Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5625 
  Пленум Валківської районної ради ветеранів

25.04.2018

З доповіддю про розвиток ветеранського руху у Валківському районі в співпраці з місцевими радами та первинними ветеранськими організаціями на Пленумі виступила голова районної ради ветеранів Валентина Клочко.

Детальніше...

  Пленум Валківської районної ради ветеранів

25.04.2018

За підсумками огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію ветеранів» у 2017 році по району Президією ради ветеранів визнана кращою ПОВ сел. Старий Мерчик - територіальна (голова Камишан Л.Ф.)

За підсумками огляду-конкурсу на «Кращу первинну організацію ветеранів» у 2017 році по місту Валки Президією визнана кращою ПОВ ДЗ ФТІНТ (голова Куперман Є.П.)

Детальніше...

  Пленум Валківської районної ради ветеранів

25.04.2018

За результатами передплати обласної газети «Слово ветерана Харківщини» на 2018 рік переможцем визнана первинна організація ветеранів с. Перекіп, де було передплачено 58 екземплярів видання (голова Коваленко Л.І.), ІІ місце – за первинною організацією ветеранів сел. Ков’яги (територіальна) - 41 екземпляр (голова Россоха Т.І.), ІІІ місце – у первинної організації ветеранів с. Черемушна - 30 екземплярів (голова Явдошенко Н.Г.)

Детальніше...

  В залі пленарних засідань районної ради відбувся черговий розширений Пленум Валківської районної ради ветеранів

25.04.2018

Керівник районної ветеранської організації висловила щирі слова подяки за постійну підтримку і допомогу у діяльності районної ветеранської організації керівникам району та їх заступникам Віталію Оноші, Віктору Войтенку, Наталії Осадчій, Юрію Яцині, міському голові Валерію Скрипніченку, депутатам обласної, районної, міської, селищних і сільських рад, керівникам підприємств і організацій району, громадським організаціям - всім, хто допомагає ветеранам і співпрацює з ВРОВ, ПОВ.

Детальніше...

  Пленум Валківської районної ради ветеранів

25.04.2018

Аматори Старомерчицького будинку культури та селищний голова Володимир Бреславець вітали учасників Пленуму Валківської районної ради ветеранів.

Детальніше...

  Добровільне об’єднання територіальних громад в одну спроможну Валківську громаду - на часі і на порядку денному всіх органів влади району

24.04.2018

23.04.2018 року у районній державній адміністрації відбулась нарада-семінар з керівниками органів місцевого самоврядування району щодо добровільного об’єднання територіальних громад...

Детальніше...

  ЧАСТИНУ КОШТІВ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ РЕГІОНІВ ВАРТО СПРЯМОВУВАТИ НА ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНІ ЦІЛІ , — В’ЯЧЕСЛАВ НЕГОДА

24.04.2018

В ході децентралізації усе більше коштів залишається на місцях, зростає державна підтримка розвитку інфраструктури регіонів і громад. Але на другий план не повинно відходити вирішення питань, визначених державною стратегією регіонального розвитку.

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода під час круглого столу на тему: «Державна регіональна політика в Україні: сучасний стан, основні виклики та законодавче регулювання», що відбувся сьогодні у Каневі.

Детальніше...

  Лише за три дні населення та ОСББ залучили 270 «теплих кредитів» на суму 23 млн грн

24.04.2018

За перші три дні роботи Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році, з 18 по 20 квітня, нею вже скористалося 50 ОСББ, залучивши у банках 15 млн грн на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Це свідчить про значну затребуваність програми серед мешканців багатоквартирних будинків, які з нетерпінням чекали її відновлення.

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша провів щопонеділкову апаратну нараду з посадовими особами виконавчого апарату районної ради

23.04.2018

Щопонеділка, традиційно, головою районної ради Оношою В.П. проведено апаратну нараду щодо планування діяльності виконавчого апарату районної ради на тиждень.
В світлі порушених питань - опрацювання рішень, затверджених депутатами районної ради на XXV черговій сесії районної ради, розгляд листів та звернень, які надійшли до районної ради, окремі питання спільної власності територіальних громад району та забезпечення участі команди районної ради у районній Спартакіаді 5.05.2018 та формування команди місцевого самоврядування для участі Валківського району у обласній Спартакіаді, яка відбудеться 12.05.2018 року у місті Харків...

Детальніше...

  Спільне засідання колегії Валківської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району

23.04.2018

На спільному засіданні колегії Валківської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району, що відбулось сьогодні, 23 квітня 2018 року, у залі засідань райдержадміністрації заслухали два планових питання...
Голова районної ради Оноша В.П. виступив та інформував загал про підтримку депутатами районної ради ініціатив райдержадміністрації,зокрема під час проведення пленарного засідання чергової XXV сесії районної ради та запевнив у допомозі щодо реалізації у районі Урядової Програм ДОСТУПНІ ЛІКИ...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


23.04.2018

Сьогодні, 23 квітня 2018 року, в залі засідань райдержадміністрації відбулася чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, служб району, громадських організацій, головами місцевих рад району під головуванням голови райдержадміністрації Віктора Войтенка...

Детальніше...

  ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ інформує...

23.04.2018

У першому кварталі на виплату матеріального забезпечення Фонд соцстрахування направив майже 3 млрд. гривень...

Детальніше...

  Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України інформує...

23.04.2018

Євген Баженков: Фонд соцстрахування збільшив розмір виплат потерпілим на виробництві на 40,6%

Три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей, що здійснив Фонд соціального страхування України в цьому році, мають на меті відновити соціальну справедливість у розмірах щомісячних страхових виплат для осіб, які отримали інвалідність в різні роки, та підвищити соціальну захищеність загалом. На ці цілі Фонд спрямував 2,1 млрд гривень, наголошує директор виконавчої дирекції ФССУ Євген Баженков.

Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України...

22.04.2018

Як оформити закордонний паспорт???...

Детальніше...

  22 квітня – Міжнародний день Землі

22.04.2018

Звернення голови районної ради Віталя Оноші з нагоди Міжнародного дня Землі

Щорічно 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі – символічне свято любові та турботи за наш спільний дім, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Свято, яке має на меті привернути увагу людей до проблем екології і в той же час нагадати всім про екологічні катастрофи, змусити кожну людину замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем…

Детальніше...

  Черговою сесією районної ради затверджено понад двадцять рішень. Два звернення депутатів визнані депутатськими запитами.

20.04.2018

Відповідно до розпорядження голови районної ради Віталія Оноші від 30 березня 2018 року відбулося пленарне засідання чергової ХХV сесії районної ради VІІ скликання, участь в роботі якої взяли 26 депутатів ради. Секретарем засідання обраний депутат Станіслав Степанов. За результатами роботи профільних постійних комісій до порядку денного внесено 20 питань та розділ «Різне».

Детальніше...

  До професійного свята Почесними грамотами відзначені кращі представники особового складу райвідділу ДСНС

20.04.2018

На початку сесії за пропозицією голови районної ради Віталія Оноші депутати привітали з професійним святом присутніх у залі працівників 59-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Валки.

«День працівників пожежної охорони в Україні відзначали 17 квітня, але того дня весь особовий склад райвідділу ДСНС був задіяний на гасінні пожеж в районі. Тому вітаємо їх сьогодні з професійним святом та дякуємо за відповідальне відношення до рятувальної справи, вагомий особистий внесок у справу захисту життя, здоров’я, власності громадян на території Валківського району» - зазначив Віталій Оноша.

Детальніше...

  Пленарне засідання чергової сесії відкрив голова ради Віталій Оноша

20.04.2018

Пленарне засідання чергової сесії відкрив голова ради Віталій Оноша, який повідомив, що в роботі сесії беруть участь голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його перший заступник Наталія Осадча, начальник Валківського райвідділу поліції Ярослав Жидовцев, заступник керівника Дергачівської місцевої прокуратури Юрій Ковальов, начальник районного відділу ДСНС України в Харківській області Олександр Крещук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники місцевих рад, підприємств, установ, організацій району, представники районних засобів масової інформації та громадськості.

Детальніше...

  Заслухані планові питання та затверджені відповідіні рішення

20.04.2018

Відповідно до Плану роботи ради було заслухано інформацію начальника районного відділу ДСНС України в Харківській області Олександра Крещука «Про забезпечення пожежної безпеки в населених пунктах Валківського району» та начальника архівного відділу Валківської райдержадміністрації Наталії Литвиненко «Про хід виконання районної Програми розвитку архівної справи у Валківському районі на 2018-2020 роки». Доповідачі надали відповіді на запитання депутатів. Згідно висновків профільних комісій районною радою ухвалені відповідні рішення.

Детальніше...

  Рішенням районної ради внесено зміни та доповнення до ряду районних цільових Програм

20.04.2018

З пропозиціями щодо внесення змін та доповнень до районних Програм присутніх ознайомив заступник голови районної ради Юрій Яцина. «Проект є результатом роботи трьох профільних комісій, які розглянули клопотання, що надійшли до районної ради» - зазначив доповідач та ознайомив депутатів з проектом рішення, яке і було одноголосно підтримано радою. Таким чином зміни та доповнення внесені до наступних районних цільових Програм:

Детальніше...

Усього: 5625 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5625