Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5975 
  Оздоровленням та відпочинком вже охоплено майже 127 тисяч дітей Харківщини

25.07.2018

Про це повідомила завідувачка сектору з організації оздоровлення дітей Управління у справах молоді та спорту ХОДА Оксана Колодідєва.

«Протягом червня-липня на території Харківської області працювало 711 закладів відпочинку, в яких перебувало понад 83 тисяч дітей (697 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку, 1 наметове містечко). 710 закладів вже закінчили діяльність, працює 1 наметове містечко», - повідомила Оксана Колодідєва.

Детальніше...

  Заступник голови районної ради Яцина Ю.Д. взяв участь у черговому засіданні Громадської ради при Валківській РДА

25.07.2018

Сьогодні відбулося засідання громадської ради, створеної при Валківській районній державній адміністрації. Участь у засіданні взяли заступник голови районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, члени громадської ради та представники ветеранських організацій міста.

Детальніше...

  Бюджетний калькулятор полегшить процес проведення розрахунків для визначення майбутньої спроможності громади

24.07.2018

Бюджетний калькулятор полегшить процес проведення розрахунків для визначення майбутньої спроможності громади 23 липня 2018, 16:22 Перегляди: 49 На замовлення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO розроблено програмний комплекс «Калькулятор для розрахунку фінансової спроможності перспективної об’єднаної територіальної громади» (https://decentralization.gov.ua/finance/calculator), котрий надає можливість громадам аналізувати та обґрунтовувати фінансову складову об’єднання та долучатися до сучасних способів управління ресурсами.

Детальніше...

  Засідання постійно діючої комісії районної ради з визначення суб’єкту оціночної діяльності

24.07.2018

Під керівництвом заступника голови районної ради Юрія Яцини відбулося засідання комісії районної ради, під час якої розглянуто питання щодо необхідності проведення оцінки рухомого майна. Членами комісії одноголосно вирішено запросити у переможця конкурсу з визначення суб’єкту оціночної діяльності додаткові пропозиції з оцінки рухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Детальніше...

  Президент підписав Закон щодо реалізації проекту «Фінська підтримка реформи української школи»

24.07.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту «Фінська підтримка реформи української школи», ухвалений Верховною Радою України 3 липня 2018 року.

Детальніше...

  Реформа децентралізації створила потужні «соціальні ліфти», - Геннадій Зубко

24.07.2018

Для України наразі є дуже важливим сконцентрувати потужний ресурс з небайдужих і розумних українців, які беруть на себе відповідальність, йдуть у владу і змінюють країну. Якщо говорити про «соціальні ліфти», то нині можливості, котрі дає реформа децентралізації, для українців і особливо для активної молоді на місцях зросли у рази. Про це у передачі «Економічний прорив» з Павлом Шереметою на радіо «Новое время» заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д. та керівників органів місцевого самоврядування району в розширеній апаратній нараді РДА

23.07.2018

Сьогодні о 9.00 годині в залі райдержадміністрації на розширеній апаратній нараді РДА колегіально розглянуто ряд важливих питань та сплановано основні заходи на тиждень.

Участь в роботі наради взяли заступник голови районної ради Юрій Яцина, керуюча справами районної ради Тетяна Котенко та керівники місцевих рад району...

Детальніше...

  Валківщина прийняла естафету пам’яті «Горить у серцях вогонь Перемоги»

23.07.2018

2 лютого у Харківській області стартувала естафета пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги», присвячена 75-ій річниці визволення Харківської області від фашистських загарбників. Традиційно, від району до району відбувається урочиста передача атрибутів естафети в знак пам’яті і шани славним воїнам-визволителям Слобожанщини.

Сьогодні, 23 липня, естафету пам’яті від Коломацького району приймала Валківщина на чолі з головою райдержадміністрації Віктором Войтенком та заступником голови районної ради Юрієм Яциною...

Детальніше...

  Школярі області завітали в гості до Слобожанської бригади Національної гвардії України

23.07.2018

Гвардійці військової частини № 3005 запросили до себе старшокласників з Красноградського та Валківського районів.

Як повідомили в прес-службі Східного територіального управління Національної гвардії України, Слобожанська бригада активно опікується національно-патріотичним вихованням молоді. Так, День відкритих дверей для дітей з Харківської області є практичним втіленням підписаної напередодні угоди про військово-цивільне співробітництво з керівниками районних органів самоврядування.

Детальніше...

  Валківщина прийняла естафету пам’яті «Горить у серцях вогонь Перемоги»

23.07.2018

Естафету пам’яті прийнято...

Сьогодні, 23 липня, естафету пам’яті від Коломацького району прийняла Валківщина.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

22.07.2018

Про підвищення мінімального розміру аліментів

Детальніше...

  Цілісність району та покращення життя громадян – головні пріоритети децентралізації на Валківщині

20.07.2018

Заступник голови районної ради Юрій Яцина, керівники окремих сільських рад району взяли участь у нараді райдержадміністрації з питань з добровільного об’єднання територіальних громад...

Детальніше...

  Засідання конкурсної комісії з визначення опорного закладу району

20.07.2018

20 липня 2018 року відбулось засідання конкурсної комісії з визначення опорного закладу району. Участь у роботі комісії, створеної при райдержадміністації, взяли делеговані рішенням районної ради для роботи в комісії заступник голови районної ради Юрій Яцина та голова профільної постійної комісії Наталія Сургай.

Детальніше...

  Соціальний проект «Рука допомоги» - новітній механізм боротьби із бідністю

20.07.2018

Щороку близько мільйона українців отримують державну допомогу як малозабезпечені. При цьому в третині таких сімей є хоча б один дорослий працездатного віку, який не працює, а для деяких сімей державна допомога — це єдине джерело доходів. І чим довше триває період безробіття, тим важче знайти роботу та реалізувати себе. В таких умовах легко втратити мотивацію до роботи та надію на краще життя, і соціальна підтримка держави це не виправляє.

Так само важко буває знайти роботу вимушеним переселенцям, яким довелося залишити свої домівки та роботу через війну і почати нове життя в чужому, незнайомому місці.

Детальніше...

  Приєднуйся до патрульної поліції!

20.07.2018

Патрульна поліція України запрошує на безстрокову службу на посаду поліцейського патрульної поліції у м. Харків

• Заробітна плата від 10 000 грн.
• Щорічна оплачувана відпустка тривалістю від 30 днів
• Безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС
• Компенсація 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім’ї
• Гарантована матеріальна допомога у разі ушкодження здоров’я під час несення служби
• Можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах системи МВС за державним замовленням

Детальніше...

  УВАГА! КІР!

19.07.2018

Черговий періодичний підйом захворюваності на кір в Україні розпочався у 2017 році. Не минає ця недуга і Валківський район. Під час нової хвилі на кір захворіло 7 осіб.

Кір - це висококонтагіозне (надзвичайно заразне) гостре вірусне захворювання. Вірус дуже швидко поширюється – він передається при розмові, кашлі, чханні чи будь-якому тісному контакті з хворим. Джерелом інфекції є хвора людина з моменту появи перших ознак хвороби до п’ятого дня від початку висипань. Інкубаційний період від 7 до 21 дня.

Детальніше...

  Участь заступника голови районної ради Яцини Ю.Д.
у роботі засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати


19.07.2018

19 липня 2018 року відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення під головуванням голови райдержадміністрації В.І. Войтенка.
Участь у роботі цієї районної робочої групи взяв заступник голови Валківської районної ради Яцина Ю.Д...

Детальніше...

  ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНІВ «ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ»

19.07.2018

3 липня народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому другий пакет законопроектів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває.

Документи передбачають посилення відповідальності неплатників аліментів, збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають в неповних сім’ях, та запровадження пільг і стимулів для батьків, які сумлінно виконують свій обов’язок.

Детальніше...

  Заяви на отримання грошей за компенсований газ приймаються до 1 вересня

19.07.2018

Про це повідомляють на урядовому порталі.

Так, як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлених домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловатів електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Детальніше...

  Сергій Чернов: Коли завершиться об’єднання громад, може виникнути потреба в об’єднанні уже між ОТГ

18.07.2018

Інтерв’ю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова газеті «Слобідський край».

Які ризики у проведенні децентралізації, де розчиняються газонафтові кошти, які не доходять до місцевих бюджетів, і навіщо країні зміна адміністративно-територіального устрою – про головні та актуальні законодавчі зміни «СК» запитав голову Харківської обласної ради Сергія Чернова...

Детальніше...

Усього: 5975 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5900  5901-5920  5921-5940  5941-5960  5961-5975