Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 4200 
  За кошти районного бюджету розпочалися ремонті роботи у закладі оздоровлення та відпочинку «Ялинка»

10.11.2016

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ялинка», де зараз за кошти районного бюджету проводяться ремонтні роботи, з робочим візитом відвідали голова районної ради Віталій Оноша, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та його заступник Наталія Осадча.

Протягом останніх років підготовка табору до оздоровчого періоду щоразу здійснювалася за рахунок особистої участі посадових осіб місцевих рад, працівників підприємств, установ, закладів району в проведенні ремонтних робіт та благодійної допомоги у вигляді будматеріалів від шкіл, органів місцевого самоврядування, підприємств та приватних підприємців, адже вкрай обмежені можливості районного бюджету не дозволяли направити бюджетні кошти на ремонт закладу…

Детальніше...

  У конкурсі фотопрезентацій місцевих підприємств «Живи, учись, працюй в Україні» взяли участь 26 учнів з 15 загальноосвітніх навчальних закладів району

10.11.2016

В рамках дня відкритих дверей старшокласники ознайомилися із роботою центру зайнятості, дізналися про послуги, які надаються центром шукачам роботи та роботодавцям, пройшли тестування. Директор центру Наріжна А.М. зробила для школярів огляд найбільш затребуваних в районі професії, розповіла про учасників конкурсу та підприємства, яким були присвячені роботи авторів фотопрезентацій…

Детальніше...

  Переможці конкурсу відзначені цінними подарунками та отримали слова подяки від організаторів конкурсу «Живи, учись, працюй в Україні»

10.11.2016

Всі члени журі відмітили високий рівень робіт, їх змістовність та переконливість і чесно визнали, що серед представлених робіт було дуже важко обрати п’ять найкращих. Переможцями конкурсу фотопрезентацій місцевих підприємств «Живи, учись, працюй в Україні» стали:
1. Ситник Людмила та Жван Ірина – учениці 10 кл. Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ст. за фотопрезентацію «Огульцівський цегельний завод ВАТ «Моноліт».
2. Синільник Ірина – учениця 11 кл. Сидоренківської ЗОШ І-ІІІ ст., фотопрезентація «Агрофірма «Омбілік-агро».
3. Князєв Вадим – учень 10-А кл. Валківського ліцею ім. О. Масельського, фотопрезентація «Станція технічного обслуговування».
4. Одокієнко Юлія – учениця 9-Б кл. Ков’язького НВК, фотопрезентація «Залізнична станція «Ков’яги».
5. Щербук Сергій – учень 9 кл. Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст., фотопрезентація «Валківський райавтодор»…

Детальніше...

  Районні урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури і аматорів народного мистецтва

09.11.2016

Сьогодні об 11.00 годині у залі пленарних засідань районної ради відбулися районні урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури і аматорів народного мистецтва. Голова районної ради Оноша В.П. разом із головою райдержадміністрації Войтенком В.І. та міським головою Скрипніченком В.В. щиро привітали зі святом присутній культуро-освітній аматорський загал району, подякувавши усім за творчість та вагомий внесок у примноження славних українських традицій Слобожанщини.
Оноша В.П. у своїй промові відзначив стабільну роботу закладів культури Валківщини, чисельні перемоги і здобутки аматорів на регіональному і Всеукраїнському рівнях, проведення змістовних масових культуро-освітніх заходів, концертів, свят у місцевих територіальних громадах, згадав всі колективи району, які підтвердили високі звання народних, відмітив високу виконавську майстерність, професійність, колорит, автентичні таланти та самобутність творчих хорових, інструментальних колективів, які своєю любов’ю до музики тільки об’єднують громади та вселяють непереможну віру в силу добра, світла та щасливе майбуття демократичної і соціальної України, яка має славне історичне минуле та яскраве сьогоденя!

Детальніше...

  Голова районної ради Віталій Оноша бере участь у ІІ німецько-українському форумі «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес»

07.11.2016

Голова районної ради Віталій Оноша бере участь у Другому німецько-українському форумі «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес» (BEA) за участю українських та німецьких експертів у сферах сільського господарства, біоенергетики та енергоефективності, який наразі відбувається у виставковому комплексі «Фабрика» у м. Харкові.

Захід організовано Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина в Дніпрі спільно з Почесним консульством ФРН в Харкові, Делегацією німецької економіки в Україні та Східним комітетом німецької економіки…

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші
з Днем працівника соціальної сфери


06.11.2016

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія допомагати людям. Це численна армія працівників, завдяки професійності, компетентності та людяності яких тисячі українців відчувають турботу і увагу, які щодня допомагають людям справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізують активну соціальну політику держави.

Шановні працівники соціальної сфери!
Щиро вітаю вас із професійним святом і вірю, що ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити людям…

Детальніше...

  15 листопада 2016 року районна рада завершує прийом клопотань про відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району»

05.11.2016

15 листопада завершується прийом клопотань та відповідних пакетів документів на відзначення званням «Почесний громадянин Валківського району», після чого всі клопотання, що надійшли, разом з матеріалами відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин Валківського району», затвердженого рішенням Валківської районної ради від 13 березня 2008 року № 436-V, будуть направлені на розгляд Президії районної ради…

Детальніше...

  Виконавчі апарати районної та міської рад взяли участь у всеукраїнській казначейській акції «Вишивана моя Україна»

04.11.2016

В ці дні карта України, вишита головними казначеями регіонів країни в рамках проведення всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» подорожувала районами Харківської області і сьогодні прибула до Валок. В залі пленарних засідань голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина разом із посадовими особами Валківської районної та міської рад зустріли вишиту карту країни, яку презентував зібранню головний казначей районної казначейської служби Юрій Пономаренко…

Детальніше...

  В залі пленарних засідань районної ради з професійним святом вітали працівників соціальних служб району

03.11.2016

З нагоди дня працівників соціальної сфери в залі пленарних засідань районної ради відбулися урочистості «Надія, віра і любов». Керівників соціальних служб району, працівників та ветеранів установ та організацій соціальної сфери Валківщини з професійним святом вітали голова районної ради Віталій Оноша та заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча.

Детальніше...

  З Днем народження - районна газето СІЛЬСЬКІ НОВИНИ !!!

02.11.2016

Валківська районна рада щиро вітає головного редактора районної газети СІЛЬСЬКІ НОВИНИ Обихвіст І.О. та творчий колектив редакції з 86-річчям районної газети СІЛЬСЬКІ НОВИНИ!
Бажаємо Вам подальших успіхів, миру, процвітання, радості, безліч позитивних інформаційних приводів, збільшення тиражу, стабільності в часи реформування ЗМІ, міцного здоровя та родинного щастя!
Дякуємо за якісну і ефективну роботу щодо розвитку інформаційного простору Валківщини і всебічне висвітлення діяльності районної ради, місцевих рад і роботи депутатів різних рівнів!

Детальніше...

  У Валківській районній раді презентовано 7 міні-проектів, переможців обласного конкурсу «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ»
у місті Валки


29.10.2016

28 жовтня 2016 року о 10.30 годині в день 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників в залі пленарних засідань районної ради відбулася презентація успішно реалізованих 7 міні-проектів, переможців обласного конкурсу «РАЗОМ У МАЙБУТНЄ» у місті Валки.
А урочистості розпочалися з виступу духового оркестру РНД Іскра, який розташувавшись у фойе на I поверсі зустрічав гостей свята як феєричними мелодіями, так і новими концертними костюмами, які придбано за рахунок реалізації відповідного міні-проекту.
Ініціативні групи та Валківську громаду з перемогами у обласному конкурсі і завершенням робіт щиро вітали перший заступник голови обласної ради Коваленко В.М., керівники району - голова районної ради Оноша В.П. та голова райдержадміністрації Войтенко В.І., депутати обласної ради Пієв С.М. та Юрченко Е.П., Валківський міський голова Скрипніченко В.В. Почесними гостями свята вручено Сертифікати і емблеми конкурсу, а керівники міні-проектів, активісти і учасники відзначені районними і міськими візнаками...

Детальніше...

  Нагородження керівників міні-проектів районними відзнаками

29.10.2016

Голова районної ради Оноша В.П. та голова райдержадміністрації Войтенко В.І. разом із міським головою Скрипніченком В.В. відзначили спільними Подяками керівників ініціативних груп міста Валки, переможців обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ

Детальніше...

  Окраса міста Валки – духовий оркестр

29.10.2016

Окраса міста Валки – духовий оркестр: міні-проект саме під такою назвою є переможцем обласного конкурсу РАЗОМ У МАЙБУТНЄ щодо придбання концертних костюмів для музичного колективу РНД ІСКРА

Детальніше...

  Урочистості до Дня податківця та Дня автомобіліста і дорожника

28.10.2016

Вітаємо з святом!!!

Детальніше...

  28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

28.10.2016

Шановні ветерани, мешканці Валківщини!

Від щирого серця вітаю Вас із 72-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.
28 жовтня 1944 року останні гітлерівські загарбники були вигнані з території України, для українського народу завершилися жахливі роки окупації…

Детальніше...

  Валківщина відсвяткувала 72-ту річницю визволення України від фашистських загарбників

28.10.2016

Сьогодні, у день 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, квіти до Меморіалу Слави в м. Валки поклали очільники районної та міської влади, ветерани, представники політичних партій та громадських об’єднань, керівники та представники трудових колективів Валківщини, мешканці міста. В урочистій церемонії також взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.

Детальніше...

  Урочистості до Дня податківця та Дня автомобіліста і дорожника

28.10.2016

Голова районної ради Віталій Оноша взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників податкової служби та Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, привітав з професійним святом валківських податківців, ветеранів служби та всіх, чиє професійне життя пов’язано із автомобільним транспортом та дорожним господарством…

Детальніше...

  Презентація успішно реалізованих у місті Валки міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»

26.10.2016

Валківська районна та міська ради запрошують депутатів, керівників міні-проектів, ініціативні групи міста, представників органів саморганізації населення та громадських організацій на презентацію успішно реалізованих у місті Валки міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Урочистості і вручення сертифікатів відбудуться 28.10.2016 року (п’ятниця) о 10.30 год. в залі пленарних засідань районної ради.

ЗАПРОШУЄМО!!!

Детальніше...

  Урочистості з нагоди 40-річчя Ков’язької школи

22.10.2016

Сьогодні о 14.00 годині у Ков’язькій громаді відбулися урочистості з нагоди 40-річчя місцевого закладу освіти. Зі святом педагогів, учнів та батьків завітали поздоровити керівники району Оноша В.П., голова Валківської районної ради, Войтенко В.І., голова райдержадміністрації, Біловол О.М., народний депутат України, Біловол Т.В. та Пієв С.М., депутати Харківської обласної ради, Яцина Ю.Д., заступник голови районної ради, Котенко Т.М., керуючий справами районної ради, Осадча Н.М., заступник голови РДА, Новосел В.В., начальник відділу освіти РДА, Путінцев В.П., селищний голова та випускники минулих років. Керівники району та депутати Верховної і обласної Рад відзначили кращих вчителів та пенсіонерів Подяками та подарували цінні подарунки (2 телевізори та фотоапарат та ін.), а учнівська молодь подарувала концертну програму із яскравою пісенно-танцювальною палітрою та історичним відео...

Детальніше...

  Пленарне засідання позачергової Х сесії районної ради

20.10.2016

Під головуванням Віталія Оноші, голови районної ради, відбулося пленарне засідання Х позачергової сесії ради. Депутатами розглянуто всі питання порядку денного та затверджені відповідні рішення. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, його заступники та керівники структурних підрозділів РДА, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій району, представники громадськості та ЗМІ…

Детальніше...

Усього: 4200 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200