Детальніше...

  Подяка голови районної ради Яцини Ю.Д. небайдужим мешканцям Валківщини

17.08.2015

Заходи щодо недопущення надзвичайної ситуації в місті Валки щодо водозабезпечення.

Керівництвом району, головою районної ради Яциною Ю.Д. разом із головою райдержадміністрації Войтенком В.І., вживаються вичерпні заходи щодо недопущення відключення від електропостачання водозаборів КП «Вода» за наявну заборгованість за фактично спожиту електричну енергію. Тимчасово вдалося досягти домовленостей з керівництвом АК «Харківобленерго» щодо недопущення відключення КП «Вода» від електричної енергії та відтермінування на декілька днів строків сплати через недопущення надзвичайної екологічної та санітарно-епідеміологічної ситуації в місті Валки та зростаючу активність населення в частині проплат.

З огляду на наведене, щиро дякуємо всім валківчанам та мешканцям місцевих територіальних громад за активне і позитивне реагування на Звернення «Валки SOS!» голови Валківської районної ради Яцини Ю.Д. в районці та на радіо…

Детальніше...

  До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Валках відбудуться урочисті заходи

17.08.2015

Про це говорили на нараді у голови райдержадміністрації Віктора Войтенка за участі голови районної ради Юрія Яцини. Під час роботи визначено час та місце кожного заходу, обговорено організаційні моменти у підготовці до святкування. Зокрема, 23 серпня 2015 року відбудуться такі заходи:…

Детальніше...

  Звернення голови районної ради
Яцини Юрія Дмитровича


15.08.2015

Шановні земляки-валківчани!

Знову звернутися до вас мене змусила критична ситуація з водопостачання, що склалася зараз у місті Валки та у інших 9-ти територіальних громад району. Не секрет, що за останні два роки комунальне підприємство «Вода» через складний фінансово-економічний стан, відсутність достатніх коштів для оплати за спожиту електроенергію неодноразово отримувало попередження про відключення водозаборів від електропостачання за борги. Щораз вирішувати ці ситуації і не допускати того, щоб споживачі на тривалий час залишалися без централізованої подачі води, вдавалося неймовірними зусиллями.

Але ситуація, що складається зараз, справді надзвичайна– дійсно, «ВАЛКИ SOS!»…

Детальніше...

  Під час обласної селекторної наради були розглянуті основні засади організації та проведення місцевих виборів за новим виборчим законодавством

14.08.2015

Голова районної ради Яцина Ю.Д. разом із міським, селищними та сільськими головами, секретарями місцевих рад району взяли участь в селекторній нараді Харківської обласної ради. Під час селекторної наради, поведеної головою обласної ради Черновим С.І., розглянуто блок питань, що стосувалися змін виборчого законодавства.

Це, зокрема, основні засади місцевих виборів; порядок і строки проведення виборів, визначення загального складу місцевих рад. Йшлося також про виборчі округи, формування виборчих комісій, списки виборців; про висування та реєстрацію кандидатів у депутати та кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови; про зміни до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад» щодо відкликання сільського, селищного, міського голови та депутата місцевої ради за народною ініціативою; про передвиборчу агітацію...

Детальніше...

  Тяжко пораненому валківчанину
АНДРІЮ БАГМУТУ
терміново потрібна допомога
всіх небайдужих земляків!!!


11.08.2015

9 серпня 2015 року в зоні проведення антитерористичної операції було тяжко поранено валківчанина Андрія Багмута, 1992 року народження. Поряд з Дебальцево Андрій отримав тяжке поранення обох ніг - кістки постраждали від стегна до коліна. Наразі хлопець знаходиться у Харківському госпіталі МВС. Йому необхідна складна операція та лікування, на які потрібно багато коштів. Дуже потрібна допомога земляків та всіх небайдужих.

Контактний телефон мами Андрія
Багмут Тетяни Миколаївни: 063-127-13-07.

Картка ПРИВАТБАНКУ, на яку можна перерахувати кошти: 4405 8823 0545 3312

Детальніше...

  Участь голови Валківської районної ради
Яцини Ю.Д.
у зборах громадської ради міста Валки


09.08.2015

Сьогодні о 10.00 годині голова Валківської районної ради Яцини Ю.Д. взяв участь у зборах громадської ради Валківське віче. В ході зустрічі Юрій Дмитрович офіційно поінформував про реальний стан, сучасні виклики, ризики і загрози щодо стабільного водозабезпечення міста і 9 місцевих територіальних громад, про критичний стан фінансово-господарської діяльності КП Вода та основні проблеми напрямки роботи перспективного характеру...

Детальніше...

  Вітаємо з Днем народження голову райдержадміністрації, депутата районної ради ВОЙТЕНКА Віктора Івановича!!!

05.08.2015

Шановний Вікторе Івановичу!

Від депутатського корпусу та виконавчого апарату Валківської районної ради прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Хай щедра доля дарує Вам міцне здоров’я на довгі щасливі роки, збагачує оптимізмом та радістю; у Вашій оселі завжди панують мир та злагода, а у серці - надія та глибока непохитна віра у гідне майбутнє нашої рідної Валківщини та всього українського народу у квітучій України! Успіхів Вам у всіх добрих починаннях, нових звершень та здійснення заповітних мрій!

Детальніше...

  Відбулася звітно-виборна конференція первинної ветеранської організації села Огульці

31.07.2015

Голова районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у звітно-виборній конференції первинної ветеранської організації села Огульці. Для участі у конференції до Огульців також завітали голова районної організації ветеранів Клочко В.Я., керівник обласної організації ветеранів Хіневич А.П. та редактор газети «СЛОВО ВЕТЕРАНА»…

Детальніше...

  В Харкові відбувся інформаційний захід з питань обговорення змін до Конституції в частині децентралізації влади

30.07.2015

Голова районної ради Юрій Яцина разом із першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Оношею взяли участь в Інформаційному заході з питань обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації влади в рамках співпраці із Верховною Радою України та Адміністрацією Президента України за Програмою «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво»…

Детальніше...

Усього: 3824 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3824