Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5096 
  Роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій за 2017 рік на каналі YouTube

30.01.2018

Ресурсний Центр зі сталого місцевого розвитку на своєму офіційному сайті http://rozvytok.in.ua розмістив посилання на оновлені Роз’яснення НАЗК щодо заповнення електронних декларацій за 2017 рік:

www.youtube.com/playlist?list=PLQCyS3bbFoFeuoklIgRpc4vmWf3R7aJnk

На каналі YouTubeUA розміщені оновлені відео з покроковим роз’ясненням НАЗК щодо заповнення Е-декларацій у 2018 році за минулий період.

Детальніше...

  Відповіді на актуальні запитання щодо реалізації Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

30.01.2018

Професійні юристи Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку, створеного при Українській асоціації районних та обласних рад, кваліфіковано відповідають на актуальні запитання щодо реалізації Закону України «Про співробітництво територіальних громад» (http://rozvytok.in.ua).

З матеріалами можна ознайомитися в розділі «Публічна інформація» (29.01.2018) або на сайті Ресурсного центру http://rozvytok.in.ua/library/1336-vidpovidi-na-aktualni-zapytannia-shchodo-realizatsii-zakonu-ukrainy-pro-spivrobitnytstvo-terytorialnykh-hromad-4

Детальніше...

  До відома депутатів
Валківське відділення Південної ОДПІ
ГУ ДФС у Харківській області інформує


30.01.2018

Шановні депутати! Для подання до НАЗК електронної декларації за минулий рік депутати можуть, в разі необхідності, отримати в податковій інспекції відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків за минулий рік (свої та членів своєї родини).

Для отримання такої інформації необхідно подати до Валківського відділення Південної ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області власноручно заповнені заяви (на себе та кожного члена своєї сім’ї, дані про яких Ви будете вносити до декларації) за встановленою формою (форма розміщена в розділі «Публічна інформація» за 26.01.2017).

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.,
керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


29.01.2018

Голова районної ради Оноша В.П., керівники місцевих рад району, структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб взяли участь в апаратній нараді райдержадміністрації, під час якої обговорено ряд першочергових питань.

На початку наради йшлося про визначну історичну подію, 100-річчя якої минає саме сьогодні, 29 січня. 100 років тому, 29 січня 1918 року, сталася битва під Крутами – подія, що увійшла в пам’ять українського народу як символ патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну…

Детальніше...

  Виступ Президента з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут та присвоєння військовому інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

29.01.2018

Шановні курсанти, офіцери та генерали! Дорогі українці!
«Прийшов грізний час для нашої Батьківщини. Як чорна гайворонь, обсіла нашу Україну російсько-більшовицька грабіжницька орда… В цей час українська фракція Центру Університету Святого Володимира кличе студентів-українців негайно прийти на підмогу своєму краєві і народові, одностайно ставши під прапор борців за волю України проти нападників. Треба кинути на цей час науку і одною дружньою лавою стати на оборону прав українського народу».

Із цього звернення, оприлюдненого одинадцятого січня 1918 року, починалася історія героїв Крут. Ті, хто відгукнувся на цей заклик і записався у добровольці, пройшли короткий вишкіл молодого бійця саме тут, у ваших стінах…

Детальніше...

  29 січня - День пам’яті Героїв Крут
Звернення голови районної ради Віталія Оноші


29.01.2018

Сьогодні ми вшановуємо подвиг патріотів Української Народної Республіки, які 100 років тому віддали життя за свободу рідної землі.

29 січня 1918 року на залізничній станції Крути відбувся нерівний бій: чотириста студентів стримували чотирьохтисячну армію. Вони заплатили своїм життям, зупинивши наступ на чотири дні. І тим самим врятували українську державність, вигравши час для укладення Брест-Литовського мирного договору.

Загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму, жертовності і нескореного духу молодого покоління українців в боротьбі за власну державу…

Детальніше...

  Коментар голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

29.01.2018

У ці дні ми відзначаємо низку важливих історичних дат, що пов’язані з подіями Української революції 1917-1921 років. Від проголошення ІV Універсалом Української Центральної Ради незалежності Української Народної Республіки до підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР пройшов лише рік. Проте такої кількості драматичних подій, які пережила молода незалежна українська держава за 1918-й, вистачило б і на кілька віків. І перша в цій низці подій очікувала новонароджену незалежну Україну в перші ж дні її існування...

Детальніше...

  Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем пам’яті героїв Крут

29.01.2018

Шановні мешканці області!
Сьогодні в Україні вшановують пам’ять Героїв Крут.

Сто років тому у цей день чотириста студентів виступили проти багатотисячної армії, віддавши свої життя захищаючи українську державність. Завдяки подвигу молодих бійців, українські дипломати виграли час та змогли добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.

Детальніше...

  Президент разом з дружиною вшанував пам’ять Героїв Крут

29.01.2018

В 100-у річницю історичного бою під Крутами, Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у церемонії вшанування пам’яті Героїв Крут.

Президентське подружжя поклало квіти біля пам’ятного хреста на Аскольдовій могилі.

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути, що на Чернігівщині, між військами більшовицької Росії, яка намагалася окупувати Україну та добровольцями-студентами, які захищали Українську Народну Республіку.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

29.01.2018

Хвилиною мовчання розпочалася апаратна нарада голови районної ради Оноші В.П. з посадовими особами виконавчого апарату ради, які зі скорботою у серцях вшанували пам’ять Миколи Матвійовича Желєзняка – Почесного громадянина Валківського району та міста Валки, колишнього керівника районного рівня, депутата районної ради багатьох скликань, історика за фахом та краєзнавця за покликом душі…

Детальніше...

  Ми точно будемо в ЄС, і ми - європейська країна. Президент

28.01.2018

Це заявив Петро Порошенко під час дискусії на інтерактивній сесії «Центральна та Східна Європа: новий порядок денний для континенту?» у Давосі, де проходить 48-ме щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму.

Глава держави наголосив, що зараз Україну атакує Росія: пропаганда, фейкові новини. «Фейкові новини та популісти є зараз найбільшою небезпекою не тільки для України, а й для Європи. Я дуже радий, що у всіх європейських країнах та США питання інформаційної безпеки та фейкових новин стає частиною національного законодавства; питанням, що розглядається в Європейській комісії; що створюється спеціальний трастовий фонд НАТО зі стратегічної комунікації в кібербезпеці», - зауважив Президент...

Детальніше...

  27 січня – День вшанування пам’яті жертв Голокосту
Звернення голови районної ради Оноші В.П.


27.01.2018

27 січня у різних країнах світу вшановують пам’ять жертв Голокосту - мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни були позбавлені життя через свою расову, етнічну, національну приналежність.

Наша земля пам’ятає гіркі сторінки геноциду, коли у період окупації нашого краю німцями масово знищувалося єврейське населення. За один лише місяць – з грудня 1941 по січень 1942 – на території області було розстріляно до 20 тисяч євреїв…

Детальніше...

  Світла пам’ять
Желєзняку Миколі Матвійовичу


26.01.2018

Прощання

з Желєзняком Миколою Матвійовичем,

Почесним громадянином Валківського району

відбулось

у районному народному домі ІСКРА

27 січня (субота) 2018 року

о 12.00 годині.

Похоронено Миколу Матвійовича на цвинтарі на Рогозовій Горі...

Детальніше...

  Глибокі співчуття районної ради
рідним і близьким з приводу непоправної втрати -
передчасної смерті
ЖЕЛЄЗНЯКА МИКОЛИ МАТВІЙОВИЧА


26.01.2018

Сьогодні на 72-му році життя передчасно перестало битися серце Почесного громадянина Валківського району
Желєзняка Миколи Матвійовича.

Валківська районна рада від імені місцевого самоврядування Валківщини висловлює глибокі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Миколи Матвійовича, депутата Валківської районної ради з 1974 по 2007 роки, заступника голови районної ради ХХІІ скликання, голови Валківської ради ХХІІІ та ХХІV скликань...

Детальніше...

  Готуватись до пленарних засідань районної ради ретельно, аргументовано, виважено

25.01.2018

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь у робочій нараді районної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб з питань, які пропонується внести до порядку денного чергової сесії Валківської районної ради, пленарне засідання якої відповідно до розпорядження голови районної ради призначено на 8 лютого 2018 року.

Віталій Оноша наголосив, що всі питання мають бути якісно опрацьовані та підготовлені для розгляду їх депутатами в комісіях: розроблені відповідні проекти рішень, Програм та пояснюючі і аргументуючі матеріали до них, враховані пропозиції та зауваження депутатів з тим, щоб на розгляд сесії питання вносилися максимально підготовленими і узгодженими.

Детальніше...

  У Валківській ЦРЛ відбулася медична рада

25.01.2018

Голова районної ради Віталій Оноша та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча взяли участь у медичній раді, яка відбулася сьогодні у Валківській центральній районній лікарні.

В ході наради було підведено підсумки роботи медичної галузі Валківщини за 2017 рік, проаналізовано досягнення і проблемні питання року минулого, а також окреслено пріоритетні напрямки роботи на 2018 рік.

Детальніше...

  Харківська область забезпечена препаратами для вакцинації дітей за державним календарем

25.01.2018

До кінця 2018 року Харківська область повністю забезпечена вакцинами для профілактики поліомієліту (оральна), туберкульозу, дифтерії та правця (АДП). На півроку вистачає запасів вакцини для профілактики кашлюку, дифтерії, правця (АКДП), для профілактики дифтерії та правцю зі зменшеним вмістом антигену (АДП-М) та для профілактики гепатиту В. На 4 місяці регіон забезпечений вакциною для профілактики кору, паротиту та краснухи (КПК). Показник щеплення від кору в Харківській області є найкращим в Україні. Наразі регіон має понад 52 тисяч доз вакцини для безкоштовної вакцинації дітей.

Нагадаємо, щеплення дітям в Україні проводять відповідно до Календаря профілактичних щеплень, що затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11.08.2014. Календар передбачає профілактику 10 інфекційних захворювань, що попереджуються засобами імунопрофілактики: дифтерія, кашлюк, правець, туберкульоз, поліомієліт, кір, паротит, краснуха, гепатит В, гемофільна інфекція.

Детальніше...

  2018 рік має стати роком регіонального розвитку, — Геннадій Зубко

25.01.2018

Децентралізація та регіональний розвиток, спрямовані на розвиток людського потенціалу, є пріоритетною ціллю, на досягнення якої має працювати стратегічний план Міністерства на 2018 рік. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, відкриваючи стратегічну сесію «Регіональний розвиток».

Геннадій Зубко назвав ряд кроків щодо формування державної регіональної політики, які здійснювались за останній роки, та водночас зазначив, що процес формування ефективної системи регіонального розвитку є незавершеним з огляду на існування проблем і викликів у цій сфері. Віце-прем’єр наголосив, що на даному етапі важливо визначити нові ефективні механізми, які допоможуть реалізувати потенціал регіонів, використовувати їх конкурентні переваги, створювати нові точки зростання...

Детальніше...

  Керівники району допомогли в оформленні паспорту чоловіку з обмеженими фізичними можливостями

25.01.2018

Керівники районної ради, райдержадміністрації, депутати не залишаються осторонь проблем жителів району та всіляко сприяють наданню допомоги тим, хто її вкрай потребує.

Спільними зусиллями керівників району та окремих депутатів районної ради, небайдужих людей було надано допомогу в оформленні ID-паспорту чоловіку, який опинився у скрутному становищі. 24 січня громадянину було вручено документ, який посвідчує особу.

Детальніше...

  Валківська районна комунальна дитяча школа мистецтв запрошує на концерт ансамблевої музики

25.01.2018

Шановні валківчани!
28 січня о 13.00 годині в залі Валківської районної ради відбудеться концерт ансамблевої музики за участю викладачів спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» Афіногенової Ірини Олександрівни та Горобець Ірини Василівни - неодноразових учасників проекту «Натхнення», учасників концертів Європейської акції «Ніч в музеї», Лауреатів конкурсу «Мистецтво – це ми, мистецтво – це мир».

У програмі твори: Дж. Тартіні, Кл. Дебюссі, М. Мусоргський, С. Рахманінов, С. Барбер, В. Птушкін, Ю. Весняк.

Вхід вільний

Детальніше...

Усього: 5096 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5096