Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 5882 
  За кошти кредитної програми Європейського інвестиційного банку заплановано відремонтувати 10 загальноосвітніх та медичних закладів Валківського району

15.05.2018

Надзвичайна кредитна програма Європейського інвестиційного банку для відновлення України (НКПВУ) поширюється на п`ять східних областей України, у тому числі й Харківську область та Валківський район зокрема. Від нашого району участь у Програмі беруть 10 субпроектів від дев`яти територіальних громад. По кількості субпроектів він є у лідерах і займає друге місце серед районів Харківської області.

Детальніше...

  Понад 450 тисяч жителів регіону вже підписали декларації з сімейними лікарями

15.05.2018

За цим показником Харківщина є лідером у країні. На другому місці – місто Київ, на третьому – Вінницька область. Про це повідомив заступник голови ХОДА Михайло Черняк у ході брифінгу 15 травня.

«Станом на 14 травня підписано майже 452 тисячі декларацій. Харківська область демонструє найкращі показники в державі. Це свідчить про те, що робота, проведена з лікарями первинної ланки, дає результати. Люди розуміють, що роблять, та правильно інформують про це населення», - сказав Михайло Черняк.

Детальніше...

  Голова районної ради провів особистий прийом громадян

15.05.2018

Сьогодні голова районної ради Віталій Оноша провів особистий прийом громадян. Під час прийому мешканці міста Валки порушили питання щодо продовження договору оренди з одним з приватних підприємців з числа орендарів приміщень районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Детальніше...

  Вітаємо спортивну команду місцевого самоврядування Валківщини, яка виборола II загальнокомандне місце на обласній Спартакіаді депутатів

14.05.2018

12 травня 2018 року на базі Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради пройшов ІІ етап VIІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.
У спортивних змаганнях взяли участь представники 21 району Харківщини – 367 депутатів місцевих рад різних рівнів, які змагались у п’яти видах спорту: шахи, шашки, настільний теніс, волейбол та футзал.
Демонструючи високий командний дух, раціональну розстановку учасників, участь у всіх видах змагань, наполегливість, майстерність та волю до перемоги, спортивна команда місцевого самоврядування Валківщини виборола II загальнокомандне місце на обласній Спартакіаді депутатів!!!...

Детальніше...

  Вітаємо Кисельову Наталію, депутата Ковязької селищної ради з III місцем з шахів на обласній Спартакіаді

14.05.2018

У змаганнях з шахів:
серед жінок:
І місце – Ірина Лучко (Краснокутський район),
ІІ – Любов Ткачова (Ізюмський район),
ІІІ – Наталія Кисельова (Валківський район)...

Детальніше...

  Кулешов Микола Іванович - найдосвідченіший спортсмен в області серед учасників Спартакіади

14.05.2018

Спорт - ознака молодості!!!

Детальніше...

  Врятувати людину - найвища перемога!!!

14.05.2018

В День медичної сестри, як раз у професійне свято, під час проведення Спартакіади та ігор з настільного тенісу, Орлова Марина Ігорівна змагалася, представляючи Валківщину у настільному тенісі серед жінок. Однак, один чоловік під час гри отримав травму, яка загрожувала його життю. Орлова М.І., проявивши свої високопрофесійні здібності лікаря, врятувала життя людині, до прибуття карети швидкої, оскільки лік для медичного втручання обліковувася на секунди. Оргкомітетом відзначено її вчинок спеціальною медаллю, яка є найпочеснішою в команді!!!...

Детальніше...

  Футбол на обласній Спартакіаді

14.05.2018

Команда місцевого самоврядування Валківського району з футболу виборола IV місце..

Детальніше...

  Волейбол на обласній Спартакіаді - 2018

14.05.2018

Команда місцевого самоврядування Валківського району з волейболу виборола IV місце..

Детальніше...

  Настільний теніс: товаристський матч між Черновим С.І., депутатом, головою обласної ради та Яциною Ю.Д., депутатом,заступником голови районної ради

14.05.2018

В товаристському двобої з настільного тенісу змагалися на обласній Спартакіаді Чернов С.І., депутат, голова Харківської обласної ради та Яцина Ю.Д., депутат,заступник голови Валківської районної ради, особистим прикладом демонструючи не тільки майстерність у грі, а і єдність керівників органів місцевого самоврядування Харківського регіону, депутатів всіх рівнів у розвитку і популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури і спорту серед населення та у формуванні привабливості та позитивного іміджу служби у самоврядних представницьких інституціях...

Детальніше...

  Участь голови районної ради Оноші В.П.
та керівників органів місцевого самоврядування району
в розширеній апаратній нараді РДА


14.05.2018

14 травня голова районної ради Віталій Оноша, його заступник Юрій Яцина, керівники місцевих рад району взяли участь у черговій розширеній апаратній нараді райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА, установ, громадських організацій, районних служб.
На початку апаратної наради голова райдержадміністрації Віктор Войтенко привітав спортивну команду місцевого самоврядування Валківщини, яка виборола II загальнокомандне місце на обласній Спартакіаді депутатів, та подякував всім, хто долучився до благоустрою території на території Старомерчицького палацово-паркового комплексу.
Голова районної ради Віталій Оноша висловив слова щирої вдячності керівникам місцевих рад за делегування представників з числа депутатів рад до складу районної команди та всім учасникам змагань за високий командний дух та волю до перемоги в обласному етапі Всеукраїнської Спартакіади.

Детальніше...

  Апаратна нарада голови районної ради

14.05.2018

Про першочергові завдання тижня, що розпочався, йшлося під час апаратної наради голови районної ради з посадовими особами виконавчого апарату ради. Серед пріоритетних невідкладних завдань, визначених головою районної ради Віталієм Оношою, - завершення роботи з матеріалами позачергової сесії, що відбулася 8 травня; розсилка затверджених рішень районної ради виконавцям; оприлюднення протоколу сесії та всіх ухвалених рішень на сайті районної ради.

Детальніше...

  Команда Валківського району зайняла ІІІ місце у змаганнях з гирьового спорту

14.05.2018

12 травня на базі Харківської державної зооветеринарної академії в смт. Мала Данилівка Дергачівського району відбулися змагання з гирьового спорту в рамках Спартакіади області з видів спорту серед районів, міст обласного значення та ОТГ області.

Участь у змаганнях взяли спортсмени нашого району, які посіли ІІІ загальнокомандне місце. Переможцями змагань стала команда Балаклійського району, ІІ місце зайняла команда Дергачівського району.

Детальніше...

  Зарахування дітей до шкіл за місцем проживання має завершитись до 1 червня

14.05.2018

Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти розповів заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Згідно з новим порядком, який було нещодавно затверджено, дитина не зобов’язана, а має право навчатися в закладі освіти, на території обслуговування якого вона проживає. Таку дитину зобов’язані зарахувати до школи першочергово.

Детальніше...

  Нові правила призначення субсидій
Зміни для безробітних


14.05.2018

Для тих, хто не стоять на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти.

А саме: чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном, та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду або органи соцзахисту «автоматом» рахуватимуть таким людям працездатного віку в дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень (1762*3) – якщо вони хочуть користуватися соціальною допомогою. Також необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний.

Детальніше...

  Звернення Президента України з нагоди Дня матері

13.05.2018

Від щирого серця вітаю вас з прекрасним, осяяним і зігрітим найвищими почуттями, святом – Днем матері.

Мати – це чарівне слово таїть в собі велич добра, любові і теплих спогадів. Немає на землі людини ближче й дорожче, ніж мама. Вона – берегиня родинного затишку та гармонії.

Детальніше...

  Представники виконавчого апарату районної ради взяли участь у суботнику на території Старомерчицького палацово-паркового комплексу

12.05.2018

12 травня на території Старомерчицького палацово-паркового комплексу, пам’ятки архітектурно-культурної спадщини національного значення, відбувся День довкілля.

До впорядкування території парку поблизу палацу Шидловського, разом із працівниками райдержадміністрації, долучилися співробітники районної ради.

Детальніше...

  Триває прийом документів на навчання до Національної академії державного управління

11.05.2018

Національна академія державного управління при Президентові України продовжує приймати документи на підготовку магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Дедлайн – 2 червня.
Спробувати свої сили можуть всі хто має вищу освіту.
У ВИШі можливо навчатись як на денній (1,5 років), так і на вечірній формі (2,5 роки)
Також існує державне замовлення, де приймаються особи, які перебувають на державній службі чи службі в ОМС та платне (за договором).

Детальніше...

  В ЄС вважають реформу децентралізації в Україні однією з найбільш успішних

11.05.2018

Реформа децентралізації в Україні є однією з найбільш успішних. Про це у вівторок, 8 травня, у ході лекції для студентів Київського інституту бізнесу і права повідомив глава Представництва Євросоюзу (ЄС) в Україні Х’юг Мінгареллі.

«Ми, зокрема, задіяні у процесі децентралізації, який є одним з найбільш важливих і найбільш успішних процесів в Україні», - сказав він, додавши, що Євросоюзу вже вдалося успішно реалізувати багато програм у різних сферах.

Детальніше...

  Уряд ухвалив пакет рішень, які значно спрощують умови ведення бізнесу

11.05.2018

10 травня Кабінет Міністрів України ухвалив пакет рішень, які значно спрощують умови ведення бізнесу. Рішення були розроблені Мінекономрозвитку за підтримки Офісу ефективного регулювання.

Так, зокрема, одна з ініціатив Мінекономрозвитку - це запровадження ризик-орієнтованого підходу в діяльності інспекційних органів. «99% перевірок бізнесу сьогодні фіксують порушення. Це відбувається тому, що їхня діяльність спрямована на застосування санкцій. Інспектори мають перевіряти з метою усунення правопорушень, а не накладення санкцій», - наголосив Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів під час засідання Уряду.

Детальніше...

Усього: 5882 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3140  3141-3160  3161-3180  3181-3200  3201-3220  3221-3240  3241-3260  3261-3280  3281-3300  3301-3320  3321-3340  3341-3360  3361-3380  3381-3400  3401-3420  3421-3440  3441-3460  3461-3480  3481-3500  3501-3520  3521-3540  3541-3560  3561-3580  3581-3600  3601-3620  3621-3640  3641-3660  3661-3680  3681-3700  3701-3720  3721-3740  3741-3760  3761-3780  3781-3800  3801-3820  3821-3840  3841-3860  3861-3880  3881-3900  3901-3920  3921-3940  3941-3960  3961-3980  3981-4000  4001-4020  4021-4040  4041-4060  4061-4080  4081-4100  4101-4120  4121-4140  4141-4160  4161-4180  4181-4200  4201-4220  4221-4240  4241-4260  4261-4280  4281-4300  4301-4320  4321-4340  4341-4360  4361-4380  4381-4400  4401-4420  4421-4440  4441-4460  4461-4480  4481-4500  4501-4520  4521-4540  4541-4560  4561-4580  4581-4600  4601-4620  4621-4640  4641-4660  4661-4680  4681-4700  4701-4720  4721-4740  4741-4760  4761-4780  4781-4800  4801-4820  4821-4840  4841-4860  4861-4880  4881-4900  4901-4920  4921-4940  4941-4960  4961-4980  4981-5000  5001-5020  5021-5040  5041-5060  5061-5080  5081-5100  5101-5120  5121-5140  5141-5160  5161-5180  5181-5200  5201-5220  5221-5240  5241-5260  5261-5280  5281-5300  5301-5320  5321-5340  5341-5360  5361-5380  5381-5400  5401-5420  5421-5440  5441-5460  5461-5480  5481-5500  5501-5520  5521-5540  5541-5560  5561-5580  5581-5600  5601-5620  5621-5640  5641-5660  5661-5680  5681-5700  5701-5720  5721-5740  5741-5760  5761-5780  5781-5800  5801-5820  5821-5840  5841-5860  5861-5880  5881-5882