Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3824 
  Пролунали у школах останні дзвоники.

29.05.2015

Ось і пролунали останні дзвоники у школах Валківського району. Випускників, учнів та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів сьогодні вітали керівники району та директори шкіл, депутати районної ради, керівники та депутати місцевих рад району та інші почесні гості.

Детальніше...

  Свято останнього дзвоника у Валківському ліцеї імені Олександра Масельського

29.05.2015

Випускників Валківського ліцею, учнівський, педагогічний та батьківський колективи закладу особисто привітали голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, депутат Харківської обласної ради Вікторія Казакова, Валківський міський голова Валерій Скрипніченко та інші почесні гості. У своїх вітальних промовах всі виступаючі щиро бажали школярам веселих канікул та приємного відпочинку, випускникам – щасливої долі, вдалого пошуку свого життєвого призначення. Щирі слова подяки за нелегку працю лунали на адресу педагогічного колективу...

Детальніше...

  Свято останнього дзвоника у загальноосвітніх закладах Валківщини

29.05.2015

Депутат Харківської обласної ради від Валківського району Вікторія Казакова разом із головою районної ради Юрієм Яциною завітала на свято останнього дзвоника до Валківського ліцею ім. О.Масельського, до Валківської, Шарівської та Огульцівської загальноосвітніх шкіл району. Почесні гості щиро вітали із закінченням учбового року та зі святом останнього дзвоника учнів та їх батьків, педагогічні колективи закладів.

Детальніше...

  Депутатські стипендії та подарунки від депутата облради Вікторії Казакової

29.05.2015

Вікторія Сергіївна Казакова особисто вручила подарунки випускникам та за традицією відзначила депутатськими стипендіями кращих учнів Валківської, Шарівської та Огульцівської шкіл, серед яких і Юлія Лазаренко – випускниця Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гордість Валківського району, яка набрала 200 балів із 200 можливих із ЗНО з української мови.

Детальніше...

  Юлія Лазаренко - гордість Валківщни!

29.05.2015

Юлія Лазаренко – випускниця Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гордість Валківського району, яка набрала 200 балів із 200 можливих із ЗНО з української мови.

Детальніше...

  Привітання від депутата Верховної Ради України Біловола О.М.

29.05.2015

Від імені народного депутата України Олександра Біловола із завершенням учбового року та святом останнього дзвоника випускників та весь шкільний загал Валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вітав помічник-консультант народного депутата Олександр Холодний.

Детальніше...

  Свято останнього дзвоника у Шарівській на Огульцівській сільських громадах

29.05.2015

Голова районної ради Ю.Д.Яцина разом із депутатом Харківської обласної ради від Валківщини В.С.Казаковою привітали зі святом останнього дзвоника учнів та випускників Огульцівської та Шарівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Кращі учні навчальних закладів були відзначені грошовими стипендіями, а випускники отримали подарунки від Вікторії Сергіївни.

Перебуваючи із робочим візитом в Огульцях та консолідувавши зусилля, депутат облради Вікторія Казакова разом із головою районної ради, мажоритарним депутатом райради від Огульцівської громади Юрієм Яциною допомогли місцевому навчальному закладу придбати сучасний ноутбук для мультимедійного супроводу навчально-виховного процесу, святкових заходів та управлінської діяльності.

Детальніше...

  Валківська районна рада висловлює глибокі співчуття з приводу передчасної смерті Дубка Вячеслава Івановича

28.05.2015

Сьогодні перестало битися серце В’ячеслава Івановича Дубка. В’ячеслав Іванович тривалий час очолював Валківський РЕМ, своєю багаторічною працею вніс значний особистий внесок в соціальний та економічний розвиток району та розвиток енергетичної галузі Валківщини.
Доводимо до відома депутатів районної ради та всіх, хто близько знав В.Дубка, співпрацював із ним, провести в останній путь померлого. Прощання відбудеться о 12.00 годині на вул. Торговій міста Валки, а поховання – о 13.00 годині на Костівському цвинтарі.
Висловлюємо глибокі співчуття родині депутата міської ради, керівника Валківського РЕМу Дубку Ю.В. з приводу смерті його батька. Вічна память Дубку В.І. та царство небесне!

Детальніше...

  Звітно-виборча конференція райкому профспілки працівників держустанов

27.05.2015

Для участі у звітно-виборчій конференції райкому профспілки до зали пленарних засідань районної ради зібралися 30 делегатів – представників профспілкових організацій органів місцевого самоврядування району, районної державної адміністрації та голова обласного комітету профспілки Валерій Буйнов…

Детальніше...

  Звітно-виборча конференція райкому профспілки працівників держустанов

27.05.2015

В обговоренні доповідей взяли участь голова профспілкової організації органів місцевого самоврядування Лариса Вєрєвська, голова Заміської сільської ради Катерина Власенко та голова Високопільської сільської ради, Віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Світлана Шумейко…

Детальніше...

  Головою райкому профспілки працівників державних установ одноголосно обрано Тетяну Пилипенко

27.05.2015

Голова обкому профспілки працівників державних установ та органів місцевого самоврядування Валерій Буйнов відзначив високу організацію районної конференції, змістовну ґрунтовну доповідь голови Тетяни Пилипенко. Зазначив, що сьогодні профспілки практично залишилися єдиною силою, що виступає на захист працюючої людини в умовах «затягування поясів»…

Детальніше...

  Робочі візити голови районної ради з метою вирішення критичної ситуації, що склалася із водопостачанням в районі

26.05.2015

Сьогодні голова районної ради Ю.Д.Яцина в зв’язку із критичністю ситуації, що склалася із водопостачанням в районі, був вимушений під час відпустки здійснити робочий візит до обласного керівництва з тим щоб просити про допомогу обласної ради, облдержадміністрації, Головного обласного управління державної фіскальної служби з приводу розблокування розрахункових рахунків комунального підприємства «Вода» Валківської районної ради у банківських установах для здійснення термінової сплати за фактично спожиту електричну енергію КП «Вода» та єдиного соціального внеску…

Детальніше...

  Своє 40-річчя відсвяткувала аматорська народна чоловіча хорова капела ім. О.С.Масельського

22.05.2015

Сьогодні до святкової зали районного народного дому «Іскра» прихильників свого пісенного таланту на ювілейний концерт «Піснями житимем в віках» запросили учасники аматорської народної чоловічої хорової капели. Саме на цій сцені відбувся перший виступ створеного з нагоди святкування 30-річчя Перемоги колективу самодіяльного чоловічого хору ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці. Колектив стрімко отримав величезну популярність не лише в районі, а й на всій Слобожанщині…

Детальніше...

  Вшанування аматорської народної чоловічої хорової капели імені О.С.Масельського з нагоди ювілею

22.05.2015

Переповнений зал районного народного дому «Іскра» щирими оплесками вшановував легендарний хор Валківщини. Безліч теплих і щирих слів почули хористи на свою адресу, море квітів, почесні грамоти і подяки, і, звичайно ж, подарунки.

Особисто привітала ювілярів заступник голови Харківської обласної ради, депутат облради від Валківщини Людмила Давидова. Від імені голови обласної ради Сергія Чернова та від себе особисто Людмила Іванівна привітала із 40-річним ювілеєм творчої діяльності колектив хорової капели та виконала почесну місію, вручивши Почесні грамоти Харківської обласної ради учасникам колективу Перемоту І.Г., Пляці М.А., Павловському М.П. та Ключкі В.К.

Детальніше...

  Привітання ювілярам та вручення відзнак до 40-річчя народної чоловічої хорової капели ім. О.С.Масельського

22.05.2015

Керівники району, голова районної ради Юрій Яцина разом із головою райдержадміністрації Віктором Войтенком привітали із славним ювілеєм творчий колектив капели, висловивши багато теплих слів щирих побажань її учасникам та висловивши сподівання на продовження славетного творчого шляху капели на ще довгі роки та вручили спільні грамоти районної ради та райдержадміністрації Косенку М.П., Сударкіну В.О., Беспутному О.П., Горбатову О.А. Керівник та диригент капели Власенко Б.І. був відзначений грамотою Харківської облдержадміністрації…

Детальніше...

  Із 40-річчям творчого шляху привітав колектив хорової чоловічої капели народний депутат України Олександр Біловол

22.05.2015

Подарунок від народного депутата України Олександра Біловола, який цього дня, працюючи у Верховній Раді України, не зміг бути разом із ювілярами на їх святі, передав помічник-консультант народного депутата Олександр Холодний. Вітаючи ювілярів зі святом, народний депутат подарував колективу капели святковий банкет.

Детальніше...

  Атестація позашкільного навчального закладу
Будинок дитячої та юнацької творчості
Валківської районної ради


21.05.2015

З 18 травня 2015 року розпочалася атестаційна експертиза Валківського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Валківської районної ради Харківської області.

В перший день роботи атестаційної комісії відбулася відкрита публічна презентація діяльності комплексного позашкільного навчального закладу, в роботі якої в якості члена комісії та представника районної ради взяла участь керуюча справами районної ради Тетяна Котенко…

Детальніше...

  Вітаємо переможців районного фестивалю-конкурсу сімейної творчості «РОДОСЛАВ-2015» !!!

20.05.2015

До міжнародного Дня сім’ї та Дня матері в залі пленарних засідань районної ради за доброю багаторічною традицією відбулося урочисте вшанування кращих (за поданнями місцевих рад) родин з міської, селищних, сільських громад району. За яскравим святковим дійством того дня спостерігали кращі представники з 18 місцевих громад району.

Дев’ять родин взяли участь у районному фестивалі-конкурсі родинної творчості «РОДОСЛАВ-2015»…

Детальніше...

  Районні традиційні урочистості РОДОСЛАВ-2015
з нагоди Міжнародного Дня сім’ї


16.05.2015

15 травня 2015 року о 14.00 годині у залі пленарних засідань Валківської районної ради відбулися традиційні районні урочистості РОДОСЛАВ-2015 з нагоди Міжнародного Дня сім’ї.
Кращі родини місцевих територіальних громад вшановували голова районної ради Яцина Ю.Д. разом із головою райдержадміністрації Войтенком В.І. та сільськими, селищними, міським головами, нагороджуючи спільними Почесними Грамотами районного керівництва та подарунками від місцевої влади.
В одночасі відбувся і традиційний районний фестиваль-конкурс родинної творчості РОДОСЛАВ-2015...

Детальніше...

  Головою районної ради скликано чергову ХLІІІ сесію Валківської районної ради

12.05.2015

Відповідно до ст. 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради, з урахуванням пропозицій голови районної ради, районної державної адміністрації, постійних комісій та депутатів районної ради; з метою невідкладного вирішення актуальних питань і проблем місцевого значення, забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ, внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, вирішення питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, трудових відносин з керівниками комунальних закладів, враховуючи термін відпустки голови районної ради та необхідність проведення сесії у червні місяці 2015 року для вирішення важливих питань соціального і економічного розвитку району головою районної ради Яциною Ю.Д. скликано чергову ХLІІІ сесію Валківської районної ради VІ скликання.

З розпорядженням та орієнтовним переліком питань порядку денного сесії можна ознайомитись далі…

Детальніше...

Усього: 3824 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3824