Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3754 
  12 листопада в м. Києві відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад

11.12.2014

Голова районної ради, член Правління Української асоціації районних та обласних рад Ю.Д.Яцина відбув до Києва для участі в засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад, яке відбудеться у приміщенні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Правлінням Асоціації планується розглянути ряд питань, що стосуються першочергових завдань щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Детальніше...

  Нарада з керівництвом комунального підприємства «Вода»

10.12.2014

Головою районної ради Яциною Ю.Д. проведено робочу нараду з керівництвом КП «Вода» стосовно забезпечення стабільного функціонування підприємства в умовах критичного фінансово-господарського стану КП, погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам комунального підприємства, вчасної оплати рахунків підприємства за спожиті енергоносії та недопущення відключення систем водопостачання від джерел електричної енергії та забезпечення безперебійного водопостачання і водовідведення у населених пунктах Валківського району в зимовий період; недопущення підвищення тарифів для населення на послуги з водопостачання та водовідведення, які надаються КП «Вода», зважаючи на низький рівень доходів населення та недостатній рівень соціального забезпечення і зайнятості громадян Валківщини.

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Яцини Ю.Д.
з Днем місцевого самоврядування в Україні


07.12.2014

Шановні колеги – керівники і посадовці, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад всіх рівнів, представники органів самоорганізації населення Валківщини! Шановні валківчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого спільного свята, Дня місцевого самоврядування в Україні, свята, яке об’єднує всіх нас, згуртовує у єдиному прагненні розбудовувати українську незалежність, державність, будувати демократичну, соціальну, правову, економічно розвинену країну із міцними, самодостатніми місцевими територіальними громадами; свята, яке змушує планувати життя на перспективу за оптимістичним і обнадійливим сценарієм…

Детальніше...

  Урочистий прийом голови районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування

04.12.2014

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування у Валківській районній раді відбувся урочистий прийом голови районної ради Яцини Ю.Д. Більше 120 запрошених на урочистості гостей в фойє першого поверху районної ради із музичним вітанням зустрічав духовий оркестр районного народного дому «Іскра».

Загальнорайонні заходи розпочалися Гімном Валківського району у виконанні автора Романа Тихомирова у супроводі жіночого хорового колективу РНД «Іскра».

Детальніше...

  З професійним святом представників органів місцевого самоврядування привітали керівники району

04.12.2014

Керівників, посадових осіб та ветеранів органів місцевого самоврядування Валківщини, депутатів районної ради та місцевих рад району з професійним святом щиро вітали голова районної ради Юрій Яцина, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Оноша та почесний гість свята – заступник голови Харківської обласної ради, депутат облради, обрана по Валківському мажоритарному округу, Людмила Давидова.

Вітаючи присутній загал з професійним святом голова районної ради Ю.Д.Яцина відзначив: «День місцевого самоврядування в Україні – це свято, яке об’єднує всіх нас, згуртовує у єдиному прагненні розбудовувати українську незалежність, державність, будувати демократичну, соціальну, правову, економічно розвинену країну із міцними, самодостатніми місцевими територіальними громадами…

Детальніше...

  Привітати з професійним святом керівників, посадовців, депутатів місцевих ради завітала Людмила Давидова

04.12.2014

З Днем місцевого самоврядування в Україні привітала всіх зібравшихся Людмила Давидова, яка також передала слова теплих привітань від голови Харківської обласної ради, голови Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, президента Української асоціації голів обласних та районних ради Сергія Чернова.

За дорученням голови облради Людмила Іванівна вручила нагороди керівникам сільських, селищних ради району. Цінними подарунками, Почесною грамотою та Подякою обласної ради були відзначені Ковязький селищний голова Віктор Путінцев, Благодатненський сільський голова Андрій Ландишев та Шарівський сільський голова Олександр Колодяжний.

Детальніше...

  Відзначення Почесними грамотами районної ради

04.12.2014

За поданнями місцевих рад Почесними грамотами Валківської районної ради були відзначені посадові особи та депутати місцевих рад району. Відзнаки кращі представникам органів місцевого самоврядування були вручені головою ради Яциною Ю.Д. та першим заступником голови райдержадміністрації Оношою В.П.

Детальніше...

  Відзначення Почесними грамотами районної ради та громадських організацій

04.12.2014

Голова Товариства інвалідів Валківського району В.Гордієнко за дієву підтримку громадської організації та людей з особливими потребами Валківщини вручив Подяки депутату районної ради Кирилу Ребру та помічнику депутата.

Детальніше...

  Урочистості продовжилися святковим концертом...

04.12.2014

А в ролі самодіяльних артистів виступили самі представники місцевого самоврядування, щедро обдаровані яскравим самобутнім мистецьким талантом...

Детальніше...

  Подарунок учасникам заходу від композитора та виконавця Романа Тихомирова

04.12.2014

А на завершення святкового прийому голови районної ради Яцини Юрія Дмитровича з нагоди відзначення професійного свята, Дня місцевого самоврядування, запрошені отримали можливість насолодитися прекрасними старовинними романсами та сучасними авторськими піснями у високопрофесійному виконанні композитора Романа Тихомирова.

Детальніше...

  В роботі колегії райдержадміністрації взяли участь голова районної ради Ю.Д.Яцина та керівники місцевих рад району

28.11.2014

28 листопада відбулося засідання колегії райдержадміністрації, у роботі якої взяли участь голова районної ради Яцина Ю.Д., голови місцевих рад району, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники ряду районних служб та інші. В ході роботи членами колегії були розглянуті питання стосовно ходу виконання ряду цільових районних Програм:…

Детальніше...

  Перспективи розвитку зеленого туризму на Валківщині

27.11.2014

У Валківському районному краєзнавчому музеї відбулося засідання круглого столу, на обговорення якого було винесено питання щодо стану та перспектив розвитку сільського зеленого туризму на території Валківського району. У роботі круглого столу взяли участь директор Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Олег Яцина, радник голови облдержадміністрації Олександр Ткаченко, т.в.о. директора Харківського організаційно-методичного центру туризму Валентина Холодок, заступник голови регіонального відділення Всеукраїнської спілки сприяння розвитку сільському зеленому туризму Тетяна Панченко, а також представники органів влади району та міста керуюча справами районної ради Тетяна Котенко, керівник апарату райдержадміністрації Ніна Желевська та секретар міськради Антоніна Кривич.

Детальніше...

  Робоча зустріч районного керівництва з губернатором Харківської області щодо направлення додаткової дотації для утримання бюджетної сфери району

26.11.2014

Голова районної ради Яцина Юрій Дмитрович спільно із першим заступником голови районної державної адміністрації Оношою Віталієм Петровичем за попередньою домовленістю відвідали Харківську обласну державну адміністрацію для робочої зустрічі із головою облдержадміністрації Балутою Ігорем Мироновичем з метою вирішення питання забезпечення фінансування бюджетної сфери Валківського району до кінця 2014 року.

Детальніше...

  Актуальна інформація Валківського міжрайонного прокурора Шевцова Сергія Валерійовича
щодо протидії корупції у Валківському районі


25.11.2014

Валківською міжрайонною прокуратурою спільно із співробітниками Валківського районного відділу міліції (з обслуговування Валківського та Коломацького районів) ГУМВС України в Харківській області внаслідок оперативних заходів затримано на отриманні хабара судово-медичного експерта Валківського МРВ ХОБСМЕ...

Детальніше...

  21 листопада 2014 року районною радою затверджено Гімн Валківщини

21.11.2014

21 листопада 2014 року відбулася історична для Валківського району сесії районної ради, під час пленарного засідання якої депутатами затверджено Гімн Валківського району та Положення про Гімн Валківського району. В основу Гімну за ініціативи голови районної ради Яцини Юрія Дмитровича за погодженням із профільними постійними комісіями районної ради була покладена пісня Романа Тихомирова на слова Анатолія Гури «Рідний край, Валківщина моя!» Реагуючи на зауваження окремих депутатів та відповідно до рішення постійних комісій головою ради Юрієм Яциною спільно із автором Анатолієм Гурою та редактором районної газети «Сільські новини» Іриною Обихвіст було доопрацьовано текст Гімну Валківського району, який і був підтриманий депутатським корпусом...

Детальніше...

  Символіка Валківського району

21.11.2014

Гімн Валківського району

Рідний край, Валківщина моя !

Слова: Анатолія Гури
Музика: Романа Тихомирова

О ти земле моя, Валківщино рідненька!
Як матуся моя, що встає так раненько.
Ось і сонце зійшло, все кругом оживає,
І до тебе любов земляків розквітає.
Славен будь у віках, - рідний Валківський краю!

Детальніше...

  Під час пленарного засідання депутатами затверджено понад двадцять рішень районної ради

21.11.2014

Депутатським корпусом також було розглянуто понад два десятки питань порядку денного сесії та затверджено відповідні рішення. Так, депутатами підтримані пропозиції щодо внесення змін до Регламенту районної ради, затверджено Порядок оприлюднення нормативно-правових та регуляторних актів районної ради, прийняте рішення, яким регламентується функціонування офіційного веб-сайту ради.

Детальніше...

  Районною радою затверджено ряд поміркованих соціально направлених рішень

21.11.2014

Відповідно до висновків постійних комісій районною радою прийнято ряд соціально направлених рішень – залишено на минулорічному рівні видавничу ціну місячного передплатного комплекту районної газети «Сільські новини» на 2015 рік (7 грн. без врахування послуг підприємства зв’язку), погоджено Інвестиційну програму КП «Вода» Валківської районної ради на 2014-2018 роки з тим, щоб не допустити підвищення тарифів для населення на послуги підприємства з водопостачання та водовідведення та з огляду на критичний стан комунального підприємства, зважаючи на низький рівень доходів населення, недостатній рівень соціального забезпечення та зайнятості громадян Валківщини, підтримано відповідне Звернення Валківської районної ради до місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій, населення району щодо підтримки діяльності КП «Вода»…

Детальніше...

  Бюджетне регулювання

21.11.2014

В зв’язку з необхідністю проведення соціальних виплат окремим категоріям громадян та з метою забезпечення виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, соціальних служб району, недопущення заборгованості з інших нагальних потреб бюджетних установ, на підставі вмотивованих подань головних розпорядників коштів районного бюджету, керівників закладів, установ, організацій, служб та відповідних висновків фінансового управління райдержадміністрації рішенням райради внесено зміни до кошторисів бюджетних установ, затверджено зміни до районного бюджету.

Детальніше...

  Врегульовано проживання вимушених переселенців в Центрі туризму та тимчасове розміщення бійців полку особливого призначення на території «Ялинки»

21.11.2014

Рішенням ради погоджено тимчасове розміщення на базі районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Валківської районної ради мешканців Донецької та Луганської областей, які вимушено переселені із зони АТО.

Детальніше...

Усього: 3754 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3754