Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  Валківський відділ поліції інформує...

14.08.2018

14 серпня 2018 року Валківською районною філією Харківського обласного центру зайнятості організовано і проведено захід з орієнтації на службу до лав патрульної поліції за участі представника Валківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області. В заході взяло участь 25 чоловік з них: 20 осіб з числа безробітних та 5 чол. шукачі роботи.

«Робота, що допомагає зробити життя людей безпечнішим, можливість кар’єрного зростання та розвитку, дружня команда, що стане сім’єю, заробітна плата від 10000 грн» - такими словами свою презентацію розпочав начальник сектору кадрового забезпечення Валківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, майор поліції Криворучка Олександр.

Детальніше...

  У Харківській області завершили збирання ранніх зернових

14.08.2018

Урожай ранніх зернових і зернобобових культур у регіоні склав понад 2,3 млн тонн.

Про це повідомив у ході брифінгу 14 серпня перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


13.08.2018

Сьогодні о 9.00 годині в залі райдержадміністрації на розширеній апаратній нараді РДА колегіально розглянуто ряд важливих питань. Участь в роботі наради взяли голова районної ради Віталій Оноша, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко та керівники місцевих рад району...

Детальніше...

  Нарада з питання проведення навчань з територіальної оборони

13.08.2018

Голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, Валківський районний військовий комісар Олександр Сіренко, представники Валківського відділу поліції та керівники місцевих рад району взяли участь у нараді щодо проведення навчань з територіальної оборони.

Детальніше...

  Питання впорядкування земельних відносин та надходжень до бюджету обговорили на нараді у райдержадміністрації

13.08.2018

13 серпня голова райдержадміністрації Віктор Войтенко провів робочу нараду з головою районної ради Віталієм Оношою, першим заступником голови райдержадміністрації Наталією Осадчою, представниками міжрайонного управління Держгеокадастру у Валківському та Коломацькому районах, Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області, Валківського районного відділу поліції, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, головами та землевпорядниками місцевих рад.

В ході наради розглянули питання надходження до бюджету, а також провели детальний аналіз земель на території району. Зокрема, обговорили питання про факти порушення земельного законодавства громадянами при оренді земельних часток (паїв); самозахоплення земель та нецільове використання.

Детальніше...

  Президент підписав Закон щодо стимулювання діяльності сімейних фермерських господарств

13.08.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання cтворення та діяльності сімейних фермерських господарств».

Закон спрямований на отримання офіційного статусу сільським населенням, яке працює на своїй землі, що дозволить легально продавати свою продукцію і отримати соціальний захист та право на пенсію.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

13.08.2018

Головою районної ради Віталієм Оношою проведена апаратна нарада з посадовими особами виконавчого апарату ради, під час якої йшлося про першочергові завдання на тиждень та найближчу перспективу.

Як зазначив Віталій Оноша, пріоритетом діяльності апарату ради є підготовка до чергової ХХІХ сесії, пленарне засідання якої відбудеться 4 вересня 2018 року.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

13.08.2018

Про надання земельних ділянок учасникам АТО

Детальніше...

  З Днем будівельника!
Вітання голови районної ради


12.08.2018

Шановні працівники будівельної галузі!
З шаною та повагою щиро вітаю вас із професійним святом!

Благородна професія будівельника завжди користувалася в народі особливою повагою, адже ті, хто будують житло, лікарні, школи, дитячі майданчики, - дарують людям домашній затишок і комфорт. Ви заслужили цю шану своїм талантом, втіленим у величні споруди й будівлі, які є окрасами наших міст, сіл і селищ…

Детальніше...

  Вітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем працівників ветеринарної медицини


12.08.2018

Шановні працівники ветеринарної медицини!
Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!...

Детальніше...

  На Валківщині продовжуються громадські обговорення

11.08.2018

11 серпня у с. Костів відбулись громадські слухання, на яких обговорювалась пропозиція Валківської міської ради щодо можливості приєднання населених пунктів Костівської сільської ради до об’єднаної громади з центром у місті Валки. Ініціатором таких обговорень є Валківська міська рада.

Детальніше...

  Кобзарівська громада підтримала ініціативу Валківської міської ради щодо об’єднання територіальних громад

11.08.2018

10 серпня в с. Кобзарівка відбулися громадські слухання щодо обговорення пропозиції Валківської міської ради про об’єднання територіальних громад у Валківську міську об’єднану територіальну громаду з адмінцентром у місті Валки.

У зібранні взяли участь голова районної ради Віталій Оноша та керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Желевська, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

Детальніше...

  Державна виконавча служба інформує...

10.08.2018

Розпочато інформаційну кампанію #СтопБулінг

Міністерство юстиції в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за підтримки МФ «Відродження» та за сприяння Національної поліції України розпочинає інформаційну кампанію #СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків.

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує...

10.08.2018

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

Про стан криміногенної ситуації в Валківському районі та заходи у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у січні- липні 2018 року

Детальніше...

  Про надходження до бюджету йшлося на нараді РДА за участю голови районної ради Віталія Оноші

09.08.2018

Голова районної ради Віталй Оноша взяв участь у нараді райдержадміністрації з питань наповнення районного бюджету. Участь у наралі також брали перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, представники Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області, міжрайонного управління Держгеокадастру у Валківському та Коломацькому районах, Дергачівської місцевої прокуратури Харківської області, Валківського районного відділу поліції, керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. В ході наради також провели детальний аналіз земель на території району.

Детальніше...

  Слова «Слава Україні! Героям слава!» будуть офіційним вітанням ЗСУ. Президент

09.08.2018

За його словами, таке звернення, як військове вітання, вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День незалежності України - під час параду на честь чергової річниці.

Детальніше...

  Робоча нарада щодо проведення зборів з територіальної оборони

09.08.2018

Сьогодні під головуванням Віктора Войтенка відбулась нарада з питання проведення навчання з територіальної оборони. В нараді взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, представники Валківського районного військового комісаріату та Валківського районного відділу поліції.

Як повідомив Валківський військовий комісар Олександр Сіренко, 10-денні збори пройдуть з 28 серпня по 6 вересня 2018 року виключно в межах Харківської області. Валківський район буде направляти військовозобов’язаних на територію Зміївського району. Планове завдання щодо відправлення військовозобов’язаних на проведення навчань з територіальної оборони складає 75 чоловік.

Детальніше...

  Голова районної ради Оноша В.П., керівники ОМС району взяли участь у засіданні робочої групи з добровільного об’єднання територіальних громад

08.08.2018

Чергове засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад відбулося у райдержадміністрації. В роботі засідання взяли участь голова районної ради Віталій Оноша, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Желевська, голова Кобзарівської сільської ради Наталія Онопченко, голова Костівської сільської ради Тетяна Пивоварова, начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб району.

Детальніше...

  15 вересня Валківщина святкуватиме 95-річчя району

08.08.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді, під час якої детально з усіма причетними службами було відпрацьовано основні моменти, пов’язані з підготовкою до проведення 95-ї річниці району.

Урочистості з нагоди 95-ї річниці з Дня утворення Валківського району, Дня міста та 75-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників відбудуться 15 вересня. Загалом заходи розпочнуться о 10.00 год. святковою ходою, покладанням квітів до Меморіалу Слави.

Детальніше...

  Валківський відділ поліції інформує...

07.08.2018

Розпочато конкурс на посади слідчих в Коломацькому відділенні поліції Валківського відділу поліції.

Детальніше про вимоги до кандидатів та умови конкурсу можно ознайомитися за посиланням https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=recruitment%2Fprocess_recruitment&id=1227

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975